Žiūrėti balsavimo rezultatus: Labiausiai patikę 3'is AMV (Balsuojama už 3'is labiausiai patikusius darbus):

Balsavo
148. Jūs negalite čia balsuoti
  • 1) Thrust

43 29.05%
  • 2) Broken Phantom

8 5.41%
  • 3) Light

6 4.05%
  • 4) Fairy Soul

17 11.49%
  • 5) Savior

6 4.05%
  • 6) From Memory

42 28.38%
  • 7) Uprising

23 15.54%
  • 8) The land of hope

2 1.35%
  • 9) Lonely Dream

55 37.16%
  • 10) People like animals

6 4.05%
  • 11) Ray of Ligth

15 10.14%
  • 12) Just Normal Pervert Life

58 39.19%
  • 13) Erasus

35 23.65%
  • 14) Animal I Have Become

24 16.22%
  • 15) Mistery Eyes

47 31.76%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 68

AMVAZAR 2009: Anime Muzikinio Klipo Konkursas (Finišas)

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

AMVAZAR 2009: Anime Muzikinio Klipo Konkursas (Finišas)

AMV – AZAR 2009: Anime Muzikinio Klipo Konkursas

» Geras AMV - tai ne labiausiai patikusi daina ar anime, o muzikos ir anime video / manga medžiagos pagalba sugebantis harmoniškai perteiktį originalų autoriaus sumanymą ar visai kitą siužeto / dainos / istorijos mintį. Labai ačiū visiems dalyvaujantiems ir sėkmės jums tolimesnėje kūryboje. Taip pat noriu pranešt, kad atsidarė AMVAZAR YouTube kanalas, kuriame galite pažiūrėti ne tik šiuometinius darbus aukštoje kokybėje, bet ir praėjusių metų. Balsavimas vyks iki vasario mėnesio pabaigos.

• Kiekvienas vartotojas gali balsuoti už tris labiausiai patikusius darbus.
    • Balsuoti galintys vartotojai - kurie užsiregistravo iki Konkurso paskelbimo.
    • Dalyvių ir rėmėjų balsas lygus trims balsams.
    • Balsai bus anuliuoti, kas nesilaikys pirmo ir antro punkto.
    • Dalyvis už savo darbą balsuoti negali.

Dalyvių darbai:

1. Just a Normal Perverted Life / Žanrai: komedija, erotika / Autorius: Alexiukas
      Muzika: Offspring - Want You Bad Anime: Asu no Yoichi!

2. Lonely Dream / Žanrai: drama, romantika / Autorius: Moon
      Muzika: Paul Haslinger - Eternity and a Day Anime: Bakemonogatari

3. Mistery Eyes / Žanrai: veiksmas, / Autorius: Zx-Shade
      Muzika: Linkin Park (?) Anime: Canaan

4. Thrust / Žanrai: veiksmo, drama, romantika / Autorius: Aki
      Muzika: Red - Fight Inside Anime: Tsubasa Shrunraiki & Tokyo Revelations

5. From Memory / Žanrai: drama, romantika, veiksmo / Autorius: slicKrox
      Muzika: Mistabishi - From Memory (matrix remix) Anime: The Sky Crawlers

6. Erasus / Žanrai: veiksmas, drama / Autoriai: mdgzmustang
      Muzika: Subkulture feat. Klayton of Celldweller Anime: Darker Than Black II

7. Animal I Have Become / Žanrai: veiksmas, drama Autorius: Shurpik
      Muzika: Three Day Grace - Animal I have Become Anime: Nyan Koi!

8. Uprising / Žanrai: veiksmo, drama / Autoriai Iron_Soldier
      Muzika: Muse - Uprising Anime: Tengen Toppa Gurren-Lagann (Movie)

9. Fairy Soul / Žanrai: veiksmo, drama, / Autorius: denix2
      Muzika: Submersed - Hallow Anime: Fairy Tail

10. Ray of Ligth / Žanrai: drama, veiksmas / Autorius: RP_41
      Muzika: Ray of Ligth (?) Anime: Tokyo Tengen Toppa Gurren-Lagann (Filmas)

11. Broken Phantom / Žanrai: veiksmo, drama, / Autorius: Davie
      Muzika: Linkin Park - Breaking The Habit Anime: Phantom ~Requiem for the Phantom~

12. Light / Žanrai: veiksmo, drama, / Autorius: black_leja
      Muzika: Uncle - An eye for an eye (Intro: Enigma - Gravity of love)
      Anime: Phantom ~Requiem for the Phantom~, Kurozuka, Tears to tiara

13. People like animals / Žanrai: drama / Autorius: Onycius
      Muzika: Nickelback - animals Anime: Tokyo Magnitude 8.0

14. Savior / Žanrai: veiksmo, drama, / Autorius: HackHase
      Muzika: Rise Against - Savior Anime: Basquash!

15. The land of hope / Žanrai: veiksmo / Autorius: Mikan
      Muzika: Green Day - east jesus nowhere Anime: Canaan

Finišas / Nugalėtojai:

Visų pirmą labai ačiū visiems dalyviams, be kurių šis konkursas nebūtų įvykęs ir progresavęs toliau. Kas be ko ačiū visiems balsavusiems, komentavusiems ir parėmusiems konkursą. Taip pat ačiū, kam patiko mano netradicinis darbelis. Labai smagu matyti, kad tiek konkursas, tiek dalyvių darbai labai pasistūmėjo į priekį, jei palyginti su praėjusių metų darbais (Tie, kas tai neigė – tikrai akli).

Pagal paskaičiuotus balsus pirmą vietą laimėjo Alexiukas su darbu „Just Normal Pervert Life“ -> įteikiama žavi Yoko figurėlė , antrąją Moon su darbu „Lonely Dream“ -> įteikiama žavi Yoko android figurėlė, o trečią Zx-Shade su darbu „Mistery Ayes“ -> įteikiama Berserk manga pirma knyga. Sveikinu lamėtojus!

Visi darbai, autorių vardai ir balsai pateikti pirmame puslapyje atitinkama eilės tvarka. Jei yra norinčių savo klipe pridėti inicialus, siųskite man atnaujintą klipą iki Kovo 5‘os dienos, nes bus patalpinti atsisiuntimui visi darbai geros kokybės. Prizinių vietų laimėtojų prašau atsiųsti man privačia žinute savo koordinates.

Dalyvių darbai išoriniam grotuve:

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-03-20, 15:48

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    1. Erasus - patiko neiprasta muzika, viskas buvo graziai suderinta.
    2. Thrust - sitas amv issiskyre is kitu, pradzia nebloga, bei visur grazus vaizdai.
    3. Fairy Soul - labao patiko ta ugnies atmosfera
    Savo taskus skiriu jiems.
    Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2010-02-20, 15:11

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Žmogaus, kuris niekuo nesusijęs su AMV ir nelabai ką nutuokia apie visas šio darbo subtilybes, nuomonė:
    1.Lonely Dream - nuostrabus darbas, labai šiltas, mielas ir nuoširdus, gražiai padarytas
    2.Fairy Soul - tiesiog ne toks kaip visi, kažkuo labai patraukė, pati maniera patiko
    3.Animal I Have Become - linksmas, gražus mielas, įdėta pastangų (nesakau, kad kitur ne pastangų nedėta)
    Paskutinį kartą taisė Red_Elf : 2010-02-20, 16:13

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Ale ar man vaidenas ir as isvis per galva trenktas, bet visiskai nesuprantu ka savo amv nurejo pasakyti ju autoriai? Kita vertus as nemates daugumos animu naudotu darant amv, bet gi vertinu ne pati anime ir ne mano prisiminimus apie ji? Isimciu tera trys, uz jas ir balsuoju:
    1. From memory - nuostabus techninis darbas (pvz. sync tarp dainos zodziu ir lupu judesiu beveik idealus). Vienintelis kuriame ryskiai ir aiskiai matosi kazkokia vieninga istorija, vieningai destoma tiek per vaizdus, tiek per garsus. Nesupratau tik vieno ar istorija originali ar ta pati kaip animo, bet tai nera svarbu, kada nors tuo tikrai isitikinsiu.
    2. Lonely dream - uz idomu sprendima nenaudoti dainos, o tik muzika ir teksta. Nors animo nemates, bet minti pagavau.
    3. Just normal prevert - uz nuostabia ir linksma atmosfera. Tiesa, pats klipas galejo buti trumpesnis (nuo ~2:30 jau buvo kazkiek nuobodu).
    Honorable mention - Fairy Soul. Pradzia buvo itraukianti efektais (idomus kameros kratymo efektas, bei siek tiek patvarkyta spalvu gama, jei neklystu) ir kazkokia pretenzija i destoma minti, bet i viduri nupjautas grybas.

5. Ačiū slicKrox dėkojo
    Tas kur daug kalba.

fasian avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    746
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    1.nr 10 People like animals
    2.nr 6 From Memory
    3.---
    Labai kazkaip silpni darbai man siais metais pasirode nzn ;/
    Ech tie seni laikai ..

woof.
    Shary avataras
    Įstojimo data
    2009 02 26
    Vietovė
    vilnyo
    Įrašai
    195
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    1. Erasus - wow, buvo idėja ... Ir dar gera. O_o
    2. Fairy Soul - patiko visur dominuojanti viena spalva, kaip viskas išreikšta.
    3. Ray of Light - trumpas, gražus ir daugiau nieko jam nereikia.

Kas toks?
    Driezius avataras
    Įstojimo data
    2009 10 21
    Vietovė
    Palanga
    Įrašai
    168
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Visų pirma sveikinu kūrėjus su puikiais darbais. Atsisukus pažiūrėt į praeitus metus neįmanoma nepastėbėti progreso. Darbai - išradingesni, labiau išbaigti, gražesni, daugiau dėmesio skirta smulkmenoms, bet su jomis tik dar geriau, tiesa? Labai gaila, kad balsuoti leista tik už 3, todėl kitų gerų darbų autoriai liks nuskriausti.

Taigi..renkant pačius geriausius sau iš krūvos gerų darbų, kogero labiausiai įsiminė šie:

Lonely Dream. Viskas taip simplistiška, gražu ir aišku, nors tu ką, labai lengva pagauti mintį...ir pabaiga nustebino o_O taip neturėjo baigtis, o gal turėjo? Nuostabu!!

Erasus. Labai puikiai pritaikyta daina DTB konstekste (ypač 2 sezono) imo. Vien jau tik tie žodžiai please erase us kiek savo duoda. Manau labai šauniai pataikyta i temą. Pabaiga kaip ir priklauso liudna. ech... nostalgija

Thrust. Vienas iš tų amv, kuris savo pristatymu sugeba sudominti šio/šių anime nemačiusius žmones ( šį syk mane ). Viskas pateikta stilingai bei tvarkingai, dramatiškai ir intriga išlaikyta nuo pat pradžios iki pabaigos. Tikrai labai šauniai padirbėta

Tai va savo balsus atiduodu šiems kandidatams.

9. Ačiū Idechi, Nėra dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Normal Pervert Life - Už tai, kad daug visokių įdėjų, originalus ir tikrai gera juoko (ir papų ) dozė. Ir tie forumo smailai buvo gerai integruoti, ir tas AwesumFace ir Pacman, vnz į temą.

Thrust - Nes tikrai puikiai atliktas darbas, sunku rast "niftiemu" detalių, mėgstamos grupės daina ;D

Na ir galiausiai teko rinktis iš vieno lėto ir ramaus amv, kuris puikiai atliktas, bet visiškai ne mano skonio, vieno labai "ugningo" amv, gero amv su lėktuviūkais (kurie mane vymdo, tbh), na ir amv apie katiniokus. Tai už paskutinįjį ir balsavau. (Animal i have Become) Bet tai juokas suimė kai dainoj dainuoja 1:05 vietoj "ANIMAL I HAVE BECOME!" taip piktai or something, o AMV'e laimingas vyriokas va ten reikėjo tą FAIL uždėt D

dar pastebėjau, kad lietuvių tauta - beraščiai. Žmonės rašo trijose vietose ne Light of Ligth, ir ne Hollow be Halau

Rimtas forumo narys
    Whitex avataras
    Įstojimo data
    2008 07 09
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    131
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Pirma visu darbai tikrai idomus, bei vyke, puiku, kad dalyvavote. Antra, saunu, kad galima balsuoti uz tris darbus neskirstant juos i pirma, antra, bei trecia vietas. Taip sukuriama galimybe rinktis pagal zanrus. Siuo atveju realiausiai is ju butu komedija, veiksmas, bei drama.

Komedija

Just Normal Pervert Life - Nors kartais vaikiskas, labiau nei juokingas, bet, reikia pripazinti, vienas geriausiu viso konkurso darbu, o gal net ir geriausias. Ne tik del nuotaikos, puikios atmosferos, svariai atliktos grafines puses, bet ir del unikalios idejos integruoti AZ naudojamus katinu smailus.

Animal I Have Become - Idomus, linksmas, bei itraukiantis darbas. Tikrai vertas demesio.

Drama

Lonely Dream - Jei autorius nera mates Butterflies of God, sakau Bravo, jei yra, tada - puikus, sauniai perteiktas darbas, visvien vertas geriausios dramos vardo.

From Memory - Ispudingas darbas, ypac sync'o prasme. Aisku, negalima praleisti graziai pateiktos istorijos ir pacios idejos ispildimo.

Veiksmas

Mistery Eyes - Buvo labai sunku issirinkti tarp dvieju gana stipriu, puikiomis veiksmo scenomis, bei astriomis kovomis dvelkiaciu darbu, bet vis delto pasirinkau butent si. Del to, kad jam pavyko pakartoti jausma, kuris "valde" paejusio konkurso nugaletojo Slickrox darbe.

Erasus - Ne ka prastesnis, nei Mistery Eyes, gal net geresnis ziurint i perspektyva, bet, deja, jam butini keli smulkus pataisymai.

Thrust - Puikus darbas, ypac is technines puses.

Fairy Soul - Be abejones, geriausias intro, taip pat puiki nuotaika, bei atmosfera.

12. Ačiū Nėra dėkojo
    Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Na ir aš parašysiu savo nuomonę, įdomu būtų, kad kiekvienas dalyvis irgi išreikštų ją.

Man labiausiai istrigo šie darbai:
    1. From Memory - Labai fainiai susižiūrėjo, ir klipo trukmė nė kiek nepasirodė perdėta. Viskas savo vietoje, paprasta, gražu, išbaigta ir vientisa. Jaučiasi toks pilnumo jausmas. Turbūt labiausiai patikęs darbas. Na, bet jei kokį vieną kitą akmenėlį numetus tai gal trūko truputį kameros darbo, lip syncas vietomis nereikalingas ir/ar nederėjo. O šiaip super!
    2. Mystery Eyes - Toks labai oldschool'inis action AMV. Netgi sakyčiau užgožė likusius action'us. Man čia kaip IDM rojus buvo. Tiesiog smagus akiai, ease fest. Turbut nostalgija kokia apėmė ar ką, nes tikrai yra darbų link kurių buvo geriau ir daugiau padirbėta (Thrust, Fairy Soul, Erasus). Bet visgi action AMV smagume visa esmė, o man cia buvo smagiau
    3. Normal Pervert Life - Nors nelabai mėgstu harem anime, ir persižiūrėjus jų vienodų juokelių, bet linksmai susižiūrėjo, porą kartų privertė nusijuokti. Nelabai galima šio darbo lyginti su kuo nors, nes tai tiesiog pure fun suteikiantis klipas ^__^ Iš tiesų Animal i Have Become gal net buvo juokingesnis, bet tiesiog kūrėjui dar trūksta patirties, negali išnaudoti visų galimybių, dėl to Pervertas nugali.

Thrust, Fairy Soul, Erasus - visi pakankamai vienodi darbai, atskirai apie juos nešnekėsiu. Tiesiog visi kokybiški, stiprūs klipai. Bet kažkaip atrodo iš to mokėjimo ar norėjimo padaryti labai gerai tiesiog užmirštama pagrindinė detalė - AMV neturi būti tuščias. Bet čia tik mano nuomonė, kaip kad minėjau - darbai tikrai puikūs, ir man labai patiko ^^

Rimtas forumo narys
    Sfinksaslt avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    152
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Savior
    Just Normal Pervert Life
    Animal I Have Become

Keistoki gal mano vertinimai, bet man šie trys labiausiai patiko :] nemėgstu kai būna prikišta į AMV efektų.

Obvious troll is obvious
    Firo avataras
    Įstojimo data
    2008 06 24
    Vietovė
    Loliland'as
    Įrašai
    363
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Random mintys bežiūrint:
    Spoileris:

# 1) Thrust
    Heh, I might be gay for Tsubasa... Pernai atidaviau savo balsą, nejau ir šiemet teks. Žiūrim kitus AMV... (Beje, tas breakdown'as dainos pabaigoje blows)

# 2) Broken Phantom
    Hmmm... HMMM... Klipas nieko, bet tik tiek. Trūksta kablio ir kažkoks pasyvus, nepaisant veiksmo. Beje, jei man tik kažkas suspoil'ino visą anime... ヽ(╬ ಠ益ಠ)ノ
    # 3) Light
    Vidutiniškas toks. Props už tai, jog mane prajuokino (ne, ne dėl to, jog "totaliai lievas" or something). Beje, spot'inau sum Engrish thar.

# 4) Fairy Soul
    Ugh, užtaikė ant mano mėgstamos dainos... Ir, deja, couldn't live up to its awesomeness. Klipas ištiesų geras, as far as the quality is concerned, bet trūksta kick'o, daina dinamiškesnė nei klipas, nedera.

# 5) Savior
    Shitbrick'inau pamatęs laiką, galvojau kaip jis sugebės tiek laiko ištempti, pasirodo ten double klipas. @_@ Anyhow, klipas patiko, bet nieko balls-wrecking...

# 6) From Memory
    A-ha! Turime favoritą. :'D Nors ir 5+ minučių ilgio, sugebėjo išlaikyti mano dėmesį. Iš techninės pusės taip pat nicy, efektai neįkyrėjo. Hypnotic dynamite!

# 7) Uprising
    Geras, geras as in pretty damn good. Įdomus/išskirtinis pateikimo būdas, bet vėl trūksta to "cinkelio", nesinori peržiūrėti daugiau nei vieną-du kartus.

# 8) The land of hope
    Simply screaaaaaaaaaaaaams of averageness.

# 9) Lonely Dream
    Mėginta padaryti tokį artsy, ir tai semi-pavyko. Ne toks AMV kokius aš mėgtsu, BUT...

# 10) People like animals
    Derp derp, wut iz dis I dun even. Awww Eeeh Rawr Geee~

# 11) Ray of Ligth
    Nė nežinau kuo, bet man patiko. Kažkokio šarmo turi... Na, ir visai well-done. :3

# 12) Just Normal Pervert Life
    /me uses harden! Hehe, klipas toks watchable, bet kažkaip norėjosi/tikėjausi, jog mane in some way sugebės prajuokinti.

# 13) Erasus
    Holy sheet, wuz dat sum nekked Yin. :O Buvo pakankamai įdomu žiūrėti iki galo, tas yra gerai...

# 14) Animal I Have Become
    "But I'm still caged inside~" - Ahahahahaha... XD Daina, imo, nedera su klipu, bet "suėjo" kaip žiūralas.

# 15) Mistery Eyes
    O_________________________________________O Mind = blown

And the wieners are!.. (*insert some overdramatic drumming here*)

1. From Memory. Būtent tokius AMV ir mėgstu. Top-notch sheet. Perfection. Global domination. P0n0s touchdown. Aplodismentai.
    2. Ray of Light. ¯\(°_o)/¯ I DUNNO WHY LOL.
    3. Pasiliksiu sau, tikrajam nugalėtojui kuris dėl visiems žinomų priežasčių (suck'ina...) nedalyvavo. <3
    Paskutinį kartą taisė Firo : 2010-02-20, 19:43 Priežastis: Pašalino tekstą tarp < ir >... "=_=

16. Ačiū Olasas, Nėra, slicKrox dėkojo
    Naujokas HackHaseo avataras
    Įstojimo data
    2009 12 06
    Vietovė
    Lietuvoje
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nuimkit vota mano nuo Savior ir uzdekit ant Animal i have become.

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    /me uses harden! Hehe, klipas toks watchable, bet kažkaip norėjosi/tikėjausi, jog mane in some way sugebės prajuokinti.
    DDDDDDDDD
    /me uses harden!
    DDDDDDDDD
    Firo nesveikas postas
    ¯\(°_o)/¯ I DUNNO WHY LOL.
    i see someone's been going at some /b/roish place or something

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Dwesk Žiūrėti skelbimus
    DDDDDDDDD
    /me uses harden!
    DDDDDDDDD
    Firo nesveikas postas
    ¯\(°_o)/¯ I DUNNO WHY LOL.
    i see someone's been going at some /b/roish place or something
    Joooo, aš jau tikrai per senas suprast šiuolaikinį jaunimą....

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Siai metais tirkai silpnoki. Tikejaus kazko geriau. Is visu AMV nuo pradzios iki galo sugebejau perziuret tik 4, nes like pasirode la-a-a-a-bai nuobus (nesupykit )
    1. Mistery Eyes - Patiko, toks is visu situ issiskiriantis galiu pasakyt. Patiko efektai ir siaip susiziurejau labai maloniai.
    2. Erasus - Idomus. Puikiai padirbeta prie efektu.
    3. Just Normal Pervert Life - Linksmas, smagus, atgaivino keleta prisimimu.

Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •