Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: 11eyes įvertinimas

Balsavo
46. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

13 28.26%
  • 4

15 32.61%
  • 3

14 30.43%
  • 2

3 6.52%
  • 1

1 2.17%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 25

11eyes

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

11eyes

11eyes

Režisierius: Masami Shimoda
    Studija: Dogakobo
    Žanrai: nuotykiai, mistika, drama, romantika
    Transliacija: 07.10.2009 - 23.12.2009
    MAL reitingas: 7.20
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.

Opening / Ending / AMV

Aprašymas: Kakeru gyvenimas tikrai ne rožėmis klotas. Sesuo, su kuria jis gyveno vaiku namuose, nusižudė. Maža to berniukas turi geltonos spalvos akį ir dėl to susilaukia aplinkinių patyčių. Dėl ramybės tenka nešioti raištį. Vienintelė jo paguoda yra Yuka, kuri visada stengiasi berniuką palaikyti, paguosti ar tiesiog pakelti nuotaiką. Kakeru yra uždaras, intravertiškas berniukas ir labai nemėgsta žmonių minios. Draugų irgi turi nedaug. Be vaikystės draugės jis bendrauja tik su klasės klounu Tadashi ir jo "prižiūrėtoja" Kaori. Problemos prasideda kai Kakeru su Yuka nusprendžia nueiti į vienoje parduotuvėje vykstantį išpardavimą. Berniukui čia buvo tikras žygdarbis, bet atsidėkoti Yuka'i irgi norisi. Pakeliui į parduotuvę porelė patenka į keista pasaulį kuris panašus į tikrą, bet be žmonių ir raudonos spalvos, o danguje kabo didelis ir juodas mėnulis. Čia juos užpuola keisti padarai ir nors košmaras baigiasi, bet istorija tik prasideda. Mūsų herojams dar teks atskleisti "Raudonosios nakties", juodųjų riterių ir paslaptingos kristale įkalintos mergaitės paslaptis. Ir ką jau čia slėpti, išgelbėti pasaulį nuo eilinio sunaikinimo.

Alternatyvių, paralelinių ir kitokių pasaulių tema pasitaiko ne retai. Taip yra labai paprasta "įkišti" personažus į įvairias nestandartines situacijas. Yra įvairių pavyzdžių - gerų ir nelabai. 11eyes šiuo atžvilgiu niekuo neišsiskiria, bet turi žanrui būdingą intrigą ir paslaptį. Vien tai pradžioje vertė mane žiūrėti šį anime. Be abejonės bent minimali intriga čia yra. Prie pliusų galima prirašyti ir tamsią bei niūrią atmosferą.

Personažai yra standartiniai. Vieni nervino, kiti džiugino, o likusiems buvau apskritai abejingas. Yuka laikau didžiausia serialo blogiete. Ji mane nervino vien savo "lolišku" balsu, nors pripažįstu, kad jos pamišimas aka Kaede iš Shuffle! buvo įdomus. Mano favoritė buvo Misuzu. Raudonplaukė man iš kart krito į akį ir širdį. Kawainos išvaizdos ir normalaus charakterio mergaitė. Dar galima paminėti Yukiko kovinę formą. Va beždžioniškos išvaizdos juokdariai mane jau knisa juodai. Prie nervinančių dalykų dar galiu priskirti vaikišką patosą. Tai yra visokie "aš tave apginsiu!", šūkis "už draugus ir rytojų" ir kitoks šlamštas. Iš esmės tai nėra blogai, bet ne po penkis kartus kiekvienoje serijoje. Siužetas, nors ir kvailas, yra pakankamai dinamiškas ir dramatiškas. Yra kraujo, kuris yra laiku ir vietoje. Kovos irgi neblogos. Tik jas gadina idiotiškai atrodantys monstrai. Patys juodieji riteriai dar pusė velnio, bet "pėstininkai" yra kažkokios amebos su tentakliais ir sparnais. Tiesa, su pabaiga čia yra eilinės bėdos. Po nuostabios 11 serijos aš buvau sumišęs, nes nelabai įsivaizdavau kaip kūrėjai išsisuks. Nežinojo ir patys kūrėjai, nes paskutinis epizodas yra eilinis epic fail. Piešimui ir muzikai didelių priekaištų neturiu. Nebent kartais veidai buvo kreivi.

Reziumė: 7 balai už raudonplaukę, siaubo iškreiptus mergaičių snukučius ir....seksą. Aha, jums nepasigirdo. Nežinau kaip jus, bet seną ir ištvirkusį dėdę nervina anime pagal hentai žaidimus kuriuose net ir sekso nėra. Tokių anime yra, bet juos ant vienos rankos pirštų galiu suskaičiuot.
    Erotikos prie žanrų neparašiau specialiai. Yukos triūsikų ir kelių erotiškų scenų buvo per mažai.

Mokyklos daktarė rūko savo kabinete. Ir ką man dabar galvoti apie Japonijos sveikatos apsaugą?!^^

Spoileris:

Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2009-12-27, 16:04

2. Ačiū Cere dėkojo
    don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Man vaidenasi ar ten parasyta ''Princess lover'', o ne ''11 eyes''? ;D Atrodo 5 serijas sio anime paziurejau, dar ziuresiu kas toliau bus, tiesa sakant jau mazai ka prisimenu ;D Na ne sedevras, bet ir ne slamstas... Toks neblogas, ziuret galima ^^
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Alexiukas Žiūrėti skelbimus
    Man vaidenasi ar ten parasyta ''Princess lover'', o ne ''11 eyes''? ;D Atrodo 5 serijas sio anime paziurejau, dar ziuresiu kas toliau bus, tiesa sakant jau mazai ka prisimenu ;D Na ne sedevras, bet ir ne slamstas... Toks neblogas, ziuret galima ^^
    Vaidenasi....

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Damn, kaip man panašu tas picas į ef a tale of memories/melodies ;D
    pasigedau harem, ecchi, romance žanro ;/

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Romantika yra, haremo nėra o tik trikampis. Dėl ecchi jau rašiau.

don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Vaidenasi....
    Taip ir galvojau....
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.344
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    38
    kažkos skystokas šis anime mano galva gavosi, viską gelbėja tik Kakeru, raudomplaukė kardininkė ir piromanas bernelis - ale mokyklos padauža pati raudonoji naktis visai nieko, bet jau kaip buvo minėta amebiniai demonai prajuokino iki ašarų, o į kadrą be ryšio kišami triūsikėliai man tik gadino visą reikalą kažkaip pradžioje buvo visai nieko intriga padaryta, bet ji išblėso, bet viską pribaigė Yuka su savo trynimusi aplinks ir logika be logikos. Grafika graži, bet galėjo būt na nežinau, kažkaip kietesnė, čia lyg iš kokio harem žanro, nelabai man derinosi su krauju, kuris ne iš nosies fontanais veržiasi

Narys
    154N45 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 02
    Vietovė
    Silute
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Cia viename is pic'u ta raudonplauke tam zmogeliui blowjob'ina? Ar cia tik mano iskrypus vaizduote?

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    38
    grazus screen'ai reiks kada paziuret

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius 154N45 Žiūrėti skelbimus
    Cia viename is pic'u ta raudonplauke tam zmogeliui blowjob'ina? Ar cia tik mano iskrypus vaizduote?
    Vaizdelis dviprasmiškas, jo.....

NORIU vasaros labai labai
    sesilily avataras
    Įstojimo data
    2009 10 17
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    102
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Peržiūrėjus jokio įspūdžio nepaliko(toks eilinis)
    Daviau 4/5, nes užkniso Yuka(kažkoks iš pradžių lyg ir normalus personažas, bet kuo toliau, yuo labiau nervinantis, taip ir nesupratau aš jos)

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Apie si anime nera net ka daug sakyti. Personazai - hentajinio zaido stampofke, apie siuzeta irgi nieko gero neina pasakyti, nes bent jau man tai pasirode biski nelogiskas. Paskutinej serijoj isviso sedejau ir galvojau, WTF!!!... Piesimas gan grazus, kawainos mergos, nors apatiniu demonstravimas tai buvo kartais neitema. Kartais ziauriai knisdavo Yuka su savo "as tave apsaugosiu" ir siaip ji bent jau mano nuomone tikra ********. Patiko OP ir ED. Raudonosios nakties tema aiskiai pasiskolinta is Silent Hillo. Ai, dar Kakeru man pasirode visiska mazgote, visos mergos uz ji kietesnes, nors cia gal hentai zaidimu itaka. Daviau 4/5 nors net neisivaizduoju uz ka. Galejo jis ten su ta Misuzu idomiau pasitreniruot...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Nieko gero negaliu pasakyti as apie si anime, tikrai nesuzavejo, paskutinese serijose tikejausi, kad bus tikrai gera pabaiga, bet jie viska sugadino. Tikrai niekuo neissiskiriantis anime.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Shogetten Lover :P
    Zack avataras
    Įstojimo data
    2008 10 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na pats anime tai kaip cia pasakius...Galo nesuprasi, bet istorija nieko blogo. 7/10
    [SIGPIC]http://img32.imageshack.us/img32/8209/crimsonmelodyanimesigna.png[/SIGPIC]

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Kas jum neaišku su galu, galas visiškai aiškus nebent žiurėjot iki 11 o ne iki 12 epo, na ką galas tiesiog tipinis ir tiek anime manau nei blogas nei toks kuris galetu pretenduot i geriausius nors man istorija visai patiko turėjo tokiu, kai jau manai, kad žinai kaip viksas vystysis, o taa ima ir nustebina.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Rimtas forumo narys Mendeks avataras
    Įstojimo data
    2008 01 21
    Vietovė
    Marijompole/Kaunas
    Įrašai
    125
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Galėtų tokių ir daugiau anime padaryt tai tikrai žiūrėčiau