Puslapis 9 iš 15 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 235

NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    karta mokykloje mane kelias pamokas pykino, o per matieka isivemiau i kriaukle esancia klaseje ir palengvejo

Memento mori djmindziulis avataras
    Įstojimo data
    2009 05 17
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na siaip netraukiu as visokiu nelaimiu, nesamoniu, bet ir man pasitaiko. tai va. Kaune vyko muge, sedim su draugu ant suoliuko, nusipirke naturalios giros, pyrago - uzkandziaujam. Ir kazkokios panos svencia mergvakari, pasibuciavo su mano draugu, paskui prie manes zanda kisa, o as tuo metu dar kasnio buvau nespejes nuryti. vapu kad palauktu kol nurysiu, o ji vis lenda, o as atgal traukiuosi, paskui jau nebebuvo kur trauktis, pabuciavau, ir sako nu ka, vaikinukai dar per mazai alaus isgere dar vienas toks nutikimas kad vos tik su draugu rukyti pradedam is karto jo tevai grizta. gerai kad jie beveik niko nesako ai va, dar prisiminiau kaip 2 kartus per tą pačią dieną prahoj pasiklydau tai va, atvažiavom į prahą, ir dave visą dieną laisvo laiko, tai kas grupelėm , kas kaip išsivaikščiojo, na o aš vienas nusprendžiau. bevaikščiodamas paklydau, šiaip ne taip radau autobusą. kadangi dar kronų irl aiko buvo iki kol išvykti reiks, tai su bendrakeleive nusprendėm aplankyti paarduotuves, tačiau nelaimei vėl pasiklydom, ir autobusas visą valandą mūsų laukė. tik įlipus į autobusą visi kreivais žvilgsniais nulydėjo, o baxurai kandžių pastabėlių palaidė
    Paskutinį kartą taisė djmindziulis : 2009-12-06, 20:08

Rimtas forumo narys
    Arizona avataras
    Įstojimo data
    2008 12 30
    Vietovė
    helsinki
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Pora mano nutikimų ,kuriuos dbr menu :
    Kai buvau maža metų labai mėgau karstytis po medžius.Kartą pas mus buvo atvažiavę svečių ir aš aišku norejau pašūstravoti ir parodyt kaip karstauti,kadangi į mane niekas dėmesio nekreipė ,man nusibodo ir šokau iš medžio,tik staiga mano šortai užsikabino už šakos ir suplyušo iki pat siūlės ,o aš likau kabot uakštyn galva,visi mire iš juoko.
    Dar buvo įvikis kaip mama liepė nuskint slyvas,o tas medis buvo prie pat kaimynų tvoros,įsiropščiau į tą medį,lūžo šaka ir įkritau pas juos su ja,patrikus kad mane jie pamatė griebiau už šakos ir
    pabėgau.
    Šią vasarą ,kai buvau praktikoj,naktį užsimaniau parūkt,buvo grupiokės draugas su mašina atvažiavęs tad paprašiau,kad mane nuveštų,kadangi naktis ,o tingėjau persirenginėt važiavau su pižama.Privažiavus degalinę kaip ir visur galvojau ,kad reik eit prie langelio,nuėjau prie jo ir nžn kiek laiko prastovėjau dar piktindamasi kodel nieks neateina,o žiūriu viduj žmonės lyg pasižiūri,lyg pasijuokia,tai va pasirodo degalinė dirbo ir nereikėjo jokio langelio,tiesiog reikėjo nueit į vidų...
    Dar visai nesenai netyčia buvau ranka su moment klijais prie veido prisiklijavus,taip pat nosį ir lūpas,galvojau taip ir liks ..

4. Ačiū Lucion666, Jin, limone, Toxiz dėkojo
    Narys br0x avataras
    Įstojimo data
    2008 09 28
    Vietovė
    Butas
    Įrašai
    34
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Per balandžio pirmą, buvom su draugu pas mane. Po kiek laiko susiruošėm eit į lauką ir kartu išvest mano šunį, draugas laukė kolidoriuj su šuniu, o aš kambary ieškojau kuo apsirengt. Anas rėkia iš koridoriaus, - šuo myža! Aš - jo imsiu ir patikėsiu... Už minutės ateinu apsirengęs, žiūrau bala baisinė koridoriuj Tai teko valyt.

Dar buvo kaškada žiemą toks nutikimas. Gyvenu netoli "prūdo" ir kai žiema jis apsitraukdavo ledu visi ten eidavo čiuožinėt ar šeip pavaikčiot. Taigi vieną rytą ir aš ten nuėjau ir sumasčiau, kad reikia padaryt spąstus. O kokie dar spąstai ant ledo? Žinoma ekete. Na, ledas labai storas nebuvo, kaškaip pramušiau tą eketę, užmečiau ant jos kartono ir štai spąstai gatavi, o po tokio darbo reikėjo eit namo valgyt pietų. Po pietų ir vėl ant ledo, bet va bėda, kad pamiršau savo spąstus ir bevaikčiodamas pats įkritau
    Visi skirtingi. Visi lygūs.

6. Ačiū Lucion666 dėkojo
    ^.^
    HellKid avataras
    Įstojimo data
    2009 03 31
    Vietovė
    Jurbardakas/Majamis
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Labai daznai mokytoja mama arba mociute pavadinu... kartais dar ir " ciu ciu " saukiu... Labai daug svajoju pamokose

Cadavariffic
    krapija avataras
    Įstojimo data
    2008 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    301
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Teko savaitgalį pabūt krikštatėvio 50tam gimtadienyje, tai pasirodo (ryte pasakojo pusbrolis), kad visas girtas nusprendžiau jam tostą pasakyt (ko labai nuoširdžiai mama nenorėjo, kad padaryčiau), tai gavos taip, kad palinkėjau savo mylimiausiam krikštatėviui gerai atšvęst gimtadienį, nes jis jau turbūt jam paskutinis. Poto nuėjau kabint barmenės ir nusmigau kažkur, tai visa giminė dabar nori, kad jiem gimtadienius vesčiau. Nesuprantu iki šiol kodėl, bet taip išeina, kad smagu visiems buvo.
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.

http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

http://www.last.fm/user/bombska

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Karta pas mus sulioj tvarkė vianą klase, mes su draugeliais radom tenai kažkokį tinkuota purviną skudura, aš paemiau jį nuejau į klasę ir laukiau kol klasiokai ateis, norejau juos su tuo skuduru ižgasdint trengdamas per galva... Atsidaro durys aš pasėmiau iš visų jėgų kai trenkiau, ir tada pamačiau kad ten buvo geografijos mokytoja...O tada jau buvo ablomas...

10. Ačiū limone dėkojo
    ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Amm, anglų pamoka, anglų mokytoja užsisėdus ant manęs kaip ir visad, visi tyli, klauso, aš aišku kai visad nenurimstu vietoj ir tada taip iškeliu ranką ir draugeliui parodau gražų tiesų vidurinį piršta, tik keista, kad atrodė jog rodau mokytojai.
    Mokytoja:
    -Čia man?
    Aš:
    -Ne.
    Toliau aiškina kaip niekur nieko DD bet gėda buvo ;/, tada po savaitės sulaukė mama skambučio iš auklėtojos, kad aš per pamokas labai blogas vaikis būnu
    ai ir iš praeito baliaus, patarimas, kai geriat baltą, vidury to nevalgykit dribsnių su pienu DD atsikelsit su plyštančia galva ir greičiausiai apvemta maike ;/
    Paskutinį kartą taisė Aivaras : 2009-12-03, 17:24

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    nu man blemba sekasi... šiandien egzas, kaip tik trūksta vienos vietos, tai dėstytojas mane (kodėl, kodėl mane) pasisodina prie savo stalo ir pats sėdasi priešais, visas kursas ima krizent, negili, bet vizgi iškirptė pas mane. Na nieko, rašom visi susikaupę, darbas taip sakant vyksta, o man kaip priklauso tokioje situacijoje per vėpliškumą visi tušinukai ant grindų su trenksmais kad pradeda krist... sisinervinu, lenkiuosi pasiimt, kur dingsi, bet jaučiu, kad kažkas negerai, per tyliu staiga pasidarė, bet visiem metu ignorą. Galiausiai viskas baigta, išeinu, o draugės su katiniškom šypsenom prišliaužia ir sako išsiaiškinusios kokiais būdais aš į mokslo aukštumas lankstydamasi prieš dėstytojus su iškirpte kopiu... dabar visus likusius porą kursų namiokus mėtys

Klyšakojis piratas ;O
    dubi avataras
    Įstojimo data
    2008 10 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Paskaičiau ir va prisiminiau didžią nesėkmę...
    Kažkada seniai, pažystama, buvo pakvietus į gimtadienį.Susitikom su draugu, apsipirkom dovanom, nupirkom buteliuką kaip priklauso. Važiavom į tūso vietą.Be važiuojant pasiklydom. Pagal viską kelionė turėjo trukt 15 minučių mes klaidžiojom 2 valandas. Man kilo juoko priepolis. Visą kelią žvengiau kaip beprotis tas labai nervino draugą.
    Galų gale atkeliavus į prakeiktą Pilaitės mikro rajoną, tūso vietą.Apsidairę pamatėm, kad viskas gan smagu, neįprastai daug žmonių, visi šiek tiek įkale, merginos tik šokinėja aplink naujus svečius(mus)...

Na ir maždaug 1nakties viskas ir baigės. Kai moterys pradėjo siautėt...
    Viena mergina užsivertė visą butelį baltos, kita mano pirktos ir nespėtos net paragaut pusė raudonos.Na ir po kurio laiko pradėjo purkšt vėmalais... Visi lepšiai,stylish boys and other gigantic crap stovėjo ir žiūrėjo apšalę kol mes tuo tarpu bandėm pagalbėt merginom ir namų šeimininkei valant viską ir prižiūrint tas.Šiek tiek atgaivinus, jas paprašė užnešt į 3 namo aukšą. Nešant dviese, MAN 2 kartus išsprūdo iš rankų viena mergina ir apturėjo laiptukų galią. Nusprendę, kad tai bloga įdėja gražinom merginas į foje ar kažkur... Nes kambaryje kuriame buvo laisvos vietos paguldyt jas buvo per tvanku ir nesinorėjo, kad merginos vėl vimteltų.

Tuo tarpu, atsikėlė tėvai kurie viso "tūso" metu miegojo antrame namo aukšte(Py**ec). Ilgai apsvarstę su draugu šalinomės iš "tūso" (nebeatlaikė nervai, dėl besiklostančių įvykių).. Kelionei pasigriebėm šio to atsigert ir išėjom 2 nakties. Pakeliui namo, žiūrint į pravažiuojančią greitają ir paskui ją kitą labai matytą mašiną(šeimininkės tėvų)keliu ant kalvos išgirdom, o vėliau ir pamatėm išnyrančius šešėlius.1,2,3...Pasidarė nejauku nes jie buvo labai "garsūs".Rėkavo kažką rusiškai...Supratau tik keiksmažodžius. Anyway, staiga iš už nugaros švystelėjo naktinio maršruto autobusas. Šokinėjom ir mojavom, kad stotų.Keista, kad sustojo nes aplink miškas tik te buvo ir kažkaip nesitikėjo, kad stos tokioj vietoj. Na pravažiavom ir tuos 6 dėdes kurios girdėjom iš tolo. Tie strikinėjo vienas prie kito kai kokie boxininkai ir šūkavo su alaus bambaliais ir kažkokia didele šaka vieno iš rankoje.
    Mano reakcija pamačius juos:Am, okay.... , Draugas:

Pusė 6 buvom jau mano gyvenamam rajone "krasnūhoj". Gryžus apturėjom miego iki popietės ...

Tai vat, jai pažystat bent vieną viešojo transporto vairuotoją... Juokauju... Sveikinkit, krėskit vieni kitus gerom nuotaikom ir nusitiekit šventiškai. Kalėdai kalėdai. Gal ir jus išsuks koks nors geradarys iš lievos situacijos.
    Same as you but different.

14. Ačiū Lucion666, Edvinukas dėkojo
    Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Vairuotojai yra geri.
    Dirbu viršvalandžius kad nereikėtu rytoj į ofisą vilktis. Ir pamatau kad iki paskutinio autobuso jau liko 45 min. Bet dar viena smulkmena ir bus baigtas darbas. 35min. Nu dar viena klaidele pataisyti. Jau tuoj... Nepavyko. Och. Dar viena idėja išbandyti. Ir dar viena... 32 min iki autobuso. Pavyko. Valio. Lekiam. išjungti kompus, šviesas, kasa, elektra, durys, signalizacija, šalikas... Aijai kodėl visko tiek daug. Iki stotelės ~150 metrų. Kažkoks jau stovi ten. Jergau negi nespėjau? Vis tiek lekiu, gal nutiks stebuklas ir dar kas nors atvažiuos. Prieš perėja išdyksta tinkamas troleibusas (net labai tinkamas, toli veža). Ir dar praleidžia manę. Tiesa, išbandyti dubio sumanymą nerizikuoju. Vargu ar šis vairuotojas taip jau ims į atidarys duris stovėdamas prie perėjos antroje juostoje (Nebent labai spardyčiau duris), todėl kiek įkabindamas skuodžiu iki stotelės. Mažiau nei 70 metrų. Kol įsibėgėja, kol sustoja troleibusas... Spėjau. Lengviau atsidustu įsitaisęs ant sėdynės virš šildytuvo. Liko 25 minutės. Per tą laiką reikia pasiekti miesto centrą. Turėčiau spėti. Tiesa, ši mintis greitai išsisklaido kai pastebiu jog apsirikau su grafiku ir liko ne 25 minutės o 15. Vo dabar tai jau viskas. Yra tik teorinė galimybė jog troleibuso vairuotojas nepaiso grafiko, kad visą laiką degs žali šviesoforai ir kad stos troleibusas ne visose stotelėse. Nervingai žvilgčioju į laikrodį. Kodėl tos minutės taip greitai bėga.
    Miesto centras. Troleibusas nespėja per geltona ir sustoja. Į kelia įsuka... mano paskutinis autobusas. O tu šūde. Pritrūko tik poros sekundžių. Kas dabar? Bendras maršrutas teisis dar 7 stoteles, likus 7km iki namų. Per tai laiką kažkaip turiu peršokti iš troleibuso į autobusą kuris vis pirmauja 200 metrų. Greitai suplanuoju dialogą su troleibuso vairuotoju, bet ar jūs manot jog vysis autobusą nes jis man paskutinis ir turėsiu topinti 7km per namo pėstute? Nesuveikė, taip sakant, mano problemos čia. Belieka tik stebėti kaip priartėja ir atitolsta tas autobusas priekyje manęs. Ir staiga pastarasis nespėja pro vienintelį šviesoforą kelyje. Atstumas išsilygina ir atsiranda šansas jog sekančioj stotelėj spėsiu peršokti iš vieno į kitą. Užimu pozicija prie durų ir pasiruošiu sprintui. Nespėjus dar duris iki galo atsidaryti, neriu laukan. Vos nepargriaunu kažkokios žmogystos, bet nėra laiko aiškintis, autobusas jau uždaro duris.
    Spėjau. Pastuksenus buvau pastebėtas ir įleistas. Nors širdis vis dar plaka nuo patirtos įtampos, tačiau jau galiu būti ramus, nebereikės kulniuoti 7km kankinant šalčiausiam šiaurės rytų vėjui. Reikės tik 500 metrų nuo galinės stotelės. Vo taip kulniuodamas paskutinius metrus mastau jog jau gana man taupyti, toliau vėl važinėsiu mašina.
    Tiesa, egzistuoja toks dalykas kaip taxi, tačiau ta vakarą kišenėje buvo likę tik kažkiek geležies ir kortelė, kurioje galbūt dar buvo kažkiek litu.

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Prieš kažkiek tai metų pamenu buvau ant muzikos mokytojos "užsirovus",tad protesto vardan nelankiau jos pamokų.Tai va,teko mokslo metų gale eit tvarkyt kabinetų už bausmę. Atėjom tada su klasioku į muzikos kabinetą,matom viskas jau sutvarkyta,iščiustinta...Muzikė visa pikta tokia sėdėjo,sako pavėlavot,kitokio darbo duosiu. Liepė tada ji mums suolus ir lentą nuvalyt, o pati išėjo. Apsižiūrim - valymo priemonių yra, o skuduro jokio. Valytojos ieškot tingėjom,žiūrim ant radiatoriaus kažkoks tai medžiagos gabalas. Nusprendėm,kad ten mūsų ieškotasis skuduras, paėmėm jį ir taip nuoširdžiai ir stropiai visus suolus nušveitėm,lentą išvalėm. Stovim,grožimės savo darbu, grįžta mokytoja. Vos nenualpsta,o tada iš visų jėgų surinka: "Ką jūs su mano bliuske padarėt!!!" Pasirodo tas skuduras buvo palaidinė...Draugas mirksėdamas žiūri į ją,tada į tą nelemta "bliuskę" ir ištiesia tai kas iš jos liko muzikei...Tuo momentu aš neištvėriau,taip juoktis pradėjau...Iš klasės išbėgau su visa gerkle kvatodama, o iš paskos muzikė bėgo rėkdama " Aš jus direktoriui paskusiu!" Deja,taip ir nepaskundė...Po tos vasaros į mūsų mokyklą daugiau ji nebegrįžo...
    Not bad...

Burma-Shave
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    LT Siauliai
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Vakar, švenčiant naujuosius labai prisijuokiau iš draugo.
    Baliaus įkaršty jis manęs paprašė padaryt arbatos, kadangi jau sau buvau užsikaitęs vandenį, tai padariau jam tos arbatos. Užpyliau. Visks normaliai. Padedu aš jam prieš nosį tą arbatą, sakau:
    - Va, tavo arbata. (paduodu cukrinę), še cukrine, įsidėk cukraus
    Jis į tą cukrinę tokiu girto debilo žvilgsniu pasižiūri ir sako:
    - čia man puodels, tai reik jį išplaut?
    ir išpylė visą cukrų į kriauklę.
    Išsijuokiau už visus naujus metus . tikrai. čia jau virš debilizmo buvo.
    P.S jis ne ant bajerio tai darė, sakė rimtai galvojo kad ten jam puodelis.
    and when they pulled her from the wreck you know she
    still had on her shades
    they say that dreams are growing wild just this side of
    burma shave

18. Ačiū Integra, Lucion666 dėkojo
    ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Laikiau vemiančiai merginai plaukus...Ačiū Dievui pats kažkokiu būdu susitvardžiau, bet vaizdas žiaurus...
    Ai, ir dar kartą įsitikinau, kad už pri**susią į klyną mergą nėra nieko žiauriau : D
    (čia viskas irgi per naujus)

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    na čia man žiaurai neseniai nutiko, gad tikrai būtų žiauriai gėda jei kas matytu(bet vistiek papasakosiu, juk cia tokiems dalykams ir vieta ):
    Tai va, grįžinėjau iš mokyklos ir pakeliui namo pasitaikė toks labai geras ledukas, kuriuo kai čiuoži, tai virš penkių metrų nuslysti. Na aš pasidėjau kuprinę ir ėmiau čiuožinėt. Po kokių trijų kartų sumaniau čiuožti sukdamasis(praitais metais išeidavo), na pradėjau sukdamasis čiuožti, pritupiau kad geresnė liksvara būtų, ir nesupratau kaip tai ivyko(jei būčiau supratęs taip neivyktų) kad su veidu į ledą dejau . dabar papasokosiu vaizdžiai koks yra jausmas (trenkliausi nestiprai, nes buvau žemai pritūpęs, taigi gali pasitaikyti ir žymiai žiauriau): pirma galvoje viskas dreba, nemalonu, pyksti ant savęs, kad taip gėdingai ivyko, tada atsistoji žinodamas, kad iš nosies tuoj pasipils fontanai kraujo, užverti galvą, ir po truputį žygiuoji namo. Skaudėt nelabai saudėjo, bet kraujo tai tikrai netrūko, dar susitreniau lūpą ir vieną dantį, tik nesuprantu kodėl lūpa ištino vienoje veido pusėje, o dantį skaudėjo kitoje .

21. Ačiū Integra dėkojo
    I hate IDIOTS
    xipzo avataras
    Įstojimo data
    2009 04 16
    Vietovė
    PC
    Įrašai
    385
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius winry3 Žiūrėti skelbimus
    Na man tai šiandien nepasisekė.Pamiršau kuncės batus,tai su tais pačiais dariau (gerai,kad inkariukus sumąsčiau avėti).Žodžiu krosiukas po miškelį,mankšta...Pamoka baigės,einu persirengt,žiūriu į tokį didelį gabalą (visi suprato manau) esu įlipus.Kažkaip jį ten nukrapščiau ir rami nuėjau persirengt.Kita pamoka.Sėdžiu su savo simpatija,su draugais juokiamės,bajerius skaldom.Staiga viena sako:kažkas čia smirda,pažiūrėkit,gal kas įlipot.Na galvoju tikriausiai ne viskas nusikrapštė,maža gi kas.Didvyriškai iškeliu kitą koją...o ten gal dar didesnis...Draugai nuo vaizdo lūžta,nuo kvapo dūsta,o aš degu iš gėdos.Šiaip ne taip sulaukiau skambučio,pati pirma išlėkiau iš klasės...Išlekiu į kiema,žiūriu - nebėr! Poto ateina draugė iš kitos klasės,visa net iki ašarų juokdamąsi.Klausiu kas yra,ji sako:ten valytoja visa net raudona putoja,nes kažkas koridoriuje su š*** pripėdavo,o ant galo ir visą paliko.Na nepuoliau girtis kieno jis,bet vien pagalvot baisu...ryt bus sunki diena...
    Tai vat , as sita taip periskaiciau pazvengiau , nuejau i virtuve mama klausia ko zvengiau... papasakoju jai o ji piena gerai , tai is juoko nebegali nuryt stovi ir prunkscia su pieno pilna gerkle , o as taip pats zvengiu , kad net asaros tryksta.... Tuo metu sese 4metuku valgo sausus pusrycius tiksliau ruoses valgyt ir saukaiu MAN KASNORS SAUKSCIUKA DUOKIT! va tada matka nebeislaike is to juoko ispjove piena ant manes, as toks pienu apspjautas stoviu ir zvengiu , ta seses fraze duokit sauksciuka pribaige xDD
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

Puslapis 9 iš 15 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •