Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Arakawa Under the Bridge" įvertinimas:

Balsavo
50. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  26 52.00%
 • 4

  14 28.00%
 • 3

  6 12.00%
 • 2

  1 2.00%
 • 1

  3 6.00%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 34

Arakawa Under the Bridge

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148

  Arakawa Under the Bridge


  Arakava Po Tiltu
  荒川アンダーザブリッジ


  Režisierius: Akiyuki Shinbo
  Studijos: SHAFT, Starchild Records
  Žanrai: Komedija, romantika, antgamtinis, seinen.
  Transliacija: nuo 2010-04-04 iki 2010-06-27
  Formatas: TV
  Trukmė: 13 x 23 min.
  AniDB reitingas: 7.53 (354)
  MAL reitingas: 8.05 (8020)

  YouTube resursai:
  Traileris || OP1 || OP2 || ED

  Papildoma Info:


  Kou Ichinomiya jaunas vyras kilęs iš pasiturinčios šeimos, tačiau iš jos jis paveldėjo ne tik pinigų bet ir keistą baimę, būti kam nors skolingam, todėl jis ne tik niekad neprašo pakalbos, bet ir neleidžia niekam jam padėti. Vieną dieną netikėtai jis pakliūva į pavojingą situaciją ir jį išgelbėja keista benamė mergina gyvenanti po tiltu ir mananti kad jis iš kitos planetos. Taigi jis nors ir labai to nenorėdamas, bet lieka jai skolingas už išgelbėtą gyvybę. Genamas principų jis nenori likti jai skolingas todėl jis sutinka tapti jos vaikinu ir apsigyventi su ja kartu po tiltu, šalia kurio gyvena dar ne vienas keistuolis...  Piešimas nuostabus. Aplinkos perteiktos puikiai, aukštas detalumo lygis, dėl kurio matosi kiekviena vėjyje judanti žolelė, ar įtrūkimai ant sienų. Veikėjai perteikti dailiai ir savotišku stiliumi. Viskas perteikta ryškiomis spalvomis, dėl kurių viskas atrodo dar gražiau, ypač gražiai atrodo spalvingas dangus. Rodymas iš neįprastų kampų, bei parodijos elementai smarkai viską pagyvina, galima sakyti jie jau yra tapę režisieriaus Akiyuki Shinbou ir studijos SHAFT parašu. Tiesa kas matė Bakemonogatari, tikrai pastebės nemažai panašumų, o po labai sėkmingų pastarojo anime pardavimų studija nemažai užsidirbo tas iškart matosi, kadangi viskas nupiešta fantastiškai, ir nėra jokių tuščių kadrų.

  Garso takelis netgi labai neblogas, fone skamba įvairios melodijos bei neretai pasigirsta šiaip viską pagyvinantys garsai, visa tai puikiai atitinka ir perteikia vystančią situaciją. Gigarsinimas puikus, viskas skamba labai įtikinamai, tiesa jis taip pat turėtų priminti Bakemonogatari, kadangi Kou garsinantis žmogus dirbo ir su Bakemonogatari. OP'ai spalvingi ir trykšta energija o tai puikiai paruošia laukiančiai netikėtumų ir puikaus humoro dozei. ED šiek tiek ramesnis tačiau ne per daug, taigi išlaiko tą pakilią nuotaiką po pažiūrėto epo.

  Apibendrinimas: anime tikras saldainis, kiekvienas epas žiūrisi puikiai, net nepastebi, kaip prabėga serija. Piešimas super, garsotakelis taip pat, istrija nors ir nekapsto didžiųjų pasaulio klausimų bet vis tiek be didesnių problemų sugeba prikaustyti prie ekrano, savo puikiu humoru su švelniu absurdo prieskoniu. Taigi be išvedžiojimų duodu 10/10 su minusu už tai, kad tik viena karta te parodė antrąjį openingą.

  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-07-15, 22:21

 2. #2
  Love and Peace~!
  Lota :D avataras
  Įstojimo data
  2010 02 17
  Vietovė
  on the other side
  Įrašai
  311
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Na vat, pažiūrėjau dvi serijas ir užkabino jau TIKRAI keista istorija, nenormalūs veikėjai. Patiko Rec, pirma galvojau, kad visai bejausmis idiotas, pasirodo truputį kitaip (net paraudonuot sugebėjo ). Taip pat piešimas - mano mėgiamiausias (kaip 'Bakemonogatari' ar 'Dance in the Vampire Bund'). Įdomu, kaip viskas vystysis... Žiūrim toliau
  P.S. labai geras opening'as parinktas, kaip tik šio anime stiliaus

 3. #3
  \(⌒ヮ⌒)/

  Buiwis avataras
  Įstojimo data
  2008 07 22
  Vietovė
  Sostinė
  Įrašai
  158
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Pora serijų temačiau, tai nėra daug ką pasakyti. Pradžia nemažai žadanti: piešimas puikus, istorija vystosi gan nenuspėjamai, veikėjai nenuobodūs, o kas svarbiausia - žiūrėti malonu, ir linksma! Belieka tikėtis, kad toliau bus dar geriau

 4. #4
  Kill or die. Mjking avataras
  Įstojimo data
  2008 08 25
  Vietovė
  Land of other lands.
  Įrašai
  22
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Jap cia speju bus metu komedija

 5. #5
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kreizovas anime

  Žiūrim, žiūrim

 6. #6
  Narys
  Ru. avataras
  Įstojimo data
  2008 02 24
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  jėėėėėgaaa... tris ep mačiau, tai labai sužavėjo. laukiam toliau :}}}

 7. #7
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Aprasymas uzkabino tik palauksiu kol visos sezono serijos iseis ir tada ziuresiu nes kitaip nusikankinsiu belaugdamas nauju epu.

  :EDIT paziurejau visas serijas kiek ju kolkas yra tai ispudis neblogas liko - retai tokio pobudzio anime ziuriu 5/5
  teks laukt kito sezono
  Paskutinį kartą taisė zeke : 2010-07-22, 00:50
  S_T

 8. #8
  Žaltys Davie avataras
  Įstojimo data
  2009 08 31
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  42
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man jis nelabai patinka. Galima pažiūrėt kai neturi ka veikt. Žiūrisi maloniai, bet nieko gero jame nėra. Laukiam kitu epu.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 9. #9
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  38
  Man kuo toliau, tuo labiau patinka Visi veikėjai trykšte trykšta originalumu, net širdis džiaugiasi Kol kas viskas puiku, bet va norėtųsi labiau apie Sese sužinot, va ten tai tipelis

 10. #10
  Ruduo.
  aKi avataras
  Įstojimo data
  2007 10 24
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  333
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Pirmas epas nelabai patiko, antras buvo jau geriau. Galiausiai išvis gerai įsivažiavo. Šiek tiek nervina kad anime iš paskirų epizodų sudarytas, bet tai nedidelė problema - svarbu kad juokingas. Kolkas 4/5.

 11. #11
  Busiu kosmonautas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Jūsų kopūstuose
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  Originalumas vardan originalumo (anti-mainstreamo davikliai perdega!) - dar vienas "originalumo" sugadintas ir pervertintas (juk visi megsta originaluma!) animas. Nors pateikimas savotiskas (vienintelis dalykas del kurio verta ziureti; bet ir tai geriau rinktis panasius - Bakemonogatari, Katanagatari, Sayonara Zetsubou Sensei), bet jumoras (pagal uzmanyma tai yra komedija) aptrupejes ir neisbaigtas (praktiskai kiekvienas serijos gabaliukas yra lyg ziurovo parengimas bajeriui, jo visgi padoriau nenuskeliant (supratimas ateina, kad cia turetu buti juokinga, bet ...)), "romance" nejuda nei realiai, nei virtualiai (tiek daug dumu, tiek mazai ugnies), o visi personazai vienodai nerealiai originalus (blogaja prasme). Kolkas 3/5.

 12. #12
  Love and Peace~!
  Lota :D avataras
  Įstojimo data
  2010 02 17
  Vietovė
  on the other side
  Įrašai
  311
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Pažiūrėjau 8 seriją, kol kas, rodos, geriausia matyta Ir romance pagaliau pajudėjo, ir prisijuokiau smagiai Kelios praėjusios serijos buvo nobodokos, bet, vaje, šita tikrai patiko Įdomu, kas bus toliau; tikiuosi, kad per daug nenusivažiuos

 13. #13
  Department of Inquisition
  Kuroi Tsubasa avataras
  Įstojimo data
  2009 09 09
  Vietovė
  my imaginary world/Vln
  Įrašai
  496
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Kaip ongoing`as žiūrėjosi visai neblogai, visgi link pabaigos, nei veikėjų originalumas, nei piešimas, pateikimas ir spalvinga aplinka, nei humoras jau labai nebestebino ir pradėjo darytis kone nuobodu. Be to, netyčia tuo pat metu teko pažiūrėt kitą anime (taip pat comedy, bet su slice of life elementais) - gana nyki man tuo metu pasirodė Arakawa su jos perfreakintais (kitaip tiesiog neįšeina išsireikšt) veikėjais...Kadangi nesu didelė romance megėja, žadėtosios romantikos čia labai ir nepasigedau. Visgi duodu 4/5, nes didžiąją laiko dalį visgi buvo gan įdomu ir smagu žiūrėti, bet jei taip pat tęstusi ir toliau lengva ranka rašyčiau 3/5.

 14. #14
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Labai liūdna istorija apie tai kaip geidžiamiausias Japonijos jaunikis susipažįsta su trenkta merga bei jos trenktais draugais-bomžais ir degraduoja. Juokauju....truputi. Truputi įdomu, bet ne daugiau. 6 balai.

 15. Ačiū fasian, stella dėkojo
 16. #15
  Aramis
  Guest
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Labai liūdna istorija apie tai kaip geidžiamiausias Japonijos jaunikis susipažįsta su trenkta merga bei jos trenktais draugais-bomžais ir degraduoja.
  Arba belaikantis save geidžiamiausiu
  Prieš žiūrėdamas tikėjausi antro Bakemonogatari. Lūkesčius dar pakėlė ir Amidau vertinimas. Tačiau tik piešimas liko iš Bakemonogatari, daugiau nieko. Pirmieji epai buvo juokingi. Vėliau buvo "hm, čia galėtų būti slice of life apie psichiatrijos ligoninės klientūros kasdienybę". Tada - "Ką gi, kad jau pradėjau, tai reikia baigti". Ir baigiau. Sukandęs dantis, bet baigiau. Romantikos nors tu ką, neradau. nepadėjo net ne pagal paskirtį naudojami romantikos jutimo organai. Čia daugiau kvepėjo egocentrizmu bei savimeile.
  Na gerai, parašau keturis su dideliu minusu, ir nekankinu. Vien todėl, kad kažkiek sugebėjo sukurti atmosferą ir kartais nustebinti.

 17. #16
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Pažiurėjus šį anime supratau, kad visi veikėjai esantys jame yra visiški idiotai. Anime tikrai orginalus ir vietomis juokingas, bet pati istorija yra grynai apie nieką. Romantika čia taip pat "kvepėjo", kaip ir sci-fi... Veikėjai įdomūs ir juokingi, bet nemaža jų dalis grynai mane nervino. (PVZ.: loli, kuri gali transformuotis į steroidų pripumpuotą mutantą ir sadistė gyvulių prižiurėtoja, kuri gyvulių neskriausdavo tik žmones ir t.t.) Overall 6/10

  Dėl antro sezono nežinau, jeigu atsiras noras, tai pažiurėsiu, bet labai neliūdėčiau, jeigu jo ir nebūtų

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •