Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 33 iki 48 iš 48

Jūsų pirmieji AMV bandymai

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Citata Autorius Origin Žiūrėti skelbimus
    Mano trečiasis AMV:
    Wow. Patiko. Labai graži spalvų gama, gal tik truputi per ryški, bet man prilipo. Į aki krito tik primityvus sony vegas'o transistion'ai. Šiaip tai matos, kad nemažai darbo idėta. Sekmės toliasnėje kūryboje.

2. Ačiū Absurdëh, R.I.P dėkojo
    Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano pirmasis anime su šiokiu tokiu meaning (Prieš metus)

Naujokas
    Įstojimo data
    2012 12 14
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Yooooo! Šį kartą jau klaidos nedarysiu.. Ir savo blynelį kepsiu tinkamoj keptuvėj..

Anyways.. Taigi pabaigiau savo darbelį ir esu labai dėkingas už visus patarimus ir pataisimus, kurie buvo skirti BETA versijai..

Sync'a stengiausi derinti kiek moku geriau ir ,manau, visai neblogai gavosi..

Dėl to logo viršuje.. Jis ten... Nes neradau geresnio būdo paslėpti Tokyo TV watermark'ą... Pamoka išmokau daugiau nenaudosiu.. HDTV miltų AMV blynelių kepime..

Gėda minėti, bet jūs tikrai pastebėsite, jog pabaiga yra labai surushinta.. Tai nutiko todėl, nes aš jį norėjau pabaigti.. O lasvo laiko yra tik šį savaitgalį.. Kitu atvėju būčiau atsilaisvinęs tik po poros savaitčių..

Senas aprašas:
    Spoileris:
    Trumpa istorija kaip aš jį sūkūriau, draugas paprašė pasiūlyti Dubstep dainų, tai aš jam ir nusiunčiau, jis sako pabandysiu AMV dubstep susukt, sakau, aš ir norėjau bandyt, bet nėra laiko ir eilinį kartą nepabaigsiu savo darbų... Tai aš jam pasiūliau pasivaržyti, kas sukurs geresnį darbelį iki šiandien 21h, tada buvo truputis po 17h. Aš esu bandęs kurti AMV, bet visad jie likdavo neužbaigti, atmesti.. Bet šiaip turiu patirties su video editinimu, taigi nuspredžiau pradėti... Darbą pabaigiau per ~3:30h..
    Ir labai noriu jūsų nuomonės ir kritikos, kur, kas padaryta ne taip.. Apskritai man kyla klausimas ar jūs manote, jog vertą jį pabaigti.. Kadangi dabar tai tik 33s , o dainos likę dar geros 3min

Pats AMV realios istorijos nepasakoja.. Vis dėl to pasirinkta daina yra dubstep žanro, mažai su ja ką ir bepapasakosi... Aš tiesiog norėjau susukti veiksmo maišalynę.. Ir pirmas šovęs į galvą anime Fate/Zero, bet bedirbant pagalvojau apie Accelerator is To Aru Majustu No Index.. Kodėl gi jo negaliu įterpti, tai taip ir gavosi.. Šiaip, jeigu kam pasirodys jog jame yra potencialo, ir visgi nuspręsiu jį pabaigti, žadu įterpti dar pora ar kelis veiksmo anime...

Daina:
    Vaxare - Clockmaker
    Anime - Rasite pabaigoje arba discription'e
    Žanras - Action/Mišrainė
    Darbo trukmė - Apie 9-10h
    Paskutinį kartą taisė CeoChibi : 2013-01-14, 14:45

5. Ačiū Abalys dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Tiesa pasakius pamatęs kiek prasedėjai su klipu žinojau iškart ko laukti.
    Ir tai yra liūdna.
    Citata Autorius CeoChibi Žiūrėti skelbimus
    Sync'a stengiausi derinti kiek moku geriau ir manau, visai neblogai gavosi..
    Ne. Sinchronizuota čia gal.. 5-10% viso klipo.
    Visa kita tiesiog pagreitinta makalynė.
    Dėl to logo viršuje.. Jis ten... Nes neradau geresnio būdo paslėpti Tokyo TV watermark'ą... Pamoka išmokau daugiau nenaudosiu.. HDTV miltų AMV blynelių kepime..
    Jeigu nauduojai HD šaltinius, kas trugdė nustatyti mažesne projekto rezoliucija ir tiesiog priartinti gabaliukus su logotipu, kad jis nesimatytų? Aš nesuprantu tiesiog kodėl visi pamišę ant HD, 60fps ir dubstepo paskutiniu metu. Jeigu tik pradėjai kurti, tai visi šitie perk'ai tau toli gražu nereikalingi.
    Gėda minėti, bet jūs tikrai pastebėsite, jog pabaiga yra labai surushinta
    Problemų su pabaiga man nebuvo, nes nebuvo kažkokios aiškios pradžios. Buvo tipinis dubstepo beat'as ir paskui tradiciniai wub-wub'ai.
    Tai nutiko todėl, nes aš jį norėjau pabaigti.. O lasvo laiko yra tik šį savaitgalį..
    O kur taip skubėjai? Kodėl negalima pasedėti ilgiau ir padaryti kažka geriau?
    Vaxare - Clockmaker
    Nu pasakei A, pasakyk ir B jau.

7. Ačiū CeoChibi dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Spoileris:
    Yooooo! Šį kartą jau klaidos nedarysiu.. Ir savo blynelį kepsiu tinkamoj keptuvėj..

Anyways.. Taigi pabaigiau savo darbrlį ir esu labai dėkingas už visus patarimus ir pataisimus, kurie buvo skirti BETA versijai..

Sync'a stengiausi derinti kiek moku geriau ir ,manau, visai neblogai gavosi..

Gėda minėti, bet jūs tikrai pastebėsite, jog pabaiga yra labai surushinta.. Tai nutiko todėl, nes aš jį norėjau pabaigti.. O lasvo laiko yra tik šį savaitgalį.. Kitu atvėju būčiau atsilaisvinęs tik po poros savaitčių..

Senas aprašas:
    Spoileris:
    Trumpa istorija kaip aš jį sūkūriau, draugas paprašė pasiūlyti Dubstep dainų, tai aš jam ir nusiunčiau, jis sako pabandysiu AMV dubstep susukt, sakau, aš ir norėjau bandyt, bet nėra laiko ir eilinį kartą nepabaigsiu savo darbų... Tai aš jam pasiūliau pasivaržyti, kas sukurs geresnį darbelį iki šiandien 21h, tada buvo truputis po 17h. Aš esu bandęs kurti AMV, bet visad jie likdavo neužbaigti, atmesti.. Bet šiaip turiu patirties su video editinimu, taigi nuspredžiau pradėti... Darbą pabaigiau per ~3:30h..
    Ir labai noriu jūsų nuomonės ir kritikos, kur, kas padaryta ne taip.. Apskritai man kyla klausimas ar jūs manote, jog vertą jį pabaigti.. Kadangi dabar tai tik 33s , o dainos likę dar geros 3min

Pats AMV realios istorijos nepasakoja.. Vis dėl to pasirinkta daina yra dubstep žanro, mažai su ja ką ir bepapasakosi... Aš tiesiog norėjau susukti veiksmo maišalynę.. Ir pirmas šovęs į galvą anime Fate/Zero, bet bedirbant pagalvojau apie Accelerator is To Aru Majustu No Index.. Kodėl gi jo negaliu įterpti, tai taip ir gavosi.. Šiaip, jeigu kam pasirodys jog jame yra potencialo, ir visgi nuspręsiu jį pabaigti, žadu įterpti dar pora ar kelis veiksmo anime...

Daina:
    Vaxare - Clockmaker
    Žanras - Action/Mišrainė
    Darbo trukmė - Apie 9-10h

Aš kažkiek linksmiau esu nusiteikęs ir galiu pasakyti... nustebinai mane. Čia tikrai tavo pirmasis amv? Žinoma... jis yra pasmerktas, nes kūrtas yra su dubstep'u... o su dubstep'u žinau tik vieną padorų amv. Šiam darbui iki to AMV tikrai labai toli. Pasiėmei kiek per didelį kąsnį kaip pirmajam bandymui.
    Anyway, galiu pagirti, kad daugelis scenų man pasirodė tiesiog tobulos tam tikrom dainos vietom (pvz: scena su tiltu pradžioje, laikrodžiai bei judėsiai pagal muziką ant 0:50 - 0:53), sinchronizacija atrodė nepakartojamai, bet deja... tu jos neišlaikei iki pačio galo. Buvo ir gan skausmingų nukrypimų nuo dainos kaip pvz: 0:54 - 1:04. 10 sekundžių vis dėl to...
    Daugiau kaip ir nėra ką pasakyti. Darbas kiek per trumpas, o ir yra visiškai be jokios įdėjos ar kažkuom savito. Šaunuolis (ar šaunuolė? O.o). Kaip pirmas darbas... jis gal net sakykim puikus. Eh... prisimenu savo pirmąjį amv... T.T Anyway, darbas susižiūri gan lengvai, bet užsimiršta vos išjungus naršyklę... Na, bet nieko baisaus. Turi gan stiprų startą Lauksiu daugiau darbų iš tavęs!

9. Ačiū CeoChibi dėkojo
    Naujokas
    Įstojimo data
    2012 12 14
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ką aš galiu pasakyti.. Yra tikrai malonu, matyti, jog jis kažkam patiko.. Tai yra puiki motivacija tęsti savo darbus.. Bet perskaičius Squall skirtą kritiką aš tik dar labiau užsivedžiau kurti ir įgyvendinti savo idėjas.. Ir taip dėl dubstep tikrai sutinku, jog jis yra pasmerktas, bet kaip esu minėjas tai buvo tik lažybos gretai sukurti dubstep MINI AMV, aš jaučiu, jog dubstep man nėra palanku... Bet tai buvo puiki patirtis.. Juk yra sakoma "Kol neišbandysi, tol nežinosi gali ar negali". Yra tik vienas dalykas dėl kurio galiu paprieštarauti.. "O kur taip skubėjai? Kodėl negalima pasedėti ilgiau ir padaryti kažka geriau?" ~Squall~. Gal ir kvailai atrodo.. Bet būdamas mokiniu(Atsakau į klausimą "Šaunuolis ar šaunuolė" nerandu pakankamai laiko pūti prie kompo.. Nors dažnai randu save tą darant.. Ar bent bandant rasti tam laiko.. Jeigu nebūčiau jo pabaigęs vakar.. Nežinau ar jį būčiau baigęs po poros savaitčių.. Ar tik kovo mėnesį.. Anyways tai tik menki dalykėliai..

Abalys perdaug nežadėdamas noriu pasakyti, jog pabandysiu ištaisyti tas 10s, tiesą sakant aš pats pastebėjau, jog viskas išsiderina, manau, taip nutiko nes Vegas'e kartais vaizdas atsilieka ir viskas atrodė gražiau, nei baigtame produkte..

Ohh... Tai tikrai mane motivuoja.. Minėdamas, jog lauki daugiau mano darbų, tikrai padedi atlaikyti sunkią kritiką.. Ir.. turiu keletą idėjų, nežinau kaip man pavyks jas įgyvendinti.. Stengiuosiu produktus pateikti anksčiau, bet egzaminai man lipa ant kulnų.. O kalbą pasirašyti ir gerai išmokti nėra taip lengva... Vadinkit mane kaip norit, bet mokslų baigimui skiriu pirmąją vietą.. Laiko lieka neperdaugiausiai...

Ar taip mano pirmasis AMV? Galiu teigti, jog taip "Aš esu bandęs kurti AMV, bet visad jie likdavo neužbaigti, atmesti.. Bet šiaip turiu patirties su video editinimu, taigi nuspredžiau pradėti..." ~Tai ką minėjau anksčiau~

Už ganėtinai plačius aprašymus esu tikrai dėkingas abiems.. Pagirimus atstoja kritika.. Nuopolius keičia pakilimai... So once again Thanks! Tikiuosi vieną dieną jus sužavėti.. Bet iki tol prašau vertinkit mane taip kaip jūs manote.. Pakenkt tai negali...

*NOTE Jeigu aš galvoja turiu dainą, bet patikrinęs Youtube randu AMV kuris yra labai populiarus.. Ar verta bandyti kurti tą ką aš esu sumastęs, ar tai tik didelė klaida?
    Paskutinį kartą taisė CeoChibi : 2013-01-14, 15:30

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    tiesą sakant aš pats pastebėjau, jog viskas išsiderina, manau, taip nutiko nes Vegas'e kartais vaizdas atsilieka ir viskas atrodė gražiau, nei baigtame produkte..
    Naudok prerender: SHIFT + B

12. Ačiū CeoChibi dėkojo
    AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    621
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    *NOTE Jeigu aš galvoja turiu dainą, bet patikrinęs Youtube randu AMV kuris yra labai populiarus.. Ar verta bandyti kurti tą ką aš esu sumastęs, ar tai tik didelė klaida?
    Mano nuomone jei tau kažkas patinka tai ir daryk, kadangi čia yra tik hobis. Visgi sakykim jei klipas dalyvauja konkurse (apie ką visad galvoju juos žiūrėdamas) tai reikėtų išsiskirt, bet aišku nematytas m/v tavo darbo nepavers originaliu. Gl ir Nereikėjo tavęs priverst naudot visus tuos skirtingus anime šaltinius (yea I am always such a bastard), bet tikiuos tu pakeliui visko daug išmokai, su kuom ir sveikinu ,o aš gavau pažiūrėt nors kiek vizualiai kitokį darbą. Dėkui.
    pats pastebėjau, jog viskas išsiderina, manau, taip nutiko nes Vegas'e kartais vaizdas atsilieka ir viskas atrodė gražiau, nei baigtame produkte..
    Daugiau Priklauso nuo to ką į jį dedi ... bet pirma gerai butu kad ir pats procesorius etc nebūtų medinis. SonyVegas kaip visi nle editoriai vaizdo nerodo realiu laiku, naudok RAM preview(kaip jau tau patarė), ten kur labai sudėtinga atkarpa (efektai etc)
    Taip pat gali sumažint preview lango rezoliuciją.
    (RAM kuo daugiau tuo geriau ypač jei 64 bit procesorius gali vienu metu jo išnaudot daugau, ty. užkraut didesnę atkarpą)
    -kažkaip vis tiek daug kur blended kadrai (kadrai susidenatys iš dviejų gretimais esančių mikso) disable resample turėjo juos ištaisyt . Beja Jį Reikia ijungt kiekvienai video atkapai, visam projektui, jei to nepadarei. Taip pat yra knopkė „mach media settings“ kadangi tada visur bus vienodas fps.
    -credits sunkai įskaitomi, nenaudok visų tų prašmatnių fontų ir pakeisk foną į kažką aiškesnio.
    Spoileris:
    sutinku, jog jis yra pasmerktas
    "Especially for a beginner, aim for small projects that give you the freedom to fail often and learn fast"
    pabandysiu ištaisyti tas 10s
    Screw that!!! It’s much more useful to receive feedback on short projects because you can use the critique right away on the next piece.

smagu girdėt, kad nebusi tas kuris pabėgs po pirmo darbo kaip dauguma... tu tik pažiūrėk kokio dėmesio susilaukei, visi nori tau padėt, nes mato kad turi daug potencialo, bet dabar geriau skirk laika žiemos sesijai >.<
    Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2013-01-14, 20:58
    0x646F6F6D39

14. Ačiū CeoChibi dėkojo
    Naujokas
    Įstojimo data
    2012 12 14
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    @Absurdas Išties yra malonu matyti kiek daug pagalbos susilaukiau..Ir dėl šios priežasties jaučiu,jog teks šį forumą pasidarys kasdienybės dalimi.. Anyways paminejai credits.. Taip aš ir pradėjau galvoti, jok jie ten tik iš dangaus nukritę ir nieko verti... Teks skirti daugiau dėmesio ir laiko ir į juos.. Dėl to liejimosi, taip aš pastebėjau, jog juos reikia įjungti kiekvienai atkarpai.. O dėl jų išlikimo čia jau mano neatidumas pasidarbavo.. Šiuo metu tai man tik hobis.. Dalyvauti konkursuose reikia įgyti daugiau patirties ir atrasti tai, kas man labiausiai tiks... O iki tol dar ganėtinai toli.. Anyways dabartiniai planai yra ištaisyti padarytas klaidas.. Tai turėtu trukti savaitę gal kiek ilgiau, reikia rimtai pradėti planuoti dienotvarkę..

Taigi dar kartą didelis AČIŲ!!!

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Dalyvauti konkursuose reikia įgyti daugiau patirties ir atrasti tai, kas man labiausiai tiks... O iki tol dar ganėtinai toli..
    Dėl šito labai abejoju. Gali drąsiai žengti ir į kokį konkursą jau dabar... Daugelis iš mūsų su daug prastesniais AMV pradėjome savo konkursinę karjerą

Naujokas
    Įstojimo data
    2012 12 14
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Erm.... Jaučiuosi ganėtinai kvailai.. Bet kartais netikėtumai užklumpa labai netikėtai.. Ir ką aš galiu pasakyti.. Gavosi taip, jog įskilo dešinės kojos kulnas.. Ir laiko atsirado kiek daugiau.. Anyways sugebėjau sutvarkyti baisiasias 10s ir pakeičiau credit'ų foną į kiek patrauklesnį akiai.. Oh... Tai pat susitvarkiau su disable resapmle.. Dabar sudvigubėjimų turėtų neatsirasti.. Ir esu labai dėkinga aKi RAM preview žiauriai padėjo.. Manau, kad dabar jį paliksiu koks yra.. Ir išlėto pradėsiu dirbti prie naujo darbelio..

@absurdas Galbūt tu ir esi teisesnis už mane.. Bet aš vis dar jaučiu, jog neesu pasiruošęs sudalyvauti kokiam konkursėli.. Laikas parodys, kaip viskas susiklostys kiek toliau..

18. Ačiū ewlds dėkojo
    Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Deja ghostingas vis tiek pasitaike, vienoj scenoj tai tikrai ir siulau tokiu eksperimentiniu nebetaisyt, o kurti naujus :} Pagrinde problema, dainos nejautimas, bet su laiku ateis, jei nemesi ^^

Naujokas Pikexas avataras
    Įstojimo data
    2014 02 26
    Vietovė
    Gargždai
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Mano pirmasis AMV darbelis

Pirmasis amv

[/CENTER]
    Paskutinį kartą taisė Pikexas : 2014-07-02, 18:39
    Mėgstu deguonies kvapą.

Naujokas
    Įstojimo data
    2016 02 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Paperwings69 amv

https://www.youtube.com/watch?v=lFIrkyXLaoc

Sveiki vakar vakare sukūriau savo pirmą anime music video, iš savo mėgstamiausio filmuko mėgstamiausios serijos padėkit tobulėti ir kritikuokit ačiū

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Labas, galiu pagirti jog visai vykęs pirmas blynas. Buvau nusiteikęs pamatyt kažką labai nekokybiško, titruotu, apklijuoto bereikalingais tag'ais and so on. Bet padariai gan solidų darbą. Dažnai naujokai padaro klaidą, jog apsiema dainas ir editinimo stilių kurių negali suvaldyt ir tinkamai sumontuot. Tavo klipas buvo gan neblogai susinchronizuotas kaip pirmas, bet žinoma kitą kartą reikėtu dinamiškiau viską atlikti. Daina tikrai puiki kaip pirmam klipui nes nėra per greita ir labai komplikuota. Džiugu jog neteko pamatyti jokių defaultiniu efektų ir kitokių nesąmonių.
    Overall paėmus:
    bandyk dinamiškesnę ir tikslesnę sinchronizacija
    naudok platesnį source negu vieną seriją
    sukurk savo mintį klipui
    neik pačiu lengviausiu keliu editindamas, bet tuo pačiu laikyk balansą ir nepersistenk save challenge'indamas, nes tada gaunasi dideles nesamones.

Sėkmės kuryboje, taip pat siūlau sudalyvati amvazar2016 konkurse

Naujokas
    Įstojimo data
    2016 02 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dėkui! aš tai jau išsigandęs buvau, kai fb gavau kritikos, (nors ir prašiau) bet jau galvojau kad visiškai nevykeliškai padariau. reikės dar padirbėti ir galbūt sudalyvausiu.

Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •