Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Jūsų nuomonė apie Alkoholio, Narkotinių medžiagų vartojimą ir Rūkymą?

Balsavo
128. Jūs negalite čia balsuoti
 • Nevartoju nieko.

  51 39.84%
 • Vartoju visus paminėtus dalykus.

  11 8.59%
 • Nevartoju narkotinų medžiagų.

  38 29.69%
 • Nevartoju alkoholio.

  5 3.91%
 • Nerūkau.

  26 20.31%
 • Savaitgali viena kita bokalą

  25 19.53%
 • Pro dūmus dažniausiai nematau PC ekrano

  5 3.91%
 • Parūkau kai išgeriu ( tuos kelius bokalus)

  16 12.50%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 91

Alkoholio, Narkotinų medžiagų vartojimas ir Rūkymas

 1. #33
  WarGod'az
  H[asas] avataras
  Įstojimo data
  2009 05 22
  Vietovė
  Kns-Rdv-Sau
  Įrašai
  160
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Rukau ir isgerti megstu, bet su narkotikais neprasidedu...

 2. #34
  GFX maker

  Blizzard avataras
  Įstojimo data
  2009 03 25
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  279
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Citata Autorius sek0ne Žiūrėti skelbimus
  rukau 1-1.5 pak per diena
  geriau kiek lenda ir kiek noriu, chren tokia apklausa, neaisku, ka spaust

  juokas is tokiu rasovu ima, aisku kad nerukot, nes dar is po stalo neisaugot. as ir sakiau prie 10-12 metu, kad nerukysiu, o va kas gavosi.
  juokas is tokiu kurie jau nebe sugeba susivaldyt ir laiko tai aukstu pasiekimu ir negali mest rukyt todel kad ranka pati kyla link burnos istatyti cigarete... apgailetina.. gerai kad dar prie masturbacijos taip nepripratai, o tai eitum per gatve ir varytum kur papuola

 3. #35
  Ferrum Aeternum.
  Sagara avataras
  Įstojimo data
  2009 07 20
  Vietovė
  FY
  Įrašai
  92
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  11
  Nerūkau, negeriu bei nevartoju.
  Tikiuos, kad rūkyt taip niekad ir nepradėsiu, gert ant progos manau, kad nieko tokio, o apie narkotikus - bandyt neteko, vengiu.

 4. #36
  WarGod'az
  H[asas] avataras
  Įstojimo data
  2009 05 22
  Vietovė
  Kns-Rdv-Sau
  Įrašai
  160
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Patariu visiems nerukantiems nepradekit as pats gailiuosi, kad pradejau deja neturiu tiek valios, kad mesciau...o isgert visada gerai ypac jei geri draugu kompanijoje Del narkotiniu medziagu tai net neziurekit i ta puse nes kai pradesit-nebeislipsit (zole nesiskaito ja galit rukyt ) o jei ir islipsit tai tik pasieke dugna, kaip sakoma feniksas prisikelia is pelenu^^

 5. #37
  UVERworld
  TheCoolMaker avataras
  Įstojimo data
  2008 02 10
  Vietovė
  Šilutė- Šiaulių baraks :D
  Įrašai
  154
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  O varge kiek daug šventuolių, vaikai džiaukitės gyvenimu kol jauni nes kažkada galite gailėtis aišku aš apie alkoholį šeip pats dabar metęs rūkymą, griežtai, nes vėl pradėdavau ;/, apmažinęs gėrimą maximaliai, bet greit į baraką vėl, tai nebžinau kas bus , o į narkotines medžiagas tikrai geriau nežiūrėti, nebandęs ir nebandysiu na zolyte, nelabai kaip ir narkotikas man atrodo tai, ai ;D

 6. #38
  Meanie

  Renata avataras
  Įstojimo data
  2008 05 25
  Vietovė
  Ba seng se
  Įrašai
  756
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Nerūkau. Visiškai netraukia. Nevartoju narkotinių medžiagu, turiu labai gerų pavyzdžių kas nutinka su žmonėmis kurie vartoja... o šiaip per šventes išgeriu truputį.

 7. #39
  I can see muzic~
  axborn avataras
  Įstojimo data
  2007 01 02
  Vietovė
  127.0.0.1
  Įrašai
  155
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  um... alkoholio isgeriu 2-3 kartus per savaite, bet dazniausiai tai nebuna daug. ka randam su akcija ta ir pasiimam, arba pigiausia sampana (skanus brudas zinokit XD). rukau, bet brangu tai pakankamai retai nusiperku, o jei nesiperku pakelio uztenka min savaitei, nebent dalint pradedu, nes kazkaip nera - noris, o atsiranda ir nebenoriu XD narkotikai... ganja bandziau 3-4 kartus nebuvo uzveze, salvija - that's my drug. 2 nesveiki tripai (mikrobu miestas, kita karta belenkiek random stuffo), tik gaila, kad sunku jos gaut, o siauliuose durnium isvadino kai ieskojau XD
  zala... na salvija jos kaip ir nedaro, net miegas po jos buna labai geras. cigaretes zudo mane, alkoholis - atsistato, ganja - sveikiau uz alkoholi, bet ir kenkia kazkiek. zodziu, gyvenu, kad gyvent, o ne saugotis ir pergyvent del visokiu dalyku. geriau linksma gyvenima nugyvent, nei senatvej tv ziuret.

 8. #40
  Super mega ultra rašytojas
  zhmogeliukas avataras
  Įstojimo data
  2007 03 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  770
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Nu bet kaip prajuokino pasakymas "galite gailėtis" maždaug gailėsitės kad negeriatXDD lol.
  Tikrai ne, nebent kada nors gali tekti gailėtis vartojantiems žmonėms gailėtis dėl to ką darė.


  Visiška abstinentė ir aš. Ir visiškai dėl to nesigailiu, bei nemanau, kad tai keisis.
  Net su abstinentu klubu į išvykas važinėjam~Taip ir tokie yra~Ir būna labai linksma. O tokių kurie be svaigalų nesugeba linksmintis, man gaila. Tikrai.
  Ir galiu drąsiai teigti, jog nevartodama nieko neprarandu - atvirksčiai.

 9. #41
  Simintis Sun

  Eisas Kuperis avataras
  Įstojimo data
  2006 01 25
  Vietovė
  Unknown System
  Įrašai
  545
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Citata Autorius Blizzard Žiūrėti skelbimus
  juokas is tokiu kurie jau nebe sugeba susivaldyt ir laiko tai aukstu pasiekimu ir negali mest rukyt todel kad ranka pati kyla link burnos istatyti cigarete... apgailetina.. gerai kad dar prie masturbacijos taip nepripratai, o tai eitum per gatve ir varytum kur papuola
  Bet tokia tiesa. Juk kiek yra tokių kurie tik juokėsi iki pvz įstojo į universitetą arba pradėjo dirbti su kompanija? Vieni pradeda rūkyti kartu su savo bendraamžiais, o kiti dar ilgai nemato jokio reikalo pradėti. Iki kokių nors permainų. Ir valia čia ko gero visai ne prie ko.

 10. #42
  Mr. Reasonable

  Raziel avataras
  Įstojimo data
  2004 06 09
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  219
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  Visų pirma apie save: anksčiau stipriai rūkydavau (1-1,5 pakelio per dieną), bet mečiau prieš dvejus metus. Pagrindinė priežastis - užkniso kažkam mokėt tokius pinigus už savo sveikatos gadinimą (jap, paprasčiausias pavydas ir godumas)...

  Alkoholį taip pat vartodavau reguliariai - kiekvieną savaitgalį su draugais po porą bokalų, kartais šiokią dieną vakare kokį butelį alaus... teko mest dėl sveikatos problemų, tagi, jau metai ir be alkoholio. Nieko baisaus, susirandi ką veikt ir be rūkalų ar gėrimų. Taip vadinamų narkotinių medžiagų esu išbandęs daugumą silpnesniųjų (tiek augalų visokių, tiek sintetinių), dabar irgi jei proga pasitaiko neatsisakau.

  O dabar apskritai apie narkotikus, alkoholį, tabaką, nes visai nesenai teko pasidomėt šita tema labai išsamiai. Alkoholis ir tabakas yra narkotinės medžiagos lygiai taip pat, kaip ir dauguma tų substancijų kurias jūs vadinat "narkotikais" ir kuriais prekybą draudžia valstybė. Vienintelis skirtumas, tarp alkoholio, tabako ir "narkotikų" - vartojimo laikas, t.y. kiek laiko jie žinomi žmonių kultūrose. Todėl tradiciškai alkoholis ir tabakas priskiriami maisto produktams, nors savo poveikiu jie beveik nesiskiria nuo visų kitų "narkotikų".

  Dabar narkotinių medžiagų taip pat yra labai įvairių ir jei jas skirstytumėm į pavojingumo grupes pagal poveikį sveikatai, priklausomybės sukėlimą, bet remtumėmės tik moksliniais argumentais, alkoholis ir tabakas priklausytų pavojingesniąjai narkotikų rūšiai, kartu su tokiomis substancijomis, kaip heroinas, kokainas, metadonas, barbituratai įvairūs ir pan.

  Tuo tarpu marihuana, kanapės ir, ypač, ecstasy ar LSD, sukelia kur kas mažiau problemų. Tiesa, "žolę" irgi kartais nuvertina žmonės, tai nėra narkotikas, kurį gali vartoti be jokio poveikio (rūkymas pats savaime sukelia plaučių vėžio grėsmę, ilgalaikis "žolės" vartojimas sukelia aštrią psichozę). Bet jei žiūrėsime iš mokslo pusės nėra visiškai jokios prasmės drausti tokius narkotikus, kaip ecstasy ar LSD ir leisti prekiauti alkoholiu ar tabaku... išskyrus tradiciją.

  Jei kas norėtumėt susipažinti su naujausiais tyrimais siūlyčiau atsisiųsti "BBC Horizon" seriją pavadinimu "Is Alcohol Worse Than Ecstasy?", ten pakankamai paprastai britų mokslininkai paaiškina kaip jie sudarė 20 pavojingiausių narkotinių medžiagų sąrašą, kurį pateikę britų sveikatos apsaugos ministerijai, kad padėtų pagrindą naujiems narkotinių medžiagų reguliavimo įstatymams remiantis moksliniais tyrimais, o ne mitais ir legendomis, paplitusiomis tarp žmonių.

  Beje, imo, bet kokių svaigiųjų medžiagų geriau iš viso nevertoti, bent aš taip manau, bet jei jau vartojat, tai geriau žinoti, kurios iš jų pavojingesnės, kurios mažiau pavojingos.

  P.S. arba štai nuoroda į youtube - http://www.youtube.com/view_play_lis...5BAF485D9FF54E
  Paskutinį kartą taisė Raziel : 2009-08-23, 13:55
  "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
  Alexander Kojève, 1959

  FF sucks! Please, don't kill me

 11. #43
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  31
  Kiek keistai skamba tokie pasakymai "Gailėsitės, pradėsit vartot, dar esat vaikai, todėl ir nevartojat". Nebejuokaukit, kiekvienas turi savus nusistatymus, jeigu Jūs (tie, kurie rašė tokias replikas) nesugebėjot atsispirti aplinkinių įtakai ar dėl kažkokių kitokių dalykų pradėjot vartoti kažką, tai čia jau Jūsų problemos, niekas nieko apie tai nei sako, nei daro kažką, o Jūs replikas visokias mėtot kitiems žmonėms, tas pats kas Jums pasakyti "Jūs esat silpnavaliai žmonės, vos ne degradavę žmonės, nes savom jėgom nesugebėjot pakelti rūpesčių ar Jūsų slegiančios naštos", bet taip niekas nesakė ir nesakys, nes čia jau Jūsų asmeninis dalykas, nesakykit užtikrintai, kad tikrai nevartojantis žmogus pradės kažką vartoti, čia jau kaip jam susiklostys ateityje, be to jei turės jėgų atsispirti, ir visus rūpesčius ar kažką kito pakelti savom jėgom, be alkoholio ar dar kažko, tai puiku, nebūtina griebtis tokių dalykų atsipalaiduojant ar linksmai praleidžiant laiką. Nekalbėkit apie kitus ir nesakykit kaip jie darys, jūsų nuomone, po tam tikro laiko, tiesiog papasakokit apie save ir tiek. Aš manau, kad nebūtina komentuoti apie kiekvieno žmogaus pasakymą, išreikštą nuomonę, ar tuo labiau pradėti beverčius ginčus...

 12. #44
  yra ir geresnių nei aš
  Helicon2 avataras
  Įstojimo data
  2009 04 14
  Vietovė
  forums miršta
  Įrašai
  79
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Praitą trečiadienį supratau kad debiliškai elgiausi ir pasakiau sau viskas. ( pusę litro 38 laipsnių brendį dvejais maukais be zagirono išgėriau)
  Man I'll murder your jeans, I'll feed em to the fishes
  Heres what I'd do, if I had three wishes
  Punch your jeans, on all three counts
  It would bring me satisfaction in large amounts

 13. #45
  ką tu?
  Aivaras avataras
  Įstojimo data
  2008 09 10
  Vietovė
  Žalias kalnas
  Įrašai
  497
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Rūkyt, rūkau.Kodėl?Kvailas atsakymas, bet iš neturėjimo ką veikt.Tarkim išeini į lauką su draugeliais, jau ne tas amžius, kad statyti namelius medyje ar žaist kvadratą.Kalbies, parūkai, prastumi laiką.Gert.Šito irgi nepamirštu, dažniausiai savaitgalis su draugais prie alaus ar ko stipriau.Amm, narkotikai?Jei marihuaną vadinsim narkotiku, tada taip.Nors jau du mėnesius nerūkiau, net nesinori kažkaip, bet išties geras dalykėlis.
  Woops, neparašiau apie poveikius kaip temos autorius prašė.
  Poveikiai.Nuo rūkymo didesnių pokyčių nk nejaučiu, nuo alkoholiai aišku kartais būna rytais nekaip, bet durniausiai, kad man visada išgėrus viską dar trūksta.Marihuana.Pasijautė galbūt po kokio mėnesio, atminties biški sutrikimais, sunkiai prisimindavau nesvarbius dalykus, o gal ir db taip yra tik pripratau Ironiška, bet antrą pusmetį baigiau geriau negu pirmą (tik antram pradėjau rūkyt).
  Paskutinį kartą taisė Aivaras : 2009-08-23, 16:32

 14. #46
  ningen..
  vrblitz avataras
  Įstojimo data
  2008 10 01
  Vietovė
  Limbo
  Įrašai
  255
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  man tai 'rukau is neturejimo ka veikt' dar ne taip kvaila kaip 'rukau, nes mano draugai ruko'
  Paskutinį kartą taisė vrblitz : 2009-08-23, 16:34

 15. #47
  Menas buti savimi.
  Ayami avataras
  Įstojimo data
  2009 05 10
  Vietovė
  Lietuvele :)
  Įrašai
  148
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Rukau

  Aaaaaaa!

 16. #48
  Rimtas forumo narys karosas avataras
  Įstojimo data
  2008 02 28
  Vietovė
  Mazeikiai
  Įrašai
  116
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Rukau tik kalijana ir karta i savaite(kartais ir i menesi) isgeriu 1-3butelius alaus ar mikso
  P.s Kas cia kuria tuos fainus kaciukus man jie labai patinka
  P.s.s Nesu rukes cigaretes ir net nezadu bandyt

Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •