Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Kanamemo" įvertinimas:

Balsavo
5. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  3 60.00%
 • 4

  1 20.00%
 • 3

  1 20.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Kanamemo

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Kanamemo


  Kanamemo
  かなめも  Istorijos autorius: Shōko Iwami
  Režisierius: Shigehito Takayanagi
  Transliacija: nuo 2009-07-05 iki 2009-09-27
  Studijos: feel.
  Žanrai: Komedija, Gyvenimiškas
  Trukmė 13 TV x 24 min.
  AniDB reitingas: 6.38
  ANN reitingas: 7.07
  MAL reitingas: 7.36

  YouTube resursai:
  OP || ED

  Papildoma Info:


  Mergaitė vardu Kana gyveno su senele laimingai ir dėl nieko nesuko galvos, tačiau vieną dieną laimė baigėsi kai mirė jos senelė, negano to ji buvo priversta palikti namus. Atsidūrusi gatvėje Kana ėmė klaidžioti ir ieškoti darbo kad galėtų išgyventi, tačiau nesėkmingai kol galiausiai užklydo į nedidelę laikraščių išnešiotojų firmelę kur ją šiltai priėmė. Taip su naująja šeima prasideda kitas Kanos gyvenimo etapas, kupinas daugybės linksmų, ir ne tik, nutikimų kurie praskaidriną niūrią Kanos kasdienybę.

  Piešimas nėra kažkuo iš gražiųjų tačiau žiūrėti kaip ir netrukdo. Aplinkoms detalumo pakanka, o veikėjai atrodo įtikinamai. Kas labiausiai sužavėjo ir patraukė prie šio anime tai veikėjų emocijų perteikimas, paremtas netikėtų veikėjų sučibiškėjimu. Toks emocijų perteikimas labai primena kitą šių metų anime K-on! tiks ten pats piešimas gražiau atrodė.
  Įgarsinimas tikrai labai vykęs, veikėjų balsai skamba įtikinamai ir tikrai kawaii'nai, taigi žiūrisi tikrai gerai. Garso takelis per daug neįstrigo, tiesio susilieja į bendrą vaizdą ir jo net nejunti. Dar grįžtant prie įgarsinimo verta paminėti muzikinį epizodą kuriame veikėjai ne iš ši nė iš to užtraukdavo kokią prie vykstančios situacijos tinkančią dainikę, šiap nemėgstu kaip ima ne iš šio dainuoti, tačiau tasai epas man sulindo tikrai gerai. OP paprastas, tiesiog pristato veikėjus skambant saldžiai dainelei, niekuo per daug neišsiskirdamas. ED jau šiek tiek vertas pagyrimo nes tai čibi stiliaus Kanos darbo dienos istorija skambant saldžiai dainelei.

  Veikėjai taip pat verti dėmesio: Kana nuolat stebinanti savo fantazijomis kuriuose ji kuria įvairiausias paranoiškas teorijas kurio neretai peržengia realybė ribas. Saki laikraščių išnešiotojų firmelės vadovė, nors atrodo tarsi darželinukė, greičiausiai taip ir yra, tačiau ji velniškai valdinga ir griežta todėl visus laiko po savo mažyčiu padu. Hinata nelabai ryškus personažas, vienas kas įstrigo kad ji tikrai mėgsta pinigus ir šiek tiek padlaižiauja viršininkei. Haruka girtuoklė pervertė, ji nuolat priekabiauja prie Kanos, bei kitų mažų mergaičių, taip pat nuolat paskendusi fantazijose. Yume ir Yuuki nuolat burkuojančios įsimylėjėlės, toji jų mergaičių meilė tikrai viską labai smarkiai pagyvina. Mika konkuruoajnčios firmos darbuotoja, jos likimas panašus kaip ir Kanos, ji kilusi iš turtingos šeimos tačiua neaišku kodėl dabar ji savimi rūpinasi pati.

  Verdiktas būtu 7-8/10, kadangi susižiūrėjo puikai, puikus emoscijų vaizdavimas, linksmos situacijos, spalvingi veikėjai, bei nuolat vyraujanti šilta bei atpalaiduojanti atmosfera, leidžia šį anime žiūrėti visiškai atsipalaidavus, taigi norit ko nors linksmo lengvo ir gyvenimiško šis anime jums.


  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-10-17, 14:42

 2. #2
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Taip išgirtas... Reikia griebt

 3. #3
  Esquisse
  Guest
  Mėgstu tokio žanro anime'us . Na, iš aprašymo istorija tikrai pasirodė įdomi Anyway, jis turbūt tiiikrai linksmas anime ;DD būtinai pažiūrėsiu kai bus laiko

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •