Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Anne Freaks?

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5. Šedevras!

  0 0%
 • 4.

  1 50.00%
 • 3.

  0 0%
 • 2.

  1 50.00%
 • 1. Šlamštas...

  0 0%
Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Anne Freaks

 1. #1
  !,,!_ (-_-) _!,,!
  Spirit of Nightmare avataras
  Įstojimo data
  2008 10 17
  Vietovė
  Varėna :)
  Įrašai
  267
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21

  Anne Freaks

  Anne Freaks

  Tipas: Manga
  Autoriai: Kotegawa, Yua
  Padėtis: Pabaigta
  Publikuojamas: Shounen Ace
  Skyriai: 24
  Tomai: 4
  Metai: 2000 - 2002
  Žanrai: Siaubo, mistinis, psichologinis
  Skaityti: Manga Hut
  Parsisiųsti: Linkomanija
  ANN reitingas: 7.01/10 (86)
  MAL reitingas: 7.26/10 (877)
  Jums pateikiu dar vienos siaubo / psichologinės mangos aprašymą, šį kartą – Anne Freaks

  Aprašymas: Septyniolikmetis moksleivis Yuri nužudė savo motiną, nors policija ir nustatė, kad tai buvo savižudybė. Nuo tos dienos jis niekur negali rasti ramybės ir visur įsivaizduoja savo motiną. Jam padeda metais už jį jaunesnė mergina Anne, kuri, kaip jis vėliau išsiaiškina yra šaltakraujė žudikė. Ji pažada jam padėti, su priežastimi, kad Yuri taps jos planuojamos žmogžudystės, kurios taikinys Anne tėvas partneriu. Abu kartu iškeliauja į Tokiją. Netrukus Anne išgelbėja dar vieną panašaus amžiaus vaikiną – Mitsube, kuris pasirodo irgi yra žmogžudys.

  Šiuos tris vaikus likimas suvedė ne šiaip sau. Juos visus prieš dešimti metų ištraukė iš pavojingos organizacijos „Kakusei“ nagų, kuriai vadovauja Anne bei Yuri tėvai. Dabar ši trijulė pasistengs apdaryti viską, kad tą organizaciją sunaikintų, o tai kainuos ne vieną gyvybę.

  Mano nuomonė: Iš pradžių siužetas atrodo paprastas, neintriguojantis, bet kuo toliau, tuo jis darosi įdomesnis ir netgi pradeda priminti gerą „mind-fuck“. Visi mangos veikėjai yra skirtingi ir kiekvienas vis savaip įdomus – žudymo mašina Anne, naivi policininkė norinti apsaugoti paauglius, nužudžiusius daugybę žmonių, kunigas, kuris iš tikrųjų yra keršytojas už savo žmonos ir vaiko mirtį ir visi kiti. Piešimas pakankamai geras, nors aplinka galėtų būti ir detalesnė. Šiek tiek kritikos pažersiu į kelias vietas, kuriose vyksta intensyvus veiksmas (pvz. Susišaudymai). Tada labai sunku suprast, kas prieš ką ir dėl ko. Nors, kiek pamenu, tokių vietų buvo vos viena ar dvi. Bendrai vertinant kūrinys iš tikro geras.
  Mangos vaizdai:

  Spoileris:
 2. Ačiū technotrach dėkojo
 3. #2
  Draconica
  Guest
  Skaičiau skaičiau ir vos nemečiau. Tiesiog kažkokia man keista ši manga buvo. Susiskaitė labai šiaip sau. Yuri tikrai vaizdo negerino, nebent Anne, kurią buvo įdomu stebėti.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •