Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 15 iš 15 PirmasPirmas ... 5131415
Rezultatai 225 iki 229 iš 229

FIFA Worl cup 2010

Rock And Roll Child
    Gecas avataras
    Įstojimo data
    2010 03 09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    192
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Tik vat fifa galėtų teisėjavimo sistemą pakeist. Nes dbr labai didelė pievą mano nuomonę gaunasi. Ypač tose vietuose kur neįskaito įvarčio kuris buvo. Turėtų būt suteikta teisėjams rungtynių metu peržiūrėt tokius epizodus.
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Jo, žinokit, ir mane labai teisėjavimas nuvylė... tarkim, kaip olandas po švilpuko spyrė kamuolį, iškart turi būti skiriama geltona kortelė, bet pasigailėjo to olando teisėjas, nes antra geltona jam būtų reiškusi žaidimo pabaigą... ką jau šnekėti apie Nigel de Jong'o karate triukus, už kuriuos jis gavo tik geltoną, nors ten aiškiai turėjo būti raudona. Žodžiu, jeigu jau sakote, kad teisėjas labai ispanų pusėje buvo, tai pažėkite dar kartą rungtynes ir pamatysit, kiek daug teisėjas padėjo olandams neišvydamas dar 2 žaidėjų

エドワード

DIX avataras
    Įstojimo data
    2008 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    313
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    O Ispanams dazniausiai ispejimu apsiribodavo, nors uz panasias prazangas Olandams geltonas duodavo... Visgi po 9 duotu geltonu gal susimaste kazkiek, kad jei taip ir toliau dalins korteles, teks varzybas nutraukt

Spoileris:

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Čia truputis to, kaip mes šventėm Ispanų pergalę.
    Aš nelabai domiuosi futbolu, bet lauke klykti faina buvo. haha
    http://www.facebook.com/cere.polli?v...=1231287682698
    nžn, jum parodis ar ne, nes dragė tik į facebook įkėlė >_>

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Nors pasaulio futbolo čempionatas jau praėjęs, bet aš negaliu nepasakyti savo nuomonės apie jį.
    Na, pirmiausiai mano palaikytos komandos: Vokietija ir Olandija.
    Aišku, jų rezultatais nebuvo nusivilta, nors man asmeniškai, tobuliausias finalas būtų buvęs būtent šių dviejų komandų matchas.
    Taip, kaip visada, būta atradimų, kas džiugino ir to, kas nuvylė.
    Pirmiausiai minusai. Taip, teisėjavimas. Arba per daug palaidas arba per daug kraštutiniškas. Ypatingai tas jautėsi ir matėsi finale. Na, tai trukdė grožėtis gražiu žaidimu, bet ką padarysi, suprantama, kad egzistuoja subjektyvumas teisėjų, taip pat skirtingas pražangos suvokimas ir pan. Bet neįskaityti įvarčiai, nepaskirti kampiniai, karate manevrai į varžovų komandos narius... Taip pat nuvylė prancūzų, anglų ir brazilų žaidimas. Tikėjausi daugiau.
    Bet būta ir pliusų, nors pliusai, tai - sublizgėjusios komandos, žaidėjai. Taip, pirmiausiai Vokietija - jauna šviežia komanda, kitas kapitonas, kitoks žaidimo stilius. Pure awesomeness! Ne veltui Thomas Mülleris gavo net du apdovanojimus (rezultatyviausio ir Auksinį batelį). Taip pat, Urugvajaus ir Ghanos rinktinės.

Et, buvo geri tie vakarai, tos dienos, kai rodė futbolą. Na, galiu tik džiaugtis, kad šis čempionatas sugrąžino mane į futbolo sferą.
    Tad dabar žiūrom Bundesliga, UEFA ir laukiam to, Brazilijoje vyksiančio, kito Pasaulio čempionato.

6. Ačiū Gecas dėkojo
Puslapis 15 iš 15 PirmasPirmas ... 5131415

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •