Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Silent Hill sagą?

Balsavo
34. Jūs negalite čia balsuoti
  • 10

22 64.71%
  • 9

4 11.76%
  • 8

3 8.82%
  • 7

2 5.88%
  • 6

1 2.94%
  • 5

0 0%
  • 4

0 0%
  • 3

0 0%
  • 2

0 0%
  • 1

2 5.88%
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 32 iš 32

Silent Hill 1-4

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    gosh, nu nejaugi taip reikejo isverst Silent hill i Tyliaja kalva? tai gi pavadinimas, o pavadinimai niekada neissivercia x.x
    atmetant visa sulietuvinima varduose ir pavadinimuose(!) aprasymas puikus, mano megstamiausia dalis butu 4. ne, nepagalvokit kad as tik ja zaidziau, tiesiog tai mano tipo baime ir jis (SH4) man isimine labiausiai.

Just Evil
    Evil Mastermind avataras
    Įstojimo data
    2009 02 24
    Vietovė
    Dark City
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19

Cool

Karolis mano prašymu įdėjo pirmas 4 Silent Hill dalis į linkomaniją. Enjoy
    http://www.linkomanija.net/details?9...ll_1-4_PC_Pack
    Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Prieš kiek laiko anglų kalbos olimpiadoj sutikau labai entuziastingą Silent Hill fangirlę. Ji po kalbėjimo įskaitos gal kokią valandą dėstė šito žaidimo psichologines peripetijas ir simbolikas. Pasakojo taip įdomiai, kad greit susirinko net būrelis "paprastų žmonių", kurie net negeimina, bet pasakojama istorija tikrai susižavėjo.
    Kad jau ji man priminė šitą šedevrą (nors šiaip Pyramid Headas ir Bubblehead nurse nepamirštami), tai vakar pažiūrėjau "Silent Hill" filmą. Paprastai siaubo filmai mane juokina, bet šitas tikrai privertė truputį įsitempt. Visa simbolistika nubraukta, bet šizovos slegiančios aplinkos ir monstrų atkūrimas super, man tikrai patiko. Paties žaidimo bandyt turbūt nesiryšiu, bet visom penkiom pritariu, kad čia geriausia japoniško siaubako serija.

P.S. duočiau litą tam, kuris cosplay'intų Pyramid Headą per šių metų nowJapan.

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
    Prieš kiek laiko anglų kalbos olimpiadoj sutikau labai entuziastingą Silent Hill fangirlę. Ji po kalbėjimo įskaitos gal kokią valandą dėstė šito žaidimo psichologines peripetijas ir simbolikas. Pasakojo taip įdomiai, kad greit susirinko net būrelis "paprastų žmonių", kurie net negeimina, bet pasakojama istorija tikrai susižavėjo.
    Kad jau ji man priminė šitą šedevrą (nors šiaip Pyramid Headas ir Bubblehead nurse nepamirštami), tai vakar pažiūrėjau "Silent Hill" filmą. Paprastai siaubo filmai mane juokina, bet šitas tikrai privertė truputį įsitempt. Visa simbolistika nubraukta, bet šizovos slegiančios aplinkos ir monstrų atkūrimas super, man tikrai patiko. Paties žaidimo bandyt turbūt nesiryšiu, bet visom penkiom pritariu, kad čia geriausia japoniško siaubako serija.

P.S. duočiau litą tam, kuris cosplay'intų Pyramid Headą per šių metų nowJapan.
    http://www.animezona.net/forum/showt...l=1#post160182
    Manau Giedrius jau darosi piramid-galvio kostiumą.

Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
    Darėsi. Apsigalvojo jau, tik posto neištrynė. Dar Mao planavo lyg. Na, man nesvarbu kuris suplanuos, svarbu kad renginy būtų Pyramidheadas.
    Statymą didinu iki lito, bučkio ir sausainio
    Wow, reiktų gal apgalvot galimybę darytis tą kostiumą.
    Paskutinį kartą taisė Bardakas : 2010-04-24, 11:44
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    http://www.animezona.net/forum/showt...l=1#post160182
    Manau Giedrius jau darosi piramid-galvio kostiumą.
    Darėsi. Apsigalvojo jau, tik posto neištrynė. Dar Mao planavo lyg. Na, man nesvarbu kuris suplanuos, svarbu kad renginy būtų Pyramidheadas.
    Statymą didinu iki lito, bučkio ir sausainio

EDIT: pagal pastaras naujienas Giedriusonline visgi neatsisakė sprendimo, tad statymą nuimu.
    Paskutinį kartą taisė Futari : 2010-06-12, 17:50

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pradėjau žaisti tik teko sustoti nes žiūriu tas vyras nelabai moka naudotis peiliu ir jį pastoviai nudobia... ką daryt

Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ne jis kaltas, o tu tiesiog nemoki žaist, jei čia apie Homecoming. Pirmi 4 SH buvo geriausi, poto prasidėjo action

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    tai suprantu kad nemoku dėl to ir klausiu nes nežinau ką spaust kad bent švaistyt jį pradėtų laiko rankose peilį ir stovi

Naujokas Tappin-san avataras
    Įstojimo data
    2010 08 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Žaidžiau SH2 ir SH4. Pabaigiau tik SH4 nes antras pradėjo kvailioti ant PC. Šiaip pažaidus 4 dalį negalėjau normaliai užmigti kelias dienas, vien dėl to šiurpaus monstro su dviem rankom ir dviem kūdikio veidais. Tikri šiurpinantis dalykas ir vandens kalėjimas baisus buvo. 4 dalis turėjo nepriklausyti Silent Hill frančise, jis turėjo būti pavadintas "Room 402", bet kuėjai galvojo, kad šis žaidimas nebus pelningas jei neuždės Silent Hill pavadinimo. Taip jie ir padarė ir gavosi šaunus papildymas prie visos SH visatos. Be to muzika visuose žaidimuose nuostabi.

Just Evil
    Evil Mastermind avataras
    Įstojimo data
    2009 02 24
    Vietovė
    Dark City
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Dėl to "Room 402" - tai labai gajus mitas, jau labai labai ilgai kūrėjai aiškima, jog po antros dalies buvo imtasi iš karto kurti 3 ir 4 dalį (dėl to taip greitai vieną po kitos išleido), 3 turėjusi grįžti prie ištakų, t.y., pirmos dalies stiliaus, ketvirta - atnešti kuo daugiau inovacijų. Būtent dėl tų inovacijų ir nepanašumo į praeitas dalis bei šiokio tokio kūrėjų slaptumo ir atsirado mitas, neva 4 dalis iš pradžių neturėjusi būt silent hill serijoje.

Beje, klausimas, žmonės - perėjau naujausias tris užsienio kūrėjų dalis, susidariau nuomonę. Norėtumėt pamatyt jų aprašymus čia?

11. Ačiū Bardakas dėkojo
    regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Na losiau pora ju. Labiausiai patiko tai homecoming. ganetinai baisus ir ddaugiau veiksmo idejo. Dbr teliko sulaukti silent hill shattered memories kiek zinau tai kaip ir 1 dalies remake. Beje sarasa reiketu atnaujinti.

Just Evil
    Evil Mastermind avataras
    Įstojimo data
    2009 02 24
    Vietovė
    Dark City
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Shattered Memories nė iš tolo nėra pirmos dalies ramake'as, detaliau paaiškinsiu, kai įdėsiu aprašymą Kol kas galiu pasakyt tik, jog iš trijų užsienio kūrėjų darbų Shattered Memories labiausiai vertas dėmesio ir vietomis yra tiesiog tobulas, deja, mažiausiai baisi dalis visoj serijoj.

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Evil Mastermind Žiūrėti skelbimus
    Shattered Memories nė iš tolo nėra pirmos dalies ramake'as, detaliau paaiškinsiu, kai įdėsiu aprašymą Kol kas galiu pasakyt tik, jog iš trijų užsienio kūrėjų darbų Shattered Memories labiausiai vertas dėmesio ir vietomis yra tiesiog tobulas, deja, mažiausiai baisi dalis visoj serijoj.
    Ne??? Bet labai jau primena pagal siuzeta pirma dali.

Citata is tavo aprasymo.
    Spoileris:
    Siužetas: Žaidimas prasideda pagrindiniam veikėjui, kurį jums vėliau teks valdyti, rašytojui Hariu Meisonui (Harry Mason) vėlai vakare su savo dukra Šeril (Cheryl) važiuojant atostogų į tykų, kurortinį Tyliosios Kalvos miestelį. Atrodytų, paprasčiausia kelionė staiga pasisuka labai bloga linkme – prie pat miestelio priešais Hario automobilį lyg iš niekur išdygsta neaiškus moteriškas siluetas. Staigiai pasukęs vairą Haris sudaužo automobilį ir netenka samonės. Atsigavęs jis suvokia, kad vyksta kažkas be galo keista – visą miestelį gaubia neįtikėtinai tirštas rūkas, viskas atrodo apleista, lyg visi gyventojai staiga būtų išnykę, o iš dangaus krinta sniegas, nors Haris atvyko vasaros viduryje. Bet blogiausia yra tai, kad Šeril kažkur dingusi.

Silent Hill: Shattered Memories trailer.
    Spoileris:

Just Evil
    Evil Mastermind avataras
    Įstojimo data
    2009 02 24
    Vietovė
    Dark City
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Again - paaiškinsiu plačiau aprašyme, o ir šiaip, bus gana sunku paaiškint neišspoilinant viso siužeto Galiu pasakyt tik tai, jog Shattered Memories gali būti laikomas 1) visiškai nesusijusiu su pagrindine serija žaidimu, 2) vienos iš originaliųjų dalių tęsiniu, jei gauni blogą pabaigą. Pati siužeto užuomazga beveik identiška pirmai daliai, bet daugiau nieko, tolimesnis siužetas nuo pirmosios dalies negali skirtis labiau, nei Shattered Memories.

16. Ačiū Kastetas dėkojo
    Narys alucard avataras
    Įstojimo data
    2011 05 10
    Vietovė
    lietuva,kaunas
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tai vienintelis komp.žaidimų seriją kuria aš bijodavau žaisti naktįjis tikrai man įvarydavo didelį išgasti netikėto spooky metu,dar ta fono muziką,ir tie neaiškus spooky garsai kai nežinai kas išlyst gali iš kito kampo.Atsimenu labai uškniso vandens bokštas SH4.Bet taip bravo.
    Gal kas nors žaidė shuttered memories.Iš kitų dalių išsiskiria tuo kad monstrų negalima nužudytį,o reikia nuo jų bėgtį,taip pat būdavo įdomus pokalbiai su psichologu jo kabinete.Bei ačių už netikėtą galą žaidimo pabaigoje.Net nemalonų pasidarė po to.
    First it control your mind
    Then it destroy your body

Narys

valtiel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 12
    Vietovė
    Nowhere
    Įrašai
    87
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Pereitos 2 dalys. Labiausiai patiko antra. Trečia, mano šiuo atveju išsiskiriančiu požiūriu, tinkamai nepratęsė pirmos dalies istorijos (arba čia man vienam ta "istorija" kreiva gavos). Patiko "4: The Room" idėja. Bet dar kažkiek pritrūko, kad būčiau teikęsis pabaigti. Anyway, savo laiku žaidimai tikrai padarė didelį įspūdį, ir kol kas neteko žaisti nieko įdomiau. Parašiau net 2 ir 3 dalių apžvalgėles )
    持ち上げて、解放して

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •