Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Occult Academy?

Balsavo
20. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  5 25.00%
 • 4

  2 10.00%
 • 3

  10 50.00%
 • 2

  3 15.00%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 20

Occult Academy

 1. #1
  Šventas velnias ^.^ Mefisto avataras
  Įstojimo data
  2010 02 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  50
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Occult Academy


  Occult Academy
  世紀末オカルト学院


  Studija: Aniplex, A-1 Pictures Inc.
  Režisierius: Tomohiko Oto
  Žanrai: Siaubas, veiksmas, smurtas, mistika, komedija
  Transliacija: nuo 2010-07-06 iki 2010-09-28
  Trukmė: 13 TV x 25 min.
  AniDB reitingas: 8.13 (86)
  MAL reitingas: 7.61 (1451)
  YouTube resursai:
  Traileris

  Papildoma Info:


  2012 m. įvyksta ateivių invazija, griūna visas dabartinis pasaulis, gatvėse baugu bei pavojinga, visokiausios pabaisos lenda iš už kampų, tvyro visokeriopas chaosas. Žemiečiams beveik nelieka galimybių išlikti, nebent pasiųsti į praeitį asmenį, sustabdysiantį netvarkos plitimo pagrindus, toksai ir surandamas, tai laiko agentas, pažymėtas numeriu 6, - Uchida Fumiaki, paskutinioji planetos viltis.

  1999 m. pasimiršta Kumashiro Junichiro, Waldstein'o akademijos direktorius, dukra Maya, kaip reikiama, atvyksta atsisveikinti su tėvu ant Matsushiro kalno, Waldstein'e, dalyvauja atsisveikinimo ceremonijoje. Staiga, visai netikėtai, išklausius paskutinįjį vėlionio įrašą kasetėje, direktorius atgyja gyvo lavono įvaizdžių, prasideda sumaištis... Maya sustabdo ceremonijos numirėlį, perpjovus jam gerklę kirviu bei pradeda suprasti tikrąją akademijos įtaką taikingiems Žemės gyventojams.

  Keistoji Waldstein'o akademija, pačių studentų vadina okultizmo, tiesiog dvelkia mistika, sklando gandai apie jos ribose klaidžiojančias pabaisas, įvairių įvairiausius paranormalius reiškinius beigi eksperimentus. Būtent jos rimbon ir atvyksta mūsų laiko agentas - Uchida, surasti ir sustabdyti grėsmę ateities pasauliui... Beigi dar ir nuogas iš dangaus nukrįsiąs, Maya išgasdinsiąs.
  Piešimas ganėtinai detalus, savotiškas, vaizdingai pateikta siužeto aplinka, pilna skirtingų spalvų, gamos ir smulkmenų, neatsisakyta kraujo, įvairiausių antgamantinių skysčių klanų, išskirtinis dėmesys skirtas veikėjų agresyvumo, nepasitenkinimo, šiurpulingumo išvaizdai. Tataigi, Kawai, Ecchi piešimų nesitikėkite.

  Garso takelis klasikinis, universalus, manau, pačiam vaizdui netrukdantis, netgi melodijos tiktų daugumai skirtingų žanrų anime. Veikėjų balsai įgarsinti be priekaištų, suteikiantys gyvumo beigi reikalingai įtraukiantys į siaubo scenas.  OP eilinis, pristatantis pagrindinius veikėjus, siužeto mistinę idėją, daina taipogi rami, neišsiskirianti. ED rodomi tikri japonai, gulintys ant žolytės, grojama taip pat nedinamiška dainelė, taigi anime pripildytas visko, tačiau tai jo negadina.

  Todėl, viską apibendrinus, galima teigti, kad Occult Academy kol kas negrybauja ir nauji epizodai be abejonės laukiami, nuostabus istorijos debiutas, tolimesnėje peržiūroje matomi smagus elementais, nelėkšti juokeliai, anime truputis primenantis Terminator 2 bei Pagiežą, verčia laukti naujų šio ongoing'o serijų. Ko gero, gardus kąsnelis veiksmo, siaubo mistikos mėgėjams, bet čia jau žiūrovams spręsti. Asmeniškai pradžią vertinčiau 9/10.


  Siųstis: AZ Tracker


  Paskutinį kartą taisė Sable : 2010-12-17, 22:32

 2. #2
  AWT
  dofkaw avataras
  Įstojimo data
  2009 10 07
  Vietovė
  Valhala
  Įrašai
  123
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Turiu klausimą. Ar ta per anime 2012 pasaulio pabaiga ką nors turi bendro su išpranašauta tikrame pasaulyje 2012 pasaulio pabaiga?


 3. #3
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Citata Autorius dofkaw Žiūrėti skelbimus
  Turiu klausimą. Ar ta per anime 2012 pasaulio pabaiga ką nors turi bendro su išpranašauta tikrame pasaulyje 2012 pasaulio pabaiga?
  Na, čia ji susijusi su ateiviais, kurie naikina mūsų rasę ir Nostradamu, o kas dar išlys tik laiko klausimas, bet manau ši data neatsitiktinai paimta, bent jau dėl linksmumo tai tikrai, o visa kitą dar pamatysim

 4. Ačiū dofkaw dėkojo
 5. #4
  Naras
  Gvauz avataras
  Įstojimo data
  2006 11 18
  Vietovė
  Langas
  Įrašai
  350
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  istorija įdomi, piešimas labai gražus, nes nėra oversized eyes and stuff. dar pagrindinė veikėja tokia kieta ir keletas vietų kur pasijuokt galima, tai kažkiek primena GTO. Kolkas duodu 8/10

 6. #5
  AWT
  dofkaw avataras
  Įstojimo data
  2009 10 07
  Vietovė
  Valhala
  Įrašai
  123
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Aš manau, jog galėjo būti tikrai neblogas horror / mystery anime. Taip pirmuose epizoduose comedy taip pat buvo pritaikyta, o kai jau buvo koks rimtas dalykas jis dingdavo, tai būdavo šaunu. O dabar čia greičiau ne horror, o vien tik comedy. Kad ir pavyzdys kaip su tais vabzdžiais(nepamenu pavadinimo) kovojo, nei atmosferos, nei intrigos, o išsigelbėjimas tai irgi legendinis. Mano nuomone, kad biskį į lankas nuvarė, aišku jų galėjo būti toks tikslas, kad daryti ne mystery ar horror, o comedy anime, bet vis vien, tokia gera pradžia buvo, nemanau, kad reikėjo keisti žanro. Duočiau dabar tik 6/10, reitingas arba kris arba kils, priklausys ką parodys(pakol kas dar tik 7 epizodus pažiūrėjau, bet žiūrau ir tolimesnius).


 7. #6
  Naujokas Sara O. avataras
  Įstojimo data
  2010 03 21
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  10
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Laukiau, sulaukiau. Piešimas gražus, nenuobodus, kartais tikrai galima pasijuokti, bet kažkaip mažai to siaubo, arba aš daugiau jo tikėjausi, arba esu jau tiek jo mačiusi, kad mažai čia jo matau Siužetas, na pokolkas dar rišasi siužetas, nors klausymu yra. Bet reikia jį užbaigti ir tik tada galėsiu galutinai įvertinti
  "Narsumas visada yra gerbiamas, net jeigu tą narsumą rodo priešas". Alexandre Dumas, père

 8. #7
  Rock And Roll Child
  Gecas avataras
  Įstojimo data
  2010 03 09
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  192
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Peržiūrėjau 6epus ir dropinau , nes pagrindinis veikėjas labai nepatiko, nervindavo jis mane plius istorija visškai neįdomi, nebent į patį galą viską sukišo. XD vieninteliai dalykai kurie patiko tai openingas ir piešimas.
  Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

 9. #8
  Forumo ligonis
  taven avataras
  Įstojimo data
  2010 06 12
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  555
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  nepatiko sitas anime.Siuzetas gal ir visai nieko bet jo ispildymas prastas.Pagrindinsi veikejas ziauriai uzkniso
  Spoileris:
  nenustebino kai pasirode kad jis tiesiog bomzas is ateities
  ,dar tie du "broliai saunuoliai" mechanikas su verzliarakciu ir tas kitas su virgulem nelabai i tema pasirode.Viska dar siek tiek gelbeja tos mokyklos naujoji direktore,daugiausia jos charakteris,bet vertinimas butu geriausiu atveju 2/5.

 10. #9
  Naujokas kenz01 avataras
  Įstojimo data
  2010 09 26
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  19
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kaip animė apie pasaulio pabaiga gan prastokas. Pradžia gan nebloga buvo įskyrus tai kad žmonijos gelbėtojai neatitinka standartinio įvaizdžio tačiau tai ir išskiria šį animė iš kitu vienas iš pagrindiniu heroj7 bailys kitas viskuo nepatenkinta snobe. Gale viskas buvo gan prognozuojama išskyrus ta faktą kad paskutinei serijoj sužinom tai kad priešai įveikti bet nenugalėti todėl laukiu tęsinio kuris tikiuosi bus geresnis

 11. #10
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  33
  Būtų galima jau perkelti į baigtų anime sąrašą.
  Gale viskas buvo gan prognozuojama išskyrus ta faktą kad paskutinei serijoj sužinom tai kad priešai įveikti bet nenugalėti todėl laukiu tęsinio kuris tikiuosi bus geresnis
  dėl šito klysti - priešai jau nugalėti, ragana irgi, taigi jei ir bus- tai tik koks nors new enemy, bet tikrai nemanau, kad išvis bus tęsinys, nebent nusigaruos visiškai.

  O apie patį anime kalbant- iškritikuotas ir labai jau nuspėjamas, su nuvalkiotomis įdėjomis (2012, ateiviai, nostradamas) mane neįprastai įtraukė, nenusivyliau, kažkuom smarkiai užkabino, labai labai patiko, piešimas buvo tikrai nuostabus, man asmeniškai net labai gražus, op ir en irgi buvo labai geri, ir galu gale tikrai galiu teigti, kad jis bus vienas iš mano geriausiai matytų anime. Gan keistą, bet paprieštaravau pats sau, skaitant komentarą

 12. #11
  Rašytojas
  enjutsu avataras
  Įstojimo data
  2008 08 19
  Vietovė
  kaunas kupiskis
  Įrašai
  217
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  siaip daugelio jusu problema tame kad jus tikejotes horror, o pamate kas tai per anime jus del to ir nusivylet(cia tiem kurie juo skundzias daug). patariu ziuret tiem kuriem patinka comedy zanras, sitas anime tikrai ne horror. Ir beto jis man tikrai patiko, ipac tie JK ir smile, superine porele
  ps del tos 2012 pranasystes, esme ta kad esu girdejes jog nostradamas tikrai ta data yra ispranasaves kaip pasaulio pabaiga nors dbr tiksliai nebeatsimenu nors artejant tai datai galima pastebet kad ji vis labiau pasirodo.
  [SIGPIC][/SIGPIC]

 13. #12
  Narys
  Siroiokami avataras
  Įstojimo data
  2010 09 22
  Vietovė
  between imagination and reality
  Įrašai
  72
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  11
  Man tai tiesa sakant sitas anime patiko as is jo nieko nesitikejau. Man regis tai viena is priezasciu kodel nenusivyliau. Buvo tikrai juokingu vietu pritariu enjutsu, JK ir smile buvo nerealus Vienintelis dalykas kuris man pasirode labai keistas sitame anime buvo vieta, kur susitiko Bunmei su savo vaikystes versija... nu ten kaip viskas greit ivyko net nesusigaudziau
  Skeptiko rezimas

 14. #13
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Labai laukiau kol pasirodys berniukas, nes įtariau, kad bus bobinykas. Sulaukiau, bet gal jau geriau nebūčiau sulaukęs. Aišku originalus pasaulio gelbėtojas, bet viskam yra ribos. O dar merga su porshe..... Fail.

 15. #14
  Super mega ultra rašytojas  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  717
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Is sito tikrai visiskai nieko nesitikejau, galvojau lempa visiska bus, todel jis mane suzavejo kai paziurejau, nes tikrai neblogas (neskaitant poros paskutiniu epu). Piesimas nera super geras, bet ziureti tikrai netrukdo, istorija originali, nors kaip minejau pabaiga prasta, veikejai niekuo neipatingi. Gerai paziurejus jis nera jau toks geras, bet mane vis tiek kazkas jame suzavejo.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 16. #15
  don't worry, be happy ;)
  Alex Sugar avataras
  Įstojimo data
  2009 02 23
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Na po pirmos serijos kazkaip nebuvau nusiteikes ziuret toliau, bet ,visgi, nenumeciau ir tikrai nepasigailejau. Turejau pora itarimu del tos merginos, o pabaiga vis tiek netiketai susikloste ;D Patiko, vertinciau kazkur tarp 4-5 ^^

 17. #16
  Naujokas n3m0k54 avataras
  Įstojimo data
  2007 04 21
  Vietovė
  Panevėžys/Vilnius
  Įrašai
  19
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man panašiai kaip ir Alexiukui buvo. Pradėjau žiūrėti kažko ypatingo nesitikėdamas, buvo tų įtarimų, bet pabaiga vis tiek nustebino
  Šiaip anime netgi labai patiko. Gal dėlto, kad išsiskyrė iš kitų matytų, toks nevisai tipinis Iš karto po peržiūrėjimo duodu 10/10. Po mėnesio, tikriausiai, truputi nukris vertinimas

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •