Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 7 iš 92 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 1458

Pažengusiųjų keverzonės

a.k.a Yurla

Lust avataras
    Įstojimo data
    2006 12 17
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    285
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    [URL=http://imageshack.us][/

Na ir nuo ko gi čia pradėjus. Na tai beveik tris savaites sėdėjau su numirusiu netu, net apgailėtina , kad tiek teišspaudžiau, čia patobulinta versija veikėjos(kuriai vardo dar beje neįstengiau sugalvoti) buvau ją įdėjus anksčiau, tik čia su daug pakeitimų (gal vis dėl to įgrūsiu į kokią mangą).. Žinau, dar nepabaigta tik pradinis variantas, truksta šešėlių, kruopštumo ir dar šio, bei to , bet manau kad esminį vaizdą įmanoma susidaryt.. ;D (gomen', gomen' ji buvo nupiešta iki kelių su ginklu rankoj, bet kadangi [er didelis lapas tai skeneris kaip ir visad- neapėmė tokio masto.. )

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58

to Lust

nors ir esu nusistatęs prieš kompiuterinį piešimą, bet tavo piešinį kažkodėl norėčiau kiek pamaketuoti su kompu:
    - tai ką tu tonuoji, dėčiau iš karto juodą lateksą;
    - išryškinčiau krūtinę (dabar niekaip neįsikertu, ar tai atvira, ar uždara? nors greičiau
    uždara); sexy atrodytų atvira - tereikia tik pora papildomų linijų...
    - patonuočiau juodai ar baltai/geltonai plaukus..
    - ir taip greitai gautusi visai neblogs sexy merginukas.

Čia labai trumpai. Sveikinu, kad dirbi prie technikos. Po to viskas eisis kaip iš pypkės. tik daugiau ir dažniau piešk.

Syscemos Valdovas
    Nebu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 07
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Štai pora mano naujų darbelių, tikiuosi patiks . (Mano komentarai pridėti prie darbų) :

http://www.deviantart.com/deviation/48451877/

http://www.deviantart.com/deviation/48452073/

Butu malonu jei pakomentuotumete .
    Paskutinį kartą taisė Nebu : 2007-02-11, 12:18

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Išsidirbau iš žmogaus piešinio
    Tikiuosi nelinčiuos manęs

YOSH!!!
    Likimo_Kalvis avataras
    Įstojimo data
    2006 08 26
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    442
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    nu gerai sorry uz da viena pranesima, bet

tai va
    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

Kritikuosiu žiauriai

Horkis avataras
    Įstojimo data
    2005 12 23
    Vietovė
    Pogrindy
    Įrašai
    669
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    42
    Jus zmones be kompo jau ir piesti nebemokat....?
    as tai kompu nesinaudoju piesdamas...
    va nuo ko pradet reikia--->
    O po to ir sitaip---->
    ir cia tik piestukas
    cia mado darbai piesti mokykloje per pamokas nes labai nebuvo ka veikti
    Paskutinį kartą taisė Horkis : 2007-02-11, 13:32

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Manyčiau kairė akis kiek per maža, o šiaip viskas
    pakankamai gerai, neskaitant to, kad neįžiūriu to asmens ausų.
    O dėl spalvų: asmuo senokai saulės nematęs tikriausiai....

Na, ir štai įdedu vieną tikrą fanart'ą, seniai,
    labai seniai tokių nepiešiau...
    Buvo truputis nesklandumų, ypač su viena koja, labai aiškiai
    matosi, kur bandžiau taisyti...

Paskutinį kartą taisė Džiro sesė : 2009-01-08, 23:37

Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

beware!I am crazy! blueangel avataras
    Įstojimo data
    2007 01 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Dziro sese Žiūrėti skelbimus

Na, ir štai įdedu vieną tikrą fanart'ą, seniai,
    labai seniai tokių nepiešiau...
    Buvo truputis nesklandumų, ypač su viena koja, labai aiškiai
    matosi, kur bandžiau taisyti...

patiko man tavo piesinukas!labai mielas!matosi,kad vargai bepiesdama kojas...ir neveltui,nes gerai gavos!(ypac pedos!).ir su klostem pasistengei!saunuole!

bet yra keletas problemeliu...sia ...uzmeciau sioki toki skeleta...

paziurejus i ji persasi 3 isvados:
    1.per trumpos kojos...arba per ilgas liemuo(gal but reikejo labiau praskiesti kojas)
    2.per didele galva.
    3.per trumpos rankos...ir gal siek tiek per siauri peciai(mergaitiski^^')
    bet manau The main problem yra ugyje^^'

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Dziro sese Žiūrėti skelbimus
    Oho, kokios analizės, puikumėlis.
    Manau šita didelė klaida atsirado todėl, kad norėjau
    pavaizduoti Itach'į iš apačios, na tokiu sunkoku žvilgsnio
    kampu, bet kažkaip bepiešiant ir bespalvijant, tikriausiai
    pamiršau tą pradinę mintį plėtoti ir tobulinti.... reikėjo ilgiau
    pasedėti nei pusvalnadi.....
    dėkui, už mano piešalo tyrinėjimus.
    Taip, jei kalbeti apie pradinį tavo piešinio užmanymą, tai bepiešdama tu jį tikrai kiek užmetei. O taip gavosi todėl, kad susikoncentravai į kitus dalykus, t.y. į visumą. Jei dabar sakyčiau savo nuomonę, tai ji būtų tik teigiama su keliom išlygom.
    Kas man patiko pas tave:
    1) visas piešinio išbaigimas/vientisumas (pradedant linija ir baigiant tonu);
    2) perteikei visą išbaigtą (ar beveik) savo idėją vienoje stilistikoje;
    3) originalus pasirodė spalvinis sprendimas (ypač apavo) - puikus, neįprastas kontrastas;
    4) ornamentai apsiauste pagyvino piešinį; gaila, kad neišbaigei viso apsiausto ornamentavimo - rezultatas būtų tave pačią nustebinęs;
    Kas nepatiko piešinyje (tai tik mano subjektyvi nuomonė):
    1) visuma tavo spalvinio piešinio sprendimo pasirodė kiek monotoniška. Kodėl nebandei daugiau įlietį kontrasto, kaip kad su batais ir kojomis (ir ornamentais)? Šis sprendimas man pasirodė tikrai originalus. Reikėjo tik daugiau drasos;
    2) tavo apsiaustas atrodo kiek vaiduokliškas/kamufliažinis - čia jau matosi, kad truputį "užsižaidei" su juo. Bandymas jį perteikti realistiškiau sveikintinas, bet tada reikėjo eiti iki galo - taip pat sužaisti ir su visu piešiniu - išgauti daugiau jame gylumo;
    3) plaukai - truputį juose yra pereinamo tono, bet visuma - plokščia;
    4) veidas - tom dviem linijom-raukšlėm, tą berniuką kaip reikiant pasendinai. Žvilgsnis - kiek drumzlinas; ir aplamai, tokis jausmas, kad tavo berniuką kamuoja sunkios pagirios. Na, bet čia tik nereikšmingos detalės;
    5) apsiausto rankovės - į jas bežiūrint vis neduoda ramybės mintis - ar po jomis yra kas nors (rankos?!) ; čia tavo "užsižaidimo" su apsiaustu rezultatas; taip įvyko todėl, kad perteikimo užduotį sau gana sunkią pasirinkai, todėl taip ir gavosi. Bet jei tokius sau uždavinius keli, tai labai pagirtina.
    Tai tiek trumpai

P.s.: su proporcijomis pas tave viskas - OK (mano akimis žiūrint);
    P.s.s.: vadindama savo piešinį "piešalu" ar pan. parodai, kad nelabai gerbi savo kūrybą. Savikritika gerai, bet savikompleksavimas - nelabai. Jei kiek niekini savo kūrybą, tai koks tada tavo požiūris į ją vertinančius/komentuojančius? . Na, bet iš to išaugama; daugiau tik pasitikėjimo savimi ir daugiau meilės sau

sėkmės kūryboje

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Nebu Žiūrėti skelbimus
    Štai pora mano naujų darbelių, tikiuosi patiks . (Mano komentarai pridėti prie darbų) :

http://www.deviantart.com/deviation/48451877/

http://www.deviantart.com/deviation/48452073/

Butu malonu jei pakomentuotumete .
    Piešinukas Nr.1 - "absento fėja":
    1. kas iš karto krenta į akis, tai visa ko visame kame tonavimas - ar to tikrai reikėjo? ar nepersistengei kiek? nes tokio tonavimo esmės "nepagaunu" - ką tuo norėjai pasakyti. viso piešinio fonavimas yra sunkus ir ilgas darbas, o tu pasirinkai nelabai vykusį kelią - "pachaltūrinai" truputį;
    2. pati fėja - jei norėjai ją pavaizduoti erotiškai, tai tai gavosi tik iš dalies: per daug standartinė poza, per daug šabloniškas veidukas, per daug piešimo iš "žurnalų"; apie anatomiją čia nekalbėsiu, nes tu viso labo šią figūrą ištraukei sau iš galvos, kuri tik užsifiksavo tavo atmintyje vartant kokį foto albumą.
    3. sparnai - ziūri ir galvoji, iš kur tu juos jai prilipinai? vai vai vai.... kaip nesiderina, kaip aktyvu ir ryšku... Sparnuose nėra "sparniškumo".
    4. per daug viskas čia gavosi akademiškai (daiktų, planų gylumas, formos..), arba tiksliau - originalią savo idėją perteikei per daug "susikaustęs", neišėjęs iš "savo rėmų". Todėl viskas čia atrodo gan blankiai. Jei nori piešiniu perteikti sarkastišką ar linksmą idėją - prieš tai gerai ją apgalvok - nes čia svarbiausia yra perteikimo mintis/originalumas/paprastumas, kad tai ką norėjai pasakyti, suprastų visi, kas tik mestų į tavo piešinį žvilgsnį. O dabar - kaip pats tikriausiai matai, viską čia tu apsunkinai, paslėpi po savo "firminiu" retušavimu...

Help'as: pastudijuok H.Bitstrupą ar dar kokį klasikinį šaržų meistrą (nesvarbu kokios šalies, mokyklos), pamatysi kaip kartais net sudėtingiausios idėjos perteikiamos labai paprastai ir suprantamai; pavartyk 'playboy'jų' - ten tokių sexy drawings yra daug . Į jumorą reikia žvelgti paprasčiau ir lengviau. Ir subtiliau.

P.s.: piešinukas Nr.2 "vienuolis" patiko labiau - jis jau artimestis tavo filosofijai ir stilistikai. Keista, bet rimtesni piešiniai tau sekasi žymiai geriau.
    P.s.s.: būtų gerai, jei į forumą dėtum ne nuorodas, o piešinius; nes pagal tave, tada turėčiau dėti čia nuorodas į savo komentarus . Kvaila ar ne?

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    ARNAI:
    "Originalus pasirodė spalvinis sprendimas (ypač apavo) - puikus, neįprastas kontrastas"
    - šito nelabai supratau, kuo tas apavas ypatingas?
    "Apsiaustas atrodo kiek vaiduokliškas/kamufliažinis"
    - čia turėtų tai eiti į pliusą, nes būtent tai ir norėjau pavaizduoti,
    nesigilinau kaip atrodo kūnas po apsiaustu, bet buvo aišku tik viena, rankovėse
    rankų nėra, rankos nuleistos ir yra ne rankovėse, rankos ištrauktos iš jų.
    "Veidas - tom dviem linijom-raukšlėm, tą berniuką kaip reikiant pasendinai. Žvilgsnis - kiek drumzlinas; ir aplamai, tokis
    jausmas, kad tavo berniuką kamuoja sunkios pagirios."

- dėl raukšlių, čia jau ne mano išmislas, taip sugalvojo pats Kishimoto,
    aš tai tik perpiešiai, na gal šiek tiek paryškinau. O dėl pagirių visko gali būti....
    "Vadindama savo piešinį "piešalu" ar pan. parodai,
    kad nelabai gerbi savo kūrybą."
    - Gomen, daugiau taip nebesakysiu,
    bus "piešiukai", šitas žodis visada man patiko.

Labai ačiū už išsamią analizę, kaip pastebėjau visi čia tokie meniški ir
    protingi, kad net smagu.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    1)"Originalus pasirodė spalvinis sprendimas (ypač apavo) - puikus, neįprastas kontrastas"
    - šito nelabai supratau, kuo tas apavas ypatingas?

- man patiko, taip kaip tu perteikei kojas-pirštai, apavas, "antblauzdžiai"(?); patiko originalios spalvos-jos kontrastuoja ir tuo pat metu derinasi viena prie kitos. Ir mano galva, tai labiausiai vykusi tavo piešinio vieta (visomis prasmėmis). Galima būtų kibti prie tų "antblauzdžių"(?) grafinio perteikimo (audinio raukšlės ar klostės nenatūraliai atrodo, daugiau jau schematiškai), bet visuma šios vietos puikiai viena kita papildo (trūkumus atsveria privalumai), tad ir gerai žiūrisi.
    2) "Apsiaustas atrodo kiek vaiduokliškas/kamufliažinis"
    - čia turėtų tai eiti į pliusą, nes būtent tai ir norėjau pavaizduoti,
    nesigilinau kaip atrodo kūnas po apsiaustu, bet buvo aišku tik viena, rankovėse
    rankų nėra, rankos nuleistos ir yra ne rankovėse, rankos ištrauktos iš jų.

- taigis dėl vaiduokliškumo. Jei į apsiaustą pažiūrėti atsietai nuo viso piešinio, jis atliktas tikrai neblogai - bandymas perteikti klostes, jų šešėlius, net jų gylumą. Tada atrodo, kad nupiešusi apsiaustą, tu prie jo prilipinai vaikinuko galvą, o po to ir kojas (aišku, taip nebuvo ) . Bet tuom noriu tik pasakyti, kad dėl to nesimato vientisos piešinio stilistikos. Matai, čia jau gali kirstis mūsų požiūriai į galutinį perteikimą: tarkim tu manai, kad tai pakankamai aiškiai viskas yra, o aš matau, kad galėtų būti dar geriau ir kad dar vietos pasireikšti čia daug dar likę. Tarkim pasižiūrėk kaip atrodo brezentiniai, sintetiniai apsiaustai, kaip jie guli ant kūno.. jei tai būtum perteikusi, nebūtų ir kilęs klausimas kur rankos. Man atrodo, kad jos ten kur yra, žinai tu vienintelė. Jei labai kibčiau prie tavęs dėl to, paklausčiau o kaip tu tas rankas nupieštum be to apsiausto; ar anatomiskai bent jau susistatei savo piešinį? o po to ir uždėk tą savo apsiaustą. Taigis, nuėmus nuo vaikio apsiaustą, rankos teoriškai pagal tavo piešinį turėtų būti rankovių vietoje; o jei ne, tai apsiausto rankoves turėtų visai kitaip kaboti. Kaip matai, tęsti galima būtų ir toliau, bet šiame etape to daryti neverta.. Matai, čia jau techninio išpildymo klausimai. Kaip minėjau tu apsiėmei atlikti sudėtingą užduotį, ir kaip pradžia visai neblogai, bet kaip galutinis rezultatas...
    3) "Veidas - tom dviem linijom-raukšlėm, tą berniuką kaip reikiant pasendinai. Žvilgsnis - kiek drumzlinas; ir aplamai, tokis jausmas, kad tavo berniuką kamuoja sunkios pagirios."
    - dėl raukšlių, čia jau ne mano išmislas, taip sugalvojo pats Kishimoto,
    aš tai tik perpiešiai, na gal šiek tiek paryškinau. O dėl pagirių visko gali būti....

- na va, galėjai ir iš karto pasakyti, kad dalis piešinio yra kopijuota.

P.s.: matai, dar vienas dalykas yra čia svarbus: galbūt į visą tai pažiūrėjai iš mangiškos pusės; manasis požiūris buvo grynai meninis. Jei iš tiesų tu pašei kaip komiksą(manga), tada visus savo komentarus atsiimu atgal

P.s.s.: Blueangel gerai parodė piešinio sustatymo esmę/struktūrą.
    Paskutinį kartą taisė arna : 2007-02-12, 16:27

Narys
    SETA avataras
    Įstojimo data
    2006 07 09
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Va keli piestukais spalviti piesinukai, seip tai pirma karta spalvinau spalvotais piestukais po to kai rimtai susidomejau anime tai nieko gero ir nesigavo, bet vistiek ilgai piesiau ir nuomoniu sulaukti is jusu noriu (nes pazystami nieko normalaus nepasako )

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58

Seta'i

Galiu pasakyti iš karto kas man patiko tavo piešinukuose: tai kiek erotizuotos tavo lėlytės ir juodas jumoras.
    Iš esmės daugiau pridurti teigiamo sunku ką būtų: bandai piešti taisyklingai, laikaisi atitinkamų proporcijų, turi savo patrauklų, kiek erotišką (tokis truputį fetišas ) , bet kartu ir kiek vaikišką stilių. Trumpai tariant mūsų vertinimui pasiūlei porą "barbių devyndarbių" . Kad taip nebūtų buvę, į tas lėlytes reikėjo įlieti kiek gyvybės; dabar atrodo kaip kokios humanoidės (mechos). O kaip tą padaryti, turi sugalvoti jau pati.
    - Visai šauniai atrodo tie vargšai zuikučiai. Ir sugalvok tu man juos taip.....
    - lėlytė juodu bikiniu tikrai stipriai nupašyta (lyginant su antraja);

P.s.: asmeniškai man patinka ką nupašei; jei tai nebūtų jaunatviškai vaikiška, atrodytų visai neblogai. Jei po kelerių metelių kruopštaus darbo vėl grįštum prie šios temos, manau šias lėlytes uhhhh, kaip gerai nupaišysi.

Narys
    Rune avataras
    Įstojimo data
    2002 04 10
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    piestukas>rezultatas nufotkinamas>gimp(panasu i photoshop,tik nemokamas)
    ten tonus sumeciau ir voila
    dar keli greitukai.kaip matot su rankom nedraugauju , nemuskit

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Tadam! Spėju matote bene paskutinį mano darbą...
    Liūdna, o kaip liūdna, bet toks gyvenimas...
    Nagi, nagi...

Čia pavaizduotas tikrių tikriausias mitologinis
    žemaičių velnias, tik tiek, kad aš jį aprengiau - pasirodė,
    kad jam šaltoka turėtų dabar be drapanų būti.
    Tai tiek...

Gal kokį komentariuką mestelsite?

Puslapis 7 iš 92 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •