Puslapis 4 iš 15 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 235

NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius Jin Žiūrėti skelbimus

Iki ašarų prajuokinot Žinau, kad iš kitų nelaimių juoktis negražu, bet taip kaip šiandien seniai nesijuokiau
    Nepykstu, nes čia kaltas mano žioplumas, šiaip iš šono tai tikrai juokingai atrodo xD

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na man tai šiandien nepasisekė.Pamiršau kuncės batus,tai su tais pačiais dariau (gerai,kad inkariukus sumąsčiau avėti).Žodžiu krosiukas po miškelį,mankšta...Pamoka baigės,einu persirengt,žiūriu į tokį didelį gabalą (visi suprato manau) esu įlipus.Kažkaip jį ten nukrapščiau ir rami nuėjau persirengt.Kita pamoka.Sėdžiu su savo simpatija,su draugais juokiamės,bajerius skaldom.Staiga viena sako:kažkas čia smirda,pažiūrėkit,gal kas įlipot.Na galvoju tikriausiai ne viskas nusikrapštė,maža gi kas.Didvyriškai iškeliu kitą koją...o ten gal dar didesnis...Draugai nuo vaizdo lūžta,nuo kvapo dūsta,o aš degu iš gėdos.Šiaip ne taip sulaukiau skambučio,pati pirma išlėkiau iš klasės...Išlekiu į kiema,žiūriu - nebėr! Poto ateina draugė iš kitos klasės,visa net iki ašarų juokdamąsi.Klausiu kas yra,ji sako:ten valytoja visa net raudona putoja,nes kažkas koridoriuje su š*** pripėdavo,o ant galo ir visą paliko.Na nepuoliau girtis kieno jis,bet vien pagalvot baisu...ryt bus sunki diena...
    Not bad...

Burma-Shave
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    LT Siauliai
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius winry3 Žiūrėti skelbimus
    Na man tai šiandien nepasisekė.Pamiršau kuncės batus,tai su tais pačiais dariau (gerai,kad inkariukus sumąsčiau avėti).Žodžiu krosiukas po miškelį,mankšta...Pamoka baigės,einu persirengt,žiūriu į tokį didelį gabalą (visi suprato manau) esu įlipus.Kažkaip jį ten nukrapščiau ir rami nuėjau persirengt.Kita pamoka.Sėdžiu su savo simpatija,su draugais juokiamės,bajerius skaldom.Staiga viena sako:kažkas čia smirda,pažiūrėkit,gal kas įlipot.Na galvoju tikriausiai ne viskas nusikrapštė,maža gi kas.Didvyriškai iškeliu kitą koją...o ten gal dar didesnis...Draugai nuo vaizdo lūžta,nuo kvapo dūsta,o aš degu iš gėdos.Šiaip ne taip sulaukiau skambučio,pati pirma išlėkiau iš klasės...Išlekiu į kiema,žiūriu - nebėr! Poto ateina draugė iš kitos klasės,visa net iki ašarų juokdamąsi.Klausiu kas yra,ji sako:ten valytoja visa net raudona putoja,nes kažkas koridoriuje su š*** pripėdavo,o ant galo ir visą paliko.Na nepuoliau girtis kieno jis,bet vien pagalvot baisu...ryt bus sunki diena...
    chinup chinup, veliau prisiminsi kaip labai juokinga ivyki.!
    Man dar blogiau yra buve, as pats nezinodamas kad ilipau i suda paklausiau - "Kas prisišikot?!" .
    Pažiūrėjus į batų padus visi įkalčiai atsisuko prieš mane
    taipkad, nėr ko liūdėt!
    and when they pulled her from the wreck you know she
    still had on her shades
    they say that dreams are growing wild just this side of
    burma shave

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius silveris Žiūrėti skelbimus
    chinup chinup, veliau prisiminsi kaip labai juokinga ivyki.!
    Man dar blogiau yra buve, as pats nezinodamas kad ilipau i suda paklausiau - "Kas prisišikot?!" .
    Pažiūrėjus į batų padus visi įkalčiai atsisuko prieš mane
    taipkad, nėr ko liūdėt!
    na dabar skaitydama pati iš savęs juokiuos,bet prieš savo simpatiją taip apsipazorinti...
    Not bad...

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Man juokingiausia, kad dauguma dėkoja tiems kurie įlipa į šūdą ar apsivemia, negu žmonės kai patiria tikrai gėdingą ar sunkų gyvenimo atvejį. Apgailėtina, kai taip vaikiškai vertinami tokie buki dalykai.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

d(-.-)b
    Nemu avataras
    Įstojimo data
    2007 12 22
    Vietovė
    ukm.
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    Man juokingiausia, kad dauguma dėkoja tiems kurie įlipa į šūdą ar apsivemia, negu žmonės kai patiria tikrai gėdingą ar sunkų gyvenimo atvejį. Apgailėtina, kai taip vaikiškai vertinami tokie buki dalykai.

Ak, atleisk jau mum, kad mes megstam pasijuokt ne tik is intelektualiu , o ir is paprastu, tipiniu ir kaip tu sakai buku bajeriu... Pavyzdziui as esu linksmas zmogus ir man patinka pasijuot ir is tokiu dalyku, ir nereikia auksciausio lygio humoro, kad galeciau pridet zmogui pliusa uz tokia jam ivykusia, nors ir vos ne kasdieniska nesamone...
    Sakai vaikiskai, na as geriau jau i pasauli pazvelgsiu dar vaikiskom akim negu stengsiuos but kuo labiau suaugus, nes taip greit prasides rutina ir neliks tikro dziaugsmo. O tie kurie stengiasi atrodyt kuo vyresniais, na man ju gaila, nes jie Daug ko netenka, kaip ir to paprasto juoko is buko nutikimo. Bet jei jau jie taip nori ,tai tegu.
    O jei jau tau tokie nepatinka, tai neskaityk, bet ir kitu nekritikuok kad jiems tai patinka.
    you are dead.
    MDL

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Tai gerai, tada vemk toliau ir džiaukis tuo. Baigiu offtopicą.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Ai dar viena prisiminiau xD
    Buvau gal antrokas.Gryžau namo, mama darbe, tėtis komandiruotėj užsieny, o kadangi aš jau toks didelis vyras jaučiaus, galvoju išsikepsiu blynų.Įjungiau elektrinę ir pasirodo ne tą plytelę, taip gavos, kad įpylus aliejaus keptuvėn (tešla jau buvo užmaišyta, hehe xD), kuri stovėjo ne ant tos plytelės, kaip tyčia padėjau aliejaus butelį ant įkaitusios...Akyse nušvito galinga liepsa, visur aliejus xD Jau rmt maniau viskas užsidegs, ačiū Dievui kažkaip išmaščiau su skuduru užgesint, pribėgo pilna aliejaus ant žemės jei būtų ugnis pagavus, nžn ar čia berašyčiau xD Tada gryžo mama, rado blizgančias nuo aliejaus virtuvės grindis ir aprūkusią elektrinę.(O aš kažkur spintoj slepiaus. nuo to laiko nelb mėgstu valgį gamint xDD)
    Paskutinį kartą taisė Aivaras : 2009-09-10, 13:05

Burma-Shave
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    LT Siauliai
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Ką siūlai? Eit paverkt?
    Dėkojam ne už tai, kad įlipo į tą šūdą, o už tai, kad papasakojo tą istoriją.
    Tipo jau pats niekad nesi pasijuokęs iš žmogaus 'nelaimės'? Nevaidink šventuolio (:
    Man pačiam visos istorijos, kurias čia skaičiau yra juokingos (no offence ).
    Paskutinį kartą taisė silveris : 2009-09-10, 14:02
    and when they pulled her from the wreck you know she
    still had on her shades
    they say that dreams are growing wild just this side of
    burma shave

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Nepradėkit su šūdais... aš šią rugsėjo pirmąją, eidamas į mokyklą įsilipau, ir tik mokykloj pamačiau, tai dar gerai, kad tūlike skuduriukas buvo kažkoks...

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Tai gerai, tada vemk toliau ir džiaukis tuo. Baigiu offtopicą.
    Pritariu šį kartą bardakui. Nepasakyčiau, kad labai juokingi tokie dalykai. Na žinoma nuo pačio žmogaus ir nuo tos situacijos priklauso labiau, bet visgi~

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Baikit nesamones rašinėt, nepatinka - praleidžiat ir viskas; Kam dar komentuot kažką?.. O dėl kai kurių istorijų tai tikrai užknisa skaityt: vieną kartą ėjau ir įlipau į š***/apsivėmiau/man kažkas kažką pasakė;;;;;

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    ee gal turit kokiu fail filmuku savo uzfiksave butu faina paziuret.;D
    Dėkoju Fasian už sig'a.

I am who I am
    Miyuki-san avataras
    Įstojimo data
    2009 03 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    105
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Atmenu savo pirmuosius fanarus paakiais xDDD
    Pamenu, kai broli erzinau ir norejau uzkutenti, nes jis to lb bijo xDD tai kai kutenau, jis netycia su koja man uzvoze
    arba atmenu laikus, kai sanatorijoj gulejau, ziema, iseje visi i kiema ir zaidem sniego kara xDD nu, aisku, berniukai pirmi pradejo xD as bijojau suslapt, todel begau nuo ju i vidu, bet kazkas atidare duris ir as i jas voziausi ... kvaila situacija
    ..................
    .......
    Oh, well, bent linksma buvo xDDD

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    šiandien ir man atsitiko vienas įvikis. Sėdėjau pamokoj sau ramiai nusirašinėjau kai staiga gavau durį į nugara iš užmanęs sėdinčios klasiokės. Ji paklausė ką kur ir kaip daryti netyče ir aš berodydamas.. I touched her breasts (gan šiurkščiai)... Tada pasigirdo maždaug,, KĄ DARAI IDIOTE..." (svelniau pasakiau). Tada bang iš knygos per galvą. Pasjitau ne kiek skausmą bet kiek tokį kaip sakant gėdos jausmą Plius man ji labai patika(o) tai dabar nežinau ką jei bepasakyt.. Gal būtų buvę geriau jei tai nebūtų nuskambėją per visą klasę...

Ferrum Aeternum.
    Sagara avataras
    Įstojimo data
    2009 07 20
    Vietovė
    FY
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Jin Žiūrėti skelbimus
    šiandien ir man atsitiko vienas įvikis. Sėdėjau pamokoj sau ramiai nusirašinėjau kai staiga gavau durį į nugara iš užmanęs sėdinčios klasiokės. Ji paklausė ką kur ir kaip daryti netyče ir aš berodydamas.. I touched her breasts (gan šiurkščiai)... Tada pasigirdo maždaug,, KĄ DARAI IDIOTE..." (svelniau pasakiau). Tada bang iš knygos per galvą. Pasjitau ne kiek skausmą bet kiek tokį kaip sakant gėdos jausmą Plius man ji labai patika(o) tai dabar nežinau ką jei bepasakyt.. Gal būtų buvę geriau jei tai nebūtų nuskambėją per visą klasę...
    man buvo beveik visiškai tokia pati situacija, tik aš švelniai užkliūdžiau ir pirma nepastebėjau, nes aiškinau nusisukęs xD

Puslapis 4 iš 15 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •