Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 9 iš 45 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 715

Susipažinkime ^^v

Nieko nerašantis Reijin avataras
    Įstojimo data
    2006 06 06
    Vietovė
    Šiauliai-Vilnius
    Įrašai
    33
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na aš vardu Dainius, taip mane ir draugai vadin ;D
    Man kol kas 21 metai.
    Anime pradėjau žiūrėt būdamas dar mažas nors net nežinojau, kad tai anime. Atsimenu tik nuotrupas matytu filmuku, iš geresnių tai buvo "Guyver" ir "Ninja Scroll". dar atsimenu, kad juos žiūrėjau dėliodamas LEGO kaladėles ;D geri laikai buva.
    Na tik po kažkiek laiko supratau, kad tai anime, gavęs "Dual: Parallel Trouble Adventure", o gal net anksciau biški pamatęs Dragon Ball.
    Paskutinį kartą taisė zio : 2007-11-11, 20:51

Violence In My Heart Oterro avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Savo Vietoj
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    As esu: Marius
    Esu gimes: 1988 Rugpjucio 6
    Gyvenu: Klaipedoje
    Um, megstu grot gitara, kurt muzika, dainuot biski, paisyt komiksus, animuot, lakstyt po miska. O susidomejau anime tada kai DB per LNK pradejo rodyt Pamaciau Anime Zona per google, nes norejau ilist i koki lt saita su anime XD Va tiek matyt.

Nynja
    Guest
    na ka, metas ir man prisistatyti
    vardas: Rūta
    amžius: 17 m
    gyv. vieta: trg
    aninme susidomejau visai neseniai o gaila... sitiek metu be reikalo praejo

Aspirin
    Guest
    Andrius is Vilniaus man 19 anime pirma anime kuria maciau pavadinime neatsimenu tai buvo labai seniai atsimenu tik kad buvo kazkokia nuoga pana poto zinoma pradejau labiau dometis anime kai prasidejo Dragon Ball per televizija atsirado draugu kurie turejo daugiau animes ir viskas tesesi tolyn ir tolyn Apie anime zona draugas visad pasakojo tai ir sugalvojau kad pats laikas butu prisiujungt ir man seip gyvenime mokinuosi ir tinginiauju
    megstamiausias anime.... hmmm.... Nera tiksliai yra keli kurie man labai patiko tai Wolf's Rain , Elfien Lied ir Nausicaa of the Valley of Wind nu poto eina daug kitu anime seip megstu paziureti senesniu anime is zaidimu heroes are Hitman 47, Solid Snake (Metal Gear Solid)
    mangos daug neskaites bet is skaitytos tai Battle Royale patiko nu manau uzteks informacijos....

Naujokas Katsas avataras
    Įstojimo data
    2007 05 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Andrius
    22.6 metu
    Vln-Tls
    charakteris: nepastoviai pastovus
    Neskaitant visokiu DBZ ir panasiu, tai pradejau nuo NGE ir Onegai teacher
    Patinka ivairus zanras, svarbu kad kabintu + J-POP, J-ROCK, K-ROCK

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Sveiki!
    Mano vardas Eglė, man 24m. (beveik 25m. tiesa pasakius).
    Anime duomiuosi kažkur 5-6 metus (neskaitant vaikystėj žiūrėtos Candy Candy), bet taip beveik jokiuose forumuose ir nepasireiškiau...
    Tarp draugų didelių anime fanatų neturiu... tai kartais liudna kai negali padiskutuoti, kaip ten sekasi Ichigo su chebra gelbstint Orihime Hueco Mundo'e, padiskutuoti kokius anime pasirinkti siųstis naujiems sezonams ir t.t.
    Gana..reikia ieškotis bendraminčių
    Anime mačiau ir siunčiuosi pakankamai daug, įvairių žanrų (hentai irgi ...tsss... ), vieno labiausiai patikusio išskirti negalėčiau, yra daugybė mane sužavėjusių ir palikusių įspūdį: Blood the last vampire, apie ebichu žiurkėnę, kemonozume, mindgame, aiškus Kenshis, X Tv serijos... basilisk... io labai daug
    Manga irgi skaitau, kai pasiseka išvažiuoti iš Lietuvos būtinai stengiuos parsivešti bent kelis volumus mangos, iš mangos tai labai patinka "mature shoujo", Kayono darbai, dar šiuo metu itin myliu Bleach, Gantz, School Rumble, Me teru no kimochi, Nana ;-)

Be anime mėgstu muziką, hardkorą, speedcorą Net nežinau kur labaiu mano fanatizmas pasireiškia muzikoj ar anime (na šiuo metu turbūt anime ima viršų), taip pat klausausi truputi j-rocko: Moi dix mois, Lynch, Hizaki grace project, Deathgaze, D....
    čia šalutinis šalutinis anime ligos simptomas
    apie anime zona sužinojau atsitiktinai naršydama nete, kai norėjau surast ką Lietuvoje rašo apie anime, manga

Naujokas
    Įstojimo data
    2007 05 02
    Vietovė
    Vilnius,zirmunai KOLKAS
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    hello
    Mano vardas Evaldas, nors vadinamas efka taip ir nikas atsirado efka +kiss esu 17 metu ir esu is vilniaus.
    Anime prasidejo nuo televizijos, bet ipatingai nesudomino, nes dar tada nesuprasdavau kas tas anime, na veliau suzinojau kad cia dalykas ne vaikams, o siaip visas fun su anime prasidejo nesenai kai per youtube pamaciau pora naruto seriju tada buwo kazkaip idomu taj uzsitesiau, dar ir dabar ziuriu kartais naruto, ir be jo pradejau bleach ir rurouni kenshin planuoju toliau ziuret ghost in the shell ir elfen lied . Animezona atradau per google, tada kai labiausiai susidomejau anime.
    O siaip pomegiai palost koki rpg/fps, pasportuot, pasiziuret anime, pasimokyti pascalio ^^ ir 3dsmax(3d modelevimo programa) cia kaip laisvalaikio praleidimo budas
    P.s. lb nemegstu vierchu ir vaiku
    ... give them nothing, but take of them EVERYTHING !

Girl from Fantasy world Marukea avataras
    Įstojimo data
    2007 06 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Smile Marukea

Sveiki, mano vardas sutrumpintai - Anemi, bet mane siaip vadina Marija (todel ir nick'as - Marukea). Gyvenu Vilniuje.
    Anime susidomejau seniai, pradzia buvo DB serijos, veliau seke samurayX, dar veliau - filmukas apie shamanus. Kai islipau is "anime vystyklu", po truputi rankiojausi visokiu anime foto is IE, sedejau utube. Dabar susidomejau anime rimtai, nes ketinu daryti kazka panasaus i cosplay stiliu, tik neshuosi i anime fantasy ar siaip fantasy .
    Animezona atradau google.lt, bet adresa esu macius ir poroje zurnalu.
    Mano pomegiai: aikido, origami, anime, sci-fi kartais, alternatyvi, rock muzika, ir viskas, kas susije su fantasy Taip pat prie pomegiu priskiriu "turistiaka" ir hip-hop'o stiliaus vaikinu kabinima Patinka kurti poezija, ff fantasy tema, megejiskai papiesti, padainuoti ir paselioti

Naujokas
    Įstojimo data
    2007 06 05
    Vietovė
    Kitame acc
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki Mano vardas Lina. Esu cia nauja ir anime pradjau dometis lb neseniai... Man 15 metu. Labai megstu muzika!! Ir dar myliu sniega na kazkaip keistai nepatinka vasara.... nzn... Tj wat dbr labai daug skaitau,domiuosi apie anime, lb sudomino mane tai. Tj as jau tuoj busiu pasinesus Njum tj gal tiek pradziai :P

P.S. He mano pirmoji zinute

Yakiro
    Guest
    Kombawa
    Visi mane zino kaip Yakiro.
    Manau ir man laikas prisistatyti Vardas - Eduardas,esu 19, apie AZ suzinojau tesiog ieskodamas info apie animus internete, pirmas anime (ziurietas kaip anime) buvo FMA, Full Metal Alchemist, megstu nuotykius ir nepaaiskinamus dalykus, jai dar kas domina visada galit pm

M
    Guest
    hello.aš Živilė.man 13.greit bus 14,patinka anime,net nežinau nuo kada užsikrėčiau.neprisimenu.animezoną suradau visai netyčia,kažko ieškojau ir radau.
    hm.mėgstu muzikos klausytis,forumuose naršyt ir susirašinėt per skype.

ačiū dievui atostogos prasidėjo.nusibodo mokykla.
    xDD

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    La li hooo ^^ sveiki mano vardas yra Agata v.v man tik 14 metuku v.v vasara(liepa) bus 15 ^^ cia uzsiregistravau jau seniai bet gmailo slapika buvau pamirsus T_T *numirojo* bet pagaliau prisikabinau prie jusu ir kankinsiu xDDD daug klausau muzikos ,megstu piesti (bent bandyti kada nors patys ivertinsit) taip pat megstu viska kas susija su Japonija ir Anime ^^
    tikiuosi cia pritapti ^^

edit:jau 15 XDD
    Paskutinį kartą taisė zhmogeliukas : 2007-11-20, 17:06

Aka.DanTE (J.A.K boss)
    3lancer avataras
    Įstojimo data
    2007 02 02
    Vietovė
    Klp
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki,esu Arnoldas,man siuo metu 17 metu,esu is Klaipedos
    Uzsiregistraves,gan neperseniausiai,bet ir nenaujokas,taciau prie esmes:"animezona" atradau,per visagali google kaip ir daugelis..Anime susidomejau budamas 14 metu,nes tik tada atradau ta fenomena,t.y supratau kas tai yra..Megstu piesti,sportuoti,nevengiu pabuti su draugais,paskaityti kokia knygute ir pan..
    Tikiuosi gerai sutarti.. ;D
    Paskutinį kartą taisė 3lancer : 2007-06-15, 23:11

Uploaded with ImageShack.us

Rimtas forumo narys
    Light avataras
    Įstojimo data
    2007 03 31
    Vietovė
    nežinomas
    Įrašai
    189
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Mano vardas Dominykas 17 uz keliu dienu 18 metu.Gyvenu Vokietijoje.Anime domiuosi neseniai mates taipogi dar nelabai daug.Bet dirbu ant to matytu saraso padaugejimo.Mano skype lapinas54 tai rasykit skambinkit.Mielai susipazinciau. Noriu konferencija apie anime padaryt butinai

Megstami dalykai anime ,fantastika,lietuviskas repas
    Nemegstami popso kultura visame kame ,dideli zmoniu susiburimai. Nemegstu miniu dideliu.
    Patirtis Nedidele hellsing ir one peace patiko nuo to laiko rimtai ziuriu ,o siap ir kitu buvo ,bet ka cia..
    Paskutinį kartą taisė zio : 2008-06-07, 20:31

Yume
    Guest
    Jau 16 metu, kai vadinuosi Juste. Mano gimimo liudijime raso, kad as Justina, bet retas mane taip vadina. Taigi, gyvenu Siauliuose, mokausi taip pat ten. Anime susidomejau ne taip ir seniai, prie kokius 4 metus sudomino mano pussesere. Jai uz tai esu be galo dekinga Baigiau muzikos mokykla, specialybe: fortepijonas, taciau dabar vis reciau prie jo prisedu, bet savarankiskai mokausi groti gitara. Rodos visai neblogai sekasi Laisvalaikiu megstu rasyti. Anime zona atradau paprastai, per visagali google xD meginsiu cia pritapti. Kaip seksis bus matyt Aciu uz demesi

Yamito
    Guest
    sveikuciai...esu Daiva...bet draugai animistai vadina mane Aki arba Yamito...Yami...kaip kam patinka man 17 metu....anime susidomejau praeitais metais kai tiesiog norejau pieshti ir nezhinojau ka....turejau pilna anime paveiksliuku kompiuteryje tad tiesiog zhiurejau i juos ir paishiau.....galu gale susitykau su senai nematyta drauge menininke..pasirodo ji animiste....o tada viskas ir prasidejo..zhinoma didziausiu mano pomegiu ishlyko pieshimas....nes esu gan aktyvi ir nelabai megstu viena zhiureti filmuku ar zhaisti zhaidimu.....pagrindinis mano pomegis yra menas:o tiksliau muzika,pieshimas ir poezija....labai domiuosi rytu shalimis,tokiomis kaip japonija,kinija ir indija..taip pat domiuosi raganom,burimais,magija ir sportu tokiu kaip f-1.tik neseniai uzhsiregistravau animezonoje...cia atsiduriau ieshkodama nauju paveiksliuku ir bendraminciu..shiaip idomu suzhinoti nauju dalyku....nes labai daug ko nezhinau apie anime....tad tykiuosi malonaus bendravimo ir nauju zhiniu.....sayonara

ai tikrai dar uzhmirshau pamineti kad man patiko hellsing ir kenshin del saiyukiu tiesiog alpstu
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2007-06-23, 16:15

Puslapis 9 iš 45 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •