Žiūrėti balsavimo rezultatus: A tikite, šių pasakojimų tikrumu ir juose aprašytais dalykais?

Balsavo
179. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip, visiškai tikiu.

17 9.50%
  • Pusiau, kai kur tiesa, kai kur melas.

60 33.52%
  • Yra krislelis tiesos.

28 15.64%
  • Nelabai, bet vistiek įdomu pasiskaityti.

59 32.96%
  • Visiškai netikiu.

15 8.38%
Puslapis 8 iš 15 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 228

Pasakojimai apie antgamtinius reiškinius

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius OpHiEll Žiūrėti skelbimus
    Geriau sau ramiai gyventi, žiurėti anime, vaikščiot i visokius cosplay ir animę peržiuras.
    aš renkuos savižudybę ;d

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius Aivaras Žiūrėti skelbimus
    aš renkuos savižudybę ;d
    sakai taip idomiau

Dažniausiai pyktosios dvasios tai nėra žmogaus mirusi dvasia, pagal aprašimus ir visus surenktus duomenis žmonės kurie yra susidure su tuo tai dažniausiai juos vadina demonais.Yra labai žiaurių exzorcizmo atvejų ,vienas toks atvejis užfiksuotas dabar neatsimenu kelintais metais amerikoi jis yra ne vienas, bet šitas manau pats žiauriausias tesiog buvo toks atvejis kai labai ilgai išvarinėjo taip vadinama ta piktają dvasią (demona ) iš merginos poto nežinau ar ji liko gyva, tingiu internete kapstytis, žodžiu per išvarima jai sulaužė beveik visus kaulus...tokio exstremalaus jausmo aš tikrai nenorėčiau, užjaučiu ta mergina jai nepasisekė...
    Paskutinį kartą taisė OpHiEll : 2010-07-13, 21:26

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    O jus tikitia tais visas vaiduokliu medziotojais ir t.t???? kaip "Destination Truth"
    Kur ziuri keistus dalykus???
    Be afraid of the thingS you can see, feel and smell - chernobyl...
    O ir ten vaidenasi pasirodo. 0_o

Spoileris:

4. Ačiū dofkaw dėkojo
    Narys animegirl avataras
    Įstojimo data
    2007 10 19
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Uh, dabar baisu bus miegot perskaicius jusu istorijas... Nes pora kartu irgi esu susidurus su kazkuo antgamtisku... Laukiau kaimynes laiptinej, ziema, vakare ir girdziu lyg kaskas su pakaustytais batas liptu, o zingsniai greitetu. galvoju koks kaimynas lipa, bet sviesa neisijunge ir tas kaskas pro mane prasiureno... toks klaikus jausmas buvo... sekanti vakara lygiai tas pats buvo tik tada isiroviau i drauges namus, nes jau taip kraupu daresi... Kaskada kai maza buvau teko girdeto lyg aida.... Net nezinau kaip paaiskinti, sedi prie stalo ir atrodo, kad jau taip buvo, tik tada sioj situacijoj buvo pasielgat kitaip ir butent zinai kaip...
    P.S. manau, kad daugeli ivairiu antgamtiniu ,,situaciju,, issiubuoja zmogaus pasamone. Pvz kodel apsedimai pasitaiko tik tarp tikinciu zmoniu? Kaip Anneliese Michel, skaiciau, kad buvo labai dievobaiminga, ziema nuoga miegodovo sniege, kad atpirktu savo nuodemes etc. Aisku kaskokie prisilietimai is ano pasaulio isiubuoja ipatingai silpna psichika, prisideda ir noras buti svarbiam t.y. psichines bedos ir ligos(pvz cholera)
    Paskutinį kartą taisė animegirl : 2010-07-14, 21:02

6. Ačiū dofkaw dėkojo
    Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pamenu mano sesers draugė norėjo švęsti gimtadienį kultūros namuose (pas mus yra pirmam aukšte koplytėlė o viršuj didelės patalpos renginiams ir pan., o kadangi jos mama ten kaip ir direktorė, tai geras plotas gimtadieniui) tačiau koplytėlėj vykdavo egzorcizmo seansai (nežinau ar žinot tokį Arnoldą Valkauską; jis žymus egzorcizmo seansais. Be to, šiaip labai fainas kunigas bet čia jau off-topic). ot būtų buvęs b-day party šiaip ir Lietuvoj nieko gero su tais egzorcizmais jei maža mergaitė sulanksto metalinį kryžių ir pan :/

Esquisse
    Guest
    Citata Autorius animegirl Žiūrėti skelbimus
    Kaskada kai maza buvau teko girdeto lyg aida.... Net nezinau kaip paaiskinti, sedi prie stalo ir atrodo, kad jau taip buvo, tik tada sioj situacijoj buvo pasielgat kitaip ir butent zinai kaip...
    Tai vadinama Deja Vu jausmu, jei neklystu

9. Ačiū Hikari_ dėkojo
    Rimtas forumo narys
    shikigamijako avataras
    Įstojimo data
    2010 05 31
    Vietovė
    Ukmerge/Vilnius
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Citata Autorius Anime_Yuuki Žiūrėti skelbimus
    Tai vadinama Deja Vu jausmu, jei neklystu
    Agam. Aš lyg ir tą patį esu gidėjus. Aš gana dažnai jaučiu šį jausmą. Man net kartais keista būna. Ir nežinau ar čia gerai ar blogai...

Esquisse
    Guest
    Citata Autorius shikigamijako Žiūrėti skelbimus
    Agam. Aš lyg ir tą patį esu gidėjus. Aš gana dažnai jaučiu šį jausmą. Man net kartais keista būna. Ir nežinau ar čia gerai ar blogai...
    Man jis irgi pasitaiko, manau, tai geras jausmas, sakyčiau net ypatingas/išskirtinis {reik didžiuotis, kad tokį turim }

12. Ačiū Hikari_ dėkojo
    エドワード

DIX avataras
    Įstojimo data
    2008 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    313
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    "Endless Eight" :lol: Kas mate, turetu suprast, ka turiu omeny..

Spoileris:

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Deja Vu atsimenu šita žodį išgirdau pirma kart, žiurėdamas matrica, nors gal ir nepirmą kart girdėjau bet nekreipiau i tą žodį kažkaip demesio ir i jo reikšmę , o dabar šitas žodis kai tik išgirstu iš kart man asocijuojasi su matrica. Matyt šitas filmas išpopiuliarino šitą žodį dar labiau... (O, Deja vu sistemos klaida pasikartojintis vaizdas demm agentai)...
    Tikiuosi mes ne matricoj

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    A cia jus apie deja vu kalbata. Buna buna ir man ir gan daznai kasko. Girdejau kaskur kad tipo pries gimstant tu kaip ir visa savo gyvenima pamatai bet iskarto pamirsti kadangi kudikiu smegenis negali isiminti dideles info. Ir bunai kartais tokiu 'fuksu" kad isimeni kai kuriuos dalykus. Del to ir jauciamas tas jausmas, kad atrodo, kad tai jau ivyko bet tai istikruju isgyvenama pirma karta. Idomus Fenomenas.
    "Fenomenas yra labai paplitęs, tyrimai rodo, kad bent kartą déjà vu išgyvenę yra per 70 % žmonių." -Wiki

16. Ačiū Ausra dėkojo
    Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Žodį 'deja vu' girdėjau seniai, bet reikšmę sužinojau tik prieš porą metų. Kad ir mažai pas mane buvo tų 'antgamtinių atsitikimų', bet deja vu buvo tiek, kad jau pabodo. Kartais būna atgarsiai (lygtais jau taip buvo? gal čia mano vaizduotė ir pan.), bet kartais tokie labai labai stiprūs, kad toks jausmas, kad čia kažkokia komedija (maždaug, taip jau tikrai buvo, čia kas juokauja su manim ar ką?). Bet kas kartą mane nustebina tie deja vu... Pas kitus tikriausiai irgi taip dažnai būna

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Lota :D Žiūrėti skelbimus
    Žodį 'deja vu' girdėjau seniai, bet reikšmę sužinojau tik prieš porą metų. Kad ir mažai pas mane buvo tų 'antgamtinių atsitikimų', bet deja vu buvo tiek, kad jau pabodo. Kartais būna atgarsiai (lygtais jau taip buvo? gal čia mano vaizduotė ir pan.), bet kartais tokie labai labai stiprūs, kad toks jausmas, kad čia kažkokia komedija (maždaug, taip jau tikrai buvo, čia kas juokauja su manim ar ką?). Bet kas kartą mane nustebina tie deja vu... Pas kitus tikriausiai irgi taip dažnai būna
    Nu neretai neretai. Nesakau kad kiekviena savaite bet daznokai irgi XD
    "It has been reported that certain drugs increase the chances of déjà vu occurring in the user. Some pharmaceutical drugs, when taken together, have also been implicated in the cause of déjà vu. Taiminen and Jääskeläinen (2001)[7] reported the case of an otherwise healthy male who started experiencing intense and recurrent sensations of déjà vu upon taking the drugs amantadine and phenylpropanolamine together to relieve flu symptoms."- Wiki Va vaistai paspartina dejavu

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    deja vu oficialiai smegenų bugas. Kadangi šį jausmą patiriu dažniausiai prie galimų gyvenimo permainų, ši versija man patiktu. Bet nerimą kelia kai kurios detalės. Kartais jaučiu ne tik kad šitai kartojasi jau, bet ir tai kas tesis po to. Pvz už nugaros stovintis žmogus pames rankoje skaičiuojamus centus. Arba pažvelgiu į tą puse kur dar tik netrukus sužviegs stabdomas automobilis. Tiesiog kažkoks užsitęsęs efektas. Taip pat pajutęs deja vu ir pabandęs prisiminti kada vista tai vyko ankščiau, atsitrenkiu į kažką, ką vadinčiau sapnu. T.y. lyg būčiau visa tai sapnavęs, ar regėjęs, ir net galintis nurodyti apytikslį laiką, tačiau tuo metu tas vaizdas neturėjo jokios prasmės ir ryšio - visiškai nieko nesakantis kadras, dar kartą pasikartojantis filmo pabaigoje, jau kaip siužeto detalė.
    Bet suprasdamas koks netobulas ir prastai veikiantis yra žmogaus protas, pasilieku prie versijos kad tai viso labo smegenų veiklos erroras.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Lota's brain - FAIL. Cannot be fixed. Fatal error. Klausykit, o kai kartais žinai, kad dabar tau paskambins tiksliai tas žmogus ir pasakys tau maždaug tai, apie ką galvoji, čia skaitosi kaip deja vu?

Esquisse
    Guest
    Citata Autorius Lota :D Žiūrėti skelbimus
    Lota's brain - FAIL. Cannot be fixed. Fatal error. Klausykit, o kai kartais žinai, kad dabar tau paskambins tiksliai tas žmogus ir pasakys tau maždaug tai, apie ką galvoji, čia skaitosi kaip deja vu?
    Čia jau aiškiaregystė
    Deja Vu - tai jausmas

22. Ačiū Hikari_ dėkojo
Puslapis 8 iš 15 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •