Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate "B gata H kei" anime?

Balsavo
97. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (Kažkas naujo. Rekomenduoju)

  59 60.82%
 • 4

  25 25.77%
 • 3

  12 12.37%
 • 2

  1 1.03%
 • 1 (Nesąmonė. Neverta dėmesio.)

  0 0%
Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 82

B Gata H Kei

 1. #1
  Aramis
  Guest

  Thumbs up B Gata H Kei


  B型H系 (B Gata H Kei)
  Извращенка со Вторым размером
  Type: B; Style: H

  - Ištvirkėlė B dydžio krūtine -


  Režisierius: Yamamoto Yuusuke
  Studija: Hal Film Maker;
  Transliacija: 2010-04-01 ∼ 2010-06-17
  Žanras: Komedija, erotika, romantika;
  AniDB reitingas: 7.19 (178);
  Trukmė: 12 TV ser. x 24min.
  YouTube:Pradžios melodija / Pabaigos melodija / Reklaminis klipas

  Manga: B Gata H Kei

  Anime Pulse apžvalga
  Aprašymas: Vaikystėje tikriausiai ne vienas turėjome svajonių. Vieni (ar vienos) norėjo tapti kosmonautais (žr. Hanamaru Kindergarten), kiti (ar kitos) - nuotakomis (žr. Ladies versus Butlers), treti (trečios) - popiežiais (žiūrėti Ichiban Ushiro no Daimaou). Kaip matome, tos svajonės pačios įvairiausios; Tačiau ar kada svajojote apie permiegojimą su šimtu vaikinų? Taip taip, Jūs išgirdote gerai, šio anime veikėja savo garbės reikalu laiko permiegojimą su šimtu vaikinų. Na nežinau kokia ten jai profesija po tokios pradžios tektų verstis, bet čia anime, ne logika čia svarbiausia, o unikali idėja. O čia ji tikrai nebloga.

  Taigi, pagrindinė veikėja Yamada yra hormonų audrų kamuojama penkiolikametė, kuri turi viską - į ją žvelgia vyresni vaikinai, sukrentantys po jos kojomis vos pamerkus akimi. Vienu žodžiu - tikra tobulybė. Nors iki tobulumo jai dar trūksta vieno dalyko. Ogi ji niekada dar nesimylėjo - tačiau kažkas juk turi būti pirmasis iš to šimto. Kadangi jos geriausia draugė jau patyrusi, Yamada'i kaip ir gėda darosi. Nepadeda ir tai, kad jos jaunesnė sesutė vaikinus namo irgi tempiasi, nors nėra nei ypač graži, nei populiari. Dar nepastebėjote kur čia šuo pakastas? Tikriausiai ne, kadangi pas mus kur lietūs lyja jau trečiokai žino kur ką ir kaip reikia su merginomis daryti, arba merginos žino kad vaikinai skirti ne žemei arti. Tačiau kadangi Japonija ne koks pervertų kraštas, tai Yamada net nežino nuo kurio galo viską pradėti. Jeigu pamėgins "tai" daryti su jau "veteranu" tai neduokdie išjuoks, ir nukentės jos, kaip sekso simbolio įvaizdis. Išeitis viena, rasti tokį pat "vyšniuką" kaip ir ji, ir jam padovanoti savo pirmąjį kartą.

  Vieną dieną su geriausia drauge besilankydama knygyne ir ieškodama biologijos terminų žodyno, visai netyčia ji užkrenta ant galvos tipiniam haremų šlepetei. Ne veltui jis šlepetė, pabėgo iš karto, kai Yamada tik užkalbino (na, tiksliau kai ji pasiteiravo ar jis dar nekaltas). Taip ir prasideda ši istorija, auka rasta, dabar tereikia tik jį pagauti ir prisijaukinti. Nors drąsos Yamadai kartais ir pritrūksta eiti "iki galo", o kai susitinka du tokie...  Vaizdai iš Anime:
  Veikėjai:  Yamada
  Takashi Kosuda
  Yamados vedlė H pasauly
  Pirmą kartą perskaitęs anime aprašymą Yamadą apibūdinau vienu žodžiu - nimfomanė. Su tokiu nusiteikimu ir ėmiau žiūrėti. Pamažu kaip veikėjas ji atsiskleidžia kaip nuotaikų kaitos kamuojama mergaitė, mėginanti pritapti gana žiauriame suaugusiųjų pasauly. Tas jos noras tiesiog slepia jos drovią ir romantišką prigimtį, todėl pamažu šlepetė - kun ima jai patikti, nors to nedrįsta pripažinti nė sau. H - stuff kolekcininkė, kuri kad ir kaip būtų keista iš to nieko neišmoko.
  Mūsų mylimiausias "šlepetė - kun". Kadangi jis nupieštas nepaverčiant jo bishu, tai žiūrėti į jį galima ir neužsidėjus akinių nuo saulės. Tačiau klausyti nepatartina. Žudo tie jo "Ką daryti? Ar galima? Ką ji galvoja?". Kaip ir visada, jis yra Yamados bendraklasis, tačiau kadangi klasė tik neseniai suformuota, gana atleistina tai, jog jie nepažino vienas kito. Domisi fotografija, kai kuriuose šaltiniuose vadinamas "otaku". Kartais imasi iniciatyvos, bet nelabai sėkmingai.
  "Dieviškoji" Yamados pusė, skatinanti Yamadą imtis "žygių" patekti į "šlepetės - kun" guolį. Veikėjams nematoma, skraidžioja aplink, atlikdama pasakotojo - komentuotojo vaidmenį. Iš pirmo žvilgsnio jis - sumažinta Yamados versija, tik su ūsais. Įdomus jo "skraidymo" aparatas - debesis. Kaip veikėja, labai jau iškalbinga ir netgi daininga asmenybė. Pirmojoje serijoje pasisako esanti atsiųsta "padėti Yamadai jos šventame kely įveikti visas kliūtis".


  Miharu Takeshita
  Daisuke Matsuo
  Chika Yamada
  Visi tikriausiai klasėje turėjome tokią draugę. Ji labiau patyrusi, kur kas mąslesnė bei santūresnė nei pagrindinė veikėja, dažnai padedanti Yamadai sugrįžti į tikrąjį kelią iš tų erotinių svaičiojimų. Turi vyresnį vaikiną, su kuriuo tikriausiai ir buvo "pirmoji patirtis". Truputį vengia su Yamada eiti į miestą dėl pastarąją greitai apsupančių gerbėjų.
  Miharu vaikinas. Kaip ir Miharu jis - protingas, išsilavinęs. Jis - studentas. Visai neblogai sutaria su "šlepete - kun", taigi kartais dviems balandėliams padeda patarimais. Tikriausiai vienas iš mažiausiai atskleistų veikėjų, teks laukti, gal padėtis pasitaisys anime eigoje. Nėra misteris tobulybė, atrodo gana gyvenimiškai.
  Na, aš nieko prieš mergaites neturiu, supraskite mane teisingai, tačiau ši veikėja mane labiausiai šokiravo. Atsižvelgiant į tai, kad ji jaunesnioji Yamados sesuo, tas jos vaikinų vedimasis pas save namo truputį perdėtas reikalas pasirodė. Na, jei į tai neatsižvelgsime, ją galima apibūdinti kaip linksmą, valiūkišką jauną moksleivę.  Vaizdai iš Anime:  Autoriaus reziumė:  Romantinė komedija su pretenzija bei aliuzija į antrąjį sezoną - vienas iš mano asmeninių favoritų.

  Sunkiausia yra rašyti aprašymą anime, kuris dar nėra baigtas, kadangi dažniausiai tenka likti kvailio vietoje, ir tai tiesiog galima pavadinti išankstiniu nusistatymu. Klydau ir dėl šio - erotikos čia nerasi, (ras tik tie, kurie turi labai lakią vaizduotę - kitiems trukdys cenzūra per pusę ekrano.) Čia erotika tik prieskonis, svarbiausia romantika ir asmenybinis konfliktas.

  Šio anime "vinis" Yamados paauglystės kančios, įpainiojusios vargšelį Kosudą į neišnarpliojamą prieštaravimų voratinklį. Kiekvienoje serijoje buvo viliojama, daužoma, spardoma, raustama ir dar begalės visokio bereikalingo šlamšto daroma, tačiau... Tačiau visa tai buvo pateikiama žaismingai, neįprastai ir "skaniai", todėl žiūrėjimas neatsibodo. Čia Jums ne žiūrėti į mergaitę plėšančią ramunės žiedus aiškinantis "myli - nemyli". Ši mergaitė pati asmeniškai rūpinosi, kad mylėtų ir kartais tiesiog pervertindavo savo galimybes. Kaip sakoma - lietuviai jau tokia tauta - smagu pasižvalgyti kaip kitam ne taip ir gerai klojasi. Man irgi visai patiko.

  Asmeniškai man didelis minusas buvo paskutinė serija - per daug jie serialo eigoje mėtėsi nuo erotikos prie romantikos - serialo antroji pusė, iki šiol buvusi grynai romantiška, bei įprasminusi anime, turėjo baigtis vienu atsakymu, o ne kažkuo, ką galima pavadinti "viso to, ką rodėme per sezoną sutraukimas į vieną seriją". Gal tai ir leidžia piešti antrąjį sezoną, tačiau kvepia pačia tikriausia komercija. Nors, ir pats anime nebuvo idėjinis, greičiau daugybė fanserviso, tačiau pateikiant taip, kad nekristų per daug į akis. Vis kažkas naujo.

  Nemanau, kad šis anime patiks daug šilto ir šalto mačiusiems mėnulio mėgėjams - šiame seriale jis ne toks ir ryškus - tačiau visiems kitiems, kurie dar ne taip skeptiškai žiūri į fanservisą rekomenduoju peržiūrėti, o tai graušitės visą gyvenimą dėl vitamino "C" trūkumo. Taip pat turėtų patikti ir prisiekusiems romantikams - nors mėnulis ir neypač gražus - tačiau antroji serialo pusė trykšte trykšta romantika bei "aš tave myliu". Vertinti tiesą pasakius buvo labai sunku - kaip vienam favoritų ketinau rašyti 10/10, tačiau, pabaiga viską sujaukė - 9/10, ir ne vien dėl to, kad tai buvo anime praskaidrinęs savaitgalius sesijos metu.  Vaizdai iš Anime:  Paskutinį kartą taisė Aramis : 2010-06-20, 19:49 Priežastis: Meskite lauk visas žinučių dalis, kurios susiję su pavadinimu.

 2. Ačiū monakas, MinaTo, Nėra dėkojo
 3. #2
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Pirmi epai ir man patiko, tik idomu ar nenukeliaus į šona vėliau.
  S_T

 4. #3


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Viena geriausių anime komedijų kokia esu mates. Nesijuokiau taip nuo tada kai pažiurėjau "full metal panic" antrą sezona. Humoras tiesiai i dešimtuka mano pigiam ,banaliam skoniui. Patiko pagrindinė herojė, ne tiek dėl jos uzsibrėžto "kilnaus" tikslo , o del to ,kad siaip charizmatiška mergiote , nenuobodu žiureti kaip jai sekasi.

 5. #4
  Labas.
  mariux9998 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  543
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Nuvertinau šį anime, kadangi ecchis, ir, galvojau, nežiūrėsiu. Tačiau keli atsiliepimai sudomino, tad susisiunčiau išėjusias serijas ir sužiūrėjau. Žiauriai įdomus ir kabinantis, sunku bus žiūrėti kaip ongoingą.

 6. #5
  Narys Dizzee avataras
  Įstojimo data
  2009 12 05
  Vietovė
  Amestris
  Įrašai
  53
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  "tačiau kadangi Japonija ne pervertų kraštas", kaip pirštu į akį .

 7. #6
  Aramis
  Guest
  Citata Autorius mariux9998 Žiūrėti skelbimus
  Nuvertinau šį anime, kadangi ecchis, ir, galvojau, nežiūrėsiu. Tačiau keli atsiliepimai sudomino, tad susisiunčiau išėjusias serijas ir sužiūrėjau. Žiauriai įdomus ir kabinantis, sunku bus žiūrėti kaip ongoingą.
  Niekada į jį nežiūrėjau kaip į erotiką jau vien dėl vienos priežasties - cenzūros. Jeigu bus išleistas ir be jos, tada gal ir bus galima jį tokiu pavadinti, o dabar skraidantys keturkampiai su ragais man jokių erotikai būdingų minčių nekelia, nors čia potencialas ir parodymas be to ohoho koks galėtų būti.

  Gal dėl to ir apsidraudžiau dėl viso pikto recenzijoje, jei kartu leis uncensored versiją.

  Kol kas turime tik smagią romantinę komediją, kurią kaip ir tu būčiau praleidęs dėl aprašymo naujuose anime sukelto įvaizdžio.

  Tada gal būčiau graužęs nagus.

  Bet dabar tai vienas geriausių ongoing'ų susijusių su romantika, bent jau kol kas.

 8. #7
  Labas.
  mariux9998 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  543
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Aha, ecchi truputį yra, bet arba nedaug, arba viskas užcenzūruota, žodžiu, labai smagus ir įtraukiantis romantinis anime

 9. #8
  Narys animegirl avataras
  Įstojimo data
  2007 10 19
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  46
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Pats geriausias pavasario anime D mano pigiam skoniui kaip tik D patariu paziuret

 10. #9
  Naujokas Lotosas avataras
  Įstojimo data
  2010 05 09
  Vietovė
  World
  Įrašai
  7
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai labai idomus . Tik gaila , kad ongoing , labai laukiu kiekvienos serijos ! O tie censoringai tikrai labai nervina ...

 11. #10
  Naujokas Klaudas avataras
  Įstojimo data
  2009 08 30
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  9
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man tai pat patiko,Lotosui pritariu charekteringa man ta mergiotė patiko

 12. #11
  Naujokas Wexus78 avataras
  Įstojimo data
  2010 02 20
  Vietovė
  Raseiniai
  Įrašai
  8
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Geras Anime!!! Daugiau nieko nepridursi.

 13. #12
  Alter Ego
  Insanity avataras
  Įstojimo data
  2010 01 31
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  132
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Tikrai, vienas unikaliausių anime pastaruoju metu, pažiūrėjus pirmus 2 ep. negalėjau sustoti, taip kad dabar belieka tik laukti sekančių epizodų, na o kas net nesiruošia žiūrėti šio anime tikrai pasigailės (aišku kalbu apie tokio žanro fanus).

 14. #13
  Aramis
  Guest
  Peržiūrėjau septintą seriją ir tegaliu pasakyti, patikslinti savo jau parašytas išvadas - tai labai romatiška komedija, bei vienas iš asmeninių mano favoritų pavasary.

  Aišku, taškai bus sudėlioti tik po serijų pabaigos, tačiau nenoriu tikėti, kad kūrėjai sugebės susimauti.

 15. #14
  Super mega ultra rašytojas

  Egura avataras
  Įstojimo data
  2007 05 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  802
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Tikrai smagus animas, vienas iš geriausių savo žanre...
  Tiesa manau kad lietuvišką pavadinimą reiktų šiek tiek pataisyti... suprantu, kad kai kas interpretuoja ir verčia kraujo grupė B, bet tokių mažuma... ogi esmė čia ne kraujo grupėje... o krūtinės dydyje B.

  Geriausias vertimas, kurį sutikau yra rusiškas vertimas "Второй размер, интим предлагать", vat tai ir atspindi visą šio animo prasmę XD

 16. #15
  Labas.
  mariux9998 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  543
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Angliškai verčia žmonės kaip "B Cupped Slut". Turėtų būti viskas aišku
  O septinta serija tai gera. Ypač atminty įstrigo vieta su avimi

 17. #16
  Naujokas
  Yuuku avataras
  Įstojimo data
  2008 12 21
  Vietovė
  Kažkur xD
  Įrašai
  19
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Įtraukė nuo pat pirmos serijos *-* taip ir laukiu tęsinio. Tikrai gera ir nuotaikinga komedija, linksmi OST`ai, o ir piešimas labai gražus

Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •