Puslapis 1 iš 13 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 194

Cosplay making-related Giveaways (įvairių cosplay žaliavų paieška/pasiūlymai)

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40

Cosplay Making Giveaways (įvairių cosplay žaliavų paieška/pasiūlymai)

[Jei turite idėją kaip geriau išreikšt temos esmę pavadinime, sakykit]

Taigi, pagalvojau, kadangi turime temą keistis jau padarytiems kostiumams ar aksesuarams, kodėl gi nepasidarius temos keistis žaliavoms, pvz. įvairiems dažams, dekoratyvinėms juostelėms, medžiagai ar dar kam. Tinka netgi, atrodytų, tokie off-topic dalykai kaip kartonas, porolonas, kitos medžiagos. Arba gal pradėjot daryt kokį veikėjo aksesuarą, bet akis patraukė kitas, dar gražesnis, ir vargšė nebebūsianti užbaigta detalė tik dulkes namie renka. Juk ne visada gaunasi taip, kad kiek nusiperki, tiek sunaudoji (o neduok Dieve dar ir pritrūksta).

Daugumoj atvejų žinoma likučius atsidedi "juodai dienai" gal kada prireiks - tačiau gal kitas cosplayeris užsimušdamas ieško to, kas galbūt pas tave guli spintoj ir laukia panaudojimo dienos, kuri kartais taip ir neateina. Arba tarkime personažui reikalingas koks (nebūtinai veikiantis) elektrotechninis daikčiukas, o pirkt visai naują turbūt nelabai norėtųsi. Juk krizė.

Taigi, čia klauskite trūkstamų dalykų, kurių niekur nerandat (gal atsiras, kas galės ką pasiūlyt), taipogi galite paskelbti ką atiduodate/parduodate.

Tie, kas atiduodate, būtų neblogai, jei prisegtumėte ir kokią nuotrauką. Ieškomą/atiduodamą daiktą aprašykite kuo detaliau, tačiau nesileiskite į labai ilgus "poetinius išvedžiojimus" (tarkime, jeigu turite medžiagos, kurią galit atiduot, rašote: bent apytikslį kiekį, spalvą, medžiagos rūšį, kiek už ją norit, dar ką nuo savęs). Paminėkite savo miestą, susisiekimo su jumis būdą, daiktų perdavimo galimybes (siunčiate, keičiatės susitikę ar pan.)

Tikiuosi visų cosplayerių aktyvumo
    Paskutinį kartą taisė Futari : 2011-01-10, 18:38

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36

Thumbs up

Labai gera tem

Pati ieškau ilgos blondiniškos sruogos-kasos ,arba peruko ilgo, kuo ilgesnė tuo geriau Kažkas panašaus būtų čia -->
    Spoileris:

ir raudono kaklaraiščio be jokių taškučių ar raštų, tiesiog grynai raudono kalaraiščio, ne plataus vyriško ,o siauro -->
    Spoileris:

ATIDUODU taip pat kalną įvairių pusiau veikiančių ausinių (į ausis kur lenda) (juodos, baltos sidabrinės) ;
    Ir turiu dar kalną įvairių medžiagų likučių (medvilnė, sintetiniai pluoštai (raudona, juoda, pilka ir dar daug daug kitų)) kadangi už jas mokėjau, tai prašysiu nedaug, centais klauskit, yra įvairių, kada prisiruošiu, pafotkinsiu, įdėsiu
    Taip pat yra daug kimštinės medžiagos rubams pastorint arba žaislams prikimš, fluffo ar stuffingo ar kaip jis vadinasi, visiškai naujas

Kreipkitės per PM, derinsim
    Paskutinį kartą taisė Semashke : 2010-05-20, 20:11
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

3. Ačiū usakou dėkojo
    Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    O, puiki tema, nes ir aš turiu ką pasiūlyti

Parduodu už 5lt poroloną 5mm storio ~1,2m x 3m. Visai nepanaudotas, originaliai iš jo buvo planuota gaminti pasijonį Klaipėda, taip pat galiu atvežti į NowJapan. Susisiekti galima per PM.

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Costume Maker

giedriusonline avataras
    Įstojimo data
    2008 06 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    327
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    taip vo ka as turiu
    katanos, Geta sandalai, Pyramidhead šalmas
    Spoileris:

katanos
    Blacho katana norėęiau apie 50lt (grandinės ilgy galima ir pamazinti kiek nori nes dabr ji 0,5m ilgio)

Maža katana- durklas su dėklu ~ 30 galima manau paderint

piramid heado šalmas baigtas apie 60 porocentu kas kiek duos

Geta sandalai didelio dydzio kokios 44 48 dydzio batus nesiojanciam - kaina sutartinė

Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
    Parašyk man.

6. Ačiū usakou dėkojo
    Dancing Samurai
    Shaka avataras
    Įstojimo data
    2010 03 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    299
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    gal kas turit uzsimetusi padoriai atrodanti balta trumpa arba zydra ilgesni peruka..? zydras pageidautinai kad butu arba garbanotais arba banguotais plaukais. sumokesiu ^^

pati pasiulyt turiu vienas didziules ausines be laido ir baloneli sidabriniu pirskiamu dazu. dazai nebrangiai ^^ nauji, nepanaudoti.

rasykit PM ^^
    ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫

Klasifikacija-nevisprotis Beprotis :P avataras
    Įstojimo data
    2009 10 18
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    31
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Parduodu Kakuzu kostiuma is anime Naruto...
    Kainas galite siulyti i PM (nors nemanau kad kam reiks)
    P.S. Kostiumas pilnas

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Ieškau, kur būtų galima rasti vienadienių arba savaitinių RAUDONŲ lęšių (ar bent į tą pusę), kurių kaina <50lt. Įdomu, ar tokių įsigyti galima, ir gal kas esate su tuo susidūrę?

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

steamheart

Yukari Murasaki avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius Hellsing_lover Žiūrėti skelbimus
    Ieškau, kur būtų galima rasti vienadienių arba savaitinių RAUDONŲ lęšių (ar bent į tą pusę), kurių kaina <50lt. Įdomu, ar tokių įsigyti galima, ir gal kas esate su tuo susidūrę?

Buvau radus Vilniuj parduotuve kur prekiavo lesiais ~35lt/vnt, taciau reikedavo laukt apie 2 men, nes partijos mazos ir greitai ispirkdavo =(
    bet tai ten budavo visi tie 'crazy' lesiai, spalvoti ir be dioptriju.

Citizen Erased
    Narya avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    227
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Aš pati ieškojau raudonų lęšių (su dioptrijomis) ir galiu pasakyt, kad Lietuvėlėj kažko labai gero neradau. Visose optikose kiek žiūrėjau ir klausiau, sakydavo kad reikia užsakinėt ir kainuos bent 200lt, arba kad raudonų su dioptrijomis iš viso nebūna.
    Užtai radau vietelę kur internetu parduodami spalvoti lęšiai ir su dioptrijom ir be jų.
    Nepatingėjau ir giliau pasiknisus aptikau šitą puslapėlį mažesnėmis kainomis, iš kurio ir nusipirkau reikiamus lęšius (Blood Red) už 100lt. Atsiuntė per ~dvi savaites, lęšiai tiko, labai geri, nenusivyliau
    Tikiuosi kuo nors pagelbėjau
    deviantArt
    BLACKOUT

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Narya Žiūrėti skelbimus
    Aš pati ieškojau raudonų lęšių (su dioptrijomis) ir galiu pasakyt, kad Lietuvėlėj kažko labai gero neradau. Visose optikose kiek žiūrėjau ir klausiau, sakydavo kad reikia užsakinėt ir kainuos bent 200lt, arba kad raudonų su dioptrijomis iš viso nebūna.
    Užtai radau vietelę kur internetu parduodami spalvoti lęšiai ir su dioptrijom ir be jų.
    Nepatingėjau ir giliau pasiknisus aptikau šitą puslapėlį mažesnėmis kainomis, iš kurio ir nusipirkau reikiamus lęšius (Blood Red) už 100lt. Atsiuntė per ~dvi savaites, lęšiai tiko, labai geri, nenusivyliau
    Tikiuosi kuo nors pagelbėjau
    Na, taip, tokių lęšių už >100lt tai tikrai radau, bet kažkaip man tokia kaina kol kas pernelyg didelis pinigų švaistymas atrodo. Jau geriau, prireikus, PS žaisti

Citizen Erased
    Narya avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    227
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Hellsing_lover Žiūrėti skelbimus
    Na, taip, tokių lęšių už >100lt tai tikrai radau, bet kažkaip man tokia kaina kol kas pernelyg didelis pinigų švaistymas atrodo. Jau geriau, prireikus, PS žaisti
    Na, be dioptrijų yra lęšių už 69lt, kiek mačiau, o va su dioptrijom... Brangus malonumas, žodžiu
    deviantArt
    BLACKOUT

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Na man kaip ir reikia baltų plūksnų. Pirkau tiimari parduotuvėlėje, bet dėja visas išpirkau, o jų tubūt dar reiks tad aš kaip apsidraudimui ieškau baltų plūksnų kur galėčiau jas nusipirkt. Arba gal kas turit?
    Ačiū ^.^
    Dėkoju Fasian už sig'a.

Dancing Samurai
    Shaka avataras
    Įstojimo data
    2010 03 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    299
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Integra Žiūrėti skelbimus
    Na man kaip ir reikia baltų plūksnų. Pirkau tiimari parduotuvėlėje, bet dėja visas išpirkau, o jų tubūt dar reiks tad aš kaip apsidraudimui ieškau baltų plūksnų kur galėčiau jas nusipirkt. Arba gal kas turit?
    Ačiū ^.^
    kokio dydzio plunksnu reikia? gal galesiu ka pasiulyt,
    ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    kuo didesnių. : D
    Dėkoju Fasian už sig'a.

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Sveiki.
    Aš vėl truputį teiraujuosi dėl plaukų.

Jei aš juos dažysių tais purškiamais dažais ar jie nesulips? t.y. nebus "guašo" efekto?

o gal vis dėl to kas turit paskolint arba nebrangiai parduot ilgų juodų plaukų peruką?~

The root of all evil XD
    Shanmi avataras
    Įstojimo data
    2009 09 12
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius zhmogeliukas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.
    Aš vėl truputį teiraujuosi dėl plaukų.

Jei aš juos dažysių tais purškiamais dažais ar jie nesulips? t.y. nebus "guašo" efekto?
    Guaso efektas bus jei labai daug pripurksi. Taciau jei nori purkstis juodai, tai nemanau, kad labai daug reiktu purksti, taigi galbut tas guaso efektas neturetu matytis. Vistik nelabai patariu naudoti purskiamus. Jie byra nuo plauku ir po to visi peciai ir veidas tampa papilkeje XD

19. Ačiū zhmogeliukas dėkojo
Puslapis 1 iš 13 12311 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •