Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 64

Kokias priemones naudojat?

Narys
    ~nyuu avataras
    Įstojimo data
    2009 06 20
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    anoo. akvareliniai pieštukai spalvinimui, sketchui belekoks pieštukas kokį pavyksta susirast (bet labiausiai mėgstu mechaninius), lineartui - belekoks gelinis juodas tušinukas, susitaupius buvau tai sepia copic multiliner'į nusipirkau, rusvo atspalvio, kainavo kaip ir copicas, bet geeras daiktas. o šiaip, tai man patogiausia yra piešt su tablet'u, naudoju SAI ir labai kartais fotošopą.

The end of everything

FlameHaze avataras
    Įstojimo data
    2009 05 05
    Vietovė
    Fuzetsu
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    wacom tabletas
    I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

Naujokas Pumyte avataras
    Įstojimo data
    2009 11 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    as tai sutrinu piestuko sirdele ir po to supirstu spalvinu neblogai iseina http://pumyte.deviantart.com/art/fat...-son-151805803

Naujokas Lucy* avataras
    Įstojimo data
    2010 01 25
    Vietovė
    Srv
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    As dazniausiai piestuku. Dar kartais tusinuku. Esu isbandziusi ir pastele labai fainai iseina....

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    na mano favoritai tai geliniai parkeriai ir/arba paprastas piestukas.

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    manau cia geriausia butu uzduoti sita klausima:
    jeigu piesiant manga ant popieriaus reikia prideti daug tamsiu atspalviu(shesheliams ir panashiai), tai su kuo juos geriausia daryti?(prashau nemineti jokiu photoshop ir kitu kompiuteriniu programu, dar butu gerai, kad su ta priemone butu galima greitai atlikti darba, ir ji nebutu labai prangi, bei tiktu ilgam naudoimui)

Department of Inquisition
    Kuroi Tsubasa avataras
    Įstojimo data
    2009 09 09
    Vietovė
    my imaginary world/Vln
    Įrašai
    496
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius WiliuX Žiūrėti skelbimus
    manau cia geriausia butu uzduoti sita klausima:
    jeigu piesiant manga ant popieriaus reikia prideti daug tamsiu atspalviu(shesheliams ir panashiai), tai su kuo juos geriausia daryti?(prashau nemineti jokiu photoshop ir kitu kompiuteriniu programu, dar butu gerai, kad su ta priemone butu galima greitai atlikti darba, ir ji nebutu labai prangi, bei tiktu ilgam naudoimui)
    Juodus šešėlius galima dėt tušu, o pilkus juoda akvarele(tik popierius turi būti pakankamai storas), bet tam reikia nemažai įgudžių, nes jei ką ne taip padarysi, ištaisyt bus praktiškai neįmanoma.
    Bet gal specai ką geriau sugalvos
    Paskutinį kartą taisė Kuroi Tsubasa : 2010-01-30, 18:23
    No one can restrain me with logic

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius Kuroi Tsubasa Žiūrėti skelbimus
    Juodus šešėlius galima dėt tušu, o pilkus juoda akvarele(tik popierius turi būti pakankamai storas), bet tam reikia nemažai įgudžių, nes jei ką ne taip padarysi, ištaisyt bus praktiškai neįmanoma.
    Bet gal specai ką geriau sugalvos
    na su akvarele esu bandes, bet kazkodel vietoj tamsiai pilkos ruda gavisi, gal akvarele bloga, nenusimanau.
    o apie tusha tai mano manymu yra laiko gaishimas, mat tam galima naudoti paprasciausia markeri(koks skirtumas jei kitoj pusej matysis, vistiek pieshiu kekviena puslapi ant vis kito A4 lapo). siaip dabar atspalviams naudoju piestuka, bet jis netinka kai reikia daug tamsos.
    taigi gal kas galit papasakoti daugiau apie akvareles naudoima?

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    na su akvarele esu bandes, bet kazkodel vietoj tamsiai pilkos ruda gavisi, gal akvarele bloga, nenusimanau.
    o apie tusha tai mano manymu yra laiko gaishimas, mat tam galima naudoti paprasciausia markeri(koks skirtumas jei kitoj pusej matysis, vistiek pieshiu kekviena puslapi ant vis kito A4 lapo). siaip dabar atspalviams naudoju piestuka, bet jis netinka kai reikia daug tamsos.
    Nueini į belenkokia parduotuvę ir nusiperki Rusišką akvarelę su medum, arba faber-Castell firmos ;]

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Su tušu labai įvairiai galima piešt, tiesą sakant tai ką Kuroi Tsubasa minėjo manau buvo pabrėžta tai, kad tušą reik skiest ir jo pustonius dėliot teptuku, o ne plunksna. Tad tai yra kur kas geresnis dalykas nei markeris. O taip pat nuo savęs ir patariu akvarele naudot, jei spalvot viską nori tai guašas mažu teptuku yra šaunus dalykas.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Loner
    Sashiri avataras
    Įstojimo data
    2009 09 17
    Vietovė
    Tamsi skyle kazkur savyje (rodos kaunas)
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    juodas tusinukas pvz toks cello iki siol labiausiai prie sirdies buvo bet problema kad negali ka tusinuku nupiesei istrint taigi dar ir automatinis piestukas nes man patogiau tusinuku piest, o piestuku man nelbai einasi (rodos toks per ¨naturalus¨ daiktas ar keip ten ). seip dar niekuo daugiau piest nesu rimtai bandes.

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius Sashiri Žiūrėti skelbimus
    juodas tusinukas pvz toks cello iki siol labiausiai prie sirdies buvo bet problema kad negali ka tusinuku nupiesei istrint taigi dar ir automatinis piestukas nes man patogiau tusinuku piest, o piestuku man nelbai einasi (rodos toks per ¨naturalus¨ daiktas ar keip ten ). seip dar niekuo daugiau piest nesu rimtai bandes.
    jo tie cello tushinukai labai geri , aš irgi juos naudoju, dar ir waperproof jie, tik problema ta kad juos suknoka rasti ir jie greit išsinaudoja

Kolekcionierius Edvinukas avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Grave
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man geriausias draugas piestukas ir juodas zelinis tusinukas pastarieji mano darbai vien tik su jais na kartais panaudoji vienai kitai detalei koki flomasteri ar spalvota piestuka. O seip man graziausi darbai vien juoda balta manga stiliaus nes su seseliaias gali zaist ir seip didesnis efektas nei vien marga

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

NORIU vasaros labai labai
    sesilily avataras
    Įstojimo data
    2009 10 17
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    102
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Lieta Van Gogo akvarėlė ir tušas.

Alter Ego
    Insanity avataras
    Įstojimo data
    2010 01 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    man labai patinka piesti ant popieriaus su piestukais o paskui nuskanavus su photoshop uzbaigti darba, piesimui naudoju "Set of assorted graphite penciles - soft grades" ten eina piestukai nuo 8B iki 2H, puikiai pritaikyti kurti, paisyti yvairiais atspalviais ir panasiai

Narys
    Ivi942 avataras
    Įstojimo data
    2008 11 02
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    As tai dazniausiai eskizuoju su paprastu mechaniniu piestuku 0,5 HB, darau linearta su faber castel markeriais ar kaip jie vadinasi, o spalvinu su Faber Castell 48 eco spalvotu piestuku rinkiniu ^_^ Baisiai patinka spalvinti~! Man tai spalvotas piesinys atrodo daug graziau nei lineartas ar nespalvotas Neseniai atradau backgroundus, net nustebau kaip jie gali piesini pagyvint! O.o
    Siaip dar spalvinu ir su kompu - turiu Photoshop CS, bet dabar dazniau spalvinu su spalvotais piestukais.. xD Neturiu plansetes(bet ketinu pirkti- jau turiu susitaupius :3 ), tai nupaisau linearta su ranka, po to skenuoju ir spalvinu su Photoshopu. Beveik niekada neapvedzioju linearto su photoshopu - tikra kankyne! >_<
    Su guasu ar akrilu labai retai tapau, nors siaip visai smagu... tik labai tingiu ir nerandu laiko xD Truputi tapiau mokykloj... bet ten mano anime nemegsta T_T
    Siaip dar turiu koh-i-noor piestuku nuo H5 iki B5 rinkiny, bet apart mokyklos jo nenaudoju xD
    Labai norisi copic markerius nusipirkt, bet jie beprotiskai brangus T_T

Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •