Puslapis 6 iš 11 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 161

nowJapan2010 piešimo konkursai

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Liucy-san: It's ok. Svarbiausia pridengta.

Kastetai, kiek nori, čia nuo autoriaus tokie dalykai priklauso

That awful sound.
    Įstojimo data
    2009 08 09
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    171
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Bet kai pagalvoji, tai manau kad zmones, kurie pies ranka (piestukais, teptukais, flomasteriai ir t.t.) mazai teturi tu sansu laimet pries piesiancius plansetemis. Visvien akis labiau kryps i graziu, ryskiu spalvu piesinius, su daug atspalviu ir panasiai.

-----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

a.k.a Yurla

Lust avataras
    Įstojimo data
    2006 12 17
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    285
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    O aš kaip tik norėčiau paprieštaraut, pati piešiu planšete, bet tik vieną iš kelių piešinių darysiu su ja. Man asmeniškai daug didesnį įspūdį padaro gerai išlavinta tradicinė technika ir mano galva ranka pieštas piešinys turi savo šarmo

That awful sound.
    Įstojimo data
    2009 08 09
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    171
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius Lust Žiūrėti skelbimus
    O aš kaip tik norėčiau paprieštaraut, pati piešiu planšete, bet tik vieną iš kelių piešinių darysiu su ja. Man asmeniškai daug didesnį įspūdį padaro gerai išlavinta tradicinė technika ir mano galva ranka pieštas piešinys turi savo šarmo
    Na del to kad turi sarmo tai nesiginciju, bet visvien manau kad zmones trauks prie kompiuteriniu piesinuku, ypac kai visi jie bus A4 formate. Nors pamegint visai idomu butu.

-----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    ShoCho nesijaudink. Kaip ir sakiau esu stebėjus ne vieną konkursą ir tikrai galiu pasakyt kad tradicinė priemonė laisvai gali nugalėti kompiuterį. Abiem priemonėm reikia mokėti GERAI naudotis. Tiesiog dėl šio stereotipo, kad "oi, visi pradės su kompais ir man nėr šanso" puikūs tradicinės priemonės dailininkai net NEBANDO. Noriu jums priminti, kad kompiuterinės programos imituoja tradicines priemones ir iš matymo net sunku būna nustatyti su kuo padarytas darbas.

Jūs visi taip nemėgstat to kompiuterio, lygtais jis viską padaro už žmogų. Taip nėra. Tu turi mokėt piešt, žinot visas gudrybes, kaip ir kokius teptukus naudoti, taip pat kaip ir tradicinėje medijoje. Ir jeigu žmogus geras piešėjas, jis padarys puikų darbą su bet kokia medija - tradicine ar kompu, bet jei ne, nesvarbu per kiek jis filtrų pravarys darbą, jis visvien NIEKAIP negalės galinėtis su talentu ir žmogaus sugebėjimais. Tai čia jūs panikuokit ne dėl to, su kuo padarytas bus darbas, o būtent KAS jį atliks.

"bet visvien manau kad zmones trauks prie kompiuteriniu piesinuku, ypac kai visi jie bus A4 formate" - prie ko čia tas A4 formatas?

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Aše gal nepastegėjau, bet iš kur galima Now Japan logotipą gauti ? ar jūs patys "užlipincit" jį ant mangos viršelio(scano)O-o

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Renata Žiūrėti skelbimus
    Aše gal nepastegėjau, bet iš kur galima Now Japan logotipą gauti ? ar jūs patys "užlipincit" jį ant mangos viršelio(scano)O-o
    http://www.nowjapan.lt/assets/images/nj_logo_big.png
    Paskutinį kartą taisė Kastetas : 2010-07-25, 22:11

8. Ačiū Renata dėkojo
    Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Aš katik pastebėjau, kad viename savo mangos puslapyje paveikslėliai iš kairės į dešinę, o ne iš dešinė į kairę... viėnžo galima ten parašyti numeriukus, kurį pirmai "skaityti" reikia ?

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Kastetai, palik tik linką, tas paveiksliukas per daug užima vietos .__<

Renata, taip, gali ; )

always online
    SaMe-chan avataras
    Įstojimo data
    2010 07 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    o kada mangos jau bus sukeltos cia ir uz jas bus galima balsuoti ir perziurineti jas? ^^

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius ShoCho Žiūrėti skelbimus
    Bet kai pagalvoji, tai manau kad zmones, kurie pies ranka (piestukais, teptukais, flomasteriai ir t.t.) mazai teturi tu sansu laimet pries piesiancius plansetemis. Visvien akis labiau kryps i graziu, ryskiu spalvu piesinius, su daug atspalviu ir panasiai.
    PFTTTTT digital Art NIEKADA nepakeis ranka pieštų darbų. Kas iš piešinio į kurį gali stebeilytis tik per ekraną,ar wtw atspausdintą kaip plakatą,kuris plokščias ir šaltas? Ar geriau jausti kiekvieną dailininko potepį,matyti iškilimus,juos liesti,iš kurių gali skaityti emocijas,o pamatyti gudrybes ir detales gali tik arti priėjęs...O kas iš ekrano? Gali prizoomin't iki beprotybės ko tikram gyvenime nėra įmanoma padaryti. Tikrai nesmerkiu digital menininkų,tam, kad pasiektum aukštą lygį ir darbas priverstų išversti akis bei atsidaryti stalčių tikrai užtrunka taip pat ne vienerius metus išmokti,ir tokius žmones aš gerbiu(+tokie ir realiai sugeba ne ką mažiau stebinti savo meno sugebėjimais).Kiekvienas "kaimis" gali pasigirti,kad moka dirbti kompu,bet viską rodo rezultatas,kuris ale retai džiugina.

Manga autoriai taip pat visi iki vieno savo mangas piešia tušu,tik poto viskas pekeliama į kopiuterį,pridedami efektai, t.t. ir viskas vardan to,kad būtų galima padaryti tūstančius kopijų ir jas parduoti.

Kad nebutu visai offtopic, klausymas: mangos puslapius numeruot ar nea?? >.<
    Paskutinį kartą taisė Sasumi : 2010-07-26, 17:53

Naujokas BarbieJupiter avataras
    Įstojimo data
    2009 08 10
    Vietovė
    Vilnius/Kaunas
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O gal galite pasakyti kur siusti reikes? ar Vilniuj ar i kita miesta? ar negalima paciam asmeniskai atnesti i ta adresa?....

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius BarbieJupiter Žiūrėti skelbimus
    O gal galite pasakyti kur siusti reikes? ar Vilniuj ar i kita miesta? ar negalima paciam asmeniskai atnesti i ta adresa?....
    pries klausiant ismok skaityti ok?

2.9. Visus darbus turėsite patalpinti į http://www.sendspace.com/ ir atsiųsti mums nuoroda elektroniniu paštu art@nowjapan.lt , kartu su jūsų slapyvardžiu, vardu, pavarde, telefonu, adresu ir e-mailu, darbo pavadinimu, nominacija, darbo tema, darbo priemonių išvardinimu. Jeigu mangoje/piešinyje naudojami egzistuojančių anime manga veikėjai, būtinai paminėkite kas ir iš kur jie;
    2.10. Visi darbai turi būti atsiųsti mums paštu (adresą gausit užpildę 2.9 punktą). Darbai nupiešti kompiuteriu turi būti atspausdinti ant A4 formato lapo ir taip pat paštu atsiųsti mums;

C.C.
    Sanahi avataras
    Įstojimo data
    2009 01 14
    Vietovė
    anime world (Vln)
    Įrašai
    98
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    4.2.Darbe turi būti nupieštas vienas originalus veikėjas, kartu su trumpu jo aprašymu (vardas, sugebėjimai ir t.t.), piešinyje galimas fonas ar fono detalės

O gali tas veikejas but nupiestas pvz su 2 skirtingais outfitais?

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Sasumi: dėl digital arto pasiginčyčiau (ypač dėl to, kad jis šaltas ir neperteikia smulkmenų, potepių ir tt), bet to nedarysiu nes ne tam skirta tema ir aš čia esu nešališkas klausimų atsakinėtojas xD Bet jei nori padiskuotuot tai rask mane private xD

Jo, puslapius sunumeruok

BarbieJupiter: siųsi į vilnių, Kur, sužinosi kai atsiųsi mums info el paštu.

Sanahi: Ne. Vienas jo paveiksliukas, su vienu outfitu ir info šone

2pm -Agi* avataras
    Įstojimo data
    2009 03 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    BarbieJupiter: siųsi į vilnių, Kur, sužinosi kai atsiųsi mums info el paštu.

O kada gausiu adresa kur siusti? nes viska e-mail'u nusiunciau beveik pries keturias dienas o atsakymo dar negavau!?

Puslapis 6 iš 11 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •