Puslapis 4 iš 45 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 715

Susipažinkime ^^v

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    as kajp amzinaj busiu paskutine
    mano vardas Monika.man 14.esu is...mazejkiu...mano plaukaj tamsiai rudi sju sviesiom sruogelem (dazytom),ilgis iki peciu.akys gana dideles kajp anime ,pilkos spalvos...apie mano akis sako kad jos tipo sypsosi nerejkia net burnos .esu zema,1.57 ar daugiau .megstu sokoladinius ledus,pistacijas ir sejp visokias nesamones(kas skanu ajsku),tajp pat megstu ir dar kajp sugebu nusisneket(galima sakyt esu nusisnekejimo profe...),susirasinet su draugajs per pc ir begalo megstu piesti anime...nepatinka kaj per prievarta mane kas nors kur nors tempia...
    kajp piesimas atsirado mano gyvenime?na as jau nuo gimimo piesiu ,kaj kiti vajkaj makaliojo kleckus kuriuos vadino saulutem,as mokejau piesti mielas kiaulytes princeses ,o dabar jau 3 metus lankau dailes mokykla,o pries ja lankiau 3 metus dajles bureli,na kiek privaloma buvo lankyt.anime susidomejau kaj pirma kart 8 metu pamaciau animacini filmuka Menulio Jureive.nuo tada ir pradejau piesti savo sukurtus "filmukus".tetis man is darbo parnesdavo tokio i armonika sulankstyto popieriaus,kuriame as ir piesiau savo "filmukus"...
    taj tiek.jej norit suzinot daugiau apie mane ko nepaminejau,parasykit privacias zinutes ir as su mielu noru atsakysiu
    Paskutinį kartą taisė Sasumi : 2006-08-11, 19:57

Progressive mind setsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 13
    Vietovė
    Bassin roof
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Smile

amm.. sveiki as jaunius is vilniaus man 18metu
    anime susidomejau kai pradejo rodyt dragonball
    rimtai susidomejau anime pamates per lnk hellsing'a
    radau anime skilty ftp serveryje ir jau metus laiks nuo laiko pasiziuriu draugu ir anidb rekomenduojamus anime
    istojes y sia bendrumene tikiuosi praplatinti savo anime akiraty

jusu kawaii jaunius
    siltai priimkite

dar is vaikystes patiko smugis, kendi kendi, sol bianca
    dabar GITS,BECK,samurai champloo, kitu pav tingiu teisingu ieshkiot ^^
    Paskutinį kartą taisė setsu : 2006-08-13, 16:32

Nju`Liuci
    Guest
    Laba!
    As esu is wln man 15metu. Anime susidomejau pamaciusi Samuraj X ir DragonBall mane i taj itempe drauge o as ansciau galwojau kad taj yra nesamone bet po anime elfen lied pradejau galwot kitap man anime pradejo lb patikti. taj wa

Shizuka
    Guest

Talking

Ta proga, kad cia uzklydau tai parasysiu apie save. Man 15 gyvenu Druskininkuose (tai yra dzukijos pelkesna), daznai sapnuoju keistus sapnus (pvz, kad mama paskambina ir pasako, kad po triju dienu mirs :sick: ) Kalbu per miegus (dazniaisiai lietuviskai, bet pasitaiko ir En ir dar kitokiu kalbu, nepripazintu pasaulyje). Dievinu anime, svajoju bent biski suprasti japonu kalba. Mano hobis dauzyti galva i siena, o jei nera sienos tai i ka randu. Cia gryna teisybe. Megstamiausi anime: Fruits basket, Samurai Champloo, Bleach dar i sia sriti pretenduoja Utawarerumono ir keletas kitu kuriu dabar neatsimenu (perkeltine prasme man ankstyvoji skleroze )
    Savoj kompanijoj esu linksma, pastoviai zvengiu ir t.t. bet kai tik isimaiso keli nepazystami zmones tai iskart tampu rimta, drovi, tyli. Nu nzn
    Patinka Stingas, B. Adamsas, Annie Lennox, Queen ir kiti panasaus pobudzio visuomenes veikejai (nesupraskit klaidingai, as nekalbu apie gejus (nu neslepsiu, kad patinka Elton John, George Michael ir Fredie Mercury)) Megstamiausi muzikos stiliai rokas, folkas , popsui labai isranki, Celtikas, New age'as ir daug kitu normaliu. Neatsisakau Jazz (pvz Miles Davis ) ar metalo. Loreena McKennitt fan forever ...
    Neisgyvenciau be fantastikos, Star wars'u, o Dieve! LOTR ir Hobitas! Cia yra PACIOS NEREALIAUSIOS PASAULIO KNYGOS! fan forever too
    Seip megstu paisalioti, noriu buti prie meno Nzn gal jau uztenka cia an saves varyt... tai tiek...
    Paskutinį kartą taisė Shizuka : 2006-08-30, 23:31

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Apie save dar gyvenime neteko rašyt, pabandysiu. Gimiau aš 1991 metais lapkričio mėnesį , iškar po o kai mirė Freddie Mercury tagi laikau save jo reinkarnacija Gyvenu Druskininkuose, kur beveik niekas nežino kas yra anime, apie manga nė kalbėt nereikia mane čia atvedė Shizuka, bene labiausiai išprotėjęs žmogus koks gali būti Marijos žemėje(aš jai nenusileidžiu ).
    nu va, pirmas anime DB ir DBZ. Paskui Blood+ ir t.t. Dabar mėgstamiausi Bleach ir FullMetal Alchemist, dar FruitsBasket. Kompas pilnas anime ir tiek
    Muzika... Enigma, Queen, Enya, Sting, B.Adams, In Flames, Dragonforce, Damien Rice, Annie Lennox , PINK FLOYD.... Šiaip mėgstu fantastinius irkitus gerus filmus, kaip LOTR( ), Star Wars, POTC, pamiršau...(diagnozės klaust pas Shizuka)

knyga #1 Lord Of The Rings. Tolkien forever . dar labai patiko Kopa.
    Elgiuosi keistai, o kai ko nors atsikratyt noriu pradeu pasakot apie LOTR ,anime ir t.t. Efektas greitas. Šiaip esu ne tokia kaip visi...kaip čia pasakius?
    Daug juokiuosi (žvengiu) kai kam atrodo kad iš nieko, ypač kai prie PC sėdžiu
    gal gana?

YOSH!!!
    Likimo_Kalvis avataras
    Įstojimo data
    2006 08 26
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    442
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Nu ka, i man reik nors biski pasireikst
    Valdis, Siauliai, 16 m.
    Ir tu viskas pasakyta

Nu tipo nusprendziau papildyt sava aprasima Jeigu ka ntr yra prie foto skilties, manga pradejau piest nezinodams kas tai per daikts, pradejau nuo DBZ, o kas tai per daikts pries kokius metus.

AZ atradau ieskodams LT informacijas apie manga.

Ce kaip pazinciu puslapi, tik skirtums tas ka jeigu butu susistikims butu apie ka kalbet
    CE bisksi ne i tema buva

Daba toliau, valgau viska kas valgoma ir lend i gerkle
    Knyga, vietoj swetimu minciu kuriu sawas
    Filmai, ka as zn komedijas, kartais veiksma, fantastika, moksline fantastika
    Asmenybes neapibudinsiu, tai NEIMANOMA

Jauciu bus tik tiek
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2006-08-28, 08:03

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    vardas: Laimonas
    nick: Laimonas, Laimonaz, Lemonas, L3m0ny
    akiu spalva: Melynos
    seima: sese, tevas, mama
    Gyvunai: suo topsius ir ziurkenas dzheris
    megiamiausi valgiai: cepelinai, pica, o labiausiai ryziu blynai aplieti karstu sokoladu mmmm.......
    pomegiai: anime, TV, kompiuteris
    apie save: naujas blizgantis nedauzhtas kishkis ^^
    Paskutinį kartą taisė Laimonas : 2007-04-09, 16:07

Neko-ears
    Guest
    gabriele 17metu
    anime pradejau dometis drauges deka,pas ja pamaciau pora seriju-patiko,taip ir "uzsikabinau"...
    muzika:klausau labai ivairiai,priklauso nuo nuotaikos,bet pagrinde rock'as...
    beveik visa laisvalaiki praleidziu su draugais,nes dienomis,kada einu i mokykla,ju beveik nematau...dar groju gitara,piesiu ir t.t.

that's all
    Paskutinį kartą taisė Neko-ears : 2008-01-09, 15:10 Priežastis: -

Sensei
    moony avataras
    Įstojimo data
    2006 09 12
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esu moony, 25m (kadanors ir jums tiek bus )
    Seip darau gyvenime ka noriu ir man nera jokiu tabu. Pirma anime pamaciau dar kai pirma kart parode per lietuvos tv Candy Candy. O veliau savaime kazkaip step by step emiau dometis.
    Labiau megstu hentaju arba anime kur galima pamatyti bent viena angel.
    Seip esu "pasikelusi ir labai ziauri "
    O jei rimtai, esu angelas, (sparnus slepiu po storais megztiniais) ir su manim geriau nesipykti
    Megstu saltais ziemos vakarais pasiurbcioti raudona vyna is butelio , bei pamirkti pilnoje vonioje putu.
    that's it
    Paskutinį kartą taisė moony : 2006-09-12, 13:18

Di avataras
    Įstojimo data
    2006 09 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Am, vakar dar buvau naujausia narė čia Taigi, aš Di. Ne Diana, ne dar kažkas, tiesiog - Di (pirmas mano vardo skiemuo, po to lieka dar dvi raidės). Anime/manga susidomėjau dar su Candy Candy ir kitais vaikystės filmukais. Neseniai dar radau savo pirmų mangų visai nieko, kaip vaikystėje piešus

Man 20. Gyvenu Vilniuj. Pašilaičiuose, jei ką

Dabar patys gražiausi man kol kas lieka Bleach (ypač Kuchiki Rukia, į kurią atitinkamais momentais esu panaši ), Blood+, Samurai Champloo, Berserk, Final Fantasy 7, Naruto. Bet Bleach vis tiek lieka the best, ypač jo OST. Dievinu.

Dabar paišau mangą. Turėsiu greitai vienam projektui nupiešti bene 40 A4 formato lapų su manga. Reikia tikėtis, viskas bus gerai ir viskas puikiai pavyks.

Labai mėgstu j-rock. Šituo mane užkrėtė kursiokė. Nuo j-rock perėjau ant visiško rock, dar šiek tiek ska/jazz/punk ir t.t. Na, vienu žodžiu, mėgstu gyvą muziką. Bet Ghost in the Shell - Inner Universe irgi dievinu. Universali aš mergina

Auginu katė ir žiurkę. Na, dar sesę, kuriai užsitęsusi paauglystė

Apie save sakau, kad esu katė, o kartais ir nemokantis lakti kačiukas :rolleyes: o dar kartais (žiemą žiemą) - driežiukas, kuriam nuolat trūksta saulės ir šilumos.

Beje, kažkada aš ir mano kursiokė Eglaya tranzuosim į Japoniją!!! va čia tai bus (lauktuves užsisakykit iš anksto)

Tai tiek apie vakar buvusią naujausią narę Daugiau pamatysit, kai pradėsiu aktyviau čia bendrauti :rolleyes:
    [I]kiekyb

SSDD
    SolidSnake avataras
    Įstojimo data
    2005 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Sveiki as esu SolidSnake esu cia naujokas . Apie save galiu pasakyti kat labai megstu kartais pakariaut , kaikurie turbut netgi mano kad ash pikciurna . Jaigu kas tai zinokit, ce ne as toks !!! ce gyvenimas toks !!! visada jusu SolidSnake!!!
    I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

Kovinis Tinginys
    Zaigetzu avataras
    Įstojimo data
    2006 02 21
    Vietovė
    VIlnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nu... lankiaus ir lankaus ce daznai bet labai mazai rasau, daugiausia skaitau taj db apie save...
    man 17, vilnietis. turiu katina kurio vardas katinas
    megstamiausi valgiau tai tikriausiai butu lietuviu nacionaliniai na ir pica...
    skaitau nemazai megstamiausios knygos kurias skaiciau tai buwo "Montesumos dukte" (sena lbj knyga), "Titanas", ir Stendalio "liusjenas Levenas" bei "Parmos vienuolynas". nu ir daug kitu knygu kur patiko, daug megiamu knygu... vnz skaitau daug

anime susidomejau kai pamaciau Hellsing per LNK.
    megstamiausi anime matyti: Great Teacher Onizuka, Berserk, Trigun, Hellsing, Elfen Lied, Gungrave, Wolfs rain na ir daug kitu kurie paliko tikrai gera ispudi (tingiu tiesiog vardint)...
    ce aciduriau ieshkodamas tiesiog lt forumo apie anime ir informacijos...

Narys
    SETA avataras
    Įstojimo data
    2006 07 09
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu as cia jau senokai prisijungusi be cia pasiskelbti sugalvojau tik dabar.Vardas Greta,man yra 14 nelaimingu metu, gyvenu Siauliuose, esu nepastovaus budo, neretai nusisneku, begalo megstu anime tik ne kodomo, megstu pc games, gyvenu svajodama, lankau dailes mokykla, megstu piesti tik nemoku , spardyti soksa. Mano skype nickas yra aktera666 elektroninis pastas aktera@one.lt nu jeigu ka pamirsau tai nepykite esu lb didele uzmirstuole.Tai va
    Paskutinį kartą taisė SETA : 2007-02-13, 10:38

Nieko nera arturikas avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    salcininku raj.
    Įrašai
    10
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    sveiki,
    man 13 (zinau dauguma manisyt kad esu per jaunas ir nesuprasiu nieko apie anime, bet jus ziauriai klystat), as vardu arturas, apsistojes-Salcininku raj. (pirma karta girdit ? ), anime susidomejau per telika rodytais dbz, samuraix ir shaman king, si foruma atrodau visai netycia ziurinedamas google, megstamiausi anime: evangelion, dbz, wolfs rain, elfen lied, hellsing, kenshin, is zaidimu tai chaos legion ir final fantasy. lankau papildoma dailes mokykla (turbut suprantama kad anime man patinka, juk tai irgi dailes atsaka).megstgreita maista

5cm/s
    ph0rest avataras
    Įstojimo data
    2006 10 10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    63
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Labas, malonu su visais susipazint

As Mantas is Kauno, man 19 metu. Anime siaip tai ne taip jau ir senai pradejau ziuret, todel megstamiausio pokolkas negaliu ivardinti... Vnz "uzsikabliaviau" per Rurouni Kenshin (Samurai X), Tantei Gakuen Q (Detective School Q) ir Hagane No Renkinjutsushi (Full Metal Alchemist) (sitie ir butu mano megstamiausi) =) Nemegstamiausiu savo irgi pokolkas negaliu isskirt tiesiog neziuriu hentai

Peliukas
    Guest

et ..

Sweiki. As Peliukas man 18 metu. Nors ir esu senis, bet atrodau gana jaunai. Daug kas mano, kad man 16 . Gyvenu Vln. ir esu tuo gan patenkintas . Anime rimtai susidomejau, kai per LNK pasirode Helsing serijos... Siuo metu turiu du favoritus - tai Samurai Champloo ir VHD:bloodlust . Uzsiimineju breikdance , muzika man taip pat daug ka reiskia. Megstu tusofkes, bet ne per daznai ir alu, irgi ne per daznai. Galiu pasigirti tuo, kad nerukau ... Siaip kiekviena diena einu i sule ir man amzinai truksta miego, todel kartais snaudziu per pamokas zzz. Kompiuteris nera mano geriausias draugas, turiu ir geresniu , todel stengiuosi per ilgai prie jo nekiurksoti. Nesu didelis knygu megejas, bet retkarciais praverciu kelis puslapius .
    Megstu gamta ir siaip gryna ora. Dievinu vasara, nes tada bunu aktyviausias (ziema paprastai jauciuosi apsnudes :bored . Na apie mane uzteks (sry baigesi rasalas )... Peace

Puslapis 4 iš 45 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •