Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Hanasakeru Seishounen įvertinimas

Balsavo
20. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

9 45.00%
  • 4

10 50.00%
  • 3

1 5.00%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 16 iš 16

Hanasakeru Seishounen

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Hanasakeru Seishounen

Hanasakeru Seishounen

Režisierius: Chiaki Kon / Hajime Kamegaki
    Studija: Studio Pierrot
    Žanrai: romantika, drama, haremas, mergaitėms
    Transliacija: 05.04.2009 - 14.02.2010
    MAL reitingas: 7.90
    Trukmė: TV 39 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV

Aprašymas: Kajika yra JAV magnato Gario Burnsvorto dukra. Motina žuvo ir tėvas norėdamas apsaugoti savo vienturtę dukra išsiunčia ją į atokią salą, kur ji ir augo apsupta gerų ir ištikimų žmonių. Vieninteliai jos draugai buvo leopardas ir kartais apsilankantis Li-Ren Fang, vėliau tapęs Kajikos globėju. Nepaisant izoliacijos nuo pasaulio (o gal kaip tik dėl to) mergaitė tapo stipria ir žavia asmenybe. Keturiolikos metų mergaitė net gavo šiek tiek laisvės ir kurį laiką pagyveno Japonijoje, motinos gimtinėje. Aišku po priežiūra.

Deja, nerūpestingas mokyklinis gyvenimas truko neilgai - tėvas iškvietė rimtam pokalbiui į Niujorką. Toks netikėtas kvietimas buvo tikrai ne šeip sau. Garis pasiūlė dukrai pažaisti žaidimą "vedybos". Jis jau yra atrinkęs tris kandidatus, bet kas jie tokie Kajika turės suprasti pati. Tiesa, tai nebus labai sunki užduotis, nes jie bus tikrai pastebimi vaikinai, išsiskiriantys iš "pilkos masės". Kajikai reikės iš jų pasirinkti vieną ir dar pasistengti, kad jausmai būtų abipusiai. Tik tokiu atveju Garis atskleis paslaptį kuris kardinaliai pakeis dukros gyvenimą. Kajika, būdama drąsi ir valinga, ilgai negalvojus sutiko. Vis tik žaidėjų yra ne trys, o keturi....

Turbūt visi yra matę naktinius drugius skraidančius aplink šviesą ir daugelis galvojote, kodėl jie taip daro. Panašiai yra ir su haremais. Ten irgi yra "šviesa" aplink kurią skraido pulkas įstabių būtybių. Va tik šviesa, kaip taisyklė, yra ne didžiulis laužas, o apsiblaususi ir maža lemputė. Tai yra taikoma ir shounen ir shoujo haremams.

Džiugu, kad čia šviesa yra pakankamai ryški. Kajika yra tikrai ne pilka ir kvaila pelytė. Jai galima prikišti nebent kartais per daug teigiamą charakterį ir seksualumo trūkumą. Kūrėjai dažnai užmiršdavo jai nupiešti krūtinę.^^ Pliusas ir tai, kad vaikinai nekrito jai po kojų vien tik pamojus pirštuku. Kajika sąžiningai juos užkariavo. Labai stengtis nereikėjo, bet tai suprantama - vaikinai tiesiog neturėjo šansų išsigelbėti nuo mergaitės žavesio. Tiesa, "drugeliai" čia irgi ne prasti: iš naftos praturtėjusios Azijos šalies princas, Burnsvortų priešo sūnus ir dieviško grožio aristokratas iš Europos. Nereikia pamiršti ir Li-Ren, kuris yra galingos ir turtingos Fangų šeimos vadas. Čia reikia išskirti ir Quinza, puikiai atlikusį savo vaidmenį. Visi vaikinai yra įdomūs personažai, nors jų grožis badė mano vyriškas akis. Ne į temą buvo nebent Toranosuke. Jis yra toks pat asmens sargybinis kaip aš esu balerina.
    Siužetas turi ir pliusų ir minusų. Džiugu, kad jis čia yra, bet Raginei šalies istorijos čia buvo per daug, o haremo per mažai. Kitas minusas yra būdingas tokiems pakankamai ilgiems serialams. Žiūrint pastoviai jaučiamas "gumos tempimas". Tokį įspūdį dar labiau sustiprina statiška animacija. Vis tik tai šio serialo labai negadina. Įdomūs personažai, nenuobodus siužetas ir lengva pasakiška atmosfera nuobodžiauti neleidžia.

Reziumė: Graži pasaka su nuspėjama, bet gražia pabaiga. Daug patoso ir ne per daugiausia logikos, bet Hanasakeru Seishounen vertas 8 balų.

Mano ir Kajikos skoniai sutapo...^^

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-03-24, 17:29

2. Ačiū slicKrox, Egura, C@t dėkojo
    Naujokas C@t avataras
    Įstojimo data
    2008 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mjo...geras spoileris.

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Hahaaa... žiūriu Killerio aprašymus geriau skaityt jau pažiūrėjus animą XD
    Šiaip labai smagiai sužiūrėjęs reversinis haremas, kuris
    Spoileris:
    pasibaigė visai neharemiškai, kaip ir aš, kad slaptai troškau.... beje mano ir Kajikos skonis taipogi sutapo :P

Man priešingai negu Killeriui haremo ir taip buvo per daug... šiaip nesu pastarojo žanro gerbėja, nors kartais vat ir pažiūriu tokius reverse tipo
    Kajika iš tiesų labai pozityvus personažas, nors išoriniu grožiu pernelyg rodos ir nepasižyminti... bet traukianti prie savęs tuo išoriniu grožiu pasižyminčius vyrukus... kas žiūriu tipiška haremams...
    O šiaip tai žaviausias padaras šiame reikale buvo Li Ren. Bent jau man, jis - tobulo vyro egzempliorius

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius C@t Žiūrėti skelbimus
    Mjo...geras spoileris.
    Chm, čia kur?

Nightwister avataras
    Įstojimo data
    2008 05 27
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Animas man patiko. Piesimas grazus, ost'ai irgi geri. neturiu prie ko prikipti siame anime

Naujokas C@t avataras
    Įstojimo data
    2008 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mjo....liko man 9 serijos dar... bet del Li Ren pritariu,kad tokie gyvenime egzistuatu, ledkalnis,kurio viduj lava verda..uch geris. kajika biski erzina, ji per daug pozytivi, atsakinga ir tt..bet taip per ja tik bedu atsiranda. Bet kolkas 9/10 duodu animui, nes dar pabaigos nemateu =]

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Suziurejau ir visai patiko. Aisku ne sedevras bet tikrai neblogai. Grazus piesimas, nors Kajikai truko moteriskumo o bachurams per daug jo, bet juk cia vyru haremas o ne atvirksciai... Labai grazus OP ir ED. Siuzetas irgi labai neblogas, gal tik pradzioj per daug uztempta guma bet siaip visai idomus. 4/5.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Naujokas Klastina avataras
    Įstojimo data
    2010 04 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Hanasakeru Seishounen

Šis žaidimas išsirink sau vyrą... na, man ši mintis truputį kvailoka. Kaip veikėjas labiausiai patiko Rumaty, jis buvo nenuobodus ir ne toks "tobulas" kaip kiti. Tad pagyvino šią istoriją, nes Kajika per daug teigiama ir dėl to nuobodi veikėja. O tokio augintinio kaip Mustafa labai norėčiau, tiek kaip leopardo, tiek kaip vyro

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Klastina Žiūrėti skelbimus
    Šis žaidimas išsirink sau vyrą... na, man ši mintis truputį kvailoka.
    Ta prasme? Mūsų visuomenėje kaip tik daugeliu atvejų moterys renkasi vyrą, o ne atvirkščiai. Kas visai neprieštarauja gamtai.

Įstojimo data
    2010 04 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na, daugeliu atvejų... hm vyrų mažuma mūsų visuomenėje, ką jau čia labai prisirinksi. O ir šiaip tas pasirinkimas tik iš 3 (neskaitant dar vieno) nėra jau labai ir didelė laisvė rinktis ir koks sutapimas, kad visi trys jai patinka. Tipo tėvas labai gerai pažinojo savo dukrą ir atrinko.. bet kaip galėjo pažinot jei ji augo saloje...

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Na, daugeliu atvejų... hm vyrų mažuma mūsų visuomenėje, ką jau čia labai prisirinksi. O ir šiaip tas pasirinkimas tik iš 3 (neskaitant dar vieno) nėra jau labai ir didelė laisvė rinktis ir koks sutapimas, kad visi trys jai patinka. Tipo tėvas labai gerai pažinojo savo dukrą ir atrinko.. bet kaip galėjo pažinot jei ji augo saloje...
    Mažuma nebent artėjant link pensijinio amžiaus. Iki 30 metų daug maž panašu. Vyrus spėju rinko ne pagal dukrą, o pagal save. O kas čia keisto, kad visi patinka? Surask man čia tokią kuriai nepatiktų. Tik sąžiningai.....

Įstojimo data
    2010 04 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na tai kad tie vyrai ir trumpiau gyvena, tai kokie dar jie pecininkai net "padorios" senatves nesulaukia, bent jau pagal statistika ar 10 ar 7 metais trumpiau gyvena... hmm nu jap. jaučiu neatsiras abejingos tokiam kvartetui Bet nuo kada tėvų ir vaikų skoniai sutampa? xDD

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Bet nuo kada tėvų ir vaikų skoniai sutampa? xDD
    O kas čia tokio? Pasąmonės lygmenyje vaikai savo antrąsias puses renkasi pagal tėvus. Aišku jei pavyzdys sektinas.

Įstojimo data
    2010 04 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    oi čia galima ginčytis labai ilgai ir nuobodžiai beto čia tik mano nuomonė. ir kuo toliau tuo mūsų "ginčas" labiau nutolsta nuo pačio anime tad tęsti toliau neverta

Narys Lorilei avataras
    Įstojimo data
    2010 07 09
    Vietovė
    Po kaktusu
    Įrašai
    33
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visai patiko per maziau negu 2 dienas sukirtau

I hate IDIOTS
    xipzo avataras
    Įstojimo data
    2009 04 16
    Vietovė
    PC
    Įrašai
    385
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    baisiai cia visu veikeju sukuosenos ant kaktos sustumtos vos pradejus ziuret baisiai kliuvo
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •