Žiūrėti balsavimo rezultatus: Evos Metas / Eve no Jikan įvertinimas:

Balsavo
92. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: (Nuostabus!)

  74 80.43%
 • 4

  16 17.39%
 • 3

  2 2.17%
 • 2

  0 0%
 • 1: (Šlamštas!)

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 23

Evos Metas / Eve no Jikan 2009

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2012 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  154

  Evos Metas / Eve no Jikan 2009


  EVOS METAS
  Eve no Jikan - Time of Eve


  Režisierius: Yasuhiro Yoshiura
  Studija: Studio Rikka
  Transliacija: 01.08.2008 - 01.09.2009
  Žanras: mokslinė fantastika, drama, kiberpankas
  Panašūs anime: Pale Cocoon, Robot Carnival, Texhnolyze
  AniDB reitingas: 9.02 (298)
  Trukmė: 6ep. x 15min. ONA
  YouTube:
  Sweet Disposition (AMV) / Ending Song
  Aprašymas: Japonija, netolima ateitis. Robotai imti pritaikyti įvairiose sferose. Laikui bėgant androidai tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Pagrindinis anime personažas Rikuo, vidurinės mokyklos moksleivis, nuo pat gimimo augo su vienu iš tokių technikos stebuklu, kuris jam tapo kasdieniniu buitiniu įrankiu. Vieną dieną, jis atranda, kad keliantis nerimą žodžiai buvo aptikti jo naminio androido įvykių žurnale: „ Ar tau patinka Evos Metas?“.

  Nuo to viskas ir prasideda, kai Rikuo su savo geriausiu draugu pradeda tirti savo pačių androidą ir aptinka dar daugiau paslaptingų ir keistų dalykų.


  Atmosferinis anime, kurių šiuo metu tikrai reta, o atrodo padaryta tiek mažai: nupieštos kelios istorijos iš kavinės gyvenimo netolimoje ateityje. Pastebėta, kad šiame anime vyrauja garsaus JAV fantasto rašytojo Aizeko Azimovo idėjos, iškeliami filosofiniai klausimai. Palyginus su dešimtimis knygų, kur Azimovas nuosekliai analizuoja visas kliūtis ir nelogiškumą, išplaukiančias iš „Trijų Įstatymų“, šis anime tik trumpa ištrauka. Trumpa ištraukia, kuri idealiai įsikomponuoja į Azimovo pasaulį, papildant jį vizualiai ir darant taip, ką nesugebėjo amerikiečių scenaristai su „Aš Robotas“ ir t.t.. Spręsti apie tai, kiek tai arti mūsų ateičiai, arba ant kiek ji yra atitolusi, manau – kvaila.

  Anime užpildytas dešimtinis alegorijomis ir įdomiom mintim, kurios realizuotos ne pokalbio metu, o vaizdiškai. Pavyzdžiui, kai robotai nešioja aureolę. Apie piešimą, manau, kad daug kalbėt nereikia, nes viskas ir taip prieš akis matosi. Vaizdų sodrumas sukuria nuostabų pasaulį.

  Reziumė:Nors pasaulio koncepcijos plane autoriai beveik nepadarė nieko, paimdami tik viską geriausią iš Azimovo ir kitų fantastų, tai siužeto plane autoriai pasistengė. Per trumpas šešias serijas jie sugebėjo paleisti daugiau siužetinės linijos, nei jos galima aptikt 26‘ių serijų seriale. Didžioji dalis siužetinės linijos yra neišsakyta, palikdama vietos fantazijoms.

  Neabejotinai, Eve no Jihan – mažas šedevras, kurį su malonumu pažiūrės
  klasikinės fantastikos gerbėjai ir žmonės, kurie suvokia anime, kaip meną, o ne štampų rinkinį...


  Vaizdai iš anime:
  Ar tau patinka Evos Metas?
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-02-28, 00:36

 2. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 3. #2
  Narys talismanas avataras
  Įstojimo data
  2008 07 03
  Vietovė
  Dark city
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai pritariu. Anime labai įdomus "perliukas mokslinės fantastikos mėgėjams". Apie EVE No Jikan gerumą viską pasako ir įvertinimas....

 4. #3
  Rašo
  Doommuks avataras
  Įstojimo data
  2009 02 22
  Vietovė
  Chibi world
  Įrašai
  268
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Va čia tai kažkas kito.... Jau toksai geras anime. Įdomus be galo, piešimas gražus, istorija įtraukianti, vertas pažiūrėti vien tik dėl tos paslapties aplink kurią, visiškai neutraliai sukasi visas veiksmas.
  5/5

 5. #4
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  šiaip vengiu anime su robotais, bet šis tikrai patiko, toks ramus, be visokiausiu transformacijų ir panašių dalykų, gali į viską įsigilinti, apsvarstyti labai patiko maža mergaitė, kuri vis teigė esanti katė, labai miela santikių nerpliojimas tarp herojų priverčia susimastyti ką pats darytum, ką jaustum

 6. #5
  Memento mori djmindziulis avataras
  Įstojimo data
  2009 05 17
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  92
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Na, nesu kiberpank anime gerbejas, taciau sitas patiko. Toks ramus, be jokiu kovu. Piesimas tikrai labai geras. 5/5

 7. #6
  \(⌒ヮ⌒)/

  Buiwis avataras
  Įstojimo data
  2008 07 22
  Vietovė
  Sostinė
  Įrašai
  158
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  5/5 :rolleyes: Trumpas, bet geras. Anime fantastinis, bet ir kartu toks realus . Nerealiai viskas nupiešta, siužetas neblogas, daug įdomių minčių, veikėjai įdomūs, o ko daugiau ir bereikia
  Paskutinį kartą taisė Buiwis : 2009-11-10, 21:24

 8. #7
  Rimtas forumo narys Mendeks avataras
  Įstojimo data
  2008 01 21
  Vietovė
  Marijompole/Kaunas
  Įrašai
  125
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Galėtų ir antrą dalį išleist ar koki tai pratesima lb idomi pirma dalis buvo tai gal ir daugiau ką pakurtų panašiai

 9. #8
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  29
  Na, kad jau sumanė sudaryt aprašymą, tai perkeliu savo komentą čianais, kad oficialiai viskas būtų taip sakant.
  Nors anime tikrai yra kokybiškas ir išsiskiriantis, bet visgi iš karto to nesupratau. Iš visų sėkmingų atsiliepimų tikėjausi kažko nerealiai įspūdingo, nors ir nujaučiau, kad nepatiks labiau už mėgstamiausius. Bet iš pat pradžių gavosi net blogiau nei tikėjausi. Pirmi trys epizodai pasirodė itin monotoniški, net neskaitant to, kad serijos netrūko ir dvidešimties minučių. Taigi nusileidau ant žemės ir sustabdinau peržiūrą labai ilgam laiko tarpsniui, kol galūtinai neišleido trijų likusių epų. Ironiška, bet juos pažiūrėjęs, likau visiškai kitokios nuomonės negu prieš tai. Sugebėjau pilnai atsimėgauti šio anime potencialu, o paskutinė serija netgi sugebėjo smarkiai sugraudinti, nors kiek pamenu ketvirtoji irgi buvo itin jausminga.
  Kiek dabar apie tai nepagalvoju, tai prieinu prie išvados, kad man realiai trūko situacijų ir įvykių įvairovės. Būtent pačios peržiūros metu to nesijautė, bet po jos ryškiai užsinori serialo formato ir savaime aišku daugiau serijų. Bendrai tai pati idėja ne tokia originali kaip daugelis pagalvoja, nebent pati Evos kavinė įkvepia nuostabai ir susižavėjimui. O šiandieninės robotų istorijos ir ateities vizijos populiarumo nestokoja. Vat kas tikrai nustebino, tai anime atmosfera, kuri man pasirodė neeilinė, ar kaip čia išsireiškus - nebūdinga dažniems japonų anime serialams, kuriuose jinai pastebima atvira akim. Na bent jau aš ją pastebiu ir reikalui esant skirstau į beprasmes kategorijas. Ir galų galiausiai, Eve no Jikan - mažų mažiausiai unikalios nuojautos darbelis, gebantis sudominti, pralinksminti ir priverčiantis stilingai pasinerti į ateities pavidalą.

 10. #9
  Simintis Sun

  Eisas Kuperis avataras
  Įstojimo data
  2006 01 25
  Vietovė
  Unknown System
  Įrašai
  545
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Ko gero labiausiai erzinęs anime. Po pirmo turėjau laukti antro, tada nekantravau iki trečio, po to vis nesulaukiau 4 epo... O žiūrint visus iš karto ko gero visai kitas jausmas.
  O šiaip persivalgius robotų/mechos ir žmonijos karų tikrai smagu pamatyti kažką tokio kaip šis, nors nepasakyčiau kad jis yra stulbinantis ar nagrinėjantis visiškai naują mintį, tiesiog tikrai buvau pasiilgęs tokios ramios istorijos.

 11. #10
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  33

  Love

  Duodu didžiausią įvertinimą, kokį tik galima duoti. Anime su robotais, kuris turbūt labiausiai atitiktu realybę, malonus, ramus, gražus piešimas, įtraukiantis ir verčiantis susimąstyti, veikėjai tikrai įdomus. Man jis labai patiko ir tikrai norėčiau pamatyti tolimesnius įvykius, jei jie bus tokie, kokie yra dabar, o ne kokios transformacijos, kur jau būtu absoliuti fantastika... Mane labai sužavėjo šis anime ir nei vieno blogo žodžio neturiu apie ji, viskas buvo tobula ir skiriu jam vieta tarp savo geriausiųjų anime.

 12. #11
  Hentaiščikas zeroevil avataras
  Įstojimo data
  2008 02 18
  Vietovė
  jonava
  Įrašai
  73
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Seniai norėjau pamatyti tokį anime, be jokių kovų ir super powers. Ramus, gražus, piešimas tikroviškas. Veikėjai gerai išvystyti ir kiekvienas turi savo charakteri, kas nepasitaiko labai dažnai. O svarbiausia tai, kad jis tikroviškas 5/5.

 13. #12
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  59
  Patiko. Ypač idėja ir jos pateikimas. Tingiu daug rašyt kažką, tad iškart duodu 4, nes kažko trūko dar ir turiu omeny ne tai, kad pabaigos dar nėra.
  SCREW YOU, PEOPLE!

 14. #13
  Tiesiog žmogus
  svajone avataras
  Įstojimo data
  2008 09 21
  Vietovė
  saule zenite
  Įrašai
  186
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Drąsiai duodu 5. Tokia šilta ir jauki istorija! Seniai buvau išsiilgus kažko paprasto, gero, žmogiško. Sužiūrėjau viską iš karto. Įspūdis nepakartojamas. Labai patiko muzika. Labai jau į temą xD

 15. #14
  big fcuking surprise
  amaeru avataras
  Įstojimo data
  2008 11 15
  Vietovė
  LT
  Įrašai
  131
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Eve no Jikan jau nuo pat pradžių gerą įspūdį paliko. savotiška idėja, gražus piešimas. visos dalys puikiai susižiūrėjo. :}

 16. #15
  Naujokas Iza.Dei. avataras
  Įstojimo data
  2009 04 19
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  14
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nemėgstu pernelyg mokslinės fantastikos, bet čia- šedevriukas. Puikus išpildymas ir mintis (nors ir nesava), dėkui dievui nėra tų visų "transformatorių" ir karų, nes jie jau iki gyvos galvos įgrisę. 11/10
  **čia matote labai gražų paveiksliuką, kuris dedamas, kad parodyčiau, kokia ale aš faina. Šis paveiksliukas antiek šaunus, kad sapnuosis Jums naktį.**

 17. #16
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2012 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  154
  Smagu, kad šiais metais sulauksime ir pratesimo filmo formoje, kadangi siužetui dar palikta pakankamai daug vietos. Kas liečia šio anime, kai kur buvo paliktas gan įdomus ir tikslus pastebėjimas, ko nebuvo pažymėta aprašyme:


  It simply blew my mind away...

  "Būti tuo, kuo nesi" - kertinė Evos Meto idėja. Ir jai perteikti puikiai pasinaudotas roboto ir žmogaus santykis.

  Argi jums niekas niekada nėra sakęs: tu nesi tuo ar nebūsi tuo? Neteko būti nuvertintu iki besielės būtybės (roboto?).

  Didžiausias šio kūrinio žavesys - tai parodymas, kad nepaisant nieko, tu gali būti kuo tik nori... Tu gali paprieštarauti bet kokiai logikai ar dėsniams. Nes tu to nori ir sieki... Mes, žmonės, tai dažnai užmirštame. Uždedame etiketes: tu silpnas - niekada nelaimėsi, tu kvailas - niekada nebūsi protingas, tu robotas - niekada nejausi...

  Žmogus - apgailėtinas padaras. Jis, bijo, kad kažkas už jį gali geriau jausti, geriau mylėti... Tiesiog būti... geresniu žmogumi... Ta baimė virsta į neracionalius sprendimus, kurie grindžiami logika bei "etiketu"... Juk taip puiku, kai gali logiškai pateisinti savo baimę. Nes tada, kad ir iš kokio kampo žiūrėtum, visada liksi teisus. Ir niekas, po velnių, nesupras, kad tu tiesiog esi bailys ir BIJAI!. BIJAI būti prastesniu už tą, kurį visada laikei atlieka, bereikšmiu, besieliu... robotu...

  Nuostabus kūrinys. Labai gili mintis. Rekomenduojama žmonėms, kurie nori peno apmąstymams. Apie realizaciją išvis nėra ką kalbėti. CG tiesiog "nupučiantis". Detalumas neišpasakytas. Taip, veiksmo mažai. O kam jis? Įsigilinti į istoriją, suvokti kaip jaučiasi žmogus, robotas... Suprasti. Galų gale pasijuokti iš mielo vaiko... Ašarą išspausti...

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •