Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Onegai Teacher" ivertinimas

Balsavo
156. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

102 65.38%
  • 4

39 25.00%
  • 3

8 5.13%
  • 2

4 2.56%
  • 1

3 1.92%
Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 51

Onegai Teacher

Love Onegai Teacher

Onegai Teacher TV + OVA

AniDB || AnimeNFO || ANN

Metai: 2002
    Režisierius: Yasunori IDE
    Studija: Doumu[/I]
    Oficialus puslapis
    Epų: 12 TV ir 1 OVA

Aprasymas:
    Kai kalba pasisuka apie ecchi turbūt pačios pirmos mintys šaunančios į galvą buna: D-cup, hot springs ir krūva kawaii panelių besitaškančių hot springs'uose, kurių pap`ai nelabai tilptų ir į D-cup. Onegai Teacher ecchi pakylėja į aukstesnį lygį, kuris ecchi anime suteikia kiek kitokį atspalvį.

"All guys are fanboys" [(c) Piro from MegaTokyo] aš neišimtis, ir galiu atvirai pasakyti Please! Teacher nelikau nusivylęs. Šis anime turi visą eilę eiliniame ecchi sutinkamų atributų t.y.: meilės trikampius, kaušą pagrindinį veikėją, extra gražią pagrindinę veikeją, paslaptingą ligą, "kawaii chibi thnigy", annojing little sister, hentai older guy, panas uniformose, panas maudymukuose, panas ten, panas šen. Tačiau labiausiai šiame anime pakerėjo, ne eiliniai ecchi "namiokai" ar dailios panos, o išdirbta apeliacija į žiūrovo jausmus. Ir tikrai nežinau kas dėl to kaltas ar gerai paruoštas "skriptas" ar nepakartojamas "voice actors" darbas ar tikrai kokybiškai nupiešti veikėjai, o gal viskas iš karto, tačiau bežiūrėdamas Onegai Teacher pradėdavau kvatoti visa gerkle taip pat greitai kaip ir nutildavau poto.

Na, nežinau ar jums kada teko įsimylet mokytoją, man asmeniškai neteko, galbūt todėl į šitą istoriją žiūriu kiek kitokiu [ne tokiu kaip į eilinius ecchi anime žvilgsniu. Onegai Teacher priverčia žiūrovą patirti panašius jausmus, kokius patiria ir pagrindinis veikėjas. Tokią dailią mokytoją, kokia yra Mizuho įsimylėti labai lengva, tačiau nemanau, kad kiekvienas lengva ranka leistu ta sau padaryti. Todėl žiūrint šį anime, kas kartą Kei [pagrindinis veikėjas] darant kokius sprendimus, žiūrovas nėra tikras dėl savo sprendimo. Turbūt tai labiausiai ir sužavėjo mane, viso anime metu raudonuodavau kartu su Kei lygiai tiek pat kiek ir juokdavausi iš jo.

Onegai Teacher yra istorija apie vaikinuką Kei, kuris serga "idomia" liga. Jis patyręs didelį emocinį susijaudinimą pasineria į "stand still" buseną, kurios metu kūnas būna beveik numiręs [t.y. nustoja augti ir pan.]. Vieną vakarą stebint žvaigždes jis pamato, būsimąją meilę, Mizuho, kuri yra ateivė, atvykusi rinkti informacijos apie žemę. Įvairių aplinkybių verčiami Kei ir Mizuho susituokia ir pamažu pamilsta vienas kitą. Na taip pamažu ir užverda eilinė ecchi košė.

Kaip jau minėjau Onegai Teacher piešimas akį pamaloninatis. Pats anime siužetas niekuom neišsiskiriantis, tačiau veikėjų charakteriai nėra tokie blankūs kaip eiliniuose ecchi anime. "Soundtrack" nepajuntamas, jis yra ar jo nėra turbūt didelio skirtumo nesudarytų. Kita vertus garso efektai ir "voice actors" darbas nepakartojami ir Please! Teacher suteikiantys daugiau realistiškumo. Vienas dalykas kuris dažnai sugadindavo visą anime sukurtą nuotaiką, yra pastovus "now I will accelerate forward" ir panašaus "crap" kartojimas.

Ir pabaigai, pasakysiu ko nenorėjau sakyti anksčiau. Paimkime eilinį hentai, išmeskime visas pron scenas, padailinkime piešimą, puikiai apdirbkime garsą, viską apvyniokime eiliniu ecchi anime "popiereliu" ir gausime kažką panašaus į Please! seriją.

Parsisiuntimui: eMule | BT

Rodykle:
    Auksčiau paimta citata ["All guys are fanboys"] iš MegaTokyo, kuri tiesiogiai [ir kiek pajuokiančiai] pasako, kad visi vaikinai mėgsta kawaii merginas.
    "Please!" serija, yra bendras pavadinimas: Onegai Teacher aka Please! Teacher aka Please! One ir Onegai Twins aka Please! Twins aka Please! two anime.

Paskutinį kartą taisė Sable : 2008-04-09, 11:16

Mamimi
    Guest
    hah, Mamimi dabar rezia savo nuomone apie visus matytus anime
    Na, OT man is pradziu pasirode visai mielas komedijinis ecchi, ziurejosi gana lengvai. Taciau, paziuirejus paskutine serija, iskilo klausimas: kuriu galu jie rode tas 10 seriju, kur Kei ir Mizuho vienas del kito svaigsta? parodytu tik kaip susituokia, praleistu ta visa tempima - svaigima, tada rodytu nuo tos vietos kaip jie issiskiria, ir butu yay anime ir dar galetu visas serijas padaryt paskutines serijos stilium, aka very ecchi
    laukiu malku...

sielasekys
    Guest
    pagaliau paziurejau seniai norejau

geras anime 5 daviau, labai patiko, ir veikejai ir iigarsinimas and so on, pirma kart visa perziurejau nieko pasirode, antra kart prisigeriau vyno paziurejau ir net uzsiparinau
    labai geras laabai...

aisku yra, yra tikrai fun momentu... ir apskritai, kazkaip jau tiek tu anime maciau kur visi pjaustosi, kapojasi, saudosi, paskui atskleidzia dar daugiau galiu ir daro ta pati tik daug greiciau... vat nezinau paziurejau as tokiu anime na onegai teacher ir he is my master, ir kazkaip atsigauvau, nors he is my master visiskai vidutinis.
    Paskutinį kartą taisė zio : 2006-09-04, 18:56

Narys
    Įstojimo data
    2005 07 23
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    24
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nezinau gal delto kad nesu ecchi megejas sitas animas man nepatiko. Zinoma is sio zanro negalima daug reikalauti, bet tokio apsurdisko scenarijaus dar reikia paieskoti. Pagrindinei veikejai atrodo kaip padaryti pagal sablona: akiniuotas keistuolis, suaugusi merga kuri nekontoliuoja savo emociju ir seip neturi smegenu, beviltiskai isimilejusi klases pirmune, kelios kvailos drauges kurios visada atsiranda nevietoja ir nelaiku. Na ir zinoma vis tospacios simtus kartu matytos ecchi situacijos.
    P.S. cia grynai mano asmenine nuomone

...whatever... Blood_Wolf avataras
    Įstojimo data
    2006 10 28
    Vietovė
    Lost in anime
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sis anime butu tikrai vertas 5balu jei ne tas pasamones pasaulis i kuri patenki del "stand still" sitos vietoj jau kurejai perdejo

(:AnimeGirl:)
    Kure avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    Mazeikiai
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu man sejp patiko labaj labaj!Cool Tikraj vertas 5 tasku!Tik...as nesuprantu kaj tas bernas Key ar kajp ten jis sirgo 3metus stand still ir kajp jo kunas neaugo??? :?

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.629
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    78
    Na šitą drąsiai vadinu echii klasika, nepaisant, kad nėra toks jau ir senas, visgi visiems žinomas gerai ir daugelio matytas, arba privalo būt pamatytas (kaip ir koks Love Hina)
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

eliminate! steiner avataras
    Įstojimo data
    2007 10 17
    Vietovė
    virs kauno
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na geras anime.Pats pirmas mano ziuretas anime (neskaitant lietuvoje rodytu dbz fma ir t.t)

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius steiner Žiūrėti skelbimus
    na geras anime.Pats pirmas mano ziuretas anime (neskaitant lietuvoje rodytu dbz fma ir t.t)
    Jai šita patiko būtinai peržiūrėk "Onegai Twins" jis irgi sukurtas pagal "Please" projektą
    >_< 500x130

(:AnimeGirl:)
    Kure avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    Mazeikiai
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tiesa pasakius man Onegai Teacher daug labiau patiko nej Onegai Twins nu nz ziuret Onegai Twins galima,bet jokio ispudzio man nepaliko...

former german officer
    DarkNazi avataras
    Įstojimo data
    2006 12 25
    Vietovė
    DarkCity
    Įrašai
    58
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    šitas anime man tikrai patiko ir paliko gera įspūdy. Duodu 5 taškus
    Nors galėjo visos dalys būt panašesnes į paskutine serija(ova)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius DarkNazi Žiūrėti skelbimus
    šitas anime man tikrai patiko ir paliko gera įspūdy. Duodu 5 taškus
    Nors galėjo visos dalys būt panašesnes į paskutine serija(ova)
    Jai taip būtu tai būtu ne ecchi, o hentai
    >_< 500x130

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Suduks ant pagaliuko....
    Labai ziauriai primine Green Green. Gal del lievo pieshimo. Labai prajuokino koma, kurioje net brendimas sustoja. Ir seip settingas daug labiau tinka hentajui nei anime. Irgi kaip GG. Kvaili dialogai ir personazai. Kvailas siuzetas ir seip...... 5 balai ir tik uz tai kad praziurejau. Va ova puse velnio. Yra daug geresniu hareminiu serialu. O jei nori normalesnes romatikos geriau ziuret shoujo.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Tai ka Killerbee nepatinka ateiviu meile, nesveikiems zemieciams(as turiu galvoje tuos kominius)

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Evil_of_Darknesz Žiūrėti skelbimus
    Tai ka Killerbee nepatinka ateiviu meile, nesveikiems zemieciams(as turiu galvoje tuos kominius)
    Man ten isvis mazai kas patiko. Tiesiog ecchi mane nesugundysi...

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •