Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 3 iš 45 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 715

Susipažinkime ^^v

*Michiyo*Yamahita
    Guest
    Koničiva
    Zoa Šang Hao

mane galyt vadint MiYa arba MiYo tai yra mano niko trumpinis,koks mano vardas nesakysiu,nes turiu dauga vardu,realius tris vardus,o internete dar daugiau :P,siaip realybeje mane vadina Safyre C:

Jau beveik tris metai kaip žaviuosi anime C:

Esu baigus dailes mokykla (viena iš priežasčiu kodel domiuosi anime),mokausi 11-klaseje,žaviuosi tyksliaisiais mokslais(realiuke C: ),busima mano ateities specialybe bus architektūra-dizainas,arba animacija.

Pomegių turiu daug,:
    dainavimas-choras(bandau kurt grupę),tapyba,koliažai,interjiero detaliu kurimas,juvelirika,knygų skaitymas,domejimasis Senoves civilizacijom,Rytų kultūra,lankau jau kaip metus "Karate",renginiu organizavimas ir t.t.
    Galima mynet ir mynet,nes daug ka veikiu.

Gyvenu Vilniuje(Sostine C: )

Na galima sakyt,kad anime pakeite mano gyvenima,pradejau į viska kitaip žiūret C:

Paskutinį kartą taisė *Michiyo*Yamahita : 2006-05-08, 18:34

Tiesiogiai iš miško Myojin` avataras
    Įstojimo data
    2006 03 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    96
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Konichiva! mano vardas:Paulius,draugai vadina Pablo. man 15+.
    Mokausi 9klasei,uz metu baigsiu dailes mokykla,dar lankau Kung-Fu+th Box ir uzsiemineju Le Parkour.kita laika sueda pc ir draugai.Krc Sportuoju ir paisau bet nesimokau
    Nemegstu aplink daug veidu surmuliu ir per daug demesio krc turgaus,dar nemegstu spaudimo darbo exprontu ,o labiausiai nekenciu melo .
    Dievinu Anime nes jie zymei grazesni idomesni bei protingesni nei daugelis filmu.
    Kaip atradau sy foruma nepamenu,bet nesenei.O Anime pradejau dometis nuo to apgailetino DB.
    Paskutinį kartą taisė Myojin` : 2006-09-12, 13:10

rockfeever
    Guest
    Hy you all carzy anime fans!
    Gerai pradekim mano vardas Darius na o draugai taip ir vadina .
    Anime domiuosiu jau gal kokius du metus . Nors jau 20 metu bet vis dar istikimas anime fanas . Kiek juo liksiu nzn turbut visa gyvenima .
    Biski pasau dar reik daug tobulet kadangi manes nieks nemokino kiap piest , nei as dalies sulios lankiau bet seip prie meno.
    Na zn kad dar kolkas tiek . i hope to make lots of firend here

savim patenkintas gyvulys ketou avataras
    Įstojimo data
    2006 04 16
    Vietovė
    vilniaus apskrities mishkai
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na me yra ketou...esu is vln mishku.. ...siaip esu shizofrenikas..bet cia neesme ..paishau fantasy ir furry'us.. ...vaaat...ku cia dar papasakojus...na ziauriai pasineshes ant visokio xlamo.. ...religija?..as pagonis..
    Paskutinį kartą taisė ketou : 2006-05-11, 11:17
    Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

hah i need sleep urahara_san avataras
    Įstojimo data
    2006 04 18
    Vietovė
    ^
    Įrašai
    28
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu zodziu. Esu Radviliškietis (turbut tokio kaimo nezinot). Man 14m. Siaip kartais pasireuksht noriu (bet kai noriu tai nesamones pareishkiu), megst anime (kaip ir jus(bent jau man taip atrodo)), skeitint dar megstu. Siaip keversot gal pradesiu bishki. (nors ir nesisek). Ir siaip dar galima sakyt esu jautrus . (Nesu labai tikras del to)
    Aj zodziu nesamones ash cia rasau.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Esu Deividas, dabar man 16 metu, pirmieji anime matyti per tv buvo Digimon, Pokemon, Dragon Ball, Rurounin Kenshin... anime pradejau dometis nuo 2004 (nuo tada kai man ivede interneta) pirmasis parsisiustas anime buvo Ah! My Goddess ji parsipuciau is FTP, ieskojau berods DBZ o atradau sedevra... Megstamiausia pokolkas dabar muzikos grupe yra Maximum The Hormone, gyvenu radviliskio rajone dar tiksliau raudondvaryje... megstmiausiu anime top 10:
    1.Eureka 7
    2.Air Gear
    3.Neon Genesis Evangelion
    4.Fullmetal Alchemist
    5.The Melanchly Of Haruhi Suzumiya
    6.Samurai Champloo
    7.Ergo Proxy
    8.Elfen Lied
    9.Ah! My Goddess
    10.RahXephon

Megstamiausiu zaidimu top 3:
    1.Metal Gear solid (visos dalys)
    2.Max Payne(abi dalys)
    3.Silent Hill(visos dalys)
    4.Resident Evil(visos dalys)
    5.Grand THeft Auto(visos dalys)
    Tai tiek...
    Paskutinį kartą taisė Evil_of_Darknesz : 2007-12-30, 09:24 Priežastis: Papildyta, prideta daugiau info.

Vietinis šnipinėtojas
    Ekgp97sl avataras
    Įstojimo data
    2006 01 16
    Vietovė
    Vilnius, Kaunas, Garliava
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Evaldas. Stuobrys, nieko doro dar niekad nenuveikęs, gal kada nors nuveiks.
    Esu beviltiškas fotografas. Mėgstu futbolą. Esu gan beviltiškas žaidėjas, bet bent jau mėgstu žaisti. Nuolat kaip nors susižaloju pirštus. Be saiko geriu kavą. Nesugebu išsimiegoti. Bijau planuoti. Kramtau rašiklius. Mėgstu nepriimti kitų pagalbos. Sugebu dingti netikėčiausiais momentais. Galiu apsimesti idiotu. Dažnai voliojuos ant grindų. Stebiu žmones. Daugiau stebiu, nei darau ką nors kitą. Kaupiu visokį šlamštą. Negaliu racionaliai išnaudoti laiko. Nuolat darau apmaudžias klaidas. Žiūrėjimą vertikaliai mėgstu labiau nei žiūrėjimą horizontaliai. Kalbuosi su savimi. Nedaug trūksta, kad būčiau paranojikas. Kada nors užsiauginsiu didelę barzdą ir būsiu panašus į Basanavičių.
    Mėgstu filmus. Kartais anime. Retai anime.
    Neturiu supratimo, kaip atradau Animezoną.
    Turiu katę. Jei auginsit kada kas vaiką ir norėsit, kad kada nors jis būtų kantrus, nupirkit jam katę ir prisaikdinkit nenaudoti prievartos.
    Jei turit klausimų - klauskit. Kalbėti su kuo nors kitu nei savimi yra šiek tiek į naudą.
    Paskutinį kartą taisė Ekgp97sl : 2008-06-19, 23:22

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    marija, kaunas. I-asis anime - Mononoke Hime. mokausi, manau, tai visai neblogai.
    juoda Earl Grey arbata (kartais su pienu, kartais be) - nieko geresnio už tai.
    įsimintiniausi anime : Animatrica, Cowboy Bebop, Wolf's Rain, Beyond The Clouds[..]
    laisvalaikį užima : visas mano laikas-laisvalaikis, taip ir užsiimu.
    patinka: kinas, skaitymas, muzika, žmonės, plaukimas, ketvirtadienis[..]
    filmai: Revolver. žanrai įvairūs, romantinių komedijų - ne. dokumentika, fantastika, sci-fi, dramos, kriminaliniai trileriai, kriminalinės komedijos - taip. parodijos - ne.
    kačių taip ir nepamėgau, nors vieną turiu. šunys - patinka, paukščiai taip pat. vakarus dažniau leidžiu namie, geriau keliuosi anksti.
    'o šiaip viskas ok'.
    Paskutinį kartą taisė kita : 2007-06-01, 23:01

Dreamer
    Tamsos_Elfe avataras
    Įstojimo data
    2005 05 17
    Vietovė
    everywhere
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Ir as noriu prisistatyti

Tei va... Esu Jurgita Vyresne nei 20m. Labai nustebau, kad nemazai zmoguciu yra is Rdv ar Siauliu. Mano vaikystes miestai. As juos labai myliu ir dievinu, ypac, Radviliski. Dabar gyvenu ir dirbu Vilniui. Esu rami ir tyli mergaicioke, bet jei kas iskaudina - pasisiausia kailiukas. Siaip man lengviau mintis ir emocijas destyti rastu nei jas issakyti. Nemoku pasakoti zodziu.
    Beto esu apgaulingos isvaizdos ir visi man duoda tik 16. Na po ilgo kartojimo ir pati emiau taip jaustis. Todel tapau Tamsos_Elfe - mistine butybe, kuri sedi seselyje ir nesensta Nemanau, kad elfai yra blogi sutverimai, net jei jie ir Dark'ai ar nakties padarai
    Kas cia dar? animezona aplankiau pastebejusi nuoroda mIRC'e #anime. Patiko
    ...
    minciu trukumas - pietu pertrauka veliau gal ka sugalvosiu dar

crazy neko balta-kate avataras
    Įstojimo data
    2006 02 17
    Vietovė
    betoninis mishkas
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    tai vat, jau kuri laika esu sio forumo seselis, perziuriu kai kurias temas, nieko neparasau... siaip ko gero esu viena jauniausiu forume 13metuku. mama pasakoja kad maza budama ziuredavau kendi kendi (per maza buvau kad pati atsiminciau ), paskui ledi lina, dragon ball'a, rurouni kenshin... tik pries kokius metukus suzinojau kad tai anime. ir dabar neesu ziauriai pasinesus kaip cia kazkurie nes is vis labiau megstu lakstyt po miskus ir jodinet, bet is to ka galima ziureti per TV arba kompa, manau tai yra geriausia. kadangi nuo mazumes megstu paisyti, tai ir anime stilium bandau (nelabai kas gaunasi ). charakteris kates ir manau labai daug kas tuo pasakyta. kaip ir viskas apie mane. kodel balta- kate? oda balta, plaukai sviesus.
    As laukiu balto zirgo, o ne princo

Tsubasa fuju
    Guest
    tay sveiki... Esu tsubasa fuju... Nesu labai didele anime gerbeja... Verciau zirgu... Tay man atrodo beweik wiska ir pasako...

B-J Inc.
    spacefox avataras
    Įstojimo data
    2006 05 14
    Vietovė
    LT
    Įrašai
    78
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    As esu ketou broliukas:3 Anime beveik nebesidomiu, retai kada koki shizinuta pasiziuriu ir viskas. Dazniau mangas skaitau. Vo ir viskas berods o.O'

rezzzes
    Guest
    Yo esu Simas wisi wadina Simka, man 16, anime kas taj? nje jej rimtaj taj wisas kai po dalykas ANIME pradejo patikt del mano polinkio i mena... Esu mazhdawg banglo ir punko mishinys... esu kauketas zhmogus tajp lengwew bendrawjant nje nesu koks psicho, kauke tiesiog pakejche bendrawimo stiliu, ne pozhiuri i gywenima bej principus... esu lajswu pazhiuru, kad jus zhinotumet kokios jos lajswos Loshiu kashi... galiu pasakyt kashis kashis kashis esu geras kajp zhmogus nezhudaw skruzdeliu ir pan. megsstu sarkazma, megstu skejtus, megstu pajshyt, megstu tusintis naktimis su drawgajs, megstu martini , kartajs parukaw bet kadangi stengiuos augt man kashiui rejk taj nelabaj isimylejas rukyma beje mano ugis 188cm bjet she wasara dar paugsiu kokius 5cm ir tada mano ugis sustos labaj wertinu draugyste, esu gan atwiras ir dazhnaj sakau ka galwoju taj su manim prasideda tik labaj poshlos mergos, nje nu prasideda wisokios bet su sawo pasiulymajs ejnam uzh krumu, arba kokia pas mane pujki lowa namie, ir minksta_ ishkart jas atbajdaw Myliu gywenima, lb myliu gywenima ir myliu ji ne del jo grozhio o del jo dwilypumo ir spalwu a kartajs esu wisoks zhmogus, njet ir narcizas kartajs ir odel ash jum wiska sakaw?:rolleyes: nu zhodzhiu esu koks esu ir man taj netrugdo, mane zhmones uzh taj lb myli ti wat

mors ultima ratio
    technotrach avataras
    Įstojimo data
    2006 03 06
    Vietovė
    Majamis
    Įrašai
    241
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    esu Paulius man 24m ir esu is marijampoles. anime rimciau ziuret pradejau pries kokius nepilnus metukus, na tep sakant pasigydziau nuo visokiu pc geimu ir uzsiroviau ant anime ir jauciu kad gana ilgam, niu bet siaip ne taip moxlus baigiau tai viskas gerai.. is pradziu ziopsojau dbz, hellsing per telika... o dabar viska siunciuos is intero... jau seniai skaitau fantastika tai cia gana panasu... gal net geriau... dar patinka prie kompu knaisiotis... jei kox dar zmogeliukas is majamio domisi anime atsiliepkit bus smagu pasidalinti savo anime resursais

SinbadaZ
    Guest
    Nutariau ir as prisistatyti kaip naujas forumo lankytojas. Esu Laurynas, 17-likos metu, gyvenu salia Kauno, esu, megstu apelsinu sultis ir cepelinus, zaidziu lineage, domiuos ww2 istorija, anime ir hentais.

Televizorius - draugas nuo 7 metu, ziuredavau visus multikus is eiles: digimonus, dragonball trilogija, apie anime suzinojau tik gal pries kokius metus, pamates Hellsinga, pries tai net nezinojau ka reiskia zodis anime ir kas tai gali buti. Man iki kitu forumo dalyviu maciusiu tik po pora anime filmu toli kaip ligi menulio, kadangi neturiu gero interneto, nei prieejimo prie kokio ftp, ir nezinau nieko kas dometusi anime. Kol kas maciau nedaug televizijoj nerodytu serialu, iskyrus Naruto ir Last exile, taciau tikuos kad ateity ju bus daug daugiau. Anime patinka del to, kad ziauriai "veza" fantasy pasauliai ir grazios merginos.

Build to Destroy...
    KenYoo avataras
    Įstojimo data
    2005 08 28
    Vietovė
    ROFLMAO
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pamaniau jog butu wisai shaunu atnaujint savo aprashyma. Taigi, mano vardas Tomas, as is Kauno, bla bla *prisistatymas* bla bla.
    Man patinkantys dalykai (this could take a while): Medziai, lietus, maistas, kaktusai, anime, muzika (rock 'en shit), wesuma, zmones nemanantys kad yra uz kazka geresni, pieshtukai, mazi pliushiniai zaisliukai, kalkuliatoriai, sunys, kiti iwairus gywunai, draugai, fotografavimas, alus, antys, zongliravimas, anime+chan, 4chan, super klijai, didelis kiekis centu, geltona, zalia spalwos, ausines, skaicius 9, wynas, pelesinis suris, balti popieriaus lapai, saldziarugste sriuba, discovery kanalas ir wisos beweik jo laidos....
    Nepatinkantys dalykai:bjauri ir negailestingai karshta vasaros saule, karshtis, praikaita, zmones kurie mano kad yra geresni uz kitus, forsai, treningai, fizines jegos naudojimas pries kita asmeni nepriimtinais man budais, arbuzai, kaikuriu rushiu rieshutai, zmones manatys kad zino pakankamai kad gali waldyt mane (aka tevai), galwos skausmas, smirdantys taksi wairuotojai,ar jau minejau karshti?, wiska beweik kas tipishka, nuspejama arba standartishka... , anonimiski alkoholishku zmoniu susitikimai.
    Na wa, shi ta apie mane jau zinot. Dar kazkas, as tinginys, turu shuni, kilima, man 17 metu.
    Gywenime wadowaujuosi gywenimo taisyklemis pagal Dzeisona Garfielda :

Gyvenimo taisyklės

Pagal Džeisoną Garfildą

1. Jei įeini į sritį, kuri yra mažesnė, nei ta, iš kurios išeini ir toje mažesnėje srityje yra žmonių, kurie akivaizdžiai nori išeiti, leisk pirmiau jiems išeiti, kad atsirastų vietos įsigauti vidun (liftai, automobiliai, furgonai, autobusai).
    2. Niekada nekramtyk atvira burna ir stenkis sumažinti, kiek įmanoma vidinius kramtančios burnos garsus.
    3. Niekada nevalgyk obuolio.
    4. Jeigu susipainiojai, kur tu eini, pasiekęs laiptų maršo viršų, nenaudok tos srities apmąstymams, kur eisi toliau. Eik toliau, kol daugiau nebetrukdysi judėjimo srauto ir tada apmąstyk, ką per velnią tu veiki.
    5. Taikyk sau tas pačias vairavimo taisykles, kai vaikštai. Laikykis šaligatvio dešinės, nebent esi Japonijoje ir palikdamas kambarį ar kokią kitą vietą siaurame koridoriuje, pasižiūrėk į abi puses prieš įsiliedamas į judėjimą.
    6. Daryk tai, ką sakai, kad ketini daryti, ir daryk tai tada, kai sakai, kad ketini tai daryti. Ir, jei tu negali to padaryti, leisk pasikliaujančiam tavimi asmeniui sužinoti, kad tu negali to padaryti. Nebent leidimas jiems sužinoti, kad tu to negali padaryti ir yra to darymas, tada geriau padaryk tai.
    7. Nesisnargliuok ir nesišnypšk nosies viešoje vietoje.
    8. Jeigu tu kosti, neik į kiną.
    9. Eskalatoriai taip pat gali būti panaudoti kaip laiptai.
    10. Judantys takai taip pat gali būti panaudoti kaip grindys.
    11. Jei kas nors paklaus tavęs krypties, bandyk pajusti, kada jis išgirdo pakankamai.
    12. Jei kas nors yra pratimo įkarštyje, neklausk jo, kur rasti ledinukų automatą.
    13. Pirmiausia pagalvok.
    14. Pagalvok dar sykį.
    15. Galvok.
    16. Tu neprivalai visada kalbėti.
    17. Kartais geriausias dalykas, kurį gali padaryti pokalbio, kurį pradėjai, metu, yra užsičiaupti ir eiti namo.
    18. Tu gali padaryti laimingais begalę žmonių nekalbėdamas su jais.
    19. Rūkyk namie.
    20. Kosėk namie.
    21. Nečiaudėk ant žmonių.
    22. Neliesk nieko, su kuo nesi pažįstamas mažiausiai savaitę ir tai tik, jeigu tave palietė pirmą.
    23. Valgyk kompleksinį maistą, turintį angliavandenių pusantros valandos tarpe prieš treniruotę.
    24. Gerk proteino kokteilį pusvalandžio tarpe po treniruotės, kitaip tavo raumenys susitrauks.
    25. Nenaudok nieko, ko nežinai, kaip naudoti.
    26. Nesitikėk, kad kas nors ateis laiku, tačiau būk ten ir leisk jiems suprasti, kaip baisiai jie pavėlavo.
    27. Viską aiškink ir peraiškink iki idiotiškumo lygio.
    28. Niekada neleisk jokių pinigų.
    29. Nusipirk maką.
    30. Nelaikyk durų prieš nepažįstamąjį, jei jis yra bent dviejų metrų atstumu nuo tavęs.
    31. Jei gydytojas kosti čiupinėdamas tavo sėklides, jam tikriausiai reikia lašų nuo kosulio.
    32. Jei tavo tualetas neveikia, nenaudok tam reikalui kriauklės.
    33. Jei pabundi ir jautiesi pavargęs, eik miegoti toliau.
    34. Kėdė, esanti prieš tave lėktuve, buvo užimta žmogaus, sėdinčio joje. Tu turi tik teisę naudotis ištraukiamu staleliu ir kėdės kišenėmis, esančiomis už jos, iš visų jėgų stengiantis nesukelti jokių stumdymųsi ir baksnojimų į kėdės atlošą. Tu neturi jokios teisės naudoti kėdės pusiausvyros palaikymui, pasinaudoti ja stojantis ar sėdantis, praktikuoti savo bokso sugebėjimus, ar baksnoti kojomis tiesiog šiaip sau.

Taikyk sau šitas taisykles ir stenkis, kad kiti jas taikytų sau. Jei visi pradėsim tai daryti jau dabar, gali būti, kad mūsų provaikaičiai gyvens ramiame ir maloniame pasaulyje, kuriame niekas tau nespjaudys į veidą, nemindžios kojų ir nemėtys kiaušinių ant galvos iš šešto aukšto

na shtai, dabar zinot apie mane daugiau nei noreciau kad zinotumet.
    Paskutinį kartą taisė KenYoo : 2008-01-23, 18:18

Puslapis 3 iš 45 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •