Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Ares manhwa?

Balsavo
7. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 57.14%
 • 4

  3 42.86%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Ares

 1. #1
  Noob-writer
  Vanabis avataras
  Įstojimo data
  2010 01 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  59
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  11

  Ares

  Ares

  Metai: 2001
  Žanrai:Action, Adventure, Drama, Shounen.
  Autorius: Ryu Geum Chel
  Skyrių: 173 skyriai (leidžiama)

  Nuorodos:
  MU / MAL / OM


  “Ares” pasaulis labai primena viduramžių Europą, draskomą skurdo, bado ir...karo. Vienintelė galimybė užsidirbti – tapti plėšiku, arba prisijungti prie karo samdinių. O vienintelis šansas išgyventi – mokėti rankose laikyti kardą, nes gailestingumas šiame pasaulyje neegzistuoja.
  Trys jaunuoliai, Arijas (Ares), Baruna ir Mikaelis prisijungia prie „Šventyklos samdinių gildijos“ (Temple mercenaries) siekdami šlovės mūšio lauke. Visi trys dar neturi nė 20 metų, o jau yra patyrę kareiviai, išgyvenę ne vieną pragarišką mūšį. Kronoso karalystė dabar yra karo įkarštyje, ir pasireikšti jauniems samdiniams šansai yra patys geriausi. Tačiau ne viskas klostosi taip, kaip tą kariai matė savo svajonėse.
  Visi kareiviai turi randus ir paslaptis, tačiau tai, ką yra patyrę, ir ko siekia Arijas, Baruna ir Mikaelis pakeis viso kontinento istoriją. Gėrio ir blogio kare nėra. Yra tik sutartys, samdiniai, draugai ir priešai. Tačiau ar daug tai reiškia, kai visus ryšius galima lengvai nukrsti kardo ašmenimis.
  Veikėjai

  Arijas – pagrindinis veikėjas, savo mokytojo pavadinatas graikų karo dievo vardu. Lengvabūdis ir draugiškas vaikinas, mėgstantis pavalgyti ir pamiegoti. Tačiau įžengęs į kovos lauką – jis tampa negailestingu kariu, be jokios sąžinės graužaties žudantis net ir beginklius, atgailaujančius priešus. Kodėl jis tokiu tapo, ir kokio keršto trokšta?

  Baruna – buvęs vergas ir gladiatorius, pabėgęs iš savo šalies. Dabar tiesiog klaidžioja iš vienos gildijos į kitą ieškodamas mūšių, bei gyvenimo tikslo.

  Mikaelis – paslaptingas ir ciniškas veikėjas. Karo lauke tampantis tikru sadistu, panaudosiančiu bet ką, kad nugalėti. Kokių tikslų genamas jis prisijungė prie Kronoso pajėgų? Tas niekam neįdomu. Kare nuoširdumo niekas neieško. O vertėtų...


  Asmeninė nuomonė
  Korejiečio Ryu Geum Chel manhwa. Kuriama atmosfera aiškiai modeliuojanti viduramžių Europos politinį vaizdą. Norint skaityti šią manhwą reikia sugebėti perlipti ir priprasti prie grubaus ir vietomis neišbaigto piešimo stiliaus. Tačiau toks stilius puikiai padeda kurti dinamiškas ir akrobatiškas kovas – kitus veikėjų judesius. Priešingai nei įprasta mangose/manhwose – veikėjų akys neišraiškingos, o žvilgsniai tušti ir persmelkti beprotybės. Tačiau tai sukuria realesnį karo vaizdą, kur nėra jokių herojų didelėmis, blizgančiomis, nekaltomis akimis, siekiančių ramybės ir taikos.
  Istorija yra įdomi ir lengvai skaitoma. Daug dėmesio skiriama veikėjų charakterių ir istorijų vystimui. Šiame pasaulyje egzituoja romantika, tačiau minimaliomis apimtimis, kad neišmuštų karių iš pasirinkto kelio. Pagrindiniai veikėjai supranta, kad yra tik pėstininkai šachmatų lentoje ir priešintis neketina. Ši Manhwa griauna daugumą „Battle mangų“ tradicijų ir neturi įprastų klišių. Nerekomenduotina prisiekusiems „shounen“ mangų fanams ar ieškantiems „echii“. Nors ši manga priskiriama "shounen" kategorijai, ji yra artimesnė "seinen". Taigi, jei esi „Berserk“ pasaulio gerbėjas, šis darbas turėtų patikti.  Vaizdeliai:
  Spoileris:


 2. #2
  Hey hey! Ningen sucker
  Candy_Man avataras
  Įstojimo data
  2008 02 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  27
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tai turbut viena realistiskiausiu viduramziu tematika atskleidzianti manga. Daug demesio skirta veikeju charakteriams ir istorijai neatitraukian skaitytojo nuo pagrindinio veiksmo esme.

 3. #3
  Nuostabiai nepakartojamas
  TrXdorif avataras
  Įstojimo data
  2007 03 26
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  66
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Pirmoji manga kuria pradejau skaityti ir dar skaitau, niekuomet negalvojau, kad manga gali taip ytraukti. Labai ydomi istorija yra gvildenama siame kurinyje ^^ btw ar 175 chapteris ir yra paskutinis ? :O
  Paskutinį kartą taisė TrXdorif : 2010-05-10, 17:43

 4. #4
  Loner
  Sashiri avataras
  Įstojimo data
  2009 09 17
  Vietovė
  Tamsi skyle kazkur savyje (rodos kaunas)
  Įrašai
  106
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Citata Autorius TrXdorif Žiūrėti skelbimus
  Pirmoji manga kuria pradejau skaityti ir dar skaitau, niekuomet negalvojau, kad manga gali taip ytraukti. Labai ydomi istorija yra gvildenama siame kurinyje ^^ btw ar 175 chapteris ir yra paskutinis ? :O
  nea, matyt. atsirado dar 176 jau.

 5. #5
  tsuki_hana
  Guest
  Visai neblogai, nors sustojau ties viduriu, reiks kada pribaigt. Man patinka pagrindiniai veikejai. Kas dar nekaite BUTINAI paskaitykit Vagabond! ^ ^

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •