Žiūrėti balsavimo rezultatus: NieA Under 7 ivertinimas

Balsavo
23. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  14 60.87%
 • 4

  5 21.74%
 • 3

  3 13.04%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 4.35%
Rezultatai 1 iki 6 iš 6

NieA Under 7

 1. #1
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89

  NieA Under 7

  NieA Under 7

  Metai: 2000
  Žanras: Drama, Comedy
  Studija: Triangle Staff, Genco, Radix
  Istorijos autorius: Takuya Sato
  Veikėjų dizainas: Yoshitoshi Abe
  Panašūs anime: Anime-Planet
  Serijų: 13
  Nuorodos: AniDB, ANN, AnimeNFO, Oficialus puslapis

  Šis animas yra tiesiog persmelktas melancholija, kuri karts nuo karto yra prasklaidoma komiškais intarpais. Prie tos melancholijos stipriai prisideda animo muzika, o ypac OP tema. Taip pat ir mistikos kažkiek yra. Animas gali pasirodyt gana keistas. Ir ne todel, kad jame pasakojama apie dvį kambariokes, viena iš kurių yra "7 klasės" ateivė vardu Niea. Keistumas pasireiškia ir per kitus veikėjus, kiekvienas iš kurių yra savaip keistokas ar komiškas, bet žinoma žemiskąja prasme.

  Yra parodomas paprastas vargšų žmonių gyvenimas ir rūpesčiai. Pagrindinė veikėja, Mayuko Chigasaki, norėdama išgyvent dirba kelis darbus ir nepaisant to randa laiko mokytis. Vienas esminių Mayuko rūpesčių yra maistas. Bet didžiausia problema - kambariokė Niea, kuri visad kaulija maisto, o pati žinoma niekuo nepadeda, tik kuria iš šiukšlių visokius NSO ir griauna viską aplink, sudarydama tik dar daugiau rūpesčių.

  Šiaip šiam anime labiau tinka 'drama' žanras negu 'comedy'. Netgi galima būtų kažkuria prasme lygint ji su "Grave Of The Fireflies", nors žinoma nėra jis toks jau dramatiškas, bet ir pasijuokt tikrai ne daug yra iš ko. Siužetas neturi įprasto judėjimo prie "epilogo" ar kokio tais "happy end'o". Iš tikrųjų mažai kas tepasikeičia herojų gyvenime per tuos 13 epizodų. Todėl kvapą gniaužiančių animų megėjams šis kurinys vargu ar patiks, bet tiems kas trokšta paįvairinimo turėtų tikt.


  Atsisiųsti: PB||Bakabt
  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-05-08, 17:57 Priežastis: Pridėti screenshotai + nuorodos

 2. #2
  et gaila nesidomit manga ir dailininkais suprastute kodel toks melancholiskas anime ^^v
  Jukis ABe'iaus kuryba, nors Haibanes fainesnes NieA irgi neblogai :>
  Pati anime goes 5/5 vien uz arta ^^
  http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
  "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

 3. #3
  Administratorius

  zio avataras
  Įstojimo data
  2000 02 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  309
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  manausi dar reiktu pamineti, kad Nivea'jos humoras daug solidesnis, galima sakyti netradicinis animei. Veikejai labai savotishki ir apskritai basiai liux zhiurisi ^__^ visdelto Abe!

 4. #4
  Followkata Toushifollow

  Kleopso avataras
  Įstojimo data
  2008 04 01
  Vietovė
  Kns
  Įrašai
  237
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Man labai patiko. Šiaip jau anime prie kurio reik priprast, arba tiksliau prie to veiksmo nebuvimo. Ir dar tas vis prasismelkiantis liūdesys, kurio nepaslėpė comedy pusė. Dėl šito jis man nuo pat pirmos serijos priminė Haibane Renmei. Abiejų šių anime kuriama atmosfera išties labai panaši. O tas kiekvieno epo pabaigoj pasirodantis Japan - India friendship promotion TV show atrodė taip...emmm...įdomiai 0__0 Geras anime, tik matyt ne kiekvienam.

 5. #5
  varnalėšos
  juodidrugiai avataras
  Įstojimo data
  2010 08 11
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  65
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Animas tai tikrai toks ne tipinis. Kas labiausiai patiko šiame ir jo sesutės anime Haibane Renmei, tai veikėjai; jie tokie gyvenimiški, su savo keistenybėmis, privalumais ir trūkumais, kaip iš tiesų ir būna. Ir nesvarbu ar angelai, ar ateiviai, jie pavaizduoti daug žmogiškesni, negu, kad galėtum tikėtis iš "ne žmonių" Iš pradžių animas neatrodė liūdnas, tačiau netrukus pajutau tą melancholiją, bet ji irgi čia ne tipinė, o realistiška ir suprantama. Manau, kiekvienas daugiau mažiau susiduriame su abejonėmis, vienišumu, pamąstymais "kurgi visgi veda mano gyvenimas"?, sunkumais priimti, kad ir ne itin svarbius, sprendimus. Pati anime atmosfera savotiška: realistiška, bet kartu jaučiamas ir siurrealizmo prieskonis (ir tie keistumo intarpai labai tinka). OP tai toks... įdomus, priminė poną T. Waitsą net Žodžiu, nepelnytai nuvertintas/neįvertintas darbelis.
  Paskutinį kartą taisė juodidrugiai : 2011-05-22, 17:43


 6. #6
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  3/5 ir net nežinau už ką. Šiaip anime patiko, susižiūrėjo gan lengvai, buvo kokybiškas iš techninės pusės, veikėjai malonūs ir mieli širdžiai, žodžiu, atrodo kad vieni pliusai. Nu bet visgi perdaug tos melancholijos buvo, o jos pastaruoju metu man ir taip netrūksta... Nu gal ir paskubėjau perdaug, 4/5 visgi vertas, tad nekreipkit dėmesio i balą balsavime, pasielgiau kaip šiknius.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •