Puslapis 8 iš 45 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 715

Susipažinkime ^^v

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Mmm...
    Nepamenu kada susidomėjau anime jau
    O šiaip - Bardakas, 18 metų. Gimnazijuoju Kaune.
    Negalėsiu pasakyt kas sudomino anime, gal absoliučiai domėjimasis Japonija ir jos kultūra papildomai skatino į pomėgius.
    Šiek tiek užsiemu menais, rašliavonėm.
    Mėgiamiausi žanrai: dementia, drama, romance, sci-fi... šiaip viskas jėga kas gerai padaryta.

(pastaba, šita turėjau parašyt prieš pusantrų metų kažkur, bet neseniai acc susigrąžinau tik )
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

That's my pie.
    SeiSoraYu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kauns
    Įrašai
    256
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    OH ^_^"
    man 14.Pirmas matytas anime buvo Candy Candy.Bet tada ash nenutuokiau kad anime yra gerai.Poto kai jau buvau vyresne pamaciau Rurouni Kenshin ir tada susidomejau anime.Bet nemaniau kad galiu pati piesht...man tiesiog patiko ^_^".
    Mano keverzonės yra pradedančiuju gijoj.Dar esu moksleive kaip jau suprantama ish mano amzhiaus.emm.Lankau dailes mokykla.Gyvenu kopiuteryje xD

P.S Dažniausiai nemėgstu pyktis, bet kai sunervina pradedu aiškintis santykius ^^ Karais nesuvaldomai nusišneku 7_7"
    P.P.S žaviuosi Japonija....
    Paskutinį kartą taisė SeiSoraYu : 2007-12-18, 19:00

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Sveiki,

Atleiskyt, bet sugebejau perskaityti tik paskutinta 12'a puslapi, daugiau laiko neradau, kurio nuosirdus pranesimai mane pakankamai suzavejo ir priverte mane taip pat nors biskeli parasyti apie save.

Na vardu as Denisas, trumpiau tariant Dennis, o pavarde manau nera reiksminga. Gimes 1985'ais ir gyvenu siuo metu vos ne Lietuvos centre, jaukioje provincijoje, Jonavoje. Siuo metu dirbu ir vazineju vos ne po visa Lietuva uzimdamas vidaus dailides stalio pareigas... Apie artimiausius planus siuo metu labai sunku sakyti...

Na Animacija as susidomejes labai senai, kuri mano gyvenime turi labai auksta vieta, o butent Anime pradejau ziureti gal nuo 14'os metu, kurie jau visiems gerai zinomi, kaip Dragon Ball, Speed Racer ir kiti, kuriuos siuo metu labai sunku atsiminti. Buvo labai ilga pertrauka, kai anime isvis neziurejau, kol galiausiai pasiekiau prabudima, kai isvydau anime pavadinimu "Ergo Proxy", kuris labai suzavejo ir pastumejo pasidometi kitais dabartiniais anime...

Beto labai susidomejas Muzika(Royksopp, Sigur Ros, Muse, The Prodigy, Daft Punk ir t.t.) beabejo Kinu (is megstamiausiu galeciau pabrezti gal: "A.I." - Dirbtinis intelektas, "The Lord Of The Rings", "Green Mile", "PIRATES OF THE CARIBBEAN", didzioji dalis filmu su Robin'u Williams'u ir Tom'u Hanks'u) ir muzikos kurimas su profesionaliais, virtualisiais kompjuteriniais irankiais, kurie uzgoze mano buvusius pomegius, kaip piesimas ir modeliavimas... Beje, kas susidomejes Krepsiniu? Nes esu labai dideles gerbejas Lietuvos krepsinio...

Sia svetaine aptikau visai atsitiktinai, ieskodamas kaikuriu nuomoniu apie atitinkamas Anime, patiko labai cia susitelkusi informaija ir susirinke zmones...

Peace!
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2007-04-09, 16:23

...whatever... Blood_Wolf avataras
    Įstojimo data
    2006 10 28
    Vietovė
    Lost in anime
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sweiki mano vardas Gražvydas. Man jau 17metų. Pirmas geras anime buvo slyaers bet buvau per mazas kad ivertinciau ka ziuriu. Dometis paskatino draugas su pasiulimu pasiziureti love hina
    Anime top:elfen lied,shakugan no shana,Girls Bravo,love hina...
    Megastamiausi zanrai:ecchi,drama, romance ir t.t.(zanras nlb svarbus)
    Labai domina japonija ir nesvarbu ka reikes padaryti bet as ten nuvyksiu

CGI//stas
    Usotsuki avataras
    Įstojimo data
    2007 04 20
    Vietovė
    Capital
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    as Edivas. man 16. Anime domiuosi apie 3 metus. zinoma, japonu kalba pradejau mokytis ne del anime, kaip ir japoonu tradicinius kowos menus (kendo, kenjutsu). ir ne anime mane "atwede" iki japonijos, o japonija iki anime - japonija domejausi dar seniau (kulturos ir kitu disciplinu klausimais).

Jigoku_Shoujo
    Guest
    sveiki esu Raminta visiskai nenuspejamo charakterio,seip trenktas vaikas mm susidomejau anime pries kokius 7metus taciau labai labai labai pasinesus esu pastaruosius 3 he pamenu kada mano topuose db buvo mm seip priklauso pagal nuotaika dabar visiskai garbinu Death Note praktiskai negaliu be jo gyvent mm dar labai Japonija domiuosi,tikiuosi pavyks isvaziuot ten studijuot svajuko drambliones mokaus japonu kalbos mm na dar domiuosi kovos menais,planuoju uzsiiminet parkouru (nusisuksiu spranda ir tuo pasibaigs ) dar labai megstu siaubo filmus ir tikiuosi kadanors pamatyti toki kurio tikrai nuosirdziai issigasciau aaaa ir beje man 17m

Forumo vilkas

kypshius avataras
    Įstojimo data
    2007 04 17
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    364
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    sveiki,
    mano vardas Vaidas. Gyvenu Kaune, aleksote, anime rimtai susidomejau palyginti neseniai, kai draugelis dave dvd su GTO. anime zona radau su visagalio google pagalba
    megstu rpg grajus( db laukiu kol atsidarys avalonas (antras beyond lineage2 servas))
    valgau viska, tik nemegstu kepeneliu ir barsciu su grybais. man 15

Užkalė visus langus ir augina pingviną.

Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš Mindaugas iš Vilniaus. Man 20. Esu seniai užsireginęs čia, tik kad tik dabar pradėjau vėl aktyvėt LoL
    Paskutinį kartą taisė Gvauz : 2010-03-16, 23:01

SaSuke
    Guest
    Hy ewery body! vardas mano Lexa! man 14 esu vilnietis... susidomejau anime kaskur pradzioje sito meto....ANIME ANIME!!!!

Narys Koaru avataras
    Įstojimo data
    2007 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    68
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Konichywa! Mano vardas Lina, man 17 metu, gyvenu Vilniuje.
    Anime domiuosi jau nuo vaikystes (tada dar nezinojau kas tai yra), bet rimtai pradejau dometis pries 3 metus, kai paziurejau Rurouni Kenshin
    Tikiuos gerai susibendrauti su visais ^^

samurai sensei Koori_San avataras
    Įstojimo data
    2006 11 19
    Vietovė
    Labai toli(Lietuvoje)
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    now my turn tai va mano vardas Jaunius gyvenu kaime (jo zinau pity) man 15m esu neaukstas anime domiuosi nuo kokiu 10m ypač gilia vagą paliko Hellsing kaip pirmoji anime zinau ka pasakisit vaikams tokiu fimu ninada smotret o man dzin dar lb patiko
    love hina tai va butu viskas. Thanks for atention
    ---------------------------------------
    Your Sins Will Be Purged.....
    LOST SERAPH !!!!!!!!!!!!

Sakura
    Guest
    sveiki as esu Egle, man 17 metu, gyvenu Vilniuje
    ziureti anime pradejau gal pries kokius 4-5 metus ir tikrai ziuresiu dar lb lb ilgai ziuriu visokiu zandru anime vienas is labiausiai patikusiu anime yra beck

wild minds
    baltas_tigras avataras
    Įstojimo data
    2007 03 19
    Vietovė
    Vilnius/Kaunas
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nu tai ka ir man reik prisistatyt
    Vardas: Inga
    Amzius: 21
    Plauku spalva: naturali blond
    Ugis: 164cm
    Gyvenamoji vieta: Vilnius-Kaunas
    Studijos: VU prancuzu filologija
    anime megeja apie 4 metus. nei draugai kalbino, nei ziuret dave, tiesiog mamai labai patinka Ghibli pasakeles, tai vis ziuredavau, paskiau dar pribegom Kenshin'a per LNK, dar veliau su animshcikais susipazinau ir pradejau is ju anime siurbt
    mangu neskaitau, nes labiau patinka knygos
    Neziuriu anime su LT subais.

PLEASE DIE
    Souls avataras
    Įstojimo data
    2007 04 26
    Vietovė
    KTU
    Įrašai
    172
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    My turn... Ahem:
    Vardas: Ramūnas
    Amzius: 20 (yup, izengiau i savo trecia desimtmeti)
    Ugis: 177-179 (Priklauso kur matuojuos)
    Plaukai: Rudi
    Gyv. vieta: Kaunas
    Studijuoju KTU Informaciniu technologiju inzinerija - I kursas
    Pirmas rimtas anime NGE. O zet pradejau nuo RTL2 laiku
    [Insert your signature here]

99% Baka
    Įstojimo data
    2007 01 05
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gerai as fourme cia jau koks menesis gal jau ir laikas prisistatyti ^^ as Tomas , man 17 gyvenu Siauliuose, apie save nieko idomaus pasakyti negaliu, nebent kad esu labai jau vaikiskas ir atrodau kaip koks vaikas, tikriausiai delto kad dar nenoriu suaugti, anime ziuriu gana seniai ir nemazai maciau. nu va viskas ... beto myliu raudonplaukes ^^

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Aleksandras
    Marijampole - Vilnius
    jau 28ri

Anime pradejau dometis visai netycia, dar besibaigiancio Sovietmieciu laikais, kai per TV 2aji rusu kanala pamaciau pirmaji OVA
    Veliau atsiradus kruvai DalNet IRC kanalams, anime kaip zanras pats mane surado, prasidejo naktiniai sedejimai interneto kavinej kad tik fserv pagalba ka nors parsisiust, kad ir viena epizoda ish kokios nors epopejos..
    Nuo tu laiku esu anime watcher
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2008-05-18, 16:41

17. Ačiū Cere dėkojo
Puslapis 8 iš 45 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •