Puslapis 7 iš 45 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 715

Susipažinkime ^^v

PlixPlox
    Ledux avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Skd
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na ka vardas Liudas 12 metu esu is zemaitijos uzkampio Skuodo lankau meno mokykla . Anime susidomejau pamates DB per LNK . Kieciausias anime FMA nors dar nedaug tu anime ir esu mates . Animezona radau perskaites straipsni cosmopolitan zurnale na tikslaiu mama parode ka cia kazkas su anime susije tai ir perskaiciau

No Giving Up NOW !!! N-26 avataras
    Įstojimo data
    2006 09 09
    Vietovė
    ....
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    laikas ir man cje paraslevot Sweiki mano vardas Elvinas kolkas man 16 bet neuzkalnu 17 anime domiuosi gal jau pora metu o sy tinklapy atsitiktinai radau ieskodamas aprasymu apie anime
    "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Antonas
    Guest

Hello!!!

As Antox,givenu 30km nuo utenos. zaidus kiek turejau tiek perejau, o turejau tikrai daug. Man patinka juodos radaakes merginos del ju viska galeciau atiguoti. Animu susdomejau jau gan senokai pirmas anime ANGEL SANCTUARY. Anime zona man pasiule draugelis, sake kad ten bendraminciu dau yra. Beje man sesiolika meteliu .

Di avataras
    Įstojimo data
    2006 09 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Google užrašius "anime" pirmas išmestas linkas yra būtent Anime Zonos pati žurnalistė esu, tai puikiai žinau žurnalistinio "darbo" principus

Ok, tęsiam susipažinimą

Aš esu Di, jau kelis mėnesius - Bemiegis Angelas, nes nustojau miegoti dėl laiko trūkumo.

Esu žurnalistė, dirbu viename žurnale, taip pat naujienų portale ir dar IT paslaugas teikiančioje įmonėje.

Pirmasis anime buvo candy candy, vėliau - sendibelė ir t.t. Pats mėgstamiausias, vėl mane atvedęs į "teisingą" kelią, Bleach.

Dabar pati mokausi paišyti manga, bet paišau ne tik ją - esu grafikė, baigusi studijuoti žurnalistiką stosiu ir į garfikos studijas.

Dar be visų užsiėmimų recenzuoju knygas. Esu beprotiška skaitytoja. Labai greitai ir labai daug skaitau.

Mėgstu dainuoti. Žinoma, iki dainavimo japoniškai man dar toli. Tiesą sakant, japoniškai beveik nieko nesuprantu, todėl labai žaviuosi visais jumis, nes mokat daug daugiau nei aš.

Gyvenime esu idėjų generatorius ir perpetum mobile. Kažkada susilaukiau ir pavadinimo femme fatale, bet čia jau kita istorija. Dabar labiausiai norėčiau suburti žmonių, mokančių ir norinčių piešti manga, bendruomenę.

Esu žmogus driežas - man nuolat reikia šilumos. Ir žmogus energijos kaupiklis -nuolat įsielektrinu, o dar dažniau mane nukrato įvairiausi daiktai.

Na, avataras yra ir mano nuotrauka, tai susipažinimas labai jau išsamus.
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2007-03-14, 09:07
    [I]kiekyb

Irako Seigen darkoman avataras
    Įstojimo data
    2007 03 12
    Vietovė
    lietuva
    Įrašai
    18
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sweiki Nesenai pasiskaitinejes internete suzinojau apie anime( teko ir anksciau girdeti toki zodi bet nelabai krepiau demesi). Taigi pasiskaitinejau visokiuose forumuose kas tas anime,kokie atsiliepimai. Mane uzkabino. Taigi dabar pradesiu ir as ziureti Anime. Maciau kad Anime pasirinkima labai labai labai didelis.todel net neisivaizduoju nuo ko pradeti. bet nieko ,vistiek nuo kazko pradeti reikia
    truputi info abouti me :
    17metu,domiuosi labai ivairia muzika,sportu ( ypac krepsiniu,futbolu) . cia ne i tema bet as uz KAUNO zalgiri
    kaip asmenybe nesu uzsidares,dazniausiai linksmas pasnekovas,komunikabilus,draugu komapnijoje as bunu "siela"

taigi man siektiek reiktu pagalbos.. jei nesunku gal galetumet i pm parasyt koki anime kuri turi pamatyti kiekvienas.Nenoreciau tokio kuriame vien kraujas..kazka idomaus ir itraukiancio..
    taigi aciu uz sugaista laika tikiuosi susibendrausim

nuolankiai DARKOMAN..

infuckincreadible... nassa avataras
    Įstojimo data
    2007 03 13
    Vietovė
    urbanistinis rojus...
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hi,
    na ir vargau kol suradau vietelę kurioje galima prisistatyt..
    Giedrė, iš Vilniaus, 21-erių. anime žiūriu seniai, bet tik neseniai supratau, kad tai anime. viskas rimtai prasidėjo, kai draugas atsinešė Appleseed'a... toliau sekė Akira, Evangelion, Berserk, Full Metall Panic (afigienas). dabar mano favorite yra Death Note ir Ouran High chool, kodėl būtent šis?... žiauriai sunku mokytis, kai turiu laisvo laiko, noriu ko nors lengvo, thats why.... o DN užkalbiavo iki negaliu ir iki nakties...
    mėgstu knygas, meną, sportą, muziką, šokį, katinus ir šunis, automobilius, alų ir bananus. absoliučiai nekenčiu kambarinių gėlių, autikų be langų, šlapių kojnių ir lietuviško TV...

Undying dilettante
    Guest
    laba, pirmiausia noreciau parasyt, kad internetiniu pazinciu neieskau, todel mano vardas visikai nesvarbus na, bet del bendro supratimo man 15 metu. anime domiuosi daugiausei is menines puses, nors filmukus irgi ziuriu, bet nesu ju daug macius saita suradau ieskodama lt info apie anime per googla. visada malonu matyt kitu anime kuryba, labiau piesta ranka nei daryta kompiuteriu. deja, pati anime piesti nemoku. domiuosi japonu kultura, bet nesenei, delto man sitas yra lb svarbus info saltinis. esu diletante, bet mokaus
    esu tolerantiska ir zmonese labai vertinu sia savybe klausau ivairios muzikos, siuo metu ypatingai evanescense, tiesto, prodigy megstu astru maista. esu melancholike. megstu juoda & balta spalvas. tai tiek

dead_bird_DeLilah
    Guest
    labux, aš Violeta man 14m. Anime susidomėjau prieš pusantrų metų. Prieš metus pradėjau anime žiūrėti per kompa, ir visai neseniai radau ši forumiuką per google. Man patinka skaityti knygas, klausytis muzikos ir žiurėti anime. Kolkas pas manęs yra šie numylėtiniai:
    1.Elfen Lied
    2.Chrono Crusade
    3.Wolf's Rain
    4.Jigoku Shoujo
    5.Vampire princess Miyu
    6.New Legend of Snow White Pretear
    Man atrodo kolkas užteks, bet tikiosi kad sarašas pasipildys
    Paskutinį kartą taisė dead_bird_DeLilah : 2007-04-06, 15:27

Bassist-Flautist
    Taira avataras
    Įstojimo data
    2007 03 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    48
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esu Vincas. Anime domiuosi nuo 12 metų,nuo DB laikų. Dabar man 17m. nors esu metęs įprotį daug anime žiūrėti,nors retkarčiais pasižiūriu ką nors geresnio. Mėgstu Anime ,kurie turi Menininę,Simbolinę vertę ir išlenda iš šablonų - Cowboy Bebop,Trigun,Great Teacher Onizuka,Tsukihime,FMA ar iš šios serijos.. Pamiršau FLCL!. Nors teko žiūrėti ir daug Haremo ir šeip Romance(Nū rimtai už širdies griebia).. Domiuosi Japonijos kultūra,mentalitetu(Šeip jie bjaurūs ir mūsų į savo visuomėnę nepriims,nesvajokit),bet tai pradeda man nusibosti,o tiksliau pradedu matyti,kad reikia Gelbėti Lietuvą,o ne bėgti kitur.(Esu sveikas patriotas,ne Nazis). Neseniai pradėjau domėtis Bosine Gitara..

Esu truputy normalesnis už visus normalius. Reikia pamatyti mane,kad tuom įsitikinti xD

Beje,gydau nuo maniakiško otakiškumo.
    Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

Naujokas
    NazguLL avataras
    Įstojimo data
    2006 07 06
    Vietovė
    Pnvz
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sweiki mano vardas Aistis esu is Panevezio, man 16.Anime susidomejau pries kelis metus rades vietiniame ftp.Apie animezone suzinojau #anime kanale nuo tada daznai cia lankiausi ieskodamas kokios info apie anime , mylimiausi anime Berserk ir Serial Experiments Lain, taip pat domiuosi manga.Del anime nesenai net pradejau mokintis Japonu kalba . Tai tiek apie mane

mergaites, mergaites...
    Rapyra Nefere avataras
    Įstojimo data
    2007 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    visai neseniai uzsiregistravau, esu Julija, 20 m. dirbu ir gyvenu Kaune. patinka mergaites (anime=)) labai jau sultingai jos atrodo , esu linkusi prie mitologijos, labai noreciau paziureti ah! my goodnes! ar kazkas panasaus, bet niekaip negaliu atsisiusti ugis 170cm. ir sveriu tik 56kg. megstu daug ir skaniai valgyti, didziausias skanestas tai keptos, paskrudintos vistienos blauzdeles su cesnaku, bulviu kose ir daug riebaliuku nuo vistienos... mmmm.... nerukau, patinka Kauno alus su pacios kepta duona su suriu ir majonezu, dar patinka krevetes ir pacios keptas sluoksniuotas obuoliu, trupininis pyragas (pacios istobulintas) tik labai jau seniai ji kepiau...

anime stiliaus piesinukai visada trauke... pazintis prasidejo nuo kazko panasaus i ,,mergaite Kait,, po isprievartavimo scenos pykino savaite (rode velai vakare per LNK, man buvo 16m.) ir zinoma DB trilogija, iskenciau tik dvi. o seip rimciau i anime multikus pasineriau radusi youtube, chobits, po to Ouran High School Host Club, labai patiko...

ka cia dar... megstu piesti, bet anime piest dar nebandziau, bet jau brestu, gal kada nors pamatysit mano piesinukus... anime zone radau ieskodama anime paveiksliuku ir graziu mergaiciu...

P.S. esu labai panasi i savo paveiksliuka
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2007-03-19, 09:15
    cia as

Infante avataras
    Įstojimo data
    2007 03 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Labuka esu Asuta (t.y. Asta) Esu svajoklė ir šiaip labai išsiblaškius Be anime dar kartais gitara pagrajinu ir parašinėju šį bei tą... Beje, Mokausi VDU,tokį labai įdomų dalyką - psichologiją (jei reiks pagalbos -aš jūsų paslaugoms) xD
    Anime ir manga susidomėjau prieš kelis metus, užsikrėtusi nuo vieno jau sergančio šia liga
    Mane visada labiau manga traukė, bet dabar negaliu atsitraukti nuo Maria-Sama ga Miteru

Iš žanrų tei labiausiai Shoujo-ai patinka *blush*.
    Be Maria_Sama ga Miteru labai patiko:
    1. Saikano(oi kaip verkiau...)
    2. Deep love (manga - nice story... irgi verkiau)
    3 Loving sisters ir kiti iš Yuri Shimai Magazine ( )

Šiuo metu skaitau Sick love
    Tikiuosi, kad pirmai pradžiai pakaks

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Amžius ne visadas rodiklis, tiesiog žiūrint reikia sugebėti žiūrėti, ir tiek... Bukus Anime gali žiūrėti dauguma, tačiau visokio žanro - nevisi toleruoja.

Aš nei garbingo nei kokio amžiaus (23 metai), tačiau nuo tada, kiek prismenu nemėgau jokių ecchi ar tiesiog idiotiško turinio anime. Tad - dar ir nuo žmogaus priklauso. Dementia bene įdomiausias žanras ;]

Laikykime tai trumpu sispažinimu ;]]

P.S. Azona vis keičiais ;] Logo jau kitoks. Nice.

Somewhere in nowhere... laksas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visai kaip pažinčių klubas (sorry for joke).
    Aš Ričardas, pakeliui į 19-ąjį gimtadienį. Anime mėgau visada, turbūt nuo tokių kaip Candy Candy, tačiau rimčiau susidomėjau prieš metus. Kaip tai įvyko nelabai pamenu, bet žavesį sukėlė didelės akutės ir judesių išreiškimas .
    Apie būdą...mėgstu vienatvę, muzika ir savaime aišku anime

draugej
    Guest
    esu Akvilina is Kauno, ne per seniausiai suejo 19m. siuo metu kankinuosi 12 klasej, nors nebedaug teliko kankintis(aciu dievui) esu didele gamtos myletoja ir saugotoja tuo paciu ir gyvuneliu auginu stora, nutukusia katyte

kiek pamenu anime susidomejau per DBZ, po to seke Naruto, Bleach ir kiti.
    po kiek laiko sumasciau kad reik ismokti japonu kalba, taciau po pusmecio mokymosi supratau kad neturiu uztektinai laiko japonu kalbai taciau uzkreciau anime reikalu savo 2 klasiokes jos man uztai turetu but dekingos (tikiuosi )

ka dar cia papasakoti..labai megstu plaukioti, be baseino neisivaizduoju gyvenimo
    megstu sokolada ir saldainius, kuriu man nelabai galima.. ai, dar nepaminejau, kad esu gana auksta, visgi 181cm tai daug kas galvoja, kad krepsininke esu

Last Frame Studio
    WiZarDX_576 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 01
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Vitalijus, 21 metai
    studijuoju programinga VU.
    domiuosi menu [pagrinde vizualiuoju]. laisvalaikiu bandau kzka kurt..
    per gyvenima esu siek tiek filosofas..
    megstu stebet zmones bei aplinka..

anime susidomejau jau senokai. 3-4 metai bus. uzkrete sia lyga 1nas programeris [DragonX'o brolis, jei kas zino]. patinkantys anime zanrai: comedy [nebent jei gera komedija, o ne plokscias jp humoras], drama, sci-fiction, dementia..

na, neissiplesiu gal per daug.. keli papildomi sakiniai vis tiek netures dideles reiksmes 12to puslapio pabaigoje ^^
    kam bus idomu suzinot smulkmenas - you can always PM me ^^

Puslapis 7 iš 45 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •