Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Seitokai Yakuindomo" įvertinimas:

Balsavo
70. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  45 64.29%
 • 4

  20 28.57%
 • 3

  4 5.71%
 • 2

  1 1.43%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 18

Seitokai Yakuindomo

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148

  Seitokai Yakuindomo


  Seitokai Yakuindomo
  生徒会役員共


  Režisierius: Hiromitsu Kanazawa
  Studija: GoHands, Starchild, Dream Force
  Žanrai: Komedija, gyvenimiškas, parodija.
  Transliacija: nuo 2010-07-03 iki 2010-09-25
  Formatas: TV
  Trukmė: 13 x 24 min.
  AniDB reitingas: 7.84 (237)
  MAL reitingas: 7.87 (4620)
  ANN reitingas: 7.74 (343 )

  YouTube resursai:
  OP || ED || Šiap kadras || Šiaip kadras

  Papildoma Info:  Tsuda Takatoshi perėjo į privačią Ousai akademiją, nes ji buvo arčiausiai jo namų. Bet kaip paaiškėjo kad jis tapo pirmuoju vaikinu patekusių į šią mokyklą po lyčių integravimo. Negana to jis netrukus paskiriamas mokyklos viceprezidentu. Atrodytu rojus, aplink vien dailios merginos, o tu dar ir aukštas pareigas užimi... tačiau viskas nėra taip paprasta ir ramu kaip galėtų pasirodyti, nes mokyklos taryboje kartu su juo darbuosis tikrai nekasdienės merginos. Būtent Takatoshi'o ir kitų mokyklos tarybos narių nuotykius ir stebėsime šiame anime...  Piešimas niekuo per daug neišsiskiria, bet viską perteikia puikiai. Neįprastose situacijose, kurių čia rasime ant kiekvieno kampo, veikėjai neretai šiek tiek pasikeičia, t.y. staiga pakinta jų veido bruožai bei kūno forma, visa tai paryškina tuometinę emocinę situaciją. Taip pat kartais panašiai staiga pakinta ir fonas, ar įterpiamas koks paaiškinimas apie ką eina kalba.

  O kalba čia nuolat eina apie "aną galą" ir kas svariausia kad tą kalbą veda didžioji dalis šio anime merginų. Jų netikėtai mestelėtos frazės apie savo intymiausius patyrimus ar šiaip leptelėjimai šovę į galvą. Nors nešvankūs "bairiai" čia ir sudaro didžiąją dalį visų "pokštų", tačiau gana dažnai situacijos ar šiaip kampai iš kurio rodomi veikėjai tiesiog tyčiojasi iš žemosios Suzu. Dar gan įstrigo pirmojoje serijų pusėje matyta ironija nukreipta link turčių ir jų atstovės šiame anime Aria'os, pavyzdžiui kartais jie tiesiog stovi prie durų, kol supranta kad čia paprastos, o ne automatiškai atsidarančios durys.  Veikėjai nors jau lyg ir kažkur matyti bet vis tiek jie čia neatrodo kažkuo nuvalkioti, o netgi priešingai tinka kuo puikiausiai. Sunku išskirti kažkuriuos kelis, nes jie visi čia saviti ir reiškiasi tikrai nemažai... Šiame anime sutiksime: Shino Amakusa - mokyklos prezidentė sugebanti netikėčiausiu metu išspausti kažką apie "antrą galą". Aria Shichijou - grai išauklėta mergina kilusi iš turtingos šeimos, tačiau taip pat kaip ir Shino ji linkusi į intymius "dalykėlius". Suzu Hagimura - mergina genijus, kompleksuojanti dėl savo žemo ūgio. Ranko Hata - fotografė fanatikė, linkusi į pervy stuff'a, gali šiek tiek priminti "Voyeur" iš Baka to Test to Shoukanjuu. Naruko Yokoshima - iškrypusi mokytoja, savo geismus neretai išliejanti ant mokinių. Takatoshi Tsuda - galima sakyti dorovingiausias šio anime veikėjas, neturintis jokių pervy kėslų, deja kitos veikėjos apie jį mano kitaip. Kotomi Tsuda - Takatoshi'o sesuo, su tokiais pat polinkiais ir mintim kaip ir kitos šio anime pervy merginos.

  Apibendrinimas: anime išties nerealiai linksmas ir nors čia kalba nuolat eina apie antra galą nėra jokio ecchi, taigi gali žiūrėti ir tie sektantai kur ima drabstytis purvais vos pamatę prie žanrų prirašyta ecchi. Graso takelis neblogas, jis puikiai dera bendram vaizde taigi žiūrėt netrukdo, OP ir ED nėra kažkuo ypatingi bet žiūrisi neblogai. Duodu 9+/10, iki maksimumo dar kažko trūko, net nežinau ko, nes žiūrėjosi išties puikiai. Taigi jei norit iš koto verčiančios komedijos ir negyvenat kunigų seminarijoje šias anime jums. Beje vaikučiams pabiručiams šio anime nerekomenduočiau, ne tik dėl "riebių" šnekų bet ir dėl to, kad daugumos bairių tiesiog nesuprasite.

 2. Ačiū Arnonis dėkojo
 3. #2
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Komedija tikrai labai gera, kiekviename ep buvo iš ko pasijuokt, tačiau kaip ir Amidau rašė, kai kurie gali nesuprast nemažai prikolų. Man dar ypač patiko tos menkos romantikos užuomazgos, jei jas taip dar galima pavadint, nes jau jų labai mažai buvo ir tik keliuose ep.
  Vertinčiau 9/10 , nes kažko tai trūko, bet šeip tikiuosi, kad antras sezonas bus ir dar to Tsudos sesę paims į mokyklos tarybą, nes kiek suprantama iš šitų 13 ep, tai čia tik 2 volume mangos paimta, o pagal 13 ep antrą pusę susidaro įspūdis, kad jų biški pritrūko, o 3 volume kiek girdėjau yra bei pati manga irgi dar ongoing.

 4. #3
  Busiu kosmonautas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Jūsų kopūstuose
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24

  Talking

  Dirty, dirty, dirty. Bet kartais ir purvo vonios gali buti smagios ir naudingos. Nors daugu... visi bajeriai yra apie ana gala, bet juos dar reikia suprasti. Daug "wordplay" (nezinant japonu ir neskaitant pastabu suprasti yra neimanoma), nuorodu i japonu kulturos "trivia" (velgi maziau susipazinusiems su pacia Japonija, be note'u issiversti yra sunku). Tad bajeriai nors vietomis ir labai vulgarus, bet jie nera kvaili (kaip, kad buvo pvz. Oruchuban Ebichu), tad bloga beziurint nepasidaro. Foniniai personazai - Yokishima-sensei (female Onizuka with larger *EGO*!), Hata, dziodoiste - atidirbti visai neblogai ir ziurisi gan graziai kartu su pagrindiniais personazais. Stebina tik tai, kad jie visi yra posli.

  Visgi beziurint darosi nuobodu, mat is esmes nieko naujo antroje animo puseje kaip ir nera pasiuloma, o bajerius jau daug lengviau nuspeti. Dauguma ju eina pagal viena formata - Shino arba Aria pradeda poslai sneketi, o tada moraliai sureaguoja Takatoshi arba Suzu.

  Siaip vertinciau 7/10, mat realiai kaip ir nieko ypatingo nera, bet... uz pora "overkill" scenu (pvz. briedziukai per ekskursija) galima prideti viena bala. Taigi 8/10 = 4/5.

  P.S. Anima puosia ir atmosfera puikiai perteikia visai neblogas OP. Bet cia jau gelytes.

 5. #4
  Naujokas Noli •• avataras
  Įstojimo data
  2010 08 14
  Vietovė
  My mind •
  Įrašai
  3
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kazkoks idomus ir linksmas anime pasirode ! Ziurim ka turim .

 6. #5
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Kazkokia Seitokai no Ichizon inversine versija. Mokiniu atstovybes parodija, tik tiek kad dabar ne bicas yra pagrindinis erotiniu juokeliu ir apskritai veiksmo saltinis, bet visi aplinkiniai. Ziurima.

 7. #6
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Tikrai neblogas laikui prastumti savo sokiruojanciu staciokiskumu (ir man tai patiko xD). Tikrai geras piesimas ir neretai sukeliantis sypsena dialogas padaro vakara tikrai linksmu. Veikejai pasiskirste dviejom stovyklom ir tai ziurejima padaro dar idomesni. Tikrai komediju ir perverted suff megejams sita rekomenduoju.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 8. #7
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  Kazkokia Seitokai no Ichizon inversine versija. Mokiniu atstovybes parodija, tik tiek kad dabar ne bicas yra pagrindinis erotiniu juokeliu ir apskritai veiksmo saltinis, bet visi aplinkiniai. Ziurima.
  Nu jo, bet iki "originalo" jam toloka. Mergų tipažai nesužavėjo. Visas serialas laikosi ant nepadorių kalbų, prie kurių jau per pora serijų pripranti ir jos kelia tik šypseną. Yra šiek tiek parodijos. Vis tik didžiausia serialo problema yra berniukas. Jis yra absoliučiai nykus, kaip ir jo komentarai. Silpną 7 duosiu, kaip tik tokio serialo šiuo metu man ir reikėjo.

 9. #8
  Naujokas Kibernetika avataras
  Įstojimo data
  2010 08 04
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  17
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Atvirai pasakius, šis anime mane TIKRAI sužavėjo, toks somehow pervert, but i like it ;D duodu tvirtą 8/10, už tikrai puikų humoro jausmą ir neblogą idėją. Kas liečia piešimą - man patiko. Kas dėl personažžų, tai labiausia šypseną veide kėlė tikriausiai mažoji Hagimura (prez personažas irgi laaabai geras). O kas man tikrai užkliuvo, tai kaip ir Killerbee minėjo, vaikinukas, šis personažas toks "pilkas", norėtųsi kažko spalvingesnio, smth more attractive. Apibendrinimui - nuotaikingas anime su daug nešvankių juokelių - viskas ko reikia nuotaikai pataisyti.

 10. #9
  "The Artist"
  Rutarisa avataras
  Įstojimo data
  2010 09 28
  Vietovė
  Norwich
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  patiko, o kas labiausei isimine tai akademijos taisykles pacioj pradzioj kiekvieno epo D

 11. #10
  Naujokas edgrs. avataras
  Įstojimo data
  2010 11 09
  Vietovė
  Ukmergė
  Įrašai
  11
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Rutarisa Žiūrėti skelbimus
  patiko, o kas labiausei isimine tai akademijos taisykles pacioj pradzioj kiekvieno epo D
  Tos akademijos taisyklės kaikurios juokingos, o kaikurios kvailos būvo man.
  Anime tai patiko, komedijos nemažai ir tų merginų pokalbiai, tokie, dirty. žodžiu nuobodu tikrai nebuvo.

 12. #11
  Naujokas Necro avataras
  Įstojimo data
  2010 08 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  7
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Bandziu uzsikabint bet nesigavo,matosi kad anime patiks toli grazu ne kiekvienam.
  Mano nuomone nesmerkit.
  I love my computer because anime lives in it.

 13. #12
  Rašytojas
  Nolikita avataras
  Įstojimo data
  2010 10 30
  Vietovė
  Kėdainiai/Vilnius
  Įrašai
  258
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Oi , nu man tai labai patiko . Iš pradžių galvojau kad gal neimti , bet kažkaip geriau pagalvojau ir tikrai neapsirikau . Komedija linksma , na taip , stačiokiškumo tikrai daug , bet man šitas animas linksmas buvo . Tik kažkodel paskutiniame epe tikėjausi kokio nors įdomaus veiksmo , o ne "prisiminimu vakaro" -.- . Na , bet kaip baigėsi , taip baigėsi . Noretusi gal net kito sezono ^^. ...

 14. #13
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Pirmas pabaigtas anime per pusantro mėnesio, tikrai didžiuojuosi savimi, nes dažniausiai turiu kvailą įprotį mesti kokią veiklą ar darbą jo nepabaigus. Asmeniškai pirmą kart susiduriu su panašaus kalibro anime su ale pošlu mentalitetu. Vien tik teigiami įspūdžiai, bent jau nuo pačios idėjos, labai smagiai susižiūrėjo didžioji dalis visų dialogų ir situacijų, nebuvo jokio įkyrumo.
  Linksmiausiomis pasirodė situacijos susijusios su Hagimuros ūgiu, kaskart ko nors originalaus parodydavo. Šiaip dar neblogi prikolai buvo su Arios pasiturinčio gyvenimo realijomis, tikrai nešabloniškas humoras. Na ir šiaip apibendrinus viskas smagiai žiūrisi. Tik savaime aišku po kažkiek tai laiko jau tempas atslūgsta, nes nieko naujo neparodo ir bando vadovautis ta pačia formule, tad labiau į galą jau nebelieka jokių netikėtumų.
  Prisidėsiu prie daugumos ir sutiksiu dėl vaikinuko "neišprusimo". Būtų visai super, jei kūrėjai suteiktų jam kiek daugiau charizmos, bent jau kad turėtų drąsos paprikolint iš visų pošlų nesusipratimų ar net pačių elementariausių pasisakymų. Bet pagalvojus dar kartą, manau visgi ne taip jau ir blogai gavosi, nes ačiū dievui neįkišo kokios mėmės.
  Anime ant tiek lengvai žiūrėjosi, kad net neatsisakyčiau antro sezono, jei tik paįvairintų humorą savaime aišku. Be to ta jų mokytoja is one crazy bitch, gerai varo.

 15. #14
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Eilinis, nuobodus mokyklinis animukas pagardintas nešvankios kalbos ir tokių pačių minčių.

  6/10

 16. #15
  Lunatic :3 NikkyNishinoLunatic avataras
  Įstojimo data
  2010 08 28
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  7
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nerealej patiko Gera komedija, lengvai ziurisi, o ir prisijuokiau iki asaru. Na, kaikurie juokeliai gal ir ne kiekvienam ikandami, bet jei atidziai ziurit - tikrai suprasit

 17. #16
  Naujokas TeraX avataras
  Įstojimo data
  2008 01 30
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  27
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Thumbs up

  Patiko. Po "MM!" buvo pats tas. Žiūrisi lengvai, o nors bev... visi bairiai apie aną galą, žiūrisi smagiai ir netampa banalūs ar lėkšti. Tokie "heavy jokes"
  Ir tai mano, vengusio TOKIŲ anime kelis metus, nuomonė.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •