Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 49 iki 57 iš 57

Anime ir Manga Shop Vilniuje

Naujokas Haruko avataras
    Įstojimo data
    2010 08 22
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tai kad jau atidarė ^_^ =3

p.s.:man tai geriau užeiti į parduotuvę ir tenais nupirkti, nes internete ne labai patogu. Todėl aš labai laiminga, kad atidarė ^^

Tai yra neatidarė, o pridėjo prie FantasmAgorios. Ar ten jau buvo anime prekės? O_O
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-12-27, 20:10 Priežastis: du postai iš eilės...
    Just believe...
    For peace and love in the world

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Haruko Žiūrėti skelbimus
    Tai kad jau atidarė ^_^ =3

p.s.:man tai geriau užeiti į parduotuvę ir tenais nupirkti, nes internete ne labai patogu. Todėl aš labai laiminga, kad atidarė ^^

Tai yra neatidarė, o pridėjo prie FantasmAgorios. Ar ten jau buvo anime prekės? O_O
    Fantasmagorijoje jau senokai prekiauja ir anime atributika

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Naujokas Haruko avataras
    Įstojimo data
    2010 08 22
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Labai ačiū, kad pasakėte! būčiau ir toliau galvojusi, kad jau atidarė tą anime shopą
    Just believe...
    For peace and love in the world

nyanko sensei
    neko_pari avataras
    Įstojimo data
    2009 04 22
    Vietovė
    paristanas
    Įrašai
    152
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Jau esu kazkur rasius, kad neapsimoka atidarineti realios parduotuves nera prasmes o del internetines prekybos butu faina. Vienu metu labai graziai apsipirkau man patinkanciu anime stuff per tarpininka, kainos buvo 2 kartus mazesnes nei Koishop'e Vel noreciau taip apsipirkti - issirenki nete ko nori ir tau tai gauna, belieka tik susimoketi

Kolekcionierius Edvinukas avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Grave
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na o jei ieskote tarpininko kreipkites i mane. Su mielu noru padesiu

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Rimtas forumo narys

CemyCemy avataras
    Įstojimo data
    2009 06 25
    Vietovė
    Kėdainiai-Vilnius
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius Aramis Žiūrėti skelbimus
    ir kam iš karto kandžiotis? Tegul patys savo kailiu patirs. Mangų ir anime nepirks, nes gauna internete nemokamai, statulėlių paprasčiausiai neįpirks,o aksesuarų ir koishope yra. Nebent nariai, turintys nuolatines pajamas, kuriuos ant pirštų suskaičiuoti galima. Mažai perspektyvų...
    P.s. Kai kas antras postas yra autorės,ir kai ji pasako tą,ką jau sakė n-źinučių,kažkaip nerimta. Mažinam tempus?
    Lol. Nesamonę supjovei. Nes bent jau aš daug mieliau nusipirkčiau mangas ir skaityčiau nei online skaityčiau ar žiūrėčiau. Manau ne viena aš tokia. bet aš FantasmAgorijoj nemačiau mangų...

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    37
    Manau, jeigu užsiimtu ir cosplay aksesuarais, bent perukais (visi juk juos masiškai internetu užsakinėja) tai paklausa būtų gan nemaža nes iš tiesų vien iš mangų ar figūrėlių didelio pelno... nelabai. Dar parašiau , kad ne vien tą mainstream norima matyt.. gal pasiseks jiem kadanors...

Na bet ir atkapstot senas temas, aš jau apsidžiaugiau, kad kažką naujo organizuoja
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

8. Ačiū Futari dėkojo
    Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius nyuu[elfen lied]:*** Žiūrėti skelbimus
    Lol. Nesamonę supjovei. Nes bent jau aš daug mieliau nusipirkčiau mangas ir skaityčiau nei online skaityčiau ar žiūrėčiau. Manau ne viena aš tokia. bet aš FantasmAgorijoj nemačiau mangų...
    Visu pirma nematau esmes vien del sito prigaivint daugiau nei metu senumo gija. Antra, cia faktas kad neapsimokes atidarinet atskyra parduotuve anime daiktams, jai apsimoketu tai jau butu atidaryta seniai. Manga vaikai pavyzdziui neskaitys, ne visi angliskai supranta ir ne visi manga skaito kas ziuri anime. Taigi is mazo zmoniu skaiciaus, kurie pirktu ta manga, atkrenta gan didelis gabalas. Aisku cia galim dabar visi pradet sakyt kad patys pirksim, bet ar galvoji cia pakaks parduotuvei issilaikyt? Nemanau. Ten kur parduotuves jau pardavineja dalykus, ir prideda anime sekcija, tai taip, galima dar gal kazka isspaust bet tikrai neatidarinet nauja parduotuve skirta anime daiktams. Internetines parduotuves tam uztenka.

Naujokas HitOut avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Zemeje
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Atsakiau į visus klausymus , nes čia yra nereali idėja :}}}

Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234