Puslapis 10 iš 15 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 235

NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Alter Ego
    Insanity avataras
    Įstojimo data
    2010 01 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius WiliuX Žiūrėti skelbimus
    na čia man žiaurai neseniai nutiko, gad tikrai būtų žiauriai gėda jei kas matytu(bet vistiek papasakosiu, juk cia tokiems dalykams ir vieta ):
    Tai va, grįžinėjau iš mokyklos ir pakeliui namo pasitaikė toks labai geras ledukas, kuriuo kai čiuoži, tai virš penkių metrų nuslysti. Na aš pasidėjau kuprinę ir ėmiau čiuožinėt. Po kokių trijų kartų sumaniau čiuožti sukdamasis(praitais metais išeidavo), na pradėjau sukdamasis čiuožti, pritupiau kad geresnė liksvara būtų, ir nesupratau kaip tai ivyko(jei būčiau supratęs taip neivyktų) kad su veidu į ledą dejau . dabar papasokosiu vaizdžiai koks yra jausmas (trenkliausi nestiprai, nes buvau žemai pritūpęs, taigi gali pasitaikyti ir žymiai žiauriau): pirma galvoje viskas dreba, nemalonu, pyksti ant savęs, kad taip gėdingai ivyko, tada atsistoji žinodamas, kad iš nosies tuoj pasipils fontanai kraujo, užverti galvą, ir po truputį žygiuoji namo. Skaudėt nelabai saudėjo, bet kraujo tai tikrai netrūko, dar susitreniau lūpą ir vieną dantį, tik nesuprantu kodėl lūpa ištino vienoje veido pusėje, o dantį skaudėjo kitoje .
    Man taip buvo praeitais metais besisukant atsistojus, dėjau su dantim y ledą, bet šalta buvo tai nieko nejaučiau...

bet neesmė, prieš savaitę, kaip mokyklos senjoras ir mokyklos bei mokinių tarybos narys turėjau visiems papasakoti apie projektą, "žvaigždžių mokykla" ar kažkas tokio, ten viskas vyko ekspromtu, padavė plakatą man pavaduotoja, trim žodžiais paaiškino kas tai yra, nu aš supratau ką norėjo pasakyt, užlipau ant scenos ir pradėjau pasakot apie tą projektą visiem, kad ten tipo atvažiuoja visokios žvaig-dės į šulę, kažkokį tai pasirodymą padarys ir jo metu kvies talentingus ir gabius vaikus pasirodyti irgi, ar tai vokalu ar kokiais kitais sugebėjimais kaip šokis ir apdovanos kažkaip ant galo geriausius dalyvius. Belipant nuo scenos ant laiptų pribėga pavaduotoja ir sako, dieve mano, sumaišiau, visai ne taip čia bus... (tuo tarpu gal minutę laiko ~300 mokinių sėdi salėj ir klauso ką man aiškina pavaduotoja). Aš susinervinau, lipu atgal į sceną ir galvoju, ką čia pasakyt, mano pirmi žodžiai buvo, "Blemba, biškį ne taip čia bus..." (superiniai žodžiai prieš auditoriją...) aišku vienas kitas nusiprunkštė iš to ką pasakiau, kiti pradėjo žvengt iš situacijos, bet esmė tokia, kad 70% visos šūlės mokinių pažystu, tai paprastai būtų buve nusispjaut, bet vistiek susigėdau ir teko 5 mins išnaujo aiškinti kas ištikrųjų vyks.

Cute as Hell.
    Yuffie avataras
    Įstojimo data
    2009 01 04
    Vietovė
    Lietuva,Vilnius,Pilaitė.
    Įrašai
    141
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na papasakosiu ir aš du šiokius tokius Fail'us :
    1. Kažkada, pirmoje ar antroje klasėje mokytoja liepė garsiai skaityt kažkokia pasaką visai klasei. Viskas buvo normaliai iki tol kol galvoi neaptemo, mintys pasisuko kita linkme ir pasakoje atsirado žodžiai "Paukštelis pasakė, kad Jonas buvo d*bilas..." . Pačiai buvo juokinga, bet kartu ir žiauriai gėda.
    2. 2009-ųjų ar 2008-ųjų metų vasarą važiavau su draugėm autobusu (turėjom garbingas stovimas vietas). Buvo sausakimša bet vėliau atsilaisvino kelios sėdimos vietos. Viena draugė sako - " Jofka( mano vardo trumpinimas) gal nori atsisėst?
    Aš aišku stovėjau užsisvajojus ir įnirtingai rašiau sms'a ir gaarsiai pasakiau " Ne, aš geriau pasėdėsiu."
    Draugės pradėjo žvengt ir tada supratau kad išsprūdo kažkas ne to. Keli žmonės aplinkui irgi žvengė, buvau tokia raudona kad nusisukau ir apsimečiau kad man sms atėjo ir reik skubiai atrašyt
    Ech, be to atleiskit, man visada sunku atsiminti datas.

3. Ačiū Integra dėkojo
    Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Didziausi mano fail buvo, kai pirma karta prisigeriau per klasioko gimtadieni ir pradejau po pievas lakstyt, nusisneket belekaip, dar pamenu sumasciau issimaudyt jo tvenkini, nors dar tik balandzio pradzia buvo. po to, pamenu, mane pasigavo klasiokai ir, kad nebesiauteciau suriso su lipnia juosta. po pusantros paros prabudau savo namuose, savo lovoj, visas susiveles ir su kokiu tuzinu zaizdu ir melyniu, nes krites buvau ne karta. bet ziauriausia buvo tai, kad mano girto nuotraukas klasioke ikele i one, as juo nesinaudoju, todel nustebau, kai pakeliui i mokykla ir pacioj mokykloj su manim pradejo sveikintis zmones, kuriuos gal tik pora kartu gyvenyme buvau mates. kai paaiskejo kad visi mate mano foto one, tai tas klasiokas, kurio gimtadieni sventem baisiai uzsirustino ant tos klasiokes ir priverte ja tas foto isimt.

Ir dar vienas fail, kuris man asmeniskai buvo dar ziauresnis tai, kai fizikos mokytojas priverte mane dalyvaut astronomijos konkurse ir tik 1 min likus iki kalbos pries auditorija jis man pasake kad as ten turesiu kalbet, as bandziau nusiplaut ir pabegt, bet nepavyko tai toks apsales uzlipau ant scenos ir taip ziauriai nusisnekejau, kaip dar niekad gyvenime nebuvau nusisnekejes, na mane nuo scenos palydejo gausiais aplodismentais, bet manau, kad visi plojo nes tiesiog visus prajuokinau savo cirko pasirodymu...
    Paskutinį kartą taisė witkus : 2010-02-03, 21:04

5. Ačiū mindzze, Toxiz dėkojo
    Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Na, mano gyvenimas yra nesibaigianti katastrofa, kupina skausmo ir nusivilimu. Gerai pagalvojus aš kaip ir neturiu rimtos (fail in life) nesekmės, bet turiu šimtai nepavidėtinų nuotikių.
    Vienas mano didžiausiu nuotikiu, tai kai susprogau su džipu. Gal prieš 4metus, žiema, šventėm darugo gymtadieni kažkur kaime. Kita ryta susipakavom į mašinas ir išsiskirstėm .O aš su džipu kuriame buvo sugedusi dūju systema, tai retkačiais pokšteldavo kažkas varyklije. Susigrude, pilna mašina važuojam ,tik išvažuojam ant plento aš periungiu nuo benzino ant dūju, ir gal ant keliu sekundziu toks garsūs driokstelimas ,į salona pasipilė juodi dųmai, visi peršike, panikoi . Aš iškart sustoju kelkrašti ,o iš kapoto varo juodi dumai. Aš atidarau kapota ,o ten liepsnos iš oro filto skyriaus .DEGAM!!! Ėmiau ieškot gesentuvo, o gesentuvo nėra, paėmes kažkoky skudura į ranka ir išėmiai lėpsnojati filtra, numečiua į kelkrašti prie miškelio emiau trepseti,nors tai buvo neviksminga (bent jau žinau kad tokie dalykai gerai dega) Atrodo jau užgesinom, lyg pavojus jau praėjas. Ačiū dievui niekas nenukentėjo, išskirus suskaldyta oro filtro dežė.Na kapadarysi teko testi savo kelione, bet likusi kelia visi važiavo basiausiai peršike , išskuyrus mane
    Ašku turiu ir kitokiu nelaimiu, kur kraujas pilėsi upeliais , kur nuo kalno kulverčiais su dvirači varčiausi, bet susilaikysiu , visi mes buvom vaikais. (Nors ir netokie kaip aš)

7. Ačiū Lucion666 dėkojo
    Rimtas forumo narys druzokas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    110
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Oi man daznai fail'u pasitaiko, mat as toks zioplas gan esu. Kazkada skaiciau knygos reziume, savo parasyta, ir vietoj '.... buvo 12-metis genijus' pasakiau '... buvo 12-metis gejus'. Pries visa klase. Gedos pakako man.

Tada cia neseniai chemijos uzdavinius sprendem, ir vienas is klausimu buvo pasirinkti ABC arba D. Klausimas buvo apie viena tokia taisykle, klause ka ji reiskia. Vienas is atsakymu juokais buvo parasyta 'that you can't wait at the bus stop when it's raining' (taip, viskas pas mane angliskai mokykloje, kadangi as esu tarptautiniam bakalaure Vilniuje). Aisku atsakymas buvo pagristas humoru, ir nereikejo ji rimtai imti i galva. Na, bet as, kvailys, juokais pazymejau ta atsakyma. Kai reikejo ataskineti, as pamirsau kad juokais pazimejau bloga atsakyma ir vel pries visa klase pasisiukslinau pasakydamas ta atsakyma, visi raitesi ant zemes gal 10 minuciu. Man tai buvo 10 minuciu gedos, ziaurios gedos.

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32

unshure

Nu ką... Atsiskleisiu ir aš tada... Prašau smarkiai nesijuokt

1. Man buvo lyg tais 11 metų. Žvejojau ir kartu buvo sesė, ji negalėjo vietoj nusedėt ir pasakiau, kad išeitu į namus, bet ji nėjo, tai susiginčijom ir šiek tiek apšaukiau... va to ir nereikėjo man daryt. Ji nuėjo ant kelio, jis buvo netoli to prūdo, kuriame žvejojau, pasiėmė akmenį ir norėjo mesti į vandenį, kad išbaidytu žuvis, tačiau išgirdau, kad ji šuktelėjo ir atsisukau, o tada pamačiau akmenį, kuris skrido tiesiai man į galva, prakirto šiek tiek kaktą ir buvo nemažas guzas.

2. Gyvenau kaime ir su draugais, būdami vos 12 metų sugalvojom palaipiot medžiais, buvo lenktynės, kuris pirmesnis apeis aplink visą tą vietą, tai buvo lyg mažas miškelis O formos, turėjome apeiti tik medžiais, negalėjom ant žemės padėti kojos, tai lyg aukšta žemė, bet negaudėm vienas kito, o tik rungtyniavom. Na aš jau buvau beveik prie finišo, bet negalėjau peršokt i kitą medį, nes buvo mažai šakų, palipau aukščiau ir įsikabinau į šaką, galvojau atlaikys, deja... Tik ji lūžo, iš kart pamačiau kaip prasivėrė lapai ir pamačiau žemę, pataikiau tiesiai ant akmens ir šiek tiek pasisekė, nes tik išniro kulkšnis.

3. Atsitikimų su dviračiais irgi yra buvę. Bent jau vieną prisiminsiu- teko matyti savo dvirati iš šono, po to kai nukritau jis buvo ant manęs.

Na ir didysis fail'as buvo, kai pradėjau gąsdinti seses, kad su supynėm joms trenksiu, šalia buvo medis, aš išsupau supynes ir tada mečiau, jos užsikabino į medį, bandžiau nukabint traukdamas už vienos virvės, tačiau... Vos tik atsikabino, atskrido tiesiai į mane, gerai, kad pasistiebiau, nes būtų nosis lūžus, bet gavau į dantis... Toliau nebepasakosiu

Skaudūs prisiminimai

Susumavus viską, moralas toks- negąsdint ir nebandyt pasirodyt kietu, nes gali užsibaigti labai priešingai nei tikimasi...

10. Ačiū witkus, MinaTo dėkojo
    Rimtas forumo narys druzokas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    110
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Augis24 Žiūrėti skelbimus
    Nu ką... Atsiskleisiu ir aš tada... Prašau smarkiai nesijuokt

1. Man buvo lyg tais 11 metų. Žvejojau ir kartu buvo sesė, ji negalėjo vietoj nusedėt ir pasakiau, kad išeitu į namus, bet ji nėjo, tai susiginčijom ir šiek tiek apšaukiau... va to ir nereikėjo man daryt. Ji nuėjo ant kelio, jis buvo netoli to prūdo, kuriame žvejojau, pasiėmė akmenį ir norėjo mesti į vandenį, kad išbaidytu žuvis, tačiau išgirdau, kad ji šuktelėjo ir atsisukau, o tada pamačiau akmenį, kuris skrido tiesiai man į galva, prakirto šiek tiek kaktą ir buvo nemažas guzas.
    [/IMG]
    o tai cia nebus seses fail'as, kadangi ji nesugebejo permest tave iki prudo?

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Čia buvo mano, nes vis dėl to, aš mačiau kaip atskrenda, bet nesitraukiau, nes galvojau, kad nedames...Nors tiesiai į galvą skrido...

Narys
    Toxiz avataras
    Įstojimo data
    2009 10 25
    Vietovė
    Where nightmares come from
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    nu seniau gyvenau soduose ir budo man tada 8-9 metai, vazinejom mes su dviraciais , vaziavau paskutinis is visu ir girdejau kap masina atvaziuoja taciau buvo posukis ir apauges krumais todel visada reikejo but atsargiam ten , taciau kazkaip sugebejau sumetyt vaira ir isiknyst i antra golfa aplamdydamas jam sona ir lygtais nuraudamas veidrodely, vairuotojas buvo pagyvenes ir siektiek piktas , kazka aiskint pradejo ir sako pasikviesk tevus , as visas persikes ir apsiverkes griebiau uz dviracio ir sakau einu namo , bet ateme is manes dvirati sako pakviesk , eidamas atgal su tevu kuris buvo piktas aiskinau kad ne as kaltas... nu po kokiu 20 minuciu viska issiaiskinom ir pagyvenes zmogus nebuvo piktas atleido man ir nereikejo mum moket uz remonta, taip prasisukau tik aisku nejaukiau pasijauciau pries visus draugus... po to karto tevos neleido vazinet kitur tik vienoj gatvelej kuri buvo sudina , bet po kiek laiko vel laksciau po visus sodus...
    P.S. nesu tikras kad buvo 8-9 atmintis nenesa...
    Paskutinį kartą taisė Toxiz : 2010-02-06, 18:58

Naujokas Jaciux avataras
    Įstojimo data
    2009 08 30
    Vietovė
    Viduklė
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius tenchi Žiūrėti skelbimus
    oi man daug buwo bet sunku atsimint tik wienas sauna i galwa kai klasei netycia garsiai nusiriaugejau wisi atsisuko ir as apsiwemiau
    man irgi taip buwa xDDD
    Galbūt jie bandė bet jiems nieko neišėjo
    Galbūt jie kalbėjo bet jų niekas negirdėjo
    Galbūt jie prašė bet jiems niekas nepadėjo
    Tad pakelk už juos rankas nes galbūt buvai tas kurio jiems reikėjo...

Narys
    Ru. avataras
    Įstojimo data
    2008 02 24
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    89
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    išvažiavom su drauge vieną vasaros popietę pasivažinėti su dviračiais. kelionė pirmyn vyko sklandžiai. ( foto daryta maždaug 30 min. prieš didįjį fail. viskas idiliška ir gražu.) tai vat. grįžtant reikėjo nusileisti nuo tokio neblogo Aukštelkės kalno. mes su drauge kaip "patyrusios ekstremalės" nuo kalniuko spaudėm kiek galėjom. prieš mus važiavo kažkokia moteris (aišku sraigino) ir netrukus aš girdžiu kaip drauge žviegia "suk į šoną!!!" aš aišku persigandau ir sukau bet ta moteris () kažkaip stebuklingai sugebėjo užvažiuoti priekin manęs ir aš labai sėkmingai dėjausi į kažkokius krūmus. (greitis buvo didelis ) tai vat. kai atsibudau dviratis gulėjo ant manes (kai važiavom nuo kalno jis buvo taip --> o kai atsibudau jis buvo taip <-- ir dar su persisukusiu vairu į antrą pusę) blausiai girdėjau kad kažkur draugė rėkia ir pirmos mintys buvo "koks gražus mėlynas dangus tai šakės..."
    poto kai atsikėliau turėjau ramint draugę, nes ji pamačius mano kraujo balas (neesmė kad aš bijau kraujo) vos neapsibliovė. paskambinau mamai ir kai papasakojau kas nutiko ji maždaug taip: "jezau!!!! kaip tu mane sunervinai!!! ir bla bla bla..." ir tada aš vos nepravirkau nes mama aplojo ir dar dviratis kažkaip negerai atrodė. tai vat. poto maždaug pusantros valandos šlubavau namo nes buvo like maždaug 3 ar 2 km kelio. ir dar kažkaip skaudėjo plautį ir buvo sunku kvėpuot. po šito įvykio savaite jūdėjau kampuotai. ir dar tebeturiu randą ant kelio.

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Barako gyvenimas: atsikeliu kaip kiekvieną rytą (link pietų jau gal) ir žinoma neskubu rengtis, o pas mane kambaryje taip karšta... striksiu nuo kampo prie kampo, nuo stalo linki lovos ir staiga į kambarį įsirauna ūkvedys.Stoviu išsižiojus su daugiau drabužėlių nei norėtų dauguma vyrų, bet su mažiau nei to pageidautų dauguma moterų... po kelių tylos sekundžių jis:

- ar tai čia reikia pataisyt kėdę?
    - aha (sumurmu vis dar be žado)
    - na, tai užsuksiu vėliau (uždaro duris)...
    Nežinau ką žmogelis galėjo pagalvot, gėdos dabar turiu pusei gyvenimo
    p.s. jei kartais kambary sugalvosit padaryt vos ne nuogalių pasirodymą - užsirakinkit duris

NORIU vasaros labai labai
    sesilily avataras
    Įstojimo data
    2009 10 17
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    102
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Na, vienas iš tokių pačių baisiausių fail'u buvo kai šokau gal penktoje klasėje per ožy ir prie visų užkliuvau už jo. Išsitiesiau veidu į čiužinį ant manęs užvirto ožys, o ant jo mokytoja, kuri gaudė mane.

Antras toks nemalonesnių įvykių buvo kai per giminės susitikimą kaime, būdama gal kokių šešių metukų prisigėriau slapčia naminio obuolių vyno, manydama, kad ten sultys. Po to prie visų lindau girta bučiuotis ir pan. Baisiausia, kad viskas nufilmuota ir pilna nuotraukų, o kadangi visi po to sužinojo ,kodėl buvau tokia pakylėta šventės metu, dabar vartydami nuotraukas man primena vis.........

Ir šiaip kažkada teko gerti garažuose(kažkur 13 metų). Pirmiausia kažkas pasiuntė mane. Įsižeidžiau. O garažas vis dėlto didelis. Sugalvojau paklaidžiosiu. Einu kur akys veda. Na ir užsiroviau ant kažkokio valkatos. Lėkiau taip, kad net išsitiesiau. Skylių rubuose ir nubrozdintų kelių nepavyko išvengti. Ateinu ir sakau, kad ten kažkoks valkata guli ir priekabiauja. Vienas iš ten buvusių paprašė parodyti jį. Na, sakau gerai, žinoma. Nueinam, valkatos nebėra. Kaip ir grįžtam atgal. Ir staiga iš už kampo prieš pat nosį išlenda tas pats valkata. Kaip sukausi, kaip lekiau. Net iki šiol tas, kuris ėjo kartu primena kaip keturiomis sprukau. Prie viso to dar prisideda mano draugės tėvų skambučiai ir policija nuo kurios teko sprukt. Žodžiu, niekada nebelindau į garažus..... Vis dėlto labai vaikiškas poelgis ir dabar linksma prisiminus..

Ir šiaip mano gyvenimas linksmas įsiveliu į kokius nesusipratimus nesuprasdama kaip. Lyg gyvenčiau kokioje situacijų komedijoje.

18. Ačiū Gecas dėkojo
    wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Man gėdingiausias dalykas kuris įvyko gyvenime:
    Maždaug 2008metai rugsėjis, šilta. Kūno kultūros pamoka. Man prieš tai buvo langas tad sugalvojau eit namo persirengt mokytoja buvo minėjus, kad šia pamoka lošim fūle.
    Tad aš išsitraukiau būcus (futbolininko batus) drąsiai užsidėjau ir išbėgau į kūncės pamoka. Man mokyklos stadijonas už 10metrų. Mokytoja nusprendė pakeisti planus ir davė 6 minutes bėgti. Na ka visi bėga. Aš kažką inirtingai pasakojau draugėms, bet staiga pasimaišė kažkos vielos ratas... Aš užkliuvau už jos su savo suknistais būcais persiverčiau 1 karta ore ir dukart ant žemės. Atsistojau nuėjau pas mokytoja ir pasakiau, kad einu namo. Žaizdų buvo tiek ir tiek nes bėgau ant grublėto asvalto...
    Šeip klasiokų veidai buvo labai keisti vieni buvo išsigande kiti vos tvardėsi neprasijuokdami.
    Dėkoju Fasian už sig'a.

20. Ačiū Yuffie dėkojo
    ^.^
    HellKid avataras
    Įstojimo data
    2009 03 31
    Vietovė
    Jurbardakas/Majamis
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Siandien per geografija mokytoja iseina atspausdint informacija musu renginiui, o mes "renkam" informacija redtubej, kompiuterio ekranas buvo padidintas ant lentos (na zinot kai buna tie prozektoriai) ir per ta visa lenta nelabai padorus dalykai.. Po keliu minuciu izenge mokytoja pirma mintis ****, o toliau jau nepasakosiu..

22. Ačiū Vilius dėkojo
    Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius HellKid Žiūrėti skelbimus
    Siandien per geografija mokytoja iseina atspausdint informacija musu renginiui, o mes "renkam" informacija redtubej, kompiuterio ekranas buvo padidintas ant lentos (na zinot kai buna tie prozektoriai) ir per ta visa lenta nelabai padorus dalykai.. Po keliu minuciu izenge mokytoja pirma mintis ****, o toliau jau nepasakosiu..
    nes poto visi laikimingi ėjot pas direktorių ir visų tėvam paskambinot, nes buvot visiški idiotai? good for you (ROFL)

Puslapis 10 iš 15 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •