Puslapis 11 iš 45 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 715

Susipažinkime ^^v

Coranar
    Guest
    Hi, as Kor. Myliu knygas ir anime, nes ten gyvenu... is knygu - klasika, fantastika, filosofija, is anime - ivairiai, kad tik protinga butu... nemegstu mergaitisku anime( favoritai - Weiss Kreuz, Fulmetal Alchemist, Tamsieji lodai is pirmo SM sezono, Ai no Kusabi, Lovelles. myliu yaoi =^^=). Neziuriu ir nemegstu teliko ir isvis masines kulturos. Klausau roko, metalo, gotikos. Esu atsiskyrele, nes sunku susirasti draugu. Truputi, o gal ir ne truputi trenkta, bet atsisakau gydytis))). I anime zona atejau nes ziauriai norisi susirasti draugu realybeje, jei zmogus man patinka, esu be galo draugiska. Va tai tiek^^ ))))
    Paskutinį kartą taisė Coranar : 2007-09-07, 16:17 Priežastis: netiksliai parasiau

月の詩
    HajiHaji avataras
    Įstojimo data
    2006 11 27
    Vietovė
    Essex
    Įrašai
    137
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    BASIC INFO

vardas: Arnas
    slapyvardis: zombie, romanticblade
    gimimo data: 1989-07-12
    gyvenamoji vieta: lietuva, panevezys
    okupacija: mokinys
    ugis: 191cm
    svoris: 80kg
    plauku spalva: siuo metu tamsiai ruda
    akiu spalva: melyna
    hobis: muzika, anime, fotografija, begiojimas
    rukau: ne
    geriu: ne
    orientacija: merginos

LINKS

ManoGalerija
    Last.Fm
    MySpace
    MyAnimeList

Rosette*
    Guest
    Mano vardas Rusnė man 15..esu iš Vilniaus..
    Mėgstu skirtingus anime ..prie kokio vieno žanro neprisikabičiau bet aišku baisiai istrigę tokie kaip bleach,chrno crusade,r.o.d..;].Beto kad mėgstu anime taip pat negalėčiau gyvent be piešimo ir plaukimo..Taip pat mėgstu punk rock ir nekenčiu silkės ;DDDDDDD.

Tapytojas
    rock-san avataras
    Įstojimo data
    2007 10 02
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    249
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    na esu narys jau pora dienu bet tik dabar prisistatau esu Darius is klaipedos man 21(ugh senstu jau T.T). Aisku megstu anime bei manga (nors pastaruoju metu retai beziuriu anime dazniau manga skaitau XD , na kaip ispuola taip) taip pat negliu gyvent be piesimo ir tapybos ir fotografijos (gana naujas pomegis) . Is zanru esu isrankus jau zn kokie man patinka tai stengiuos tokius ziuret bet kaip jauciu sis poziuris pasikeis nes negali visa laika tik prie tu paciu zanru prisirist reik ismegint ivairesniu . Na uzteks o tai i lankas nuvaziuosiu

Naujokas AndriuxzD avataras
    Įstojimo data
    2007 10 04
    Vietovė
    VLK
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Omg wisi suauge
    As Andrius man 14 Anime taj mates wiska ka per lnk , ltv ,tv3 rode
    Apie Animezona.net suzinojau che ilga istorija o gal ir neilga bet wikas buwa tajp
    Klasioke gawo neta pradejo per google.lt ieskot anime pawejksliuku sejp ten rashydawo Anime pradejo man siust kazkjp ir ash uzsikabinau ant to Anime Kablio ir ash pradejau rinkt kazkjp per google neatsimenu ka parases suraudau animezona.net galerija
    perziurejeu tikraj ne karta weleu nebuwo kas wejkt taj nuejeu aprasymus
    oooo pasakeu ash ten wisaj ydomu ir wiskas aprasyta td uzsiregistrawau pradejau wajksciot po forumus ir wiskas staj ash ir che Anime topas mano net nzn ne lb ju mates
    1.Hellsing :woot:
    2.DearS Nesenej pradejauzet per youtube.com maceu 4 serijas taj lb patiko
    3.Nezinau Neatsime sunku apsisprest :woot: xD
    Man Patinka Valgyt kjp kiti pasakys : kugely , bulvines desras , vedarus :woot:
    Gyvenu Vlk bet daug kas nezinos tajs vilkaviskis = Vilkas vijo Kisky
    Nu atrodo wiskas
    Ir dar + noriu paklaust ten kur yra aprasymaj ten uzima tie Anime ten pora Gb ir daugeu
    taj koki jusu neto grejcei kad siuncetes ir ziurit nes mano wienas is liewiausiu Prasau rasykit kbp\s
    ir nekrejpkit demesio y klajdas
    Paskutinį kartą taisė AndriuxzD : 2007-10-05, 07:42 Priežastis: newiska buwau parases :D
    [SIGPIC]C:\Documents and Settings\AndriuxD.ANDRIUXD-V8E7Q7\Desktop\anime4life.jpg[/SIGPIC]

coffee addict
    karla avataras
    Įstojimo data
    2007 10 04
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    taaaigi, as Laura, man 15 su puse (!), domiuosi visuo situo anime-manga stuff gan seniai, gal nuo tada kai man buvo 10 metu, kuomet per viva ziurejau i "filmukus kuriu veikeju akys dideles", pati net nesuprasdavau, kodel jie mane traukia, o veliau emiau skirti savokas "manga" ir "anime", suzinojau daugiau apie tai, 12 metu nusipirkau savo pirmaja knyga "kaip piesti manga" o 13 metu man daejo, kad man reikia nusipirkti mangos! na tai ka, emiau ja pirkti kai tik galedavau, turiu dabar gan daug prisikaupusi, o kadangi anime beveik neziuriu (kompas per senas xD), o as tapau manga grauzike, tai ir prilipo prie manes toks nickas - mangagirl.
    ka dar cia parasius...
    man nelabai patinka vasara, as megstu sniega, patinka skaniai valgyt, pati moku issivirti tik makaronu ir desreliu, neseniai ismokau kepti blynus (pazanga!), nepatinka anksti keltis, patinka velai eiti miegoti, labai megstu fotografuoti viska ir visus, kartais man tiesiog butina pabuti vienai, turiu kate, gyvenu Vilniuje, negaliu pakesti visokiu "keliu i zvaigzdes", pliusiniu meskiuku ir raudonu roziu per Valentino diena (jau geriau butu ananasas, apvyniotas kaspinu), taip pat kitokio banalaus kitch'o.
    oh, and I
    Paskutinį kartą taisė karla : 2007-11-20, 12:55

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu ką apie mane mano vardas Gustas man 15 metų anime jau senai mėgau tik nežinojau kas yra tas anime ją žiūrėdavau per teliką ir panašiai. Anime atradau iš naujo kai gavau intika tai buvo panašiai prieš metus ftp serverį radau žodi anime prie Video skilties taip viskas ir prasidėjo. Iš pradžių pradėjau žiurėt Ah my goddess! tada sekė Naruto taip baigėsi ftp resursai ir pradėjau ieškot internete. Taip anime sąrašas ilgėjo pradėjau domėtis manga, pradėjau vaikščiot po forumus ir taip atsiradau AZ.

Apie mane: Mėgstu fotografuoti (daugiausiai gamta, žmonės per daug juda ir sunku laiką suderint) Mėgstu skaityt fantastines knygas Paveldėjimo trilogija, Hary Poteri ir panašias. Domiuosi gamta ir viskuo kitu kas yra man įdomu. Mokaus nu mokaus aštuntukais, devintukais, dešimtukais. Mėgstu lietu (tik nemėgstu balų ant kelio po lietaus) mėgstu rudenį ir visą kitą kas gražu. Dar save priskirčiau romantikų būriui.

Ligtais viskas apie mane jai norit paklauskit
    P.s. Dėl neto greičio tai mano max 120 kbp/s bet kažkaip išmokau taip siųstis, kad anime atsiunčiu per 2;3 dienas
    Paskutinį kartą taisė Vienuolis : 2007-10-07, 11:39
    >_< 500x130

a.k.a Kashim blindside avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    u-r-u-s-a-i..
    Įrašai
    21
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Emm, jiko shoukai sasatte kudasai..
    Watashi namewa Aivaras, man 16 metų.
    Piešiu, mokinuos japonų kalbos, žiūriu anime ir t.t
    Gyvenu Mažeikiuos (š mieste), nesu patriotas ir mane nervina viskas kas susiję su lietuva ir man gėda kad aš lietuvis. Maža šalis ir dar popso.. klausau roko, sunkesnio metalo ar dar kąnors, pospo, tehcno, klasikos ir t.t neklausau.
    Esu ramus, tingus, ir kaip kai kurie sako paslaptingas ir t.t
    nebežinau ką pridurti.
    Watashi wa namewa Kashim. Juuroku sai desu. Hajimemashite.

Dievo rykštė :/
    Qadro avataras
    Įstojimo data
    2007 08 10
    Vietovė
    Ten -->
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hmm...Nu ir as prisistatysiu Anime patinka labai , pirmasis buvo Dragon ball jei neklystu , bet td galvojau , kad tai paprastas filmukas ir tiek , tad anime smarkiau nesidomejau . Praejus kuriam laikui ( mazdaug prie puse metu ) pradejau ziuret Death note kuris begalo suzavejo ( iki siol jis tebera mano nr1 anime ) nuo to viskas ir prasidejo ... xD .
    O jei labiau apie mane , tai : man 15 m. , gyvenu Mazeikiuose , klausau sunkios muzikos ir klasikos ( ypac instrumental ) , kitu stiliu muzikos neklausau ... Na ir seip viskas mazdaug taip pat kaip ir cia -->
    Citata Autorius blindside Žiūrėti skelbimus
    Emm, jiko shoukai sasatte kudasai..
    Watashi namewa Aivaras, man 16 metų.
    Piešiu, mokinuos japonų kalbos, žiūriu anime ir t.t
    Gyvenu Mažeikiuos (š mieste), nesu patriotas ir mane nervina viskas kas susiję su lietuva ir man gėda kad aš lietuvis. Maža šalis ir dar popso.. klausau roko, sunkesnio metalo ar dar kąnors, pospo, tehcno, klasikos ir t.t neklausau.
    Esu ramus, tingus, ir kaip kai kurie sako paslaptingas ir t.t
    nebežinau ką pridurti.
    (Tik gal taip blogai negalvoju apie savo miesta ir Lietuva , na , bet ir as nelabai noriu joje gyventi xD ).

Believe. Miss.Sin avataras
    Įstojimo data
    2007 10 09
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki visi
    Na ką gi,daug neturiu ką pasakyti..
    man 15,esu iš Klaipėdos
    ANIME susidomėjau visai neseniai.
    Na vaikystėje dievinau Candy candy filmuką
    Šiuo metu žiūriu Elfen Lied ,Nuostabus anime.
    Kuom užsiimu?Na nieko įpatingo,eilinė moksleivė.
    Esu namisėda,retai kur nors einu
    em..Negaliu gyventi be muzikos,ji visada su manini.
    Ruošiuosi mokintis groti gitara,bet niekaip nesusiruošiu

em..na lyg ir viskas..jei kas domina klauskit,mielai atsakysiu

BAaakemono ! kuriko avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Daemonium Patria
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    aaa... as Sandra man 15 metu gyvenu vilniuje.. anime man yra visas gyvenimas negaliu gyvent be anime.... megstamiausias zaidimas StepMania.... megstu sausainius.. neturiu daug draugu :S bet tikiuosi susirasiu na tokia jau as..

Foglia Autunnale
    Guest
    Salut visiems!
    Esu naujokė, tad pamaniau,galbūt reikėtų pradžiai tarti šį tą apie save.
    Taigi gyvenu Kaune, esu gimnazistė, nebe daug liko iki baigimo...
    Tiesą sakant, ilgą laiką tiesiog negalėjau pakęsti anime, bet,kaip jau minėjau vienoje temoje, peržiūrėtos "My Neighbor Totor", "Spirited Away" ir "Meine Liebe" ištraukos privertė pakeisti savo nuomonę. Atsirado poreikis susipažinti su anime artimiau ir taip,benaršydama net'e, radau šį forumą Japonų kultūra šiek tiek domiuosi jau keletą metų, apsilankau beveik visuose renginiuose,kurie su tuo susiję (ar tai būtų keramikos,fotografijos,kitų menų parodos, ar koncertai, festivaliai...). Joje man priimtina ne viskas,nesu fanatikė, bet žavi tradicinė japonų piešimo maniera, kaligrafijos menas, keramika, kimono spalvos ir raštai, saviti japoniški eilėraščiai ir arbatos ceremonija kaip reiškinys...Apskritai japonų kultūroje mane turbūt labiausiai masina tas subtilus grožio suvokimas, dėmesys gamtai,gilus jos pajautimas... Na ir,žinoma, mėgstu japonišką virtuvę, ypač suši Be japonų kultūros domiuosi ir kitomis pasaulio kultūromis,bet plėsdama savo akiratį ir pasisemdama iš jų tai,kas geriausia, lieku ištikima savosioms šaknims ir lietuviškai kultūrai.
    Šiaip turiu daug pomėgių ir interesų, bet para nėra begalinė,tad reikia atsirinkinėti prioritetus,kam vis dėlto skirti didžiausią dėmesį..Taigi jei trumpai, pagrindiniai mano pomėgiai ir interesai būtų šie: chemija, menas plačiąja prasme, folkloras, video menas, biologija, mitologija, kultūrinis ir dvasinis mūsų protėvių palikimas, muzika, šokis, rašymas, dainavimas, kelionės,..
    Muzika - neatsiejama gyvenimo dalis. Klausoma gana įvairi. Bet vis dėlto suklasifikuoti būtų galima taip: folk (lietuviškas ir ne tik), neofolk (apocalyptic/dark folk), neoclassical, experimental, experimental electronics, industrial, dark ambient etc, acoustic, classical, meditative/relax, (Byzantine) Orthodox chants, deathrock, gothic rock, kartais visokios "senienos", metal (death, black, folk, pagan, doom), na ir dar šis tas,ko čia nepaminėjau...
    Filmų žiūriu mažai. Kol kas filmas numeris vienas man - "Ežiukas rūke"
    Šiaip esu intravertė (nors virtualioje erdvėje kartais gali pasirodyti ir kitaip), žmogui, norinčiam mane pažinti,reikia nemažai kantrybės...step by step,kaip sakoma.
    Tai tiek.
    A, ir dar. Realybėje mane (dažniausiai) vadina Julija

Hotdogs are not dogs

NaHaCho avataras
    Įstojimo data
    2007 11 11
    Vietovė
    Kėdainiai/Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hello
    Paskutinį kartą taisė NaHaCho : 2016-02-27, 01:08

ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Tai va, mano vardas Mantas, gyvenu Kaune(patriotiški jausmai šiam nuostabiam miestui).Metu man 17. Pomėgiai bei užsiėmimai būtų žinoma Anime ;], sportas, muzikos klausymas(labai dažnai), hanging out with friends and counter strike 1.6 . Klausau Rock, hard Rock, Metala, taip pat kartais paklausau klubines bei klasika. Mėgiamiausios grupės: Radiohead, Muse, SlipKnot, KoRn, Rammstein. Nemėgstu visiškai POP'so, visokiu kelių į žvaigždes ir t.t. makes me sick!
    Dat yz all!

Auriki
    Guest
    Sveiiiiki X>>* Aš esu Auriki. Iš Palangos. (: Man keturiolika. Ehm. Maža tipo. Neesmė,neskirstau žmonių pagal amžių or smth.. Tai va,DieEeEVINU Hinata Hyuuga. Nešioju plaukus kaip jos. X>>tik va dabar noriu baltų kirpčių ;o** šitą forumą atradau per google,nes tiesiog norėjau surasti kokį va tai forumą apie anime X> ir labai džiaugiuos :} Tikiuos čia susipažint su panašiais į mane žmonėmis. o.O ir šiaip va. Šiaip esu išprotėjus,nekreipiu dėmesio į tai,ką apie mane mano kiti. Nerūpi. Esu vegetarė. Dievinu kavą ir cigaretes velyvais rytais. * Noriu gyventi tik vasaromis. yahaho X>*

[A]Maya
    Guest
    Okey... visi čia prisistatinėja, tai kuo aš blogesnė?? ;D
    tai vat. Gimiau ir užaugau Kaune, žinoma. Tėvai nusprendė pavadinti mane Egle. ;D Vardas tikrai laaaaabai populiarus, bet nors ir neturiu kokio unikalaus vardo, šitas man taip pat visai patinka.
    Yra daugybė dalykų, kuriuos mėgstu daryti. Pavyzdžiui, piešti, rašyti, skaityti, žiūrėti filmus ir, žinoma, anime ;D. Animaciją dievinau nuo mažų dienų. Todėl ir atsidūriau čia, Prestone, kažkur Anglijos glūdumoje.
    Ir ką gi užkietėjusi lietuvaitė veikia Jungtinėje Karalystėje? Žinoma, studijuoja animaciją Lankašyro universitete (University of Central Lancashire). Keista šalis, ta Anglija. Viskas čia kitaip. Tačiau dėl ko džiaugiuosi tai džiaugiuosi (žinoma, be pačių mokslų) PILNA siauraakių. MMMMM. ;D Ai tiesa, nepaminėjau. Spalį sulaukiau 19. ech koks negražus skaičius, ypač, kai kitąmet jis pasikeis į 20.
    Na, bet gyvenimas vietoj nestovi.

VELNIŠKAI PASIILGAU LIETUVOS!!!!!

Puslapis 11 iš 45 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •