Puslapis 13 iš 23 PirmasPirmas ... 31112131415 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 193 iki 208 iš 361

nowJapan'09 atsiliepimai

Nya~ :3 lilithiannah avataras
    Įstojimo data
    2009 03 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Okei, nebuvau cia simta metu jau bet gryzau is NowJapan ir nusprendziau pasidalinti savo nuomone.

Pirma: atmosfera buvo super, tai mane isgelbejo nuo nuobodulio, nes ejau, galima sakyti, viena. Kospleyeriai lietuviai si karta per didelio ispudzio nepadare, nors maciau viska, taciau i aki niekas per daug nekliuvo is tiesu. Nebent SpongeBob kuris atrode kaip evil spy from the undrworld (ir ne i tema is tiesu) ir dar keli ryskus neskoningi personazai. Labai patiko nezinomas vyriskas veikejas is kzkokios mangos/anime apie kuria net nesu girdejus. Jei kas zinot, su kepure ant sono, baltu tinkliniu pasijoniu is galo, viena akis uzdengta fioletiniais plaukas (turbut, jei teisigai prisimenu). Latviu kostiumai, galbut, nebuvo geresni uz musiskiu, taciau jie kaip profesionalus cosplayeriai pasirode scenoje. Musiskiams to truksta. Atsiprasau, jei tai zeidzia, taciau mums tikrai truksta praktikos ir ziniu. Mes per mazai domimes, manau. Reiktu turbut labiau pasistengti isijausti i veikeja, o ne kostiuma tobula padaryti (uz ka, siaip, pas mus dalina prizus).

Okey, dabar apie antra diena atskirai. Buvau visiskai viena, taciau buvo LABAI idomu. Visalaik turejau ka veikti. Modelino dirbtuves buvo juokingas dalykas, taciau nusprendziau pasibandyti. Na, pasibandziau ir laukiau kol mano figurele isdzius. Laukiau laukiau, nusprendziau nueiti pazaisti, papiesti ir t.t. Gryzau ir neberadau savo figureles. Kas ja paeme? Neisivaizduoju. Taciau tai labai nuliudino. Labiausiai patiko animacijos stendas. Sukurti trumpa savo animacija - turbut viena is didziausiu kiekvieno animeshniko svajoniu. Nors, ka as zinau, galbut tai tik viena is mano didziausiu svajoniu. Zodziu, buvo ka veikti ir salia pat scenos, taip kad nieko nepraleidau.

Bendrai neigiamos puses: nepatiko apsvietimas, garsas ir ekranas. As sedejau netoli scenos, bet vis tiek nieko nemaciau. Labai nervavo kad nebuvo praejimo aplink scena antrame aukste, pastoviai reikejo leistis i pirma auksta ir apeidinet scena "is apacios". Taip pat nepatiko kaikuriu zmoniu elgesys prie Osakos stendo. Galima gi buvo tiesiog atsistoti i eile... Del blogo apsvietimo pasidaviau ir nebedariau nuotrauku antraja diena. Dabar to gailiuosi Dx Taip pat nemanau, kad afterparty reikejo daryti iskart po pirmosios dienos, kai i antraja reikejo keltis beveik taip pat anksti...

Bendrai teigiamos puses: Organizatoriai pasistenge. Ir del garso ir vaizdo trukumu kalti tik tie, kurie sedejo prie pulto, ne organizatoriai. Man patiko renginys, viska spejau pamatyti, paklausyti ir suzinoti. Nuotaika pastoviai buvo gera, neskaitant poros nekokiu nutikimu. Zodziu, patiko nerealiai, gaila necosplayinau, bet kitam kartui pasistengsiu tikrai.

Nesistebiu del kainos, nes, kaip turbut pastbejot, daug kas buvo nemokamai. Girdejau kad prizu fondas sieke 8000 lt, tiesa ar melas? D:

2. Ačiū Cere dėkojo
    "Umi no Suna" Dark
    radament666 avataras
    Įstojimo data
    2007 02 18
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    182
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius lilithiannah Žiūrėti skelbimus
    Girdejau kad prizu fondas sieke 8000 lt, tiesa ar melas? D:
    Manau jog tiesa nes, vienas is prizu buvo nesiojamas kompas.
    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius lilithiannah Žiūrėti skelbimus
    Labai patiko nezinomas vyriskas veikejas is kzkokios mangos/anime apie kuria net nesu girdejus. Jei kas zinot, su kepure ant sono, baltu tinkliniu pasijoniu is galo, viena akis uzdengta fioletiniais plaukas (turbut, jei teisigai prisimenu).
    Jei gerai supratau aprašymą, manau tu čia rašei apie Ciel iš Kuroshitsuji~

Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

5. Ačiū Cere dėkojo
    Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Reshef Žiūrėti skelbimus
    Rimtai zmones gal kas gali pasakyt kas trecia vieta amv conteste uzeme? 1st and 2nd jau aiski, bet apie 3rd nieko dar neteko girdeti...
    Nesu tikras, bet manau, kad tas Squall`o minėtas paskutinis amv. Tik nei autoriaus, nei pavadinimo negaliu prisiminti.

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius Džiro sesė Žiūrėti skelbimus
    Jei gerai supratau aprašymą, manau tu čia rašei apie Ciel iš Kuroshitsuji~
    Jo, Ciel Phantomhive, aš irgi taip pat supratau.

8. Ačiū Cere dėkojo
    מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96

That's All Folks

paskutinis pack'as
    Spoileris:

Yra video: K-ON, grupė be kostiumų, em,Dansu competition su Naruto ir džoistikų, dvėjų merginų pasirodymas ( šokis), Eguros karaokė..ir dar kažkas...vakare gal ir sukelsiu
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-08-31, 14:25

Huzzuh!!
    FantasyBeast avataras
    Įstojimo data
    2007 06 18
    Vietovė
    Traveling in Space...
    Įrašai
    121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na nepatingėjau ir perskaičiau visus post'us ir šiek tiek turiu ką pasakyti,tad maniškis bus gan kiek ilgas...

Pradėsiu nuo pradžios t.y. kas vyko prieš Con'ą...Išlipus iš traukinio pasitiko mus vilniečiai,kaip sužinojom vėliau mes patraukėm pas Satana.Dėkingas jiems už tai,nes bent kažkiek plaukus spėjau susitvarkyti...tie priėmę vilniečiai labai malonūs žmonės.
    Pirma diena.
    Žmonės stoviniavo,rinkosi po truputi,meetinos,bet kai KOI pradėjo įleidinėti žmones prasidėjo spūstis ir laukimas eilėje nervino,ypač kai kažkas tau iš katanos į nugarą bado...
    Na persirengti teko tuoletuose...bet kodėl vyrų tūlike nebuvo veidrodžio??jugi ir mum karts nuo karto reikia.. taigi teko dažyti galva moterų tuolete...(visi tie žvilgsniai įeinančiųjų..)
    Na ką KOI pliusas tai kad bent matėsi scena ir nebuvo,kad kas užstotu vaizdo...tik su tuo vyriško prisistatymu buvo keblu,nes ekraną užstojo užuolaida šone ir nesimatė kada eiti tau į sceną...
    Pati pirma diena buvo gan tokio statiška,kaip ir nieko įpatingo nevyko,dar dėl vėlavimo nėjo susigaudyt kas kada vyks..tai tiesiog patraukėm,nusipirkti maisto ir atsigert...Taip...Vilnius tikrai "Tolerantiškesnis" negu Kaunas...(čia sarkazmas),nes blemba sugebėjo prikibti prie mūsu...Dar laukė prie parduotuvės išėjimo ir sakė "išeikit po vieną,jum nieko nebus,mes tik pakalbėti norim" jo...teko jiem su policija kalbėt,dar ir palyda gavom iki pačio renginio iš parduotuvės...
    toliau renginys praėjo gan gerai,smagiai įsikurėm ir žiurėjom AVM...bet toliau...na KOI komandos negaliu pagirti pirmos dienos įvikiais... Bet turiu asmenišką pagirimą Riyo,tavo iškalbingumas gelbėjo tą laiką kai skaičiavot balsus..dar norėčiau palinkėti mergaitei kuri linkėjo nenusišnekėti tam berniukui, tuo pačiu į kailį jam įkrėsti... na diena užsibaigė labai labai linksmai.... :dizzy:
    Atroji diena...
    Atėjom nemiegoje,bet gavom pusryčius vilnietę kuri buvo lankinikė per cosplay
    Antra diena buvo nereali...Sumo imtynės,konkursai,visokie žaidimai,Tiesiog nerealu bėgioji visur ir nežinai ko dar nepamatei,kur nenuėjai,ko nenuveikei..kadangi buvau jau be Simon'o kostiumo įsijaučiau į žiurovo vaidmenį, sudalyvavau Sumo ir nugalėjau..YAY.. na žaidimai manęs neperlabiausiai traukė,bet kaip mačiau tas šokių žaidimas buvo įdomus.
    Yuri...Yuri..Yuri...Pamačiau Ostapenko,blemba.. galvoju kas per nesamonė ten vyksta.. O pamatęs išsigandau..Rėkė ir rėkė jie ten..Kai kurios šukuosenos GAL ir tiko žmonėm,bet jau kur pastatė plaukus,kad vos praeviaim plaukų neišbado..tai toks ir čia jau menas.. .. Na kaip supratau buvo tokių kurie negavo šukuosenos,o aš pasigedau mėlynų dažų kuriuos draugas nešiojos.
    Citata Autorius karolisvis Žiūrėti skelbimus
    "Yury" sukuosenos buvo tragedija todėl mes su Izzo pasidarėm sau šiek tiek orginalesnes šukuosenas ,
    Sutikau izzo ir suvokiau kur manieji dažai atsirado,bet kaip pastėbejau net tik pas jį plaukai buvo mėlyni..tai ir pas tave
    OST konkursai.. Na sudalyvavau,nelaimėjau.Buvau nustebes OST sunkumu..Aš jų girdėjas pakankamai,bet kad taip nežinočiau...Na bent pradžiugino tai kad laimėjo mergina tik atsakius 2 ost'us teisingai.
    Ramen/Ryžiu valgymo konkursai ..Na neparagavau nei ryžiu,nei ramen.Ramen gal ir būčiau spėjas,bet į mane įsirėžė kažkokia mergina ir mūsu vietą užėmė bardakas xD
    Na latviai buvo nerealus ir tiek...
    Antroji diena buvo daug įspudingesnė nei tikėjaus...
    P.s. Satana,nešok tektoniko...nes...nes.. Tiesiog nešok jei rimtai,tai atrodė nerealiai ai..dar tavo akiniai pas mane...
    P.s.s. Wishmasteri,nepyk bet aš tavo victory dance kopinsiu nuo šiol...
    P.s.s.s. Mao balsavai už mane todėl,kad patiko mano cosplay,ne dėl kažko kito,taigi NO MONEY FOR YOU.
    Paskutinį kartą taisė FantasyBeast : 2009-08-31, 21:30
    Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Negi niekas nenufilmavo etiudu? :O Beje girdejau kad rodys per MTV. Tiesa? Ir jei taip tai kada
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-08-31, 14:49

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius Jin Žiūrėti skelbimus
    Negi niekas nenufilmavo etiudu? :O Beje girdejau kad rodys per MTV. Tiesa? Ir jei taip tai kada
    You mean these ones? Velnias jas atskirs...
    Spoileris:

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    nešoku aš to tecktoniko xD Aš tiesiog pasinaudojau proga išsilazdavoti iš šio taip vadinamo "šokio" gavus tokią progą scenoje prieš velniai žino kiek žmonių
    Kartoškė

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    You mean these ones? Velnias jas atskirs...
    Spoileris:
    Jo lyg sitie. Dar ten tie racistai ir vienas ten kur buvo. Gaila nepsejau nufilmuot .. Airi negi visa laika prafotikinai?

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Čia SS iš video įrašų.
    Ne, ne visa laiką, kas buvo įdomu pačiam. Kiti mačiau po 800 privarė Žvėrys...
    P.S. beje etiudai yra YouTube, tag - NowJapan
    1

2

3
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-08-31, 16:31

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Nu jo... Nesveiki.. nenuleido akiu nuo fotiko

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    pagaliau radau tą tecktoniką

Kartoškė

Miau? Luna-chan avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius?
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Bet kaip gerai, kad nenuleido Dabar per juos yra į ką žiūrėti ^^ Aš, pavyzdžiui, nieko nefotkinau, bo abi dienas iš eilės sugebėjau pamiršti fotiką, tai esu žiauriai visiem dėkinga.
    Ak taip, Airi, tavo fotkės žiauriai gražios ^^

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23