Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate "A Girls" mangą?

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (Nuostabi)

  2 100.00%
 • 4

  0 0%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1 (Niekalas)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

A Girls (manga)

 1. #1
  Aramis
  Guest

  A Girls (manga)


  ア ガールズ(A Girls)
  - Merginos -


  Autorius/dailininkas: Itabashi Masahiro / Tamakoshi Hiroyuki;
  Pasirodymo metai: 2004;
  Leidimo laikotarpis: 2004-04 - ?;
  Žanras: drama, erotika, detektyvas, romantika;
  Panašios mangos: - ;
  Skyrių/mangos knygų: 18/3;
  Ekranizacija: -

  Aprašymas: Vandenyno platybėse egzistuoja paslaptinga "ateities" sala, kuri kartu yra nuo pasaulio atkirsta našlaičių prieglauda. Joje laimingai laiką leidžia ir Kazao. Sala jam viskas, joje gyvena ir ta, kurią jis myli, Eiko. Vieną naktį Kazao susapnuoja, jog jį važiuojantį motociklu partrenkia autobusas. Po to sapno viskas pasikeičia - staiga atsiranda jo tėvai, palikę jį našlaičių prieglaudoje ir Kazao tenka palikti salą, o joje ir savo mylimąją...

  Palikti salą Kazao buvo tikrai sunku, tačiau jau pirmą dieną mieste jis sutinka žavią merginą, Yuu, kuri palydi jį namo. Kitą dieną paaiškėja, jog jie mokysis vienoje klasėje. Yuu Kazao patiko iš pirmo žvilgsnio, todėl ji ima drąsiai veikti...

  Naujas pasaulis Kazao priėmė išskėstomis rankomis, tačiau vieną dieną jį ima persekioti praeities šešėliai - ramybės neduoda namuose stovintis senas pianinas, gatvėje pamatyta Eiko kurią paliko Saloje...

  Veikėjai:  Kazao  Eiko
  Yuu
  Jaunas vaikinas, paliktas tėvų augti saloje - našlaičių prieglaudoje, tačiau ten gyvenęs laimingą gyvenimą. Labai myli Eiko. Išsviestas į miestą, jaučiasi stipriai sutrikęs.
  Kazao mylimoji, berods ir pati jam neabejinga. Kartu su Kazao praleido savo vaikystę ir juos išskyrė tik Kazao išvykimas iš salos. Mylimajam išvykus ji praranda gyvenimo džiaugsmą.
  Pirmas jų pasimatymas tikrąja to žodžio prasme įvyko "kaktomuša". Kadangi sakoma, kad geriausia santykių pradžia - kelnaičių parodymas, po susitikimo Yuu ima simpatizuoti Kazao.
  Autoriaus reziumė:  Na, kartais norisi palikti erotines komedijas ir paskaityti kažką rimčiau, o erotinis detektyvas manyčiau tam yra pats tas. Lengva erotika bent jau mano požiūriu mangai suteikia šiokio tokio aštrumo.

  Šis aprašymas tapo man išbandymu, kadangi su detektyvais reikia elgtis atsargiai, kad netyčia neatskleistum per daug siužeto; Tikiuosi, kad man pavyko subalansuoti smalsumą sukeliančias detales ir neatskleisti istorijos per daug.

  O dabar prie reikalo - turime paslaptingą salą vandenyno viduryje, atskirtą nuo likusio pasaulio. Joje egzistuoja savita visuomenė su savo taisyklėmis ir įpročiais. Tačiau kas nutinka, kai viena tos visuomenės dalelė išplėšiama iš visumos? Apie tai ši manga ir yra. Apie normų laužymą. Kaip matote, siužetas daug žadantis.

  Piešimas tikrai ne standartinis, prireikia kažkiek laiko įprasti prie tokio žmonių veidų vaizdavimo (matyt žvilgsnis mano įprato prie labiau kultinio piešimo, todėl taip yra, Jums gal iš karto patiks). Nors kai įpranti, viskas net labai miela akiai. Aplinkos detalios, detalus žmogaus kūno piešimas. Net ir Pantsu shots smagiai atrodo.

  Na, tikriausiai verta paminėti, kad šioje mangoje gana svarbi ir muzikos tematika. Taigi pamatysime šiek tiek instrumentų, kurie padeda susigrąžinti kas prarasta, ir daugiau mažiau tampa raktu į paslaptį. Kodėl tai miniu? Ogi todėl, kad man patiko pati muzikos įkomponavimo į mangą idėja.

  Detektyvas tikrai nepatenka į mano mėgiamiausių žanrų sąrašą, tačiau vis tik šis maloniai mane nustebino. Labai įtraukiantis siužetas, nepakartojama aplinka bei įdomi istorija kalba už save - 10/10, 5/5. Nors iš pavadinimo kai ko kito tikėjausi, bet ir šiuo atveju nenusivyliau. Rekomenduoju skaityti šią mangą visiems, kurie pretenduoja į Seinen vardą, manau nenusivilsite.  Vaizdai iš mangos:
  Spoileris:
  P.S. Ši manga jau yra baigta, tačiau anglų kalba turime tik du vol., trečiasis vis dar verčiamas ir MangaFox yra kas savaitę pridedamas skyrelis (bent taip jie teigia), todėl ir parašyta, jog manga Ongoing. Visa ši sumaištis kilo teamui kuris pradėjo šį darbą atsisakius ją toliau versti.
  Paskutinį kartą taisė Aramis : 2010-03-11, 15:08

 2. Ačiū technotrach dėkojo

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •