Puslapis 3 iš 7 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 100

Pasiūlymai dėl Anime Nights 2010

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Kiek pamenu nepilnamečiams neparduodami alkoholiniai ir tabako gaminiai ir viešuose renginiuose neparduodami stipresni nei kažkiek laipsnių gėrimai (Lieka tik alus ir sidras, ir kartais koks silpnas vynas). Velnio lašų nebus, nes per šitą galima skaudžiai gauti, nepilnamečiams neparduoti ir išvis jų neleisti į naktinę dalį, o dieninį panaikinti. Žodžiu back to the roots.

Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
    Ne apie įsinešimą aš, esmė buvo:
    velns, ne taip supratau, na bet whatever...
    Citata Autorius Aivaras Žiūrėti skelbimus
    balandžio 17-19d. kaip visada man atrodo.
    em, klystate kolega, nes kaip ir minėjau temos pradžioje kitų metų AN bus kitoks ir data irgi bus nebe ta. T.y. tikrai nebebus ji tokia - ir diena, ir mėnesis skirsis. Gal bus anksčiau... Dabar pasakyti negaliu, nes dar tinklelio renginių kol nėra, tai kažką prognozuoti būtų beprasmiška.

Apibendrinant kas buvo aukščiau parašyta tai:
    dėl alkoholio - nelabai, manau, jog tai būtų geras sprendimas + mum didesnis vargas. Būčiau už, jei renginys truktų vieną dieną ir kitą jau galima atsigavinėti and so on, o dabar kai kelias dienas tai tikrai jų ištverti % nepadeda - patikėkit
    kas dėl nepilnamečių - taip buvau numetęs nuorodą į aktualią redakciją įstatymo pakeitimo, bet kol jos neišnagrinėjom, tai nuo tokių komentarų, kad "įleisim ir 16+ asmenis" susilaikysiu Kaip tik šį pusmetį teisę turiu, tai pasidomėsiu, o ir gal referatą kokį tą tema parašysiu, nes visgi reiks man
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Lax.. Žiūrėti skelbimus
    Velnio lašų nebus, nes per šitą galima skaudžiai gauti, nepilnamečiams neparduoti ir išvis jų neleisti į naktinę dalį, o dieninį panaikinti. Žodžiu back to the roots.
    dabar tu logiskai pagalvok ka pasakei nepilnameciu neileist ir dar dienine panaikint tai tik nuo 18 aane tu tai protas

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Citata Autorius ciombiukas Žiūrėti skelbimus
    dabar tu logiskai pagalvok ka pasakei nepilnameciu neileist ir dar dienine panaikint tai tik nuo 18 aane tu tai protas
    Man tai vienodai šviečia, su vaikais daug vargo, o ir be jų prisirinks pakankamai žmonių. Kaltinkit gimdytojus, kad taip vėlai susizgribo xD

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius Lax.. Žiūrėti skelbimus
    Man tai vienodai šviečia, su vaikais daug vargo, o ir be jų prisirinks pakankamai žmonių. Kaltinkit gimdytojus, kad taip vėlai susizgribo xD
    Absurdas

Keep On Rollin' Baby
    Alpha avataras
    Įstojimo data
    2009 07 20
    Vietovė
    Nowhere
    Įrašai
    34
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Čia iš kai kurių postų šviečiasi, kad kai kurie jau gimę pilnamečiais. : )

na nedarykim čia ginčo dėl pilnamečių ir nepilnamečių... -_- ne tam ši tema skirta, ok? pasiūlymų ar pan čia laukiami

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Krad Žiūrėti skelbimus
    na nedarykim čia ginčo dėl pilnamečių ir nepilnamečių... -_- ne tam ši tema skirta, ok? pasiūlymų ar pan čia laukiami
    Krad, pyk nepyk, bet tavo nuomonė dėl nepilnamečių... Idiotiška. Kiek pastebėjau kur tik gali taip ir išsisakai. Nepamiršk tu ir buvai jaunas ir jei pažysti kelis nepilnamečius idiotus, forsus ir panašiai nemanyk, kad visi žmonės tokie.
    P.s. čia tik mano nuomonė nepradėkit šia tema diskutuot ir rietis.

Forumo vilkas

kypshius avataras
    Įstojimo data
    2007 04 17
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    364
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Dėl dieninės dalies galiu pasiūlyti praplėsti organizatorių gretas ir padaryti tarkim "divizija atsakinga už AnimeDay", kuri ir organizavimu, ir rengimu, ir tvarkymusi užsiims, o ir miego trūkumo nebus tokio naktiniams. Žinoma, čia su salyga, jog dieniniai neis į naktis arba bent jau į pirmąją.

Užkalė visus langus ir augina pingviną.

Ami ugnieska avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš už dieninę dalį.
    Manau daugelis nepilnamečių kaip ir kiekvienais taip ir šiais metais laukia AnimeNight\Day, o dabar nebus dieninės dalies....

Citata Autorius ugnieska Žiūrėti skelbimus
    Aš už dieninę dalį.
    Manau daugelis nepilnamečių kaip ir kiekvienais taip ir šiais metais laukia AnimeNight\Day, o dabar nebus dieninės dalies....
    niekas nesakė, kad nebus - čia tik diskusija, ar reikia, ar ne. Nes kiek pasiskaičiau jūsų komentarų - tai dauguma nieko prieš neturi. Na, jei yra poreikis - reiks daryti, niekur nedingsi, sugalvosim vis tiek kokią sistemą, kad palinksminti žmogelius ir padaryti gerą dieną :rolleyes:

I don't care
    Sendokai avataras
    Įstojimo data
    2009 09 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    116
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Na, mano nuomone, dieninės dalies nereiktų. Nors dar nebuvau nei vienam Anime Nights, bet, pagal mane, anime smagiausia žiūrėt naktį, nes aš visada taip darau, taip pripratęs ir komforto jausmas būna. Dar daug kas kritikuoja alkoholinius gėrimus. Na, manau degtinės ar panašių dalykų, tai galėtumėt neleist, bet alus, tai tikrai tiktų tokiam renginiui. Sulčių negurkšnosi gi visą naktį, o alus labai skanu, kai žiūri šedevrą.
    Visokių būna, visokių ir reikia.

Wakaranai
    Idechi avataras
    Įstojimo data
    2008 10 21
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Geri vyrai geroj girioj gerą girą geria XD http://www.pasikeisk.lt/naujienos-2-moncula.html?id=11

I don't care
    Sendokai avataras
    Įstojimo data
    2009 09 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    116
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Idechi Žiūrėti skelbimus
    Geri vyrai geroj girioj gerą girą geria XD http://www.pasikeisk.lt/naujienos-2-moncula.html?id=11
    Lies! All lies!
    Visokių būna, visokių ir reikia.

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Seniai žinoma, jog balta geriausia :]
    Off topic.

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Idechi Žiūrėti skelbimus
    girdysim moteriškas alum ;DD

Puslapis 3 iš 7 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •