Puslapis 4 iš 9 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 140

nowJapan'09 Saga: The Afterparty

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Mano anas komentaras dėl neaiškių priežasčių buvo ištrintas, jame buvau užsiminęs apie chill-out zoną. Tai dabar tiesiai klausiu, ar ten bus viena salė, ar bus daugiau vietų kur būtų galima ramiai atsisėst ir pabendraut, ar tiesiog reik visą laiką stovėt, klausyt neaiškios muzikos bei trintis? Taip pat kada viskas baigiasi? Būtų ne jėga jei iki 1h nakties vyktų renginys, o po to be taksi nesigautų kaip kitaip grįžt.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Čefyro Katilas
    riyo avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    capital
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    Mano anas komentaras dėl neaiškių priežasčių buvo ištrintas, jame buvau užsiminęs apie chill-out zoną. Tai dabar tiesiai klausiu, ar ten bus viena salė, ar bus daugiau vietų kur būtų galima ramiai atsisėst ir pabendraut, ar tiesiog reik visą laiką stovėt, klausyt neaiškios muzikos bei trintis? Taip pat kada viskas baigiasi? Būtų ne jėga jei iki 1h nakties vyktų renginys, o po to be taksi nesigautų kaip kitaip grįžt.
    O ką anam poste rašei? Čiūju ką nors netaip, jei Airiz ištrynė.

Bus atskira zona, bet ne tokia ir chillova - garsas persilies iš pagrindinės zonos. Vakaruška baigsis ~4-5.
    "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)

AnimeMinusFamHator

sek0ne avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    kns
    Įrašai
    1.302
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    47
    o kodel nera j-rap, j-techno. vien j-crap muzika. nejuagi visi otakai crapa klauso? ale ayumi hamasaki, anime ostus ir x-japanus visokius
    oi, as gi neisiu, bet siaip idomu, gi japonu muzikoj yra tikrai puikiu pavyzdziu ir tikrai geros muzikos, o ne anime related

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Kilo aistros, kuo toliau to karščiau, teko trint
    O ta zona atvira? ne kitose patalpose?

sek0ne, gera mintis dėl techno o.O
    dar kokio DNB .... neapsiribokit pliz vien popsu ir roku.
    Spoileris:

p.s. pažiūrėjau interjerą to baro... ghm...prie Cosplay temos jokiais galais nesiriša, maine salė neturi jokio jaukumo dėl to "kafelio" ant grindų, dar pačios nuotraukos nepalyginsi su Tarantino klubo nuotraukomis, bet čia jau antraeilis dalykas ...
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-11-05, 19:33

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58

keli pastebėjimai

Citata Autorius D1e Žiūrėti skelbimus
    [B][SIZE="4"]
    Konkursai, prizai-striptizai;
    Įspėjimas: necenzūruota vakaro programa skirta tvirtų nervų savininkams, galintiems ištverti daug nuogybių.
    Tikriausiai čia viskas juokų formoje? Nes kažkaip nepilnamečiai ir prizai-striptizai bei nuogybės kaip ir nelabai tarpusavyje dera, anonsuojant pusiau atvirą renginį.

Beja, niekaip nesupratau loginės šio sakinio struktūros:
    Citata Autorius D1e Žiūrėti skelbimus
    Dėmėsio: Į vakarėlį įleidžiami ir nepilnamečiai. Pilnamečiai, turėkite su savimi amžių įrodantį dokumentą.
    Nepilnamečiai įleidžiami paprastai,o kad įleisti Pilnametį jam reikia turėti dokumentą? Jei galvojate taip apsidrausti pardavinėdami alkoholį, tai labai stipriai rizikuojate nusvilti manydami, kad nepilnamečiai nevartos alkoholio. Turėsite blogą reputaciją (ir nemalonumų),jei per jūsų vakarėlį "netyčia" ar "slapta" prisigers kuris iš vaikų(nepilnamečių), o po to jam kas nors negerai atsitiks. Tad, manau, bloga mintis į a lia "peep'show" (apgal programos anonsus) leisti vaikus.

Ar ne geriau reikėjo daryti dieninį renginį vaikams-nepilnamečiams ir vakarinį/naktinį - pilnamečiams.

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    shut arna. Ne visi nepilnamečiai saves nekontroliuoja. Kodėl pvz aš turėčiau kentėt dėl kelių kitų nepilnamečių jei ir prisidirbtų jie? Ir bus tvarka, pamatysi. Praeitame after party niex nieko "nepadegė" ir šiame niex nieko "nepadegs"
    Kartoškė

Klyšakojis piratas ;O
    dubi avataras
    Įstojimo data
    2008 10 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Nesigadinkit nuotaikos bandydami vienas kitam kažką įrodyt... Reikėjo galvot prieš organizuojant.
    Paskutinį kartą taisė dubi : 2009-11-05, 20:38
    Same as you but different.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius SataNa Žiūrėti skelbimus
    Ir bus tvarka, pamatysi. Praeitame after party niex nieko "nepadegė" ir šiame niex nieko "nepadegs"
    - taip, jei dar "netyčia" neapsirūkys.

shut arna. Ne visi nepilnamečiai saves nekontroliuoja. Kodėl pvz aš turėčiau kentėt dėl kelių kitų nepilnamečių jei ir prisidirbtų jie?
    - o aš niekaip nesuprantu, kam jums PILNAMEČIAMS reikalingi naktiniams vakarėliams NEPILNAMEČIAI? Čia tik šiaip, toks retorinis klausimas, pastebėjimas.
    - ("baro" apyvartą galvojate tai padidins, ar dar kas nors?)

Reikia skirti vakarėlius, kurie skirti vaikams, jaunimui ir tuos, kurie atviri bet kuriai amžiaus grupei. Jei norite "tūsintis" su alkoholiu, žolyte ir prizais-striptizais bei nuogybėmis, tada, - VAIKAMS tokiame renginyje NE VIETA!

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    "vaikų(nepilnamečių)".. prikolistas atsirado.
    P.S. Su lietuvių kalbos gramatika tau nekas, tai galbūt tiesiog nesugebėjai teisingai minčių išreikšti..

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius dubi Žiūrėti skelbimus
    Atsakau už Satana renginyje...
    jei būčiau tame renginyje ir pamatyčiau, kad girdote ar duodate parūkyti ko nereikia VAIKUI, už save tikrai neatsakyčiau.

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus

- o aš niekaip nesuprantu, kam jums PILNAMEČIAMS reikalingi naktiniams vakarėliams NEPILNAMEČIAI? Čia tik šiaip, toks retorinis klausimas, pastebėjimas.
    - ("baro" apyvartą galvojate tai padidins, ar dar kas nors?)

Reikia skirti vakarėlius, kurie skirti vaikams, jaunimui ir tuos, kurie atviri bet kuriai amžiaus grupei. Jei norite "tūsintis" su alkoholiu, žolyte ir prizais-striptizais bei nuogybėmis, tada, - VAIKAMS tokiame renginyje NE VIETA!
    ką čia knisi protą. Aš varau ten su žmonėm susitikt, pabendraut, kurių seniai nemačiau kaip pvz Izzo. Čia viena iš priežasčių dėl ko ten ir varysiu, kad pasižmonėt.
    Kartoškė

Klyšakojis piratas ;O
    dubi avataras
    Įstojimo data
    2008 10 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    jei būčiau tame renginyje ir pamatyčiau, kad girdote ar duodate parūkyti ko nereikia VAIKUI, už save tikrai neatsakyčiau.
    Kalbėjau rimtai.
    Same as you but different.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    ką čia knisi protą. Aš varau ten su žmonėm susitikt, pabendraut, kurių seniai nemačiau kaip pvz Izzo. Čia viena iš priežasčių dėl ko ten ir varysiu, kad pasižmonėt.
    Esi vyrukas, kuris ir išgeria, ir parūko ko nereikia ir dar "pastumdo" tą prekę. Tai suaugusių pasaulis ir vaikams, šalia tokių ne vieta ir ne laikas. Kaip to nesuprantate.

Man vaikas ir nepilnametis yra vienas ir tas pats. Jei renginio organizatoriai tokie kaip "olandai" tolerantiški ir vienodai siūlo tas pačias pramogas(gėrimai, a lia striptizai) ir suaugusiam ir vaikui, tada - gaila. Tai rodo, kad nemokate skirti tam tikrų pramogų įvairioms amžiaus grupėms. Norėčiau pamatyti, kaip šalia pilnamečių "tūsinasi" iki paryčių dvylikamečiai ir vienuolikamečiai ir dar tiems kuriems 10metų..

Jei renginys būtų tik PILNAMEČIAMS, viso to, ką čia dabar parašiau - nerašyčiau.

Citata Autorius dubi Žiūrėti skelbimus
    Kalbėjau rimtai.
    - ir aš.

nepykit, bet per tokius naktinius renginius yra nemaža rizika vaikus, nepilnamečius, kurie ten malasi, "patupdyti ant adatos". yra ir kitokios rizikos..
    Daugelis jūsų šito nežinote ir neįvertinate arba net neįsivaizduojate, kad taip gali būti.

Galiausiai esu kategoriškai prieš tai, kad į pilnamečiams skirtą programą rinktusi vaikai. Va šito niekaip nesuprantu, kam organizatoriai nedarė jokio amžiaus cenzo, kai vakarėlis nusimato su alkoholiu ir nuogybėmis.

Tad dar kartą leiskite paklausti: kam jums tokiame renginyje reikalingi NEPILNAMEČIAI?
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-11-05, 21:06 Priežastis: Du postai iš eilės

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    atsibodo man jau tokie kaip tu, kurie tik ir nori apriboti nepilnamečius. Ir nekalbėk nesamonių apie mane, kai nieko nežinai apie mane, ok? Dėl sporto seniausiai tų dalykų nebedarau. Aj, bet wtw, gerai kad tokio senio žodžiai nieko nepakeis šioje situacijoje
    Kartoškė

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    atsibodo man jau tokie kaip tu, kurie tik ir nori apriboti nepilnamečius. Ir nekalbėk nesamonių apie mane, kai nieko nežinai apie mane, ok? Dėl sporto seniausiai tų dalykų nebedarau. Aj, bet wtw, gerai kad tokio senio žodžiai nieko nepakeis šioje situacijoje
    - įsivaizduok, "netyčia" vaikai jūsų naktiniame vakarėlyje prisigeria, apsirūko ar dar kitaip apsisvaigina. Ir vieno tokio vaiko mama iš vaikų apsaugos teisių institucijos užsuks dėl visa ko pasižiūrėti, kaip sekasi jos nepilnamečiui. O jeigu dar vakarėlyje ir dėdžių taip netyčia tokių lipšnių ten sėdi..
    - dabar suprantate, ką jums noriu pasakyti?

P.s.: beja, SataNa, tavo gana įdomus požiūris į nepilnamečius. Tave iš viso forumo geriausiai įsidėmejau ir kažkodėl prisimenu dėl tų dalykų, apie kuriuos sakai, kad jau nebedarai. gal pats nebedarai, bet gal kitiems siūlai tai pabandyti padaryti?

Jei renginys būtų tik PILNAMEČIAMS, viso to, ką čia dabar parašiau - nerašyčiau
    Paskutinį kartą taisė arna : 2009-11-05, 21:14

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Taip, dėde arna, visi nepilnamečiai bėga nusigert ir apsirūkyt.

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Puslapis 4 iš 9 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •