Puslapis 7 iš 15 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 235

NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Tokias bobas reik issaudyt.
    Dėkoju Fasian už sig'a.

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Visų neiššaudysi xD

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius Integra Žiūrėti skelbimus
    Tokias bobas reik issaudyt.
    nereikia...forsai praniktu pagal gamtos dėsnius nes nebūtu kam už juos tekėti ir gimdyti naujus forsus, forsams pranikus nebūtų ką apkalbinėti aZonoi

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    nu jo forsai lietuvoj skaitos kaip tautos paveldas.
    Dėkoju Fasian už sig'a.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    ne paveldas, o egzotika. Canada su JAV turi Niagaros krioklius, Lietuva turi Bambalį, Šakotį ir Forsus.
    Viskas, offtopas.

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 10 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    staj, keli mano xD :
    kai buvau maza, dar darzelinoke, radau slieka, jo pilvas buvo kazkaip issiputes, pamaniau jog tai sliekas-mergina ir ji yra nescia. tada radau stiklo suke, na ir pradejau operuoti(ale cezario pjuvis)
    po kiek laiko pamaciau jog sliekas nebegyvas, tai teko graziai palaidoti, operacija nepavyko ;D...

praeita ziema, budamos lauke su drauge sugalvojom pasimetyt gniuztemis, na viskas ok tik jauciu jog mano kepure smuksta ant akiu, nekreipiu i tai demesio, tik jau nieko nematant, jauciu tvirta medzio kamiena... ir matau drauge besiraitancia is juoko ant zemes smugis tikrai buvo ne silpnas;D

neseniai griztu is miesto velokai vakare, na einu namo jauciu uz saves ejima, tada pasigirsta zmogaus balsas kalbantis i telefona" ji, ilgaplauke, rudu plauku, melyni dzinsai, kazkur metro 64(1,64cm)" supratau jog apibudina mane ir imu sprukti, o uz manes pasigirsta kvailas isteriskas juokas... sejp netaip issisukau... brrr... tada tikrai buvo baugu...:sick:

dar prisiminiau kai su tecio masina ivaziavau i kaimynu tvora, nemazai teko pinigu pakloti xD tecio tuo metu nebuvo tai dar sugebejau apkaltinti tame savo pusbroli ;D...

ai, kai dar buvau isviso pyple, eidama parke su savo draugu ir jo mama pamaciau vora ir garsiai uzrekiau "vo bli*t, pauk" tai jo mama pradejo is manes juoktis, retai is 2 metu vaiko tuo metu isgirsdavai keiksmu (keiksmai rusiski "va, ble* voras")
    Paskutinį kartą taisė Yukira^^ : 2009-09-14, 20:28

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Nu dar prie pipecu.
    Buvau mažas ( tikrai buvau) darželyje čiuožinėjau nuo didelio metalinio kalnelio, kas matė žino, su laiptukais tokiais. Čiuožinėjau, čiuožinėjau ir nepastebėjau kad šalia stovi vonelė smėliui ant ilgų metalinių kojų ( dibiliškas Tarybinis išmislas) Ir nučiuožus n-taji karta atsistodamas per anksti kai dar veikia inercija teškiaus kakta į tos "vonios" smailųjį kampą. Neskaudėjo, bet linksma nebuvo. Mėnesi mama keitė bintą ant kakto. Kas matė ant mano kaktos randą - jis nuo to kampo.

Narys
    Soulless avataras
    Įstojimo data
    2009 06 18
    Vietovė
    Georgenburg.
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Airiz kaip Haris Poteris?

Nu prisisiminsiu aš tokį nedidelį , fail'ą ne fail'ą
    Žodžiu prieš kokius 2 metus atvažiuoja į mokyklą fotografas kaip visad.
    Na visa klasė susirenka , klasės nuotraukai , tai šiaip kas nori , na ir man suplyšta suknelė, grynai beveik visa per nugara , aš žinoma nieko nepastebėjau.
    Draugai mano chuliganai , galvojo bairį man iškrės ir nieko nesakė , nu padarom klasės nuotrauką viskas ok. Aplinkiniai kažko kikena , per daug dėmesio neatkreipiau.
    Sakau draugėm pasidarom atskira nuotrauką , nu kažkaip ten papozuojam , na ir gaunas kad mano nugarą nufotografuoja .
    Kažkaip pajaučiau skersvėjį galvoju , jopšikmat suknelė truputį praplyšo , visi nelaiko juoko žvengia. Aš dumiu į tuoletą , pažiųriu veidrodin , o suknelė ant poros siūlų tik laikos. Griebiau klasioko paltą ir bėgau namo o tai buvo žiema ir klasiokas su trumpom rankovėm gavo namo keliauti
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-09-14, 20:39 Priežastis: Bha..nemaišom realStuffo ir HariPoterio sąmokslo teorijos

Narys WataRyuu avataras
    Įstojimo data
    2009 09 12
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    35
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O man irgi geras vasarą buvo.
    Nuėjom mes į parką(čia per dainų šventę, tai šokėjai ta prasme, tie mes). Ten pamatėm tokias kawaii supynes, tipo kur sukasi ratu, iš pradžių ten atsistojau aš ir Lukas(ne tame esmė kas jis) ir kitas vaikinas sukt pradėjo, buvo smagu, paskui atėjo kitas vaikinas ir atsistojo šalia manęs, tas pats vaikinas kuris suko ir toliau suko. Ir taip stipriai išsuko, kad aš ten vos pastovėjau. Geriausia dar buvo tai, kad aš buvau su tautiniais drabužiais ir kol ten mus suko man galva taip apsisuko, kad aš paėmiau ir nudribau. O parke dar žmonių begalės buvo.
    Va čia tai tikras apsilolinimas.

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    O prie ko čia atsistojo vaikinas, suko suko suko, atsistojo Lukas, atsistojo kitas vaikinas?

Narys WataRyuu avataras
    Įstojimo data
    2009 09 12
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    35
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Aivaras Žiūrėti skelbimus
    O prie ko čia atsistojo vaikinas, suko suko suko, atsistojo Lukas, atsistojo kitas vaikinas?
    Nežinau. DD
    Man stogas truputį čiuožia.
    Čia tikriausia, kad turėjau galvoj, kad tipo apsidūrinau ir, kad kas sukosi.
    Ar kaip čia pasakyt, kad tipo kiek mūsų ant tų kvailių supynių buvo.

(na, va pagaliau ir aš parašius paskaičiau, tai matau, kad lol)

Ferrum Aeternum.
    Sagara avataras
    Įstojimo data
    2009 07 20
    Vietovė
    FY
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Miglaja Žiūrėti skelbimus
    O man tj visada nutinka kažkokių nesamonių....Šnd sėdėjau autiko gale, kai stotelėj įlipo gal penki forsiukai...ir žinoma,kad visi galan susigrūdo. Tada vienas forsas klausia pas kitą: čia mergaitė ? (kaip visada esu sumaišoma su berniuku)Kitas atsakė kad panelė....tj net nustebau, kad nepradėjo kabinėtis daugiau. Ir šiaip dažnai mane palaiko berniuku dėl trumpų mano plaukų.

Dar kažkada buvo toks prikolas: aš su drauge lipu laiptais, o kažkoks diedas(mėlynosis) klausia: Kodėl panelės nenešiojat sijonukų ? Mes atsakom: Kad nenorim. Jis: O gaila..... Tj supratau, kad jis norėjo pamatyt mūsų kojas.....:dizzy: Šiais laikais pilna gatvėse visokių iškrypėlių šlaistosi....
    Mane ankščiau pana palaikydavo, kai ilgus plaukus nešiodavau ;DD

Dejviz007 avataras
    Įstojimo data
    2009 01 03
    Vietovė
    Lietuva , Šiauliai
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Nam na sioks toks nutikimas buvo. Sedim Lietuviu pamokoje, klasiokas atsisuko i mane ir tokiu lediniu veidu pasake "Katik pripurskiau i kelnes". Nezinau kas man uzejo, bet as kaip ne savas pradejau juoktis ir juokiausi netgi tada kai prie manes atejo mokytoja ir paprase pasiaiskinti kas cia taip juokingo. Tai visa pamoka po to vos tramdziau juoka...

Na cia nebuvo jau taip geda bet visvien... :dizzy:

PS: Gal veliau papasakosiu rimtesniu....

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    neperseniausias nutikimas... vyksta man laboratorinis darbas miske. Visi apziurinejam medzius, zaidziam su ziuronais, kankorezius spardom, vienu zodziu linksminames. Pasirodo destytojas ir ima aiskinti ka istikro turim daryt, mojuoja jau matytu ziuronu ir kazkaip juo vis dazniau ima mojuot mano krutines link... gal butu galima ir nekreip demesio (vyras juk,tai iprasta, per tiek metu spejau iprast), bet kai per juos imama ziuret zemiau smakro, bet auksciau bambos pasidaro keista...
    P.S. ne, as nesu atsiprasant "lenta", matyt tie ziuronai buvo stebuklingi kad per maikute sviete, kita kart nusprendem pagailet zmogaus ir merginos su gilesnem iskirptem ateit

rawk
    Michiru avataras
    Įstojimo data
    2009 08 02
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano vienas naujausiu ir įsimintiniausiu nesėkmių tai kelionė iš nowJapan namo.

esmė ta, kad aš dar prieš išvažiuodama nusirašiau visus sekmadienio autikus, kad žinočiau kada kokie ir įsiminiau kad paskutinis po aštuonių, nors net neplanavau būti iki galo.
    poto aš aišku išbuvau iki pat galo + ėjau į eiseną puikiai suprasdama, kad teks į paskutinį autobusą bėgt.
    ir prasidėjo:
    - troleibusas velniai žino kada(negaliojo dar tvarkaraščiai), aš iš nervu ten vaikštau pirmyn atgal + su yury makiažu, tai visi tik ir spoksojo.
    - poto tas troleibusas į stotį nusivilko likus gal trim minutėm, o būtent antras stoja čiuju toliausiai nuo stoties.
    - nubėgus paaiškėjo, kad to autobuso išviso nėra (pasirodo, tas maršrutas galios tik po dviejų savaičių).
    tiek kad gerai baigės. aišku reikėjo naktį vilktis iki panoramos (stoty baisu), bet svarbu parvežė :]
    Paskutinį kartą taisė Michiru : 2009-10-31, 01:03

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    pff..o jau aš tai jau savo žioplumą aukščiau savęs iškėliau.reikėjo man į širvintas šiandien varyt,kokių tai ten dokumentų paimt.Nedaėjo man paskambint ir paklaust ar tie dokumentai paruošti...ne ,nulėkiau visa laiminga,nuvarau,dokumentai neparuošti,ateikite rytoj,viso gero...bl*******t!!!!!(persiprašau).Iš Vilniaus 50 km trenktis smirdančiu autu į tėvų tėviškę ir veltui... gerai,kad laptopą paėmiau,o tai dabar apie valandą auto laukt bent nenuobodu
    Paskutinį kartą taisė winry3 : 2009-09-15, 11:51
    Not bad...

Puslapis 7 iš 15 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •