Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 10 iš 45 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 715

Susipažinkime ^^v

Narys
    Ultra avataras
    Įstojimo data
    2007 06 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    31
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki, esu Ultra. Na kitaip žinomas kaip Lukas. Man metų hmm..koks gi skirtumas. Esu kaunietis ir tuo didžiuojuosi.
    Ir kaip gi aš atradau "animezona" . Buvo niūri, lietinga diena. Nedirbau(kaip sakoma sėdėjau ant biulietenio) tad naršiau internete ir vuolia gavau linką į šį saitą. Neatsimenu iš ko gavau. Na ir šiąnakt nusprendžiau užsiregistruoti jūsų forume/saite.
    Anime topo kolkas pastovaus neturiu. Buvo kažkada toks, tačiau pastaruoju metu jį vis koreguoja nauji animai.
    Ką gi aš dar mėgstu...hmm...taigi Futbolą! Be galo be krašto myliu šią sporto šaką. Taip pat mėgstu gerą muzika. Top grupė U2. Negaliu jų atsiklausyti. Na dar be muzikos ir futbolo mėgstu gerą draugų ratą, šaltą alų, ilgas naktis. Ai visai pamiršau gerą Literatūrą.
    Prie viso šito noriu paminėti jog esu beproto didelis romantikas(savaime suprantamas mano mėgstamiausias animes žanras). Ai užteks tiek kiek parašiau. Malonu susipažinti ^^
    Paskutinį kartą taisė Ultra : 2007-11-16, 15:09

Strazdaniuke
    Guest

Smile

Jeigu jau visi tai ir aš įsikišiu .
    Vardas: Eli ( arba Elena )
    Gyvenamoji vieta: Saulės galaktika
    Tiksliau: Vilnius
    Dar tiksliau: Antakalnis
    Amžius: em...jauniausia iš visų čia sėdinčiu
    Amžius dar tiksliau: 11 metukų...
    Apibūdinimas: Visi ( kituose forumuose ) mane praminė " Motina Teresė " bet tokia tikrai nesu. Nors kartais būnu miela ir užjaunčianti tad labai norisi tais kartais į giliausią spintos kampelį sugrūst ( bet nesuprantu kodėl )
    Humoro jausmas: tragiškai nesamoningas
    Kaip atradau šį tinklapi: Google ieškojau kaip piešti Anime ir užtikau šį žavų sait'elį
    Kaip susidomėjai Anime: Oo...Senas geras filmukas DBZ po to DBZ 2 ir užkibau... Po to dar pertraukėlė kai nebuvo rodoma Anime...Ir šaunieji Samuray X ( dar iki šiol laukiu kartojimo ) Ir visai neseniai susidomėjau Sailor moon , bet kad labai jau nesamoningi tekstai ten :
    Neleisiu tau pabaisa naudotis tyrais vaikais ir užnuodyti jų ledinukus
    Ar kažkaip panašiai...
    Ka šiaip veikiu: Mokausi, lankiau muzikos mokyklą po to kartu prisidėjo ir sesė ( peršokus 2 klases kurias aš turėjau atsedėt ) tada numečiau muziką ir pasilikau tik pieniną , dabar svajoju apie gitarą .
    Mėgstamiausias filmas ir t.t. : Aktorius - Mr. Bean for ever !!! . Svajoju būt jo pasekėja ir būti tokia pat gera komike . Mėgstamiausias filmas ir knyga Harry Potter (fanė for ever) animacinis filmukas ( išskyrus Anime ) Kempiniukas plačekelnis ir Simpsonai . Dar vienas filmas tai geriausias LOTR !!!
    Mėgiamiausi žaidimai: Lineage 2, Warcraft ir Mega hotel .
    Gyvenimo taisyklės: 1. Geriausias laiko praleidimas yra viskas su Fantasy ir viskas su Anime... :rolleyes:

Vienu žodžiu daugiau nerašau nes rašau daug ir ilgai ( o ypač apie save ) . Tikiuosi nuomonę susidarėt ...

としのり Keitaro avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    London, UK
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sutiksiu su Strazdaniuke kodėl gi ne prisistačius
    Vardas: Artiom (Arba Tim )
    Gyvenu Londone, UK... My life be like, uuu aaa
    Amžius: žiūrėkit info, na o jai labai tingit tiek jau to, 18

Apie mane:
    Na keistų pažiūrų, ne gražuolis Turiu labai daug užsiėmimu ir pastoviai svaidaus nuovienoprie kito, reiškia nestabilus Mėgstu bendrauti, tiksliau man to reikia kaip oro, taigi jai susipažinsit su manim realybėj užknisiu per dieną

Anime:
    mmm, čia sunku pasakyti kada susidomėjau Jau nuo vaikystės metų turėjau kabelinę ir žiūrėdavau "Sailor Moon", "DRagon Ball" ir netgi "Digimon'us" Su laiku besisvaidydamas tarp savop užsiėmimų, netyčia nuklydau i Anime portalą, (www.world-art.ru). Pradėjes skaityti komentarus, aprašymus labai užsinorėjo ką nors pamatyti... Taip anime ir tapo mano gyvenimo dalili Aisq as vis dar besisvaidau tarp kitų pomėgių, bet Anime jau tvirtai manyje

Taigi, ką veikiu laisvalaikiu:
    Pradedant nuo sporto, futbolas, lenktynės, tenisas... Mmm, muzika, groju kažkiek gitara, dėl savęs išmokau sugroti kažko ir man pilnai užtenka, tas pats liečia pianino... Kartais piešiu, kartais skaitau, kartais rašau, vedu dienoraštį, tačiau retai
    Dabar kiek platesnė sfera, PC... Mėgstu kūryba, kartais darau kokią muziką su "Fruity-loops" arba maliavoja ką nors "Photoshop'e", neapsėjo ir be WEB kūrimo ir programavimo Mmm, svarbiausia dalis tai Anime, paskui dar kažkokį mano gyvenimo tarpą atėmė Lineage II...
    Štai visame tame esu tik mėgėjas ir ne daugiau tačiau turiu pradmenis, ir tas gerai.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Oni-chan
    Guest
    Sveiki! Esu vardu Jule, man 14 wu is vln anime susidomiejau po to kai pamaciau Rourin ir dbz ^^; hmm megstu j-rock ir j-pop mylimiausias anime Loveless myliuu skaityt manga o mylimiausia manga yra Kare first love emmm saita atradau netyciom.^^; esu anime fane jau 4 metus ^-^ emm ka dar cia papasakojus jei kilo klausimu pm me ^-^

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu ką, ten prie mano avataro kažkur turi būt parašyta nuo kada aš čia. Kažkada čia jauu rašiau bet gi žmonės keičiasi(gerai būtų). Be to, nerandu savo seno post'o taigi...čia naujas.
    Nu apie anime....kažkada bėgom su drauge ir rėkėm:davai žiūrom anime!
    bent jau tai aš atsimenu, gali būt kad tai tik sapnavau. Jei ir yra žmonių kurie supranta kad sapnus su realybe galima maišyt tai jie turbūt čia. aš tikrai galvojau kad Light Yagami bėgantis nuo policijos ant dviračio buvo realybė....
    Nuo tada(čia data turi būt) pasidariau uždaresnė. Tai pastebėjau visai neseniai, kai buvau priversta bendraut su žmonėm. kodėl aš ankščiau nepastebėjau kad jie tokie keisti? o gal čia dėl slipknot maikonų visi tokie?
    Socialinių igūdžiū nebuvimas nėra kas nors blogo...
    arba sėdžiu prie kompo arba miegu, taigi laisvo laiko daug neturiu. reiktų daugiau miegot. jei tiesą sakyt tai kartais ir išeinu, nes vasarą vienatvė yra neįmanoma ir privatumo trūkumas, kaip gali žiūrėt anime kai aplink vien anti-animistai?
    Muzika vienas iš dalykų be kurių gyvent negaliu. Davatkų požiūriu aš satanistė mes klausau muzikos kur žodžiai ne 'čik čirik', matot visi metalistai yra antikristai.

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Neprisimenu ar cia rasiau, tai zodziu parasysiu...

Vardas: Lina
    Frazes: "Nothing is either wrong or right, thinking makes it so" - W. Shakespeare, arba "Final Fantasy is my love!"
    Kvailas pomegis: Kai paziuriu kokio unreal anime visas serijas pradedu kuri laika nevalgyt, taip pat nutinka del zaidimu
    Geriausias filmas: Moonchil ir beabejo Final FantasyVII: Advent Children
    Favourite anime: Ghost in the Shell, Madlax, Bubblegum Crisis, Black Lagoon, Meine Liebe.
    Favourite game: Visis FF, o pats paciausias is ju FFVI... Taipogi Silent Hill serija.
    Gyvenamoji vieta: Siuo metu zeme, EU, LT, KAUNAS, bet seip manau, kad esu is kitos planetos.
    Usiemimas: PC visokia kuryba su juo ir pan...

Aplinkiniam daznai pasirodau keista, kad ziuriu anime klasej net nesakau, nes tie issigimeliai vadina anime eilliniais multikais ir kaip bulviu maisai issidrebe ziuri visokius nesusuipratimus kaip "The Simpsons" ir panasiai... I anime pasineriau jau 8 metu, kai pradejo rodyt Dragon Ball, isimylejau sita anime ir iki dabar negaliu jo pamirst... Seip iki tol yra teke matyt Sailor Moon per lenkiska kanala, bet kadangi nieko nesupratau, tai nedasuto, kad ten anime, bet kaip 5-6metu vaikui tai labai patiko...
    Siaip viska pasako mano sigas, nickas ir avataras, as - hardcore FF fane, kai kiti neisivaizduoja gyvenimo be oro ar vandens as jo negaliu isivaizduoti be Final Fantasy!
    Siaip esu is trasgender grupes, intergender sakoje.
    Paskutinį kartą taisė FainaruFantaji : 2009-01-29, 16:37

Working underground.

narusegawa
    Guest
    net neprisimenu ,kokie buvo mano pirmieji matyti anime filmai ir filmukai.
    bepamenu ,kad labiausiai mane paveikė 'mononokė'. dievaži ,ji man davė sparnus.

labai mėgau vedžitą iš DBZ. jį buvau įsimylėjusi. mieloji draugė,džir ,mane praminė vedžerija. nuo tada tapau jo seserimi ,)

pamenu ,kad taip pat mylėjau kenshin'ą. jis man atrodė labai nepaprastas ir nuostabus.

dar ir dabar mėgstu ir žaviuosi Miyazakiu.jo kūriniai mane labiausiai pakelia ir ikvepia. ghibli studijos darbų dauguma mane paveikia labai.

visai neseniai pažiūrėjau pagaliau fruits basket. nuostabus anime.

esu severiu. gyvenu vilniuje. pačiame senamiesty ,už užupio tiltelio ne užupio pusėje.
    mokausi užupio gimnazijoje.puiki puiki mokykla!!

mėgstu labai įvairią muziką. labai įvairius anime. labai įvairius dalykus. pastaruoju metu mėgstu kavą su dviem šaukšteliais cukraus ir šlakeliu pieno.
    mėgstu kiną. mėgstu Tarantiną ir paskutinį jo filmą. labai labai.
    mėgstu lauka. ir namus taip pat.
    mėgstu traukiniu važiuoti. ir gauti mažytes dovanėles.
    mėgstu rašyti ir tapyti.

mėgstu eiti miegoti į lovą esančią prie lubų. mėgstu skaityti ten knygas ir svajoti apie įvairybes. myliu savo draugus.
    tiek. naktis. prirašiau daug visko. bet turbūt tik todėl ,kad beveik pilnatis. mur.

Naujokas Dokino avataras
    Įstojimo data
    2007 08 12
    Vietovė
    Kaunas naugardizskiu kaimiokas :)
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki

Mano vardas Vytautas man liepa sukakojo 14 metu mokysius 8klaseje
    Mano pomegiai yra tokie:lb lb lb ilgai miegoti kartais pasaityti neseniai atsirado pomegis piesti o pats diziausias pomegis yra sportuoti karate kyokushinkai tik nemanykit kad esu museika

Daznai megstu buti vienas sedeti ant palanges ir svajoti kaip vienas lb geras draugas yra pasakes "kiekvienas zmogus yra svajoklis" vaiksciodamas ziuriu i zeme nzn daugelis sako kad pinigu ieskau o taip nera tesiog atsibosta ziuret i zmones beveik visi jie man vienodi ^^
    dabar ziuriu Night Head Genesis
    Paskutinį kartą taisė Dokino : 2007-08-13, 21:18

Narys
    LunaM avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    didele
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki,As Lunas (Mantas jei tikras vardas)

Man tuoj bus 1...2...15? Jop tikriausiai 15.
    Megstame sedeti prie pc,gerti juoda arbata su pienu (beja pastarasis pabrango iKi prekybos centruose 12ct!) skaityti knygas (dabartiniu metu A.Sapkowski "Raganius" velniai zino kuri dalis) ir dar begalo megstu auginti kaktusus jop atrodo viska pasakiau

Narys Kaede avataras
    Įstojimo data
    2007 04 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esmi busiu Zivile man 15, gruodi sukaks 16 nekenciu kompu nes nelabai moku jais naudotis ir siaip intikas letas esu knygu fane, galiu issedeti visa diena prie geros fantastines, mistines, mokslines fantastikos knygos(p.s. Raganiaus bvk visas knygas skaiciau) esu keista, neprarandu vilties tapti rasytoja ir psichologe. Megstu naktimis ziureti i zvaigzdes, valgyti sokolada ir svajoti apie paralelinius pasaulius. Kai kam atrodo kad esu nedraugiska, bet tai netiesa as tiesiog labai drovi.Turiu ilgus rudus plaukus ir pilkas akis Anime susidomejau labai neseniai, kartais man pasidaro liudna animezonoj kai atrodo visi tiek daug zino apie tai o as viena tik nieko nesuprantu, bet pasakysiu ateis laikas ir as viska suprasiu

Pacific individual Sakura-san avataras
    Įstojimo data
    2007 08 21
    Vietovė
    The capital ^__^
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki, as Pavlina (bet mane dauguma vadina Paula arba Pavla). Man 12 metu. Kitu metu kovo 11 sukaks 13 Mano plaukai trumpi, rudos spalvos; akys melynos (nesioku akinius). Lankau muzikos mokykla, groju smuiku ir pianinu. Domiuosi japonu poezija - hokku (haiku). Daznai pasimegauju sushi ir japoniska zaliaja arbata su jazminais. Megstu skaityti (megiamiausia knyga - sandra Glover "Mergaite, kuri zinojo") ir klausytis j-pop'so ir j-rock'o. Visu pirma susidomejau manga, paskui jau ir anime. Animezona.net radau per google.lt, ieskodama infos apie anime.

Rimtas forumo narys ramzas avataras
    Įstojimo data
    2007 06 10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    127
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ramūnas, 19m. siuo metu be penkiu minuciu studentas. siandien paskutine darbo diena ir as labai laukiu jos pabaigos :] esu smalizius ir daznai valgau tad esu zinomas kaip edrunas m dar budamas mazas per kabeline ziuredavau animacija kiaurom dienom, pasitaikydavo ir anime multiku tokiu kaip zoro, sailor moon, aisku tada nezinojau ka reiskia zodis anime, bet jauciau, kad animacija yra kazkas ipatingo mano gyvenime ir tebera ligi siol.vieni geriausiu animu: Afro Samurai, samurai champloo, Trigun, Akira, Kakurenbo, Animatrix, Vampire Hunter D. Anime Zone atradau per google kai parasiau Anime, kazko norejau gal volpeiperiu, bet uztikau sy puslapy, patiko man jo dizainas, pamaciau aprasymu kruva ir uzsiregistravau.zaidimu nezaidziu nes sugedus vaizduske :] kai pasitaisysiu zaisiu nba ir max payne ir RF online jei galesiu
    Paskutinį kartą taisė ramzas : 2007-09-02, 17:20
    [SIGPIC][/SIGPIC]

rubi
    Guest
    Hi!!!
    as roberta , taciau draugams as rubi ....
    myliu gyvunus ir anime stiliu
    dailes mokyka lankau 3 metus...
    asu is moletu (tarp wln ir utn)
    man 13 metu
    laiswalaiki praleidziu su draugais (my pc my best friend) ir peisdama
    mano gywenimo kredo :mirtis gywenimo dalis...
    megstu ziureti metalini alchemika deja welai rodo
    o seip .....na seip ir nera ka sakyt wat baigiu

Hello friend...
    MagWizz avataras
    Įstojimo data
    2007 04 27
    Vietovė
    Vilniaus rajonas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki visi mano vardas Paulius (draugai kviecia Pau xDDD). Man 16 metu sias metas egzaminai /cry Gyvenu netoli vilniaus tai ta prasme vilniaus rajone Anime susidomejau per drauga kuris domejosi anime tai ir as zingsnis po zingsnis ir ziurek jau anime fanas xD Seip pirmas anime buvo Chobits jai neskaitysim tu kuriuos per TV rode Db daug domiuosi apie anime ir japonija mokausi po biski ju kalbos Jau bus kokie 2 metai kai domiuosi ,bet kuo tik toliau tuo lb AnimeZone atradau kiek atsimenu per google ieskodamas kazko Ka seip veikiu? Daug ka veikiu xD Seip megstu gamta, graziu dalykus ir seip svajoklis esu xD Dar zinoma megstu muzika, klausau nemazai anime OST Megstamiausias valgis? m.... gal spageciai su daug padazo ir siuriu kaip pagalvojau uzsimaniau db... XD
    Anime top 1 tai niekaip iskirti turbut negaleciau... daug patiko... galiu kelis pamineti: Utawarerumono, Eureka 7, Fate Stay/NIght ir ttt...

Kaip ir daugelis svajoju kada nors aplankyti japonija

I'm afraid to lose that, what i already lost...

Naujokas Nubyel avataras
    Įstojimo data
    2007 08 19
    Vietovė
    Lietuvos
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esu Egle man 19 metu. Kai maža buvau mėgdavau pažiurėti anime filmuku, bet labiausiai anime susidomėjau kai pradėjo roditi Db. Mane tiesiog pakerėjo nuo to laiko stengiuosi kuo daugiau apie tai sužinoti.

BAaakemono ! kuriko avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Daemonium Patria
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    labas, esu Sandra man15 metu .... negaleciau gyventi be anime nes tai mano visas gyvenimas .....mano draugai sako kad tai tik piesinukai ir nieko jie is to neduos bet jie klysta anime man suteikia dideli dziaugsma....pirmasis mano ziuretas anime buwo Dragon ball o antrasis Sailor moon nuo to laiko pradejau dometis anime.... be anime as nieko daugiau neturiu

Puslapis 10 iš 45 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •