Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate "Queen's blade" sagą?

Balsavo
31. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  6 19.35%
 • 4

  3 9.68%
 • 3

  5 16.13%
 • 2

  6 19.35%
 • 1

  11 35.48%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 18

Queen's Blade

 1. #1
  Aramis
  Guest

  Queen's Blade
  Režisierius: Yoshimoto Kinji
  Studija: Arms
  Žanrai: Veiksmas, erotika, nuotykiai, fantastika
  Transliacija: nuo 2009.04.02 iki ?
  Formatas: TV serijos/OVA/BR special
  Trukmė: TV - 24 x 24 min., BR specials -12 x 3 min., OVA - 6 x ?

  Serijos prologas: Viduramžių pasaulis, kuriame taikoje gyvena angelai, žmonės, demonai, elfai, nykštukai bei visi kiti. Kartą per keturis metus rengiamas turnyras, kurio tikslas - išrinkti didžiosios šalies valdovę, kuri visą kadenciją valdys šalį. Dievai karalienę renka kovinio turnyro metu, iš visų kandidačių kurios tik turi papus bei ilgas kojas ir yra vyresnės nei dvylikos metų - tikras matriarchatas kai pagalvoji. Tačiau ten, kur valdžia, ten ir įvairiausios machinacijos bei visokie gudravimai, juk nėra Rojaus be žalčio, o čia Ievos tai ne bet kokios.

  Tokia tat ta priešistorė bei pasaulio padėtis tuo metu, kaip prasideda mūsų pagrindinės veikėjos Reinos nuotykiai, pasakojami pirmajame sezone.


  Pagrindinė istorija


  クイーンズブレイド 流浪の戦士 (Queen's Blade: Rurou no Senshi)

  Queen’s Blade: Wandering Warrior


  Karalienės ašmenys: Klajojanti karžygė  Režisierius: Yoshimoto Kinji
  Studijos: Arms
  Žanrai: Veiksmas, erotika, nuotykiai, fantastika
  Transliacija: Nuo 2009.04.02 iki 2009.06.18
  Formatas: TV serijos
  Trukmė: 12 x 24 min
  AniDB reitingas: 5.55 (557)

  Papildoma Info:

  Aprašymas: Jauna grafaitė Reina nusprendžia pabėgti iš namų. Na žinot, kaip būna - tarnaitės, tėvo popinimas ima kartą ir atsibosta. Tačiau vis ta moteriška sėkmė - patenka gražioji riterė į plėšikės - žudikės rankas, kuri verčia pastarąją kautis kažką kliedėdama apie karalienės ašmenų turnyrą. Reikia tai reikia - bet vėl problema, sugebėjimų pas mergaitę tai nulis. Būtų Reina nusigalavusi, nebūtų buvę visos šios istorijos, tačiau ją išgelbėjo... Ne, ne riteris, o taurioji lygumų vagišė Listy. O kadangi pas mus net arklys arklio už dyką nekaso, tai Reiną Listi nutarė grąžinti namo ir pasiimti premiją. Ir grąžino, tačiau tai buvo tik įvykių lavinos pradžia.
  Sezono išvada: Pirmas sezonas tikra nelaimė ir katastrofa - nors tokio kiekio papų ir pantsu (ir kas svarbiausia gražiai nupieštų!) dar gyvenime nebuvau matęs, tačiau siužeto nebuvimas visą tą dalyką ir dar kaip gadina. Liurbė riterė, jos "draugė" vagišė, kovos trunkančios apgailėtinai trumpai ir verkšlenimas matriarchato fone. Patiks tik hormonų audrų kamuojamiems paaugliams, o iš manęs 2/5.


  クイーンズブレイド 玉座を継ぐ者 (Queen`s Blade: Gyokuza o Tsugu Mono)

  Queen's Blade: The Successor of the Throne


  Karalienės ašmenys: Sosto paveldėtoja


  Režisierius: Yoshimoto Kinji
  Studijos: Arms
  Žanrai: Veiksmas, erotika, nuotykiai, fantastika
  Transliacija: Nuo 2009.09.24 iki 2009.12.10
  Formatas: TV serijos
  Trukmė: 12 x 24 min
  AniDB reitingas: 5.95 (253)

  Papildoma Info:

  Aprašymas: Reina po sunkių kovų pagaliau patenka į sostinę. Ji atvyksta ne viena, o kartu su kitomis pretendentėmis į sostą. Viešnias pasitinka karalienė, kuri mielai visų pretendenčių galvas pamautų ant baslio, tačiau bijodama Dievų ji privalo kaip galima šilčiau sutikti viešnias, kad ir kaip jų nemėgtų. Tačiau juk tamsios naktys ne tik meilei skirtos, o karalienė ne kvaila, atsikratyti priešininkėmis yra ir kitų būdų, dėl kurių nė šuo nesulos. Taip mūsų herojėms ima grėsti nemažas pavojus, apie kurį jos net nenumano.
  Sezono išvada: Antrasis sezonas yra pastebimai geresnis už pirmąjį - ima rastis siužeto užuomenos, mezgasi intrigos, veikėjai truputį praranda statiškumą ir ima tobulėti bei keisti savo pažiūras. Atsiranda ir šiek tiek dramatizmo, kuris visai neblogai įvedamas į serijas. Šis sezonas iš serijos geriausias, nors dar ir neaišku ką parodys OVA'os. Iš manęs 4-, minusas už tai, kad net dviems moterims prikabino Z dydžio bambonešius. Jei vaikui apkabinus motiną jos krūtys uždengia jo galvą kaip stogas, tai jau ne erotiška, o atgrasu.

  Šalutinės/alternatyvios istorijos  Queen's Blade: Specials
  Karalienės ašmenys - specialios serijos  Režisierius: Yoshimoto Kinji
  Studijos: Arms
  Žanrai: Veiksmas, erotika, nuotykiai, fantastika
  Transliacija: Nuo 2009.04.02 iki ?
  Formatas: BlueRay/DVD specials
  Trukmė: 12 x 3 min
  MAL reitingas: 6.321 (1070)

  Papildoma Info:


  Aprašymas: Pagrindinių serijų mergaitės staiga atsidūrė alternatyviame pasaulyje, kur jos yra paprastos mergaitės. Didžiosios Šalies karalienė čia - mokyklos prezidentė, kuri sugalvojo įdomią pramogą - atimk liemenėlę ir tapk mokyklos prezidente. Ir ko gi mergaitėms nepasistengus?

  Kažkas skriaudžia naujokes? Negerai... Tačiau naujokės ir pačios dar sugeba apsiginti ir dar kaip... Pelkių ragana nusprendžia pamokyti savo pavaldines už netinkamą elgesį - viskas baigiasi nelabai padoriai...

  Tai ir dar daugiau, tik specialiose serijose.

  Išvada: Pirmas sezonas pats savaime buvo gana žavus savo erotika. Special serijose ta erotika pakelta N laipsniu. Kiek tai gerai, spręsti Jums. Dar vienas įdomus dalykas - skirtingai nuo didžiosios dalies dabar leidžiamų special serijų, ši turi šiokį tokį siužetą, be to savo sudėtimi primena šiek tiek DZIN rodytus ekranizuotus anekdotus. Gal todėl man visai ir patiko. Rašau special 3/5, o žiūrėti patariu pervertams turintiems humoro jausmą.

  Tikrai žinau žmonių, kuriems šis anime nepatiko dėl pirmojo sezono, ir visai teisingai, jis ir buvo niekalas, tačiau antrame sezone padėtis pastebimai pagerėjo. Piešimas nesikeitė, bet siužeto, kad ir menko įvedimas daro stebuklus. Gal todėl ir buvo sunku rasti šiam anime bendrą vertinimą - tačiau gi tam yra matematika - (2+4+3)/3= 3/5, ir nesuku sau galvos, trejeto jis tikrai nusipelnė vien dėl to, kad čia nebuvo veikėjo liurbio - iš vis vyrai čia per daug į akis nelindo, ir mergaitėmis grožėtis netrukdė.

  Kovų dinamika bei fizika irgi labai įspūdingos - nesvarbu kur viena kitai pataiko kardu, bent jau liemenėlė nukrinta. Arba antkrūtinis, o tada amazonės mosuoja visais savo pribumbasais, o tai pamatyti verta, pirmame sezone tiesiog galima prasukti visa, kas nesusiję su kovomis ir tiek. Dar šiaip čia buvo ir M+M elementų - mergaitės netgi kovojo alyvoje, kas buvo gana įspūdinga. Dar buvo moteris - triušis šaudžiusi rūgštimi iš krūtinės, senovės Egipto karalienė, elfė be kelnaičių (beje, taip Reina ir neišsiaiškino kodėl gi ji tų kelnaičių nenešioja), ir angeliukas su vienu mažesniu sparnu.

  Pabaigai: Aš tik žmogus, mane lengva papirkti gražiomis mergaitėmis, tačiau nesu tiek lėkštas, kad nepastebėčiau, jog nėra siužeto, tik mosuojama papais. Nebūtų antrasis sezonas pasitaisęs, būčiau metęs. Dabar pažiūrėjau ir visai gi nieko - patiko. Juk fanservisas skirtas tik gerbėjams pamaloninti, o ne kelti globalines idėjas - laikas su tuo susitaikyti.

  P.s. Vienas didelis prašymas - balsuojame už visą sagą, todėl kurie jos nematė/nedatempė iki galo savo pasipiktinimą bei pasibaisėjimą gali reikšti čia - jau užtektinai žmonių, kurie buria iš kavos tirščių matę vos vieną seriją. Viskam yra vieta ir laikas - o šiuo atveju net turime tam temą, 1 balsavimo nepuošia vien todėl, kad mačiau tik pirmos serijos 2 minutes ir išjungiau. Čia ne vienas sezonas patariamas, o visa saga, na o viena serija spręsti apie du sezonus bei special, kaip ir neprofesionalu.


  Paskutinį kartą taisė Aramis : 2010-07-22, 14:22

 2. Ačiū amidau, Red_Elf dėkojo
 3. #2
  Rašo
  Doommuks avataras
  Įstojimo data
  2009 02 22
  Vietovė
  Chibi world
  Įrašai
  268
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Giant tits, with tits, and tits.... daugiau nelabai yra ką pasakyti. Didelis ecchi mėgėjas, tačiau niekaip neprisiverčiu pabaigti tų kelių episodų ir išbraukti šitą anime iš atminties. O čia dar daugiau sezonų... maby next time

 4. #3
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  38
  Kai neturėjau ką veikt ir stipriai nepasidomėjus kas tai per velnias parsisiunčiau pirmus tris epus, tai pamačiau ko neregėjus O_o rūgštis iš papų privertė pasijusti nejaukiai, sisiojimas šokiravo, o apvalumų netilpimas į kadrą privedė prie minties, jog visos mano pažįstamos moteriškės (deja ir aš pati) yra totalios lentos... kai po kurio laiko (jo reikėjo nemažai) atsigavau, ėmė ir sukilo smalsumas: o ką dar absurdiškesnio parodys (išlindusios motina su vaiku ir tai šventikei su Z kaušeliais, supratau - tai viršūnė)? Taip pamažu sužiūrėjau pirmą sezoną, vėliau antrą. Kameros rakursai tikrai neretai badė akis, bet juk apsipranti žmogus. Bendrai paėmus abu sezonus istorija dar suėjo, išmetus visus "grožius" būtų pusė velnio serialas, bet vos ne švelniam vėjeliui pūstelėjus nukrentantys nuo apvalumų šarvai ir drabužėliai pribaigė visus gerus norus. Aišku buvo ir gerų dalykų, vienas jų grafika, taip pat pats turnyras, šioks toks vėplos tobulėjimas ir klausimas, kodėl tos elfės nenešioja kelnaičių ^^. Bendrai paėmus gaunasi stiprus 2, iki 3 nedatempė

  p.s. kažkada seniai taip pat brandinau mintį padaryt aprašymą, bet supratau jog tam nesukaupsiu tiek valios ir pasiryžimo, mano pagarba už tokį darbą, Arami

 5. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Tik žmogus totaliai neturintis ką veikt gali žiūrėti šį anime. Net sėmkių valgymas yra geresnis laisvalaikio praleidimas. Aš jau nekalbu apie tą kuris apsiėmė jį aprašyt......

 6. Ačiū Ozis dėkojo
 7. #5
  Aramis
  Guest
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Tik žmogus totaliai neturintis ką veikt gali žiūrėti šį anime. Net sėmkių valgymas yra geresnis laisvalaikio praleidimas. Aš jau nekalbu apie tą kuris apsiėmė jį aprašyt......
  nebuvo jis jau toks blogas, yra ir blogesnių. Šiaip tai dėl aprašymo ir laisvalaikio, kadangi nežiūriu ongoing tenka ieškotis ką žiūrėti - o šis dar azare paminėtas. Bet kuriuo atveju, Bee, su visa derama pagarba - mano laisvalaikis, kaip ir skonis tik mano reikalas. Jei manysiu, kad verta,aprašinėsiu kas tik šaus į galvą,net jei tai bus didžiausia nuobodybė. Jeigu jau 'elitas' to nesiima, nereiškia, kad niekas to nepadarys. Jeigu visi rašys tik apie tai, ką vertina 5tais, tai ... Trumpai tariant - jeigu yra pastabų dėl aprašymų -rėžiam, jei kyla pastabų apie jį parašiusį žmogų pasiliekam jas sau, nes vis tik ne sau jis jį rašė, o kam reiks pats atsirinks.
  Paskutinį kartą taisė Aramis : 2010-07-22, 01:38

 8. #6
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Aramis Žiūrėti skelbimus
  nebuvo jis jau toks blogas, yra ir blogesnių. Šiaip tai dėl aprašymo ir laisvalaikio, kadangi nežiūriu ongoing tenka ieškotis ką žiūrėti - o šis dar azare paminėtas. Bet kuriuo atveju, Bee, su visa derama pagarba - mano laisvalaikis, kaip ir skonis tik mano reikalas. Jei manysiu, kad verta,aprašinėsiu kas tik šaus į galvą,net jei tai bus didžiausia nuobodybė. Jeigu jau 'elitas' to nesiima, aš galiu, ir manyčiau be kažkokių atsiliepimų apie savo laisvalaikio leidimo būdus
  Ai ai, tik nereikia imt į širdį, geriau jau į skrandį. Čia nebuvo nieko asmeniško, tiesiog atsiliepimas apie anime ir kartu įspėjimas. Gal nelabai vykęs, bet žodis ne žvirblis.....

 9. #7
  Busiu kosmonautas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Jūsų kopūstuose
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  O pirmas (?) kandidatas AZ surinkti daugiau balsu zemiau 3/5, nei auksciau.

  Animas neturi absoliuciai jokio turinio, tik papai. Ziureti, tiesa, yra imanoma - prasukant. Visgi kadangi yra tokiu, kuriu ziureti isvis nera imanoma, tai galima parasyt ir 2/5. Net ir ecchis gali ir turi buti padoresnis (konkreciu atveju idejiskesnis ar labiau isvystytas).
  Jei jau sneketi apie francize (saga galima suprasti kaip nori), tai ir stalo zaidimas, kuriuo paremtas yra sis anime taipogi nera ypatingas (gal tik kiek unikaliau/naujoviskiau atrodanti mechanika - "combat picture book" ( http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_Worlds_%28gamebook%29 )) ir bandomas prakisti vien tik papais (tokia jau rinka, ka padarysi).

 10. #8
  Naujokas Zetas avataras
  Įstojimo data
  2010 07 22
  Vietovė
  Kaskur Panevezy... Bent jau taip atrodo
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man asmeniškai nepatiko šis anime.... žiaurų tiesiog žiūrėti ....

 11. #9
  Solitary man Jimmys avataras
  Įstojimo data
  2010 07 09
  Vietovė
  Middle-earth, Mordor, Mt. Doom
  Įrašai
  17
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  I watched Queens blade... FOR THE PLOT!
  Istorija buvo itraukianti ir įdomi, nepastebėjau nei šlakelio fanserviso.
  Veikėjai taipogi buvo puikiai išvystiti.
  Kaip sakant, masterpiece. amirite?

 12. #10
  Naujokas Hollow avataras
  Įstojimo data
  2010 08 23
  Vietovė
  Hueco Mundo
  Įrašai
  7
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Esu mates ir geresniu anime, bet cia tik mano nuomone gal kam jis ir paliko ispudi

 13. #11
  Forumo ligonis
  taven avataras
  Įstojimo data
  2010 06 12
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  555
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  siaip taip perziurejau dantis sukandes,nors megstu ecchi bet cia jau per daug.

 14. #12
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  3/5 vien del neblogo piesimo, graziu mergu ir daug daug papu. Dziaugiuosi kad baigiau ziuret, nes perziurejes supratau, kiek vis delto yra geru anime kur nepamatysi nei vieno papo...

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 15. #13
  Narys
  Adwims avataras
  Įstojimo data
  2010 04 08
  Vietovė
  Kaunas/Ukmerge
  Įrašai
  44
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius demoniacman666 Žiūrėti skelbimus
  Dziaugiuosi kad baigiau ziuret, nes perziurejes supratau, kiek vis delto yra geru anime kur nepamatysi nei vieno papo...
  Jei nori papu,tai geriau hentai ziurek. As asmeniskai pora seriju pamaciau ir supratau kad neverta ziuret,piesimas neatperka siuzeto,comedy,ecchi perteikimo trukumo.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

  Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

 16. #14
  Naujokas Shingo avataras
  Įstojimo data
  2010 09 04
  Vietovė
  Urvas,Gelmės 6g., rašykit laiškus
  Įrašai
  20
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  na kazkaip norisi paziuret pavarvint seile BET kokia prasme kai dvi moteys kaunasi ir kava baigiasi lezbieciu seksu?

 17. #15
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Man tai sitas tikrai labai nepatiko (labai). Ziurejau tai turbut tik del poros veikeju (ir del to, kad siunciausi kita anime), nes visa kita tai buvo crap, with huge tits, istorijai taip pat prasta, apie pabaiga tai net nekalbu... 2/5 ir vis tiek manau, kad jam duodu per daug.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 18. #16
  Aramis
  Guest
  Citata Autorius Shingo Žiūrėti skelbimus
  na kazkaip norisi paziuret pavarvint seile BET kokia prasme kai dvi moteys kaunasi ir kava baigiasi lezbieciu seksu?
  Čia ne hentai jei ką

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •