Puslapis 3 iš 11 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 161

nowJapan2010 piešimo konkursai

Narys
    vykis avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    71
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    gal praleidau kur beskaitydamas, bet toks techninis klausimas del mangos. turi buti butent kaip manga is desines i kaire?

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Etto~ Aš nelabai suprantu kam reikalingas piešinių el. siuntimas iš anksto? Kodėl negalima tiesiog užsiregistruoti ir tiek?
    Na gerai tarkim aš nupiešiau KOLKAS porą piešinių šiam konkursui,juos nuskanuoju ir atsiunčiu,po kurio laiko nupiešiu dar,poto gal vėl susimąstau ką nupiešti ir kiekvieną tokį reikia siųsti jums elektroniniu būdu vis iš naujo? Kas jums iš to?
    Um yeah kitas iškilęs klausymas kaip ir prieš tai buvusiam forumo nariui - ar bus grąžinti originalūs darbai po viso renginio?
    O kaip dėl mangų? Ar galima siųsti ne originalią,o atšviestą kopiją?

Naujokas KolaJ avataras
    Įstojimo data
    2008 11 13
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Iš anksto siusti piešinių, aš spėju, reikia prieš peržiūrai. Kad galima butu tau pasakyti jai kažką reikia perdaryt. Man atrodo tai gera idėja.

back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius vykis Žiūrėti skelbimus
    gal praleidau kur beskaitydamas, bet toks techninis klausimas del mangos. turi buti butent kaip manga is desines i kaire?
    Taigi manga tuo (ne tik tuo) išsiskiria iš paprastų komiksų. ji skaitoma/piešiama iš dešinės į kairę.

Spoileris:

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius KolaJ Žiūrėti skelbimus
    Iš anksto siusti piešinių, aš spėju, reikia prieš peržiūrai. Kad galima butu tau pasakyti jai kažką reikia perdaryt. Man atrodo tai gera idėja.
    Nelabai logiška būtų. Sakykim, vargai tris dienas, baigei pagaliau piešinį, nusiunti, gauni atsakymą "tas tas ir tas blogai, perdaryk" - manau daug kam atpultų noras dar kartą viską per naują paišyti čia gal nebent tiems kurie kompiuteriu piešia, nes jie viską ant atskirų sluoksnių išdėsto ir jiems pertvarkyt ką gerokai lengviau. Bet traditional media piešėjai tai tikrai būtų demotyvuoti...

ca-ching!
    meskiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 01 13
    Vietovė
    Vilnius, ANIMELANDAS
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Dar vienas toks dalykelis yra del OC konkurselio: ar galima kelis siusti veikejus i si konkursa ar tik viena vieninteli? Ir dar jis turi buti nupiestas is visu pusiu ir pan ir su aprasymu ar tik vienas toks vizualus paveiksliukas jo su aprasymu? aciukas is anksto ^^
    Is nepopuliarių anime personažų kasdienybės:
    ~What are we going to do tonight?
    ~The same thing we do every night - try to take over the fan girls

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Iš anksto atsiprašau už pavėluotus atsakymus, bet atsakyti anksčiau neturėjau galimybės.

Shaka: Tiesiog žodį redagavimas galima suprasti labai skirtingai. Jeigu tai neturi nieko bendro su piešimu, o yra pavyzdžiui teksto suvedimas ir tt, tai leidžiama.

Kaip jau minėjo Hellsing lover, aš noriu išvengti collabinių piešinių, nes tai yra nesąžininga kitų dalyvių atžvilgiu.

Kastetai: registravimusi turima omeny atliekant punktą 2.9. Pakeisiu reikalavimus, kad visiem būtų suprantamiau, atsiprašau už nepatogumus.

Lust: Darbų gražinimas yra labai sudėtingas procesas, dėl to, grąžinimo žadėt negaliu. Beabėjo mums maloniau gauti originalą, bet kopija ar originalas priklauso nuo jūsų. Pasistenkit dėl kopijos kokybės, nes aš žinau, kaip sunku išsaugoti tradicinės medijos darbo kokybę.

Vyki Taip, manga reikia piešt iš dešinės į kairę, BET priimam ir atvirkščiai nupieštą manga.

Sasumi Iš anksto turi būt suprasta taip: nupieši piešinį, jį užregistruoji el paštu ir atsiunti mums paprastu paštu. Visą tai turi būti padaryta iki 08.08. Piešinio kopija el paštu mums reikalinga tam, kad nereikėtų mum skanuoti ir mes greitu laiku galėtumėm jūsų piešinius patalpintį į internetą ekspozicijai. Tikiuosi atsakiau į tavo klausimą.

Meskiuk, gali nupiešti kiek tik nori veikėjų (ant skirtingų lapų). Piešinys būt sudarytas iš VIENO veikėjo paveikslėlio ir aprašymo.

8. Ačiū Sasumi, meskiukas dėkojo
    Dancing Samurai
    Shaka avataras
    Įstojimo data
    2010 03 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    299
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    viskas aisku ^^ tada varau piest. netiek jau ir daug to laiko liko, o darbu kruvos XDD aciu uz paaiskinima
    ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫

Narys animegirl avataras
    Įstojimo data
    2007 10 19
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Klausimas, ar galima darbus patalpinti deviant arte, facebooke ir pan?
    o tai kaip suprastas yra vienas veikejas ,vienas lapas ir ant jo gali but tik VIENAS veikejo paveikslas??negali buti ikomponuotas koks jo cibiukas ar is nugaros kaip nors nupaisytas..???

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    animegirl, ne. Tavo piešinio formatas turi atrodyti maždaug taip: http://img707.imageshack.us/img707/9646/kajukis.jpg ty vienas veikėjo paveiksliukas plius aprašymas (tekstas nebūtinai turi būt toks didelis ir beabėjo poza ir tt tai jūsų pačių kūryba, čia tik pavyzdys)

Narys animegirl avataras
    Įstojimo data
    2007 10 19
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ohhh ...nu tai teks biski koreguot piesini :{ o gaila.nes buvau beveik pabaigus...bet jei lieka tikrai daug vietos, negalima net gelytes papaisyt??ar ko nors ,kas uzpildytu tuscia erdve?
    P.S. O aprasymas butinai turi buti lietuviskas?
    Paskutinį kartą taisė animegirl : 2010-07-06, 15:38

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Apipavidalinimas gali būt bet koks ty gali backgroundą ar jo detales nupiešt. Tiesiog veikėjo paveiksliukas turi būt vienas, o ne pavyzdžiui jis visais rakursais ir tt. Pataisysiu reikalavimus, kad visiems būtų aiškiau.
    Aprašymas geriausiai lietuviškas, kad visi žiūrovai galėtų suprasti.

Sup? Rutulis avataras
    Įstojimo data
    2008 06 15
    Vietovė
    Seda
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dėl OC. Aš nupiešiau veidą iš profilio (ten labiau meniškas piešinys, o ne veikėjo reprezentacija) ir parašiau tik vardą, amžių ir lytį. Toks darbas tinka, priimsit?

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Man irgi ką tik iškilo klausimas, ar fan-arte galima vaizduot daugiau negu vieną veikėją? Mat pavaizdavau dvi merginas ir dabar galvoju ar tik nepadariau klaidos. O.o

Final Fantasy games RULEZ
    yuujin avataras
    Įstojimo data
    2009 03 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    85
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    La,
    dziugu girdeti naujienas del piesimo konkurse nowjapan'e. Tik norejau pasitikslinti ar bus kokie konkursai online, na nowjapan veiksmo metu, o ne is anksto paruosti?
    MANO MANGA:

perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Rutuli, priimsim priimsim