Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Baka to Test to Shoukanjuu" įvertinimas:

Balsavo
42. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  30 71.43%
 • 4

  10 23.81%
 • 3

  1 2.38%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 2.38%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 21

Baka to Test to Shoukanjuu

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148

  Baka to Test to Shoukanjuu


  Baka to Test to Shoukanjuu
  バカとテストと召喚獣


  Režisierius: Shin Oonuma
  Studijos: Silver Link, FUNimation Entertainment
  Žanrai: Komedija, fantastika, romantika, parodija.
  Transliacija: nuo 2010-01-06 iki 2010-04-01
  Formatas: TV
  Trukmė: 13 x 24 min.
  AniDB reitingas: 7.83 (36)
  MAL reitingas: 8.02 (5152)
  ANN reitingas: 8.48 (318)

  YouTube resursai:
  Traileris || OP || ED

  Papildoma Info:


  Veiksmas vyksta Fumizuki'o akademijoje, ypatingoje tuo kad joje pirmojoje ir vienintelėje įgyvendinta speciali sistema. Minėtoji sistema veikia taip, visi mokiniai atliko testus, pagal to testo rezultatus sudarytos šešios klasės. Į A klasę pakliuvo gavę aukščiausius įvertinimus, o į F prasčiausius. Taip pat nuo testų rezultatų priklauso ir kita minėtosios sistemos dalis, tai "Summoning Battle". Šios kovos principas paprastas, dėka modernių technologijų mokytojas gali sukuria specialų lauką kuriame mokiniai gali išsummoninti chibi savo kopijas kurių jėga priklauso nuo atliktų testų rezultatų ir kautis tarpusavyje.

  Kaip jau ko gero buvo aišku iš pavadinimo pagrindiniai įvykiai sukasi apie didžiausių durnių sambūrį, t.y. klasę F, kurioje apstu visokiausio plauko veikėjų, nuo dvejetukininkų iki kažkokių sektantų su gaubtuvais, kurie užuot mokiesi galanda peilius ir atlieka kažkokius neaiškius ritualus. Mokiniai iš klasės F nėra patenkinti tokia situacija kadangi jie pagal savo prastus testų rezultatus gavo ir tokią pat prastą klasę, joje ant grindų auga grybai, išdaužyti langai, vietoj stalų turi kažkokius apšiurusius stalelius, bei skylėtas ir purvinas pagalvėles vietoj kėdžių. O tuo tarpu klasės A mokiniai sėdi tiesiog švytinčioje klasėje, su minkštais odiniais foteliais, nešiojamais kompiuteriais ir net baru. Galiausiai klasė F nusprendė nenusileisti ir skelbia karą klasei E tam kad laimėję susikeistų klasėmis. Taigi kova prasideda!!!  Akihisa Yoshii

  Pagrindinis veikėjas. Nors ir nėra toks kvailas, tačiau vistiek aplinkiniai į laiko kvailu, net jo tėvai vadina jį "didžiausiu kvailu pasaulyje". Jo tėvai gyvena ir dirba užsienyje todėl jis gyvena vienas skurde kadangi taupo, valgo kažkokius pusfabrikačius kuriuos ir tai normuoja kad kartasi nepritrūktu. Nors dažnai jis atrodo savanaudiškas tačiau kai kuriuose situacijose pasireiškia jo švelnioji pusė. Dėl savo šiek tiek bishounen išvaizdos, jis gana gerai atrodo su moteriška apranga, todėl mokyklos juodojoje rinkoje cirkuliuoja kelios tokio tipo jo foto.
  Mizuki Himeji

  Gera ir maloni gražuolė. Nors ji ir silpnos sveikatos, tačiau jos kūnas nepriekaištingų linijų su F dydžio krūtine. Į F klasę ji pakliuvo surinkusi 0 taškų bet ne dėl kvailumo, o dėl to kad testo metu jai pasidarė bloga. Ji buvo labai stipri kandidatė patekti į A klasę, bet dabar ji F klasėje todėl ir kovoja jų pusėje, be jos vargu ar būtu F klasė ryžusis sukilti ir kovoti dėl geresnės klasės. Ji Akihisos draugė dar nuo pradinės mokyklos, nors Akihisa ją jau seniai buvo įsižiūrėjęs bet ji tai pastebėjo tik tada kai jis ją bandė ginti kai ji nualpo per testą.  Minami Shimada

  Akihisos draugė nuo pirmų metų vidurinėje. Gimė Vokietijoje bet grįžo į Japoniją. Ji turi nepriekaištingą lyg modelio figūrą ir ilgas kojas, tačiau jos krūtinė labai labai maža, dėl to ji neretai kompleksuoja. Taip pat ji yra stipri ir gan "patrakus" kaip ji pati sako jos hobis yra "mušti Akihisa", tačiau tai tik toks keistas jos būdas parodyti jam savo tikruosius jausmus. Taip ji įsižiūrėjusi Akihisą ir negana to ji perka ir varvina seilę žiūrėdamas į juodojoje rinkoje sklandančias Akihisos nuotraukas.
  Hideyoshi Kinoshita

  Akihisos drugas nuo pirmų metų vidurinėje mokykloje. Pagal senelį jis yra nuostabaus grožio savininkas, dėl kurio jis dažnai palaikomas mergina nors iš tikrųjų yra vaikinas. Kartą net jis net buvo nominuotas į žurnalistikos klubo rengiamą topą "vaikinai kurie gerai atrodo su merginų apranga". Visi net ir merginos jį laiko mergina, vienintelis Akihisa ji pripažįsta jį kaip vaikiną, bet ir jis kartais susipainioja. Mokykloje netgi sklando gandas kad jis yra naujos trečiosios lyties atstovas, jam net atskiras persirengimo kambarys ir vonia yra. Jo nuotraukos taip pat platinamos juodojoje rinkoje, tačiau jos penkis kartus brangesnės nei Akihisos.
  Yuuji Sakamoto

  F klasės atstovas. Vaikystėje jis buvo sužibėjęs kaip vunderkindas, bet nuo to laiko nesimokė todėl ir pakliuvo į F klasę. Jo charakteris ramus, todėl jis dažnai atrodo susikaupęs, taip pat jis puikiai sugeba vadovauti, dėl to F klasei gana neblogai sekasi kovose.

  Shouko Kirishima

  Ji myli Yuuji ir verčia Yuuji ją taip pat milėti. O verčia tiesiogine to žodžio prasme, kad nesipriešintų pasitelkia elektro šoką, kad nespoksotų į kitas merginas suvaro pirštus į akis. Vien žodžiu šiuo atveju puikiai pasiteisina posakis muša reiškia myli...

  Kouta Tsuchiya

  Dar vadinamas "Voyeur", ši pravardė puikiai jį atspindi. Jis nuolat taikosi žvilgtelt po kokios merginos sijonu ar šiaip pagaut kokį kadrą. Dėl tokių savo polinkių jis net gerai išpraktikavęs sėlinimo taktikas, todėl neretai elgiasi kaip tikras nindzė. Jis ir platina juodojoje rinkoje Akihisos ir Hideyoshi nuotraukas.  Piešimas savotiškai gražus ir turintis savitą stilių, viskas atrodo įtikinamai, todėl žiūrisi be priekaištų. Neretai akį pradžiugina karts nuo karto pasirodanti eksperimetika. Šį anime režisavo Bakemonogatari ir Natsu no Arashi režisierius, taigi visa ta eksperimentika įmontuota kokybiškai ir kas svarbiausiai net kur ji puikiai tinka. Sumoninimo sistema perteikta gan neblogai, taip pat joje galima įžvelgti šiokių tokių parodijos elementų kurie juokiasi iš tų magiškųjų mergaičių anime kur mostelėjus lazdele veikėjui pasikeičia apranga ir gauna kažkokių galių.

  Garso takelis, neblogas, foninė muzika neįpareigojanti ir šiaip gana neblogai dera. Verta pagirti įgarsinimą, kuris čia puikiai atliktas, veikėjų balsai puikiai atspindi jų charakterį, o pasakotojo balsas suteikia tokią rimtą ir kartu šiek tiek komišką atmosferą. OP niekuo neišsiskiriantis, tiesiog pristatomi veikėjai, bet žiūrisi labai gerai, todėl nė karto neprasukau. ED kažkiek originalesnis, jis atrodo taip tarsi čia būtu koks Shounen Ai žanro anime, taigi čia kūrėjai ko gero sugalvojo įnešti šiokios tokios parodijos, kuri gana neblogai gavosi, fone skamba energinga muzika kuri puikai dera prie vaizdo, bet kažkodėl man OP labiau patiko todėl keletą kartų ED prasukau...

  Apibendrinimas: 9/10 s pliusu. Drąsiai galiu teigti, kad geriausia žiemos sezono komedija, dar būtu galima lyginti su Hanamaru Kindergarten, tačiau Baka to Test to Shoukanjuu yra šiek tiek rimtesnio pobūdžio humoras, čia kad suprastum kartais ir pamąstyti reikia aišku ne per daug... Taigi anime iš ties linksmas bei nuotaikingas, daug įvykių ir nenuspėjamų siužeto vingių ir viskas pagardinta puikiu humoru. Taigi jei norit gerai pasijuokti tai šis anime jums.
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-04-01, 21:29

 2. #2
  Aramis
  Guest
  Žiūrėjau porą serijų, visai patiko, bet lauksiu pako. Taip kaip LvsB neužkabino, bet verta dėmesio.

 3. #3
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148
  Gaila bet baigėsi šis grynuolis, kažkur girdėjau kad jau anonsuotas antras sezonas, tad laukiam jo.
  O tie kas nematė pirmojo marš žiūrėt >.<

 4. #4
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Nezinau bet sitas kurinelis man ispudzio nepaliko, seip viskas gerai jame ir piesimas, ir istorija, ir veikejai, bet kazkaip neprilipo jis man.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 5. #5
  Forumo maniakas
  mindzze avataras
  Įstojimo data
  2007 05 18
  Vietovė
  Stockholmas
  Įrašai
  423
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Viskas užsikabinau, dabar kantriai lauksiu sekančio sezono.Na o anime labai mielas ir linksmas, man nieko jame netruko. Kai kurie sako kad ecchi'o truko, ,mano manymu tas ecchis tik viska sugadintu.

 6. #6
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Pakankamai juokingas, maždaug 7 balams, o turinio pritrūko. Ta kovų sistema visiškai išlaužta iš piršto. Personažai pusėtini ir klišiniai, kūrėjai dar kartą atrado kraują iš nosies. Vienžo savo sezono fone visai neblogai.
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2010-04-13, 18:15

 7. #7
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Pirmoji šio anime pusė labai patiko, įdomiai ir smagiai perteiktos parodijos, gražus piešimas ir labai linksmi juokeliai. Antroje serijalo pusėje visos parodijos ir juokeliai išsisėmė ir pasidarė nebeįdomu žiūrėti. Šiam anime trūksta šiek tiek rimtesnio siužeto ir normalesnių veikėjų. Vertinimas būtu 5/10( už pirmąją serijalo pusę)

 8. #8
  Love and Peace~!
  Lota :D avataras
  Įstojimo data
  2010 02 17
  Vietovė
  on the other side
  Įrašai
  311
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Nežinau, pasižiūrėjau, bet kažko labai gero nepamačiau... Negaliu sakyti, kad buvo visai neįdomu, bet... Man ten kažko trūko matyt
  7/10.

 9. #9
  So...What's up ?
  AntisLT avataras
  Įstojimo data
  2009 12 12
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  17
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Jauciu juokingiausias anime man Jau Green Green buvo ziauriai juokingas, sitas net ji pranoko, taigi 10/10 uz tai kad geriausia anime komedija, kuri priverte juoktis jau nuo 2 minutes ir taip visuose epizoduose Laukiu 2 sezono

 10. #10
  don't worry, be happy ;)
  Alex Sugar avataras
  Įstojimo data
  2009 02 23
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Toks gan fun, netradicinis kazkoks pasirode ir tai pliusas, dar daug kraujo ;D nauji juokeliai pradziugino, na toks gerulis baka, ir piesimas patiko ^^ 5/5
  Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
  Everything is awesome!

 11. #11
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Labai smagiai susiziurejes darbelis. Turbut viena geriausiu mano is vis matytu komediju. Grazus pesimas, labai patiko OP o ypac ED. Juokeliai tikrai juokingi ir vietoj, nenuvalkioti kaip kituose anime. PAtiko veikejai, visi kazkuo issiskiriantys is pilkos mases. Zodziu 5/5

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 12. #12
  Rimtas forumo narys
  Ruu avataras
  Įstojimo data
  2010 07 07
  Vietovė
  Kėdainiai
  Įrašai
  169
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Kas žino iš kur parsisiųst šio anime op?

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 13. #13
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Vakar peržiūrėjau antrą kartą, nes buvau biški primiršęs , o ir antras sezonas jau greit turėtų pasirodyt (tikiuosi, kad vasara jau bus ), tai vėlgi prisijuokiau iki ašarų. Kaip ir prisiminiau, ant galo kažkaip sumažėjo tos komedijos, tai todėl tik tvirti 8/10
  Dar kai su gg subais žiūrėjau, o jie mėgsta netradiciškai, savaip išvertinėt, idėt to internetinio slango, tai dar vien dėl to taip smagiai pasijuokiau

 14. #14
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  31
  Labai linksmas ir tie chibiai gražūs Apskritai piešimas labai patiko man ir norėtųsi antrojo sezono... P.S. Reikės peržiūrėt ir ova's ir tuos special, tikiuos jie bus tokie pat, kaip ir anime.

 15. #15


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Peržiūrėjau abu sezonus per pora vakarų. Gera komedija, patenka i mano asmeninį top10 šiam žanre. Antram sezone kai kurie bajeriai ėmė kartotis, bet vistiek prajuokino ne ka mažiau nei pirmojo situacijos. Ypač kai juokeliai budavo susijusiję su Hideyoshi lytim. Šiaip paprastai nėmėgstu kai į komediją autoriai ima kišti dramos momentus. Bet kaip ne keista draminės serijos antram sezone įtraukė labiau nei pati komedija. Ne veltui šio anime tas pats režisierius kaip ir "Ef" serijų. Netgi buvau pradėjęs "sirgti" už kai kurias poras. Bet eilinį kart bernai nuvylė. Visiškai pateisinau Shouko elektrošoką ir akių badyma Yuujiui. Toks tsundere bernas tikrai nenusipelnė mergaitės kaip ji

 16. #16
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Pažiūrėjau pagaliau ir antra sezona, nu nerealiai gera komedija, antras sezoas net dar geresnis negu pirmas, tikrai itin gera komedija, patariu pažiūrėti visiems.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •