Žiūrėti balsavimo rezultatus: InuYasha įvertinimas:

Balsavo
81. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  41 50.62%
 • 4

  16 19.75%
 • 3

  12 14.81%
 • 2

  4 4.94%
 • 1

  8 9.88%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 35

InuYasha

 1. #1
  AnimeChick
  Guest

  InuYasha  Autore: Rumiko Takahashi
  Serijos: 167 ir 4 filmai

  Santrauka

  15-metė Kagome, demonės įtraukta į šulinį, patenka į viduramžių Tokyją. Ten ji sutinka pusdemonį (hanyou) InuYasha, kurį Kikyo (šventojo vėrinio saugotoja) pritvirtino (nežinau kito žodzio, kurį galėčiau panaudoti) penkiasdešimčiai metų prie medžio Goshinboku ir paskui sužeista mirė. Šventasis vėrinys (Shikon no tama) suteikia savininkui nesuvokiamų galių. Inuyasha norėjo jį pavogti tam, kad taptų pilnaverčiu demonu. Kagome vėliau sužino, kad ji yra Kikyo's reinkarnacija, todėl gali jausti stebuklingąjį vėrinį (shikon no tama). Per nelaimingą atsitikimą kagome suskaldė vėrinį į daugybę mažų gabaliukų, taip InuYasha ir Kagome buvo priversti dirbti kartu ir surasti visas vėrinio šukes.
  InuYashos vyresnysis brolis Sesshoumaru yra demonas, todėl jis nėra tikrasis InuYashos brolis. Brolių santykiai yra tikrai pašliję... Kiekvieną kartą, kai InuYasha susitinka su Sesshoumaru, jie pradeda kautis. Sesshoumaru turi dar vieną priežastį nekęsti Inuyashos. InuYasha gavo seniau tėvo paliktą kardą (tesaiga), kuris pritaikytas kovoms, o Sesshoumaru gavo gydantį kardą tenseiga.
  Kagome visada galvojo, kad Inuyasha jos nekenčia, nes ji panaši į Kikyo. Bet paskui sužino, kad Inuyasha mylėjo Kikyo. Tą dieną, prieš 50 metu, kai Kikyo pritviritino Inuyashą prie goshinboku ir mirė, Kikyo ir Inuyasha buvo susitarę susitikti vienoje pievoje. Kikyo turėjo paduoti Inuyashai vėrinį (shikon no tama) tam, kad jis taptu žmogumi, o ji taptų laisva nuo savo pareigos saugoti vėriniui. Tada butu toliau kartu laimingai gyvenę. Tačiau demonas Naraku, pasivertęs Inuyasha, užpuolė Kikyo, o paskui pasivertes Kikyo norėjo nušauti su strėle Inuyashą. taip Inuyasha, pagalvojęs, kad Kikyo jį apgavo, pavogė vėrinį. Tada ir Kikyo savo stebuklingąja strėle pritvirtino Inuyasha prie goshinboku.
  Vėliau InuYasha ir Kagome sutinka vienuolį Miroku, demonų naikintoją Sango ir šešiametį demoną Shippou. Jų tikslas tampa nužudyti demoną Naraku.
  Paskui Inuyasha ir Kagome įsimyli vienas kitą.

  Tikrai geras anime

  Čia 01-99 serijos:
  Linkomanija.net

  Tikiuosi, kad ką nors suprasit iš mano santraukos=) nesu labai gabi tokiems dalykams.
  Paskutinį kartą taisė Bax : 2008-05-31, 13:24 Priežastis: Gyvenam Lietuvoje - rašom lietuviškai!

 2. #2
  Beealzebub hanaretsu avataras
  Įstojimo data
  2006 08 19
  Vietovė
  In my head. Want to join? There is plenty free space there.
  Įrašai
  142
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Žmogau ,jei rašai aprašymą, tai bent lieuviškom raidėm. Man šis anime pasirodė ... lėkštas. kažkaip pradeda ilgainiui užknist tie visi ''tik geri'' arba ''tik blogi'' veikėjai(man atrodo parašiau nesąmonę...). man labai dar patinka šitas smile'as-->

 3. #3
  Rašytojas
  Qone avataras
  Įstojimo data
  2006 08 28
  Vietovė
  a
  Įrašai
  205
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  O man visai patiko jį žiuret kažkada per RTL II. Vokiškai nemoku - bet linksma!

 4. #4
  Shizuka
  Guest
  Cia grynai animas LT televizijoms rodyti. Nu man taip atrodo, nes nieko baisaus ten nemaciau, + durna merga, kokios fyfom patinka... Ka cia bepridursi

 5. #5
  Mr. Reasonable

  Raziel avataras
  Įstojimo data
  2004 06 10
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  219
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  pradėjus žiūrėt visai nieko pasirodė... vėliau atsibodo, bet kažkaip sugebėjau ištempt visą peržiūrėt. Inuyasha, imo, yra standartinis pavyzdys, kaip pinigų vaikymasis ir tempimas gali nužudyti anime, gerai, kad ir studija tą suprato ir nutraukė anime kūrimą. Apskritai visa Takahashio kūryba yra kontroversiška - viena vertus aš jį gerbiu, jis turėjo nemažą įtaką visai anime industrijai, bet kita vertus, jo populiariausi ir žinomiausi animai ir mangos - labai nuobodūs, imo jam sunkokai sekasi sulipdyti gerą siužetą, kuris nenusibaigtų po ilgo laiko.
  "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
  Alexander Kojève, 1959

  FF sucks! Please, don't kill me

 6. #6
  Narys Tsume200 avataras
  Įstojimo data
  2006 10 22
  Vietovė
  toooooli
  Įrašai
  59
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  /m\^_^/m\

  labai gerai nuteikianti anime...todel labai man ir patiko

 7. #7
  monoguruoshii
  Guest
  Ilgiausias anime kuri teko matyti. Seip linksmas anime, labai gyvas. Lengvai ziurisi serijos, gali siek tiek atsibosti, bet jai pradejot tai ir reikia uzbaigti. Didziausias minusas butu pati pabaiga, mat aiskiai matosi, kad anime nedabaigtas. Aiskiau pasakius pabaigos nera, visa ta laika ziuredami tuos 167 episodus noredami suzinoti kas atsitiks Kagome'i ir Inuyashai ir ju draugams baigsis veltui, visos paslaptys ir detales ir nebus atskleistos. Inuyasha pasirinks Kagome ar Kikyo? Jums spresti..
  Ju nuotykiai nesibaige, jie prasides jusu fantazijoje po sio anime.

 8. #8
  Akuma

  Botaro avataras
  Įstojimo data
  2005 11 17
  Vietovė
  Southampton
  Įrašai
  263
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  atmenu kai ziurejau paskutines serijas,wis nesupratau kaip gali wiskas baigtis per pora seriju.Jug tiek daug buwo dar neatskleista.O kai pamaciau ta pabaiga be pabaigos tai beliko nusishaut su duru rankena o mangos gink dieve neskaitau (ishskyrus gto ) .Sheip animas man patiko,bajriai visai nk buvo ir sheip
  I have the Holy Lance

 9. #9
  a.k.a Yurla

  Lust avataras
  Įstojimo data
  2006 12 17
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  285
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23
  na animas wisaij nieko, bet manau per daug ishtemptas. ;D lbiawsiaj istrigo Kagome's Osuwari! arba Sit boy... (tiesa man inuyashos balsas en dub'e buwo daug grazesnis )

 10. #10
  Rimtas forumo narys
  Kurotani avataras
  Įstojimo data
  2007 01 01
  Vietovė
  Kaunas/Panevėžys
  Įrašai
  130
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Šiaip tikrai neprastas , bet OMG koks ilgas ir thanks God kad tokių ištęstų anime ne tiek ir daug.. Taigi visus filmus pažiūrėjau-patiko, o iš 167ep peržiurėjau apie 60 ir nusprendžiau iškart pereiti prie final epizodų manau anime geriausiai žiūrisi kai jis iki 100 ep.. nors esu tvarkingai peržiurėjusi DB,,Z,GT- jau net nzn kiek ep, bet daaaug , dar Kenshina ir keletą kitų rodytų per tv.... o vat Inuyashos nebaigiau..:turbūt išaugau ir norisi kažko rimtesnio, nei monotoniškas siužetas: suradom youkai, jį nudėjom, pasiėmėm shikon-no-tama shard'a, ieškom toliau ir taip daug maž nuolat pritariu Lust: Kagomes "Osuwari!" tikrai jėga
  Paskutinį kartą taisė Kurotani : 2007-02-06, 22:10

 11. #11
  Mistery
  Guest
  Pirmą kart apie "InuYasha" sužinojau per vokiečių kanalą RTL II, bet tuomet mačiau tik pirmąjį sezoną. Dabar turiu visas serijas ir filmus. Labai geras yra "BLOOD+".(jei kam patinka vampyrai,kraujas ir žudynės.. )

 12. #12
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Senokai jau ziurejau. Vos iki galo istveriau. Filmu tai nesivarginau paziuret. Siaip jei sukrautu ji visa i kokius 50 epu dar butu verta ziuretis. Bet kai tas pac per ta pati visus 167 epus... ¬_¬

 13. #13
  dead_bird_DeLilah
  Guest
  visai neblogas anime, tik man kaikur pasirode siek tiek neidomus, todel ivertinau keturiais

 14. #14
  enura
  Guest
  Žiurėjau.... na tik pradėjau sustojau ties 30 epu nezinau pradzia sudomino mintis gera kitas senoves pasaulis demonai ir visa kita bet kuo daugiau ziuriu tuo labiau viskas ima kartotis be to labai daug epu nemanau kad turesiu kantrybės juos iveikti

 15. #15
  Cyber Snake
  FainaruFantaji avataras
  Įstojimo data
  2007 04 28
  Vietovė
  Esthar-Gongaga
  Įrašai
  720
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Man patiko ^^  Working underground.

 16. #16
  Music's in my soul _dZes_ avataras
  Įstojimo data
  2008 01 22
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  43
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Neblogas anime xD istorija gan idomi, pritraukiantis Me like it!

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •