Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Basquash! įvertinimas:

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: (Nuostabus!)

  0 0%
 • 4

  0 0%
 • 3

  1 50.00%
 • 2

  1 50.00%
 • 1: (Šlamštas!)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Basquash!

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Basquash!
  バスカッシュ!


  Metai: 2009-04-03 - 2009-10-02
  Žanrai: Sportas, Krepšinis, Mecha, Veiksmas, Čiuvams.
  Studija: Satelight
  Serijų: 26 po 25 min.
  Nuorodos:  Iš pažiūros atrodė, kad tai bus dar vienas daugiasezonis anime skirtas iki 16 metų auditorijai, juolab, kad prie žanrų įrašyta sportas, o reklaminiam plakate vėl puikuojas nepilnamečiai veikėjai. Pridėjus spalvotą piešimą turim dar vieną praleidžiamą ongoingą. Bet... Mecha su kedais? Jooo.. Dar niekur nemačiau mechos su kedais.

  Čia buvo vienintelė priežastis, dėl kurios norėjau pažiūrėt šitą darbą. Ir ką sau manot? Pirmas epizodas daug labiau nei vykęs ir netgi patiko. Piešimas spalvotas, ryškus, dinamiškas. Pasakojama ne apie kažkokį krepšininką, kuris bus kažkoks netalentingas vaikas, turintis didelę svajonę kažko pasiekti. Atvirkščiai. Čia turim čiuvą, nekenčiantį to, apie ką viskas suksis. Ir dar jis mūsų pagrindinis veikėjas? Įdomu! Netgi labai! Jo gyvenimo istorijos nėra reikalo čia pasakot, bet ji ne rožėm klota, nors nieko čia naujo, visur tas pats biesas. Praeities šešėliai persekioja jį iki šiol, ir jis visais įmanomais būdais bando sugriauti, tai kas sugriovė gyvenimą jo mažajai sesei. Tačiau viskas kiek kitaip nei jis nori. Taip, savo tikslą jis pasiekė, bet pagimdė tai, ko pats nekentė ir tapo vietine legenda.

  Viskas būtų buvę gerai, jeigu taip ir būtų išlikę, bet jau pradžioj jam duodama didžiulė mecha ir krepšinio kamuolys. Sportas (nors dabar jis kažkiek ir išsigimęs), kurio jis nekentė tampa dar vienu svarbiausiu dalyku jo gyvenime. Atrodo viskas taip ir turėjo nuo pradžių būt, be visos tos neapykantos, bet vėlgi ne. Kai jau imi susitaikyt su viskuo ir priimt tai kaip dar vieną lengvą, kažkiek atpalaiduojantį sportinį mecha basketball action animą, kūrėjai nusprendžia surimtėti ir ant vaiko pečių užkrauna sunkią naštą. Dabar jam ne tik reik laimėt turnyrą ir pasiekt Mėnulį, kur pildos norai, kas, beje, mane ypač sužavėjo. Ryškus, ypač naktį nuostabiai sužibantis, technologijų prikištas Mėnulis, kur pildosi visos svajonės.


  Galų gale pasirodo tas legendos titulas ne šiaip jam prilipo ir štai, turim dar vieną save the cheerleader - save the world tipo animą.

  Apie piešimą galima pasakyt, kad viskas labai blizga, labai spalvota, labai juda ir labai pagal šiuolaikinius standartus. Nors kartais jis suprastėja ir atrodo, kad kuo toliau, tuo prastyn, o link galo išvis nusivažiuoja, vis dėlto žiūrėt dar galima, tik va pastebėjimas, kad pirmam epe, buvo nuostabus, gaila suprastėjo. Garsas kažko mano ausies nepatraukė. Nepamenu nieko ką ten grojo, tik pirmą OP, kurį tarsi atlieka pačiam anime rodoma pop dievaičių grupė Eclipse, bet spygus nekaltų mergaičių balsas nesužavėjo.

  Pabaigai galima sakyt, kad gražiai prasidėjęs - turėjęs idėją, mechų, neblogus veikėjus, daug didelių papų - pabaigoj stipriai susidirbo ir užpopsėjo. Kas pradžioj vežė, pabaigoj buvo tik būdas išlaikyti veiksmą. Blogiausia tai, kad žiūrint nesinori jo mest, nes po gero starto dar tikiesi, kad pasitaisys, gaila, jis taip ir lieka dar vienu "daugiasezoniu" shonenu iki 16 metų.


  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:27

 2. #2
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148
  Dropinau po 4 ep'ų, krepšinis, robotukai ir dideli papai nėra tie dalykai dėl kurių pametu galvą...
  Kas patiko tai aplinkų piešimas, bet vien dėl jo neapsimokėjo žiūrėt...
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:31

 3. #3
  Rimtas architektorius  FreaK`aZ avataras
  Įstojimo data
  2005 02 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  653
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  48
  BAAAAASQASHIIIII!!!! ne, nū kaip tūlam lituviui gali nepatikt su krepšiniu susiję reikalai. puofig, kad tai yra viena didelė 26 epizodų trukmės NIKE reklama, vienas iš geriausių imo rodomų ongoingų (tiesa, kiti žiūrėti jau kaip ir nusibaigė). piešimas pirmuose epuose pakerėjo, gražiai sutvarkytos aplinkos, gal Izziaus nuomone tas piešimas prastėja, tačiau man kažkaip šis anime'as yra eye candy of the year. į istoriją kaip ir nėra kur labai gilintis pražiūrėjus 12 epų, istorija kaip ir neužkabino, elementarūs giant gay robos playin' basketball su NIKE krasofkėm, apsupti didžiapapių mergų, mojuojančių krūtimis į kairę ir į dešinę, imbicilai pagr. veikėjai, kaip jau įprasta persekiojami iš praeities nežinia kaip atsirandančių visokiausių praeities baisuoklių, ir pagr. tikslas - nukeliauti į foking mėnulį tam, kad tavo sesei suremontuotų amputuotas kojas. Nu briedas totalus, tačiau nežinia kodėl visa ta košė malošė susimetusi į krūvą prikausto prie ekrano ir po kiekvieno išmesto kamuolio su šūkiu Basquash, ar Destroy! nesinori tiesiog mesti šio kūrinio. Į garsą kažkaip nesigilinau, mat openingą, įdainuotą kažkokių j-pop idolių prasuku net nesusimastęs, o pačiame anime neatsiranda melodijų, kažkuom patraukiančių ausį (matyt tiesiog negirdžiu dėl kašio kamuolio dydžio papų, tabaluojančių aukštyn žemyn, kairėn dešinėn, kurie tiesa kartais gana blaško.) Vienžo, šis anime tikrai perkopia aukščiau vidutiniškumo lygio, kolkas - stipras septynetas.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:36
  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
  with a sick idea of world domination"

 4. #4
  Burma-Shave
  Įstojimo data
  2008 04 20
  Vietovė
  LT Siauliai
  Įrašai
  157
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Nusivažiavo šitas anime imo. Ta 'save the world/moon' tema vapšie netiko, būtų užtekę paprasto maištingo vaikio, kuris užkariauja krepšinį, nes pirma serija tokia badass buvo.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:38
  and when they pulled her from the wreck you know she
  still had on her shades
  they say that dreams are growing wild just this side of
  burma shave

 5. #5
  Rimtas architektorius  FreaK`aZ avataras
  Įstojimo data
  2005 02 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  653
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  48
  pritariu, kažkur pusė serjalo žiūrėjosi visai smagiai, o po to prasidėjo save the world, dar ten visokie romantikizmai, prarastos atmintys, sąmonės netekimai, muilo opera vienžo, dar po to pasipylė visokie mechų švytėjimai ir visokie super hero powersai ir išvis labai amerikietiškai holivudiškai viskas nusivažiavo. vienžo, pirma anime'o pusė 8, antra pusė 5, pabaiga 3, vidurkis 5,33333

  ir šiaip ongoingas pasibaigė ir reiktų jau perkelti į atitinkamą skyriu bei pridėti balsavimą.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:41
  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
  with a sick idea of world domination"

 6. #6
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
  Pridėjau balsavimą, galima perkeklt į aprašymus, netrukus papildysiu aprašymą, kaip pasibaigusio anime :]
  Izzo, šikna tu, nifiga nepataisei. Dar vienas pavyzdys, kad nereikia ongoingų aprašinėt. Neišnešioti vaikai...

  Pirmi dešimt serijų ėjo ant dešimt balų. Per geras tv formatui piešimas, smagūs veikėjai (kojų maniakė ir Dan'o padarėlis valdo), mecha, sportas, nerealus draivas ir net truputis romantikos. Ko daugiau norėt? Patikėjau, kad bus geriau net už Lagan'ą. Labai gaila, bet suklydau. Piešimas prastėjo, draivas dingo, kažkoks gigantas ne į temą.... Vidurys žiūrėjosi nuobodžiai, bet raminau, kad pabaigoje pasitaisys. Fig, buvo dar blogiau. Visumoje 7 balai ir tai truputi gaila....

  O blondinė ir vėl pro šalį. Kažkoks prakeiksmas.....

  P.S. Super SnowLight ru subai buvo. Gaila, kad ne visoms serijoms.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:43

 7. #7
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Kaip ir daugelyje kitų anime, šiame irgi vidurys silpnokas pasirodė. Kaip jau rašiau viršutiniame poste, iškarto galiu pasakyt, kad pirmoji pusė visokeriopai pranašesnė už antrąją. Vėliau anime pasidaro tiesiog nuobodesnis, išryškėja veikėjų kvailumas. Nežinau ar kūrėjai sugebėtų sumažinti serijų skaičių bent jau per pusę, bet tai būtų visai pagirtina. Tada gal ir gautusi enterteinmnet'as, nes su laiku kvailos veikėjų emocijos, visai nelogiški istorijos posūkiai ir fantastika persimaišo viename. Kas mane labiausiai nustebino, kad po viso įpareigoto žiūrėjimo (dėl nenorėjimo mesti) visai maloniai sukramčiau anime finalą. Ryškiai matėsi, kad norėjo įamžinti kažkuo tai epiniu, net kažkaip Gurren Lagann priminė, ir tai visai pavyko. Aišku ne ant dešimtuko, bet turint omenyje, kad prie pabaigos anime jau bebaigė užknisti, ta stebėtinai gera ir įsimintina pabaiga verta kokio tvirto 8. Tačiau bendrai anime yra per ilgas ir tai būtų pagrindinė problema mano atveju.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-23, 20:48

 8. #8
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Dėl nežinomų priežasčių vienas AZ vartotojų vardu Izzo pasielgė labai savanaudiškai, pradėjęs trinti ne tik visus savo aprašymus, bet ir viskas, kas buvo juose.
  http://www.animezona.net/forum/showt...887#post168887

  Dalį įmanoma atkurti, ką ir padariau. Jei yra norinčių perrašyti Izzo aprašymą, rašykit man (reikėtų tik teksto).  Savo komentarą, kuris buvo čia, atkurti nepavyko, tad parašysi trumpai, kad anime mecha koncepcija gal ir žadanti, bet anime paskendo fanserviso ežere. Turbūt blogiausias mecha, kurių tik esu matęs.

 9. Ačiū Red_Elf dėkojo

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •