Puslapis 11 iš 15 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 235

NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

myspace.com/djulps Absent avataras
    Įstojimo data
    2009 06 11
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Fail

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Atsikėliau šiandien lengva širdele - visa diena tik man, niekur nereikia lėkti, tik nuropoti iki vonios, su kambarioke bajariukus skaldom Po pietų sulaukiu skambučio ir nurodymų, kad reikia nueit i vaistinę ir ligoniui pristatyt tam tikrų vaistų, bet aišku tokiu laiku 7dieni nedirba jokios vaistinės, tačiau viena išknisu ir danginuosi į kitą Kauno galą. Mano džiaugsmui, nete pateikata bloga informacija ir vaistų bankas, kuriame turėjau apsilankyti, jau po spyna, bet be panikos, pasiklausiu kur dar galiu laimę pabandyt, tai iš trečio karto pasisekė, žinoma, kai kyla nukeblinau pirmą kartą matytom vietom... jau nustrykčiojus pusę kelio atgal sužinau, kad turiu dar kartą sugrįžti, o dar ir juodosios arbatos nupirt (aišku paėmiau žalios per klaida), o kažkokia bobutė apgavo ir patarė eiti pėščiomis iki ligoninės, nes nuo vaistinės tik 10 min, bet kažkaip visas 20 turėjau trenktis. Pasisvečiavus ir nuėjus į stotelę, laukiu savo 10 autiko, pagaliau įsėdau ir jam pajudėjus suprantu, kad aš 11 sedžiu kažkaip galvojau išlipsiu sekančioje stotelėje, bet, kad nuvežė į kitą pusę miškais kažkokiais Sedžiu prilipus prie lango ir žiūriu kiekvienoje stotelėje ar kokia pažįstama transporto priemonė čia nevaro, ir kiek laimės buvo, kai pamačiau 41 autiko numerėlį ant lentos, juk į namus veža laukiu savo išgelbėtojo, jau tuoj bus, pro šalį važiuoja trulai, kurių man nereikia, juk 41 važiuos, bet kažko užtruko bjaurybė... aišku, juk savaitgalį nevaro jis gerai, laukiu jau ankščiau paniekinto trūlo, o jis aišku neskuba, vėliau pavažiavus išlipo ir laukiu dar vieno. Taigi, laukiu... vis dar laukiu... horizontas tuščias... jau ima nervai... jau nebejuokinga... su šutve žmonių imam bambėt... gal elektrą kas atjungė..? prisimenu seną bajeriuką, apie tai, kaip trūlikui baigiasi bendzinas, bet kažkaip jis man nebejuokingas darosi, nes niekas vis dar nevaro... Galiaussiai kai visai susinervinau ir iš mano turėto sviesto gabaliuko liko tik neaiškios formos gniutulas tašėje parsivilkau namo... nuotaika buvo įjungta žudimo rėžimu, guodžiantis kambariokei nubraukiau kelias pykčio ašarėles, bet net neįsivaizduojat, kaip džiaugiuosi sėdėdama senam geram nusibodusiam barake

Burma-Shave
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    LT Siauliai
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Šilti orai prasidėjo - savaitgaliais nebesinori namie pūti, todėl sumanėm su draugu išeit 'pasižmonėt'. Su kitais pažįstamais nesusitikom, visi išėję į tokį ale 'renginį'. Na ką, kažkaip nėr kas veikt, aliuko pasiėmėm, atsisėdom parke. Tsakant pasaka, vakara šilta, o dar uodų nėra. Long story short, prisigurkšnojom to alaus, prisigėrėm, ir ėjom naktį 'dasimušt' (už senus gerus laikus ;D ).Kaip žinot, girti žmonės yra labai durni ir nelogiški. Mes su Gedžiu einam pro kito labai gero draugo namą. Atgaminsiu ką jis sakė:
    - eee... Pas Larį žiauriai geri prisiminimai, davai varom pas jį į kiemą pagiart.(Laris gyvena nuosavam name, tada jo namie nebuvo)
    -DAVAI!
    Pasibaigė tuo, kad mum teko bėgt nuo Lario senelio, kuris vijosi mumis šaukdamas "bl*t gaidžiai!". Bėgom 3 kvartalus.
    and when they pulled her from the wreck you know she
    still had on her shades
    they say that dreams are growing wild just this side of
    burma shave

4. Ačiū nARKOMANe, MinaTo, Light dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Zodziu, turiu as bmx'a, ir beveik niekad nuo jo nesiskiriu. Viena kart varau is sulios(kaip visada kiek imanoma greiciau) o ant bmx dviraciu dazniausei nera stabdziu kaip pas mane. Zodziu varau tiesiu keliu ir ziuriu eina simpatiska mergina, uzsiziurejau i ja xD ir girdziu pypint kazkas pradejo, as WTF?! atsisuku i prieki, ziuriu taxi is posukio islindo... Nu ir nafik, trenkiaus i sonini rata isskridau pro prieki, nusivariau koja visa.. Islindo taxisistas "MANO MASINA?!" as raitaus is skausmo, o tas man "asile tu, tu vos masinos nesulamdei!" ... Gerai kad su masina viskas gerai buvo.. Na tik su manim ne kas xD
    Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2011-02-26, 22:25

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Vieno mygtuko paspaudimu netyčia ir nesugrąžinamai sunaikinti trijų įmonių ilgametę buhalterija. Manęs tai jau niekas nepranoksit.

Paskaičius kai kuriuos postus, daug prisiminimų kyla. Antai leistis visu greičiu su ereliuku nuo stataus kalno, kuomet pačioje papėdėje kelio susikirtimas su pagrindiniu keliu. Matomumas neblogas, tačiau besileidžiant tai jau nieko nereiškia. Dabar galvoju, kiek jaunystėj turėjau būti kvailas ir nejausti pavojaus kad taip pramogauti. Aišku, incidento nebuvo, kitaip turbūt jau nerašyčiau čia.
    Bet yra buvę ir linksmesnių atvejų. Kai buvau mažas, mėgau išbandyti ar dega ir kaip dega visokia neaiški chemija, milteliai ir t.t. Po sovietmečio apleisti sandėliai ir šiaip visokie pavojingų medžiagų atsikratymai slapta. Neretai būtent mano miške. Aišku aš nebuvau kvailas, daiktų panašių į sprogmenis, netestuodavau, nors fronto linijoje tokių dalykų ir dabar netrūksta. Nu ir neaiškias medžiagas testuodavau mažais kiekiais. Bet ne visada. Štai taip viena karta, bekuopiant mišką su tėvu, į laužą papuolė keli kilogramai (iš išvaizdos panašu į aliuminio pudra) į degantį laužą. Laužas pradėjo taip spirgėti ir akinančiai baltai švytėti kad trilinkas puoliau slėptis į griovį. Dievagojausi kad ten į tą laužą mečiau tik šiukšles, nieko tyčia, bet vis tiek gavau pylos.
    Sekantį kartą į rankas pakliuvo pilki milteliai. Atrodo naudojami suvirinimui. Degdami jie baisiai smirdėjo, o blogiausia, niekaip negalėjau užgesinti. Nepamenu kaip ten buvo, tačiau šalia turėtas kibiras vandens nedavė jokio rezultato. Ar tai išgaruodavo kaip mat, ar nubėgdavo kaip per riebaluotą paviršių... Bet strioko turėjau iki valiai.
    Aš ugnį mėgau, bet ne ji mane. Po to kai teko gelbėti savo namus nuo senovinės krosnies gaisro, ir vėliau po II laipsnio galvos nudegimo, ugnis beveik tapo fobija.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2010-05-14, 22:59

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Pats naujausias failas:

Pradėjau užsiiminėt spray art'u, nusipiešiau kelis piešinukus galvoju reikia parsinešt namo, kad išdžiūtų (lauke piešiau). Įėjau į kambarį ir užkliuvau uz kambaryje besimėtančių batų (savo batų) abiejuose rankose laikyti piešiniai krito slapia puse žemyn sugadindami kilimą ir parketą. Pusvalandį su white spiritų grandęs parketą šiaip netaip nutryniau, bet kilimo nepavyko išgelbėt o visai nesenai pirktas.

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Vieno mygtuko paspaudimu netyčia ir nesugrąžinamai sunaikinti trijų įmonių ilgametę buhalterija. Manęs tai jau niekas nepranoksit.
    Pačios kaltos kad backupų nedaro. ^^

Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Sekantį kartą į rankas pakliuvo pilki milteliai. Atrodo naudojami suvirinimui. Degdami jie baisiai smirdėjo, o blogiausia, niekaip negalėjau užgesinti. Nepamenu kaip ten buvo, tačiau šalia turėtas kibiras vandens nedavė jokio rezultato.
    Welding powder angliškai. Aliuminio milteliai + geležies oksidas. Degdami įkaista iki >1000 laispnių ir gali išlydyti geležį. O blogiausia kad niekuo neužgesinsi, kadangi jiems degti nereikia oro..

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Fail'as su kompu. Ištryniau mamos dokumentus...Savaitę dirbo... suverčiau kaltę antivirusinei...O pati antivirusinė tai kaip koks antibiotikas - trina viską,kas infekuota. VISKĄ! Neatsiklausus btw. Tai po tokio vieno gero pratrinimo, kompe dingo system32 failai. Na manau visi suvokiat,kad kompo įjungt neįmanoma. 2 savaites laukiau pusbriko, kad jis atvežtų windowsų diską. Kai jau viską sutvarkiau, po pusės mėnesio be pc jaučiuosi visai atsilikus nuo gyvenimo... Ir tiesiog kaip tyčia, vos tik pataisius pc, lendu į vieną svetainę ir ką aš ten matau? O gi fotkes iš vieno vakarėlio (į kurį aš net NEPAMENU,kad ėjau), kuriose aš labai gražiai kažkokioje baloje su DIDŽIAUSIU keistuoliu mokykloje voliojuosi, jo rankos rankos kažkaip vis stebuklingai ant mano krūtinės, o aš su terminatoriaus veido išraiška laužau jam dantis.Supratau, kodėl mano batai supjaustyti ir kodėl draugė vis siūlė į tas nuotraukas nežiūrėti. Dabar man trauma, depresija ir šiaip psichozė. Moralas: gyvenimas be kompo gražesnis
    Not bad...

10. Ačiū Light dėkojo
    Visa valdžia vaizduotei!
    denix2 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 19
    Vietovė
    Beyond Imagination
    Įrašai
    388
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Na mano failas nėra žiaurus: Na va reikėjo internetu nusipirkti bilietus iš vilaniaus į kauno oro uosta na ten tai speceliai skrydžiams pritaikytas busiukas varo, na bet tai nesvarbu nuperku biletus sumoku su paypal na ir nusiunčia man bilietą į emailą aišku bilietas nuėjo i spam, kaip nekeista...svarbiausia aš pažiūėjau patikrinau, bet neatspausdinau,ir kas būtu nekeista, per savo durną galvą,tą pačią dieną ištryniau visa spam papkę pamiršes, kad ten yra bilietas...o vėliau jau būvo nejuokinga
    Paskutinį kartą taisė denix2 : 2010-05-25, 21:21
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

12. Ačiū winry3 dėkojo
    I hate IDIOTS
    xipzo avataras
    Įstojimo data
    2009 04 16
    Vietovė
    PC
    Įrašai
    385
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Jaučiu, čia bus mano didžiausias failas, per viso givenima, bet manau reikia juo pasidalint

Remontavausi dvirati, buvo priekinė padanga sprogus, na suklijavau kamera, idėjau, galvoju reikia išbandyt, palėkiojau koki pusvalandi ir parlekiu namo nuo kalno... Kažkaip šovė į galva "soiką pakelt" tai pakėliau, tik žiūriu mano priekinis rątas su tuo pakėlimu kartu kažkur į krūmus nuskrido, o ta mano stoka taip į žemę laistis pradėjo... Žvirkeliu į pakalne riedėjau, kai tik nusileido "stoika" tai tiesiai į duobę... o aš taip tiesut tiesutėliai su nosim į žemę ir gal kokisu 10m nusiritau snukiu ri kulversčiais ir dar velniai žino kaip... Atsikeliu, žiūriu visi drabužiai suplyšę, kelnių sagos ištrūkusios, nebelaiko... Tai namo parėjau po gerų 10min PERGALIŠKAI peržygiavęs miesto aikštę ant peties nešdamasis dviratį, visas kruvinas ir dar su viena ranka besilaikydamas kelnes... Aišku, nebūtu nieko beisaus, jei ne vasaros šventė miesto centre... ~.~
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    jega! cia tai pavarej xipzo , bet manau zmones turejo suprast kas nutiko, jog neseisi suluzusi dvirati. kai man kasnors nutinka gedingo visada stengiuos, kad praeiviai savaime suprastu kas nutiko, o ne galvotu, kad kazkoks jaunas pijokas katik is po krumo islindo... pvz.: kai si pavasari buvo ledonesis as begau nuo kalno prie upes pafotkint (as gyvenu ant kalno, o apacioj teka neris) zinoma kuo ilgiau begi nuo kalno tuo zingsniai daros platesni ir ziurek vos ne skrist pradedi. zinoma nebuciau as jei nesusifeilinciau ant pacio galo, taigi likus vos keliems kalno papedes metrams sugebejau paslyst ant molio, slapios zemes ir viso kito, kas panasu i š**a ir kokius penkis metrus slydau ant desiniojo sono. kai atsikeliau tai visa desine puse nuo galvos iki koju molina ir zemeta, radau kazkiek neistirpusio sniego, truputi apsivaliau ir nuejau iki upes, o ten pasirodo keliasdesimt zmoniu sustoje stebi ledonesi... na taip jie pamate mane, is pradziu kaire puse (normalus tvarkingas vaikinukas ), o po to desiniaja (katik is pakeles isbrides bomzas), bet visa laime, kad visi suprato kodel as toks "svarus" nes patys vis slysteledavo eidami per slapia zeme...

15. Ačiū HellKid, xipzo, Toxiz dėkojo
    U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    Kai rudenį buvau Vilniaus Katedros aikštėje laukiau draugės, neturėjau ką veikt, tai pamačius tą plytelę "STEBUKLAS" ėmiau ir ant bajerio atsistojau ant jos, pasisukiojau, nulipau. And what do you know, pradėjo pilti lietus, o aš neturėjau skėčio (Danguje buvo debesų, bet tikrai nesitikėjau, kad lis), nuo to laiko nebetikiu stebuklais XDDDD
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius xipzo Žiūrėti skelbimus
    Jaučiu, čia bus mano didžiausias failas, per viso givenima, bet manau reikia juo pasidalint

Remontavausi dvirati, buvo priekinė padanga sprogus, na suklijavau kamera, idėjau, galvoju reikia išbandyt, palėkiojau koki pusvalandi ir parlekiu namo nuo kalno... Kažkaip šovė į galva "soiką pakelt" tai pakėliau, tik žiūriu mano priekinis rątas su tuo pakėlimu kartu kažkur į krūmus nuskrido, o ta mano stoka taip į žemę laistis pradėjo... Žvirkeliu į pakalne riedėjau, kai tik nusileido "stoika" tai tiesiai į duobę... o aš taip tiesut tiesutėliai su nosim į žemę ir gal kokisu 10m nusiritau snukiu ri kulversčiais ir dar velniai žino kaip... Atsikeliu, žiūriu visi drabužiai suplyšę, kelnių sagos ištrūkusios, nebelaiko... Tai namo parėjau po gerų 10min PERGALIŠKAI peržygiavęs miesto aikštę ant peties nešdamasis dviratį, visas kruvinas ir dar su viena ranka besilaikydamas kelnes... Aišku, nebūtu nieko beisaus, jei ne vasaros šventė miesto centre... ~.~
    Priminei man mano vaikystės vieną įvykį. Važinėdavau tada su tokiu senutėliu tarybiniu dviračiu, dar tokie kur per pusę persilenkia. Tai va, važiuoju kartą nuo kalno ir jaučiu kaip dviratis atsiskiria per tą dalį kur persilenkia. Pirma mintis buvo : " Tai su kuria dalim dabar likti?". Gerai,kad kažkaip sugebėjau įvažiuoti į krūmus, nusileidau labai minkštai, atsipirkau tik įbrėžimais Parėjau namo su abiem dviračio dalim rankose, močiutė rado atliekamą varžtą,kuris sulūžo ir dėl to dviratis atsiskyrė ir dar tą pačią dieną laiminga važinėjausi vėl
    Not bad...

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    naujausias fail: nezaiskit su astriais daiktais kaip kad as katik dariau, taigi isgalandau savo numykletaji peili ir sumasciau vesdamas suni i lauka ismegint ji ant medzio sakos, uzsimojau, kirtau, saka nukirtau truputi lengviau negu tikejaus ir peilis uzleke ant kitos rankos ir graziai ispjove gabala mesos is kaires plastakos... pajutau kad kazko truksta nors buvo tamsu bet aiskiai maciau savo kremzle, pirma mintis: o *(*&&^&*^^%&%$%^# prisizaidziau "tobe ( mano suo) begam namo..." parbegau namo priburiau mamai kad nukritau ant stiklu susibintavau ranka ir db sedziu su nusalusiu smiliumi... pamatytumet kaip dabar juokingai rasau sita zinute... bet visa laime (netgi truputi keista) kad nejauciu jokio skausmo... bent tai gerai... kas svarbiausia gal pries valanda ziurejau Tsubasa chronicle ir ten buvo tokia fraze: "kai kardo seimininkas nepatyres kardas taip pat nepatyres ir tada kyla gresme suzeisti ta ko nenorejai suzeist pvz.: save pati arba ta kuri bandai apgint..." taigi kita karta giliau isiklausysiu i pan. fraziu prasme...

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Ak tas studentiškas taupumas...
    Ką gi, kadangi jau pagaliau lauktasis birželis ir už poros dienų suksiu namų link, kaip ir 90 % studentų aišku nebesipildžiau mėnesinio bilieto, o kam... žinoma į mano ateities planus neįėjo mielas pasisėdėjimas Kaune dar papildomas porą dienų ir neplanuoti pasivažinėjimų maratonai trūlais

Šiandien skubiai reikėjo mauti į vieną parduotuvę dovanų, bet kaip man įprasta visad nepasižiūriu į savaitgalio tvarkaraščius (draugai sako, jog čia XX chromosomos įtaka), tai aišku iki jos tiesioginio nėra 6dienį ir moku dvigubą kainą nes su persėdimais važiuoju. Vėliau tenka išsisukinėti nuo bomžų, kurie klausinėja kelio ir vis bando tikrai ne tik už rankos palaikyti... negana to po laaaabai ilgo laiko sulaukus savo transporto priemonės tenka visą kelią kęsti bjaurų kažkokio vyro seilėjimąsi, jei jau blemba žiūrit į papus, tai darykit tai delikačiai – ŽVILGČIOKIT, o ne SPOKSOKIT liežuvius išvertę, juk ir merginom karšta, neisi su megztiniais...

Išeina, kad vien šiandien pravažinėjau trečdalį to prakeikto mėnesinio bilieto kainos, kentėjau nepageidaujama dėmesį ir praradau daugybę laiko bei gerą nuotaiką... jau geriau bučiau nepagailėjus tų babklių, nes vis tiek vien nuostoliai iš to taupumo, o dar iki namų toli

20. Ačiū Insanity, Jin, Gecas, Light dėkojo
    Alter Ego
    Insanity avataras
    Įstojimo data
    2010 01 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Kaunas toks jau miestas, tai gerai, kad koki bomžai (nors kažkiek padorumo turintys), o ne prigėres jaunimas, kurie kabinėjasi prie merginų stotelėse ar troleibusuose, ne karta mačiau situacija kaip kokia pana įlipusi y troleibusa patiria gėdą, o šalia pagyvene žmonės tik apkalbinėja bet nieko nedaro. Buvo tokia situacija kai važiavau su draugu troleibusu, buvo kažkokia paauglių šaika gale, berods 4 13-15 metų vaikyščiai, nepadaugine alokoholio, bet apšile pakankamai, priešais juos sėdėjo pareigūnė, šalia stovėjau aš ir viena panelė.
    Situacija baigėsi kaip anime... mergina sugalvojo išlipti, išpaskos pašoko vaikyščiai, pareigūnė atsistojo taip pat belipanti o aš su draugu išpaskos, visi vienoje stotelėje (aš panorėjau išlipti tik dėl panelės nes su ja susimirkčiojom, na žinot kaip būna... ) vos išlipom vaikigaliai tikrai gan vulgariai pradėjo kabinėtis prie merginos, aš dar šiek tiek laukiau, nežinau ko, praeidamas kažkoks senas žmogus su mažu vaiku priėjo prie vieno vaikigalio ir perspėjo jog nemandagu keiktis, bei rėkauti, ypač tokioje vietoje, jis susilaukė dar daugiau keiksmažodžių atgal, prasidėjo konfliktas tikrai šlykštus, kol galiausiai vienas iš drasiausių pakėlė ranka prieš sena žmogų...
    Jau prieštai nieštėjo man kumščius, nors ir neesu kažkoks chuliganas, bet įsikišau ir nieko nesakes išguldžiau du kaip mat (praktikuoju "kudo" kartu su draugu), kai pribėgo mano draugas į pagalbą, likusieji (matyt mažiau drąsūs ar mažiau išgėre) pasileido bėgti...
    (kadangi man šiek tiek irgi adrenalino pateko į kraujo nepastebėjau kas dedasi aplinkui kelis akimirksnius) apsidaires pamačiau tą pačia merginą kalbančia kažką su vaiku, kuris buvo kartu su tuo garbingo amžiaus žmogumi, na o pareigūnė stovėjo stotelėje ir net nebuvo pajudėjusi iš vietos...
    Iš viso to supratau, galbūt įsitikinau dar kartą, kelis akivaizdžius dalykus...

Vis dar yra garbingų ir teisingų žmonių pas mus Lietuvėlėje kurie visgi nori gero kitiems.
    Teisėsauga žiūri tik savus interesus, galbūt ne visa, bet didžioji dauguma
    Kuo toliau tuo labiau jaunimas darosi vulgaresnis ir neprognozuojamas
    Nepasitikėk draugais ar pažystamais lengvai, jie žiūrės pirma savo kailį, o tik įsitikine saugumu ateis tau į pagalbą...

Visgi galiausiai gaila man to mažo vaiko, kuriam teko visa tai pamatyti, ir tuolabiau regėti, kaip žmogus vertas pagarbos (matyt jo senelis), kuris turėtų būti autoritetas yra taip lengvai pažeminamas viešai, dėl to, kad yra bejėgis sulaukias garbaus amžiaus.

P.S Galbūt ta pareigūnė tikrai būtų buvusi bejėgė prieš neblaivius vaikigalius, bet visgi moralė daro savo, ir galiausiai nors pasiteiravimas, "ar viskas gerai?", nebūtų parodęs visiško abejingumo aplinkiniams.

Puslapis 11 iš 15 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •