Žiūrėti balsavimo rezultatus: A tikite, šių pasakojimų tikrumu ir juose aprašytais dalykais?

Balsavo
179. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip, visiškai tikiu.

17 9.50%
  • Pusiau, kai kur tiesa, kai kur melas.

60 33.52%
  • Yra krislelis tiesos.

28 15.64%
  • Nelabai, bet vistiek įdomu pasiskaityti.

59 32.96%
  • Visiškai netikiu.

15 8.38%
Puslapis 3 iš 15 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 228

Pasakojimai apie antgamtinius reiškinius

/b/tard
    Gu. avataras
    Įstojimo data
    2008 08 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    na man nuo to tik baisiau. : D
    labai bijau tokiu dalyku,bet vis vien nesugebu nekist nosies i juos.
    paziurejes japoniska "Tamsu Vandeni" dar ir dabar bijau eit i vonia/dusa,jei nieko kito namie nera. o jei ir yra,tai kai uzsimerkiu plaudamas galva,atrodo,kad uz manes stovi kazkas slimy and stuff. brr.
    When they cut my signature..
    At first i was like
    But then, i lol'd.

Rimtas forumo narys
    Sekirei avataras
    Įstojimo data
    2009 04 23
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Gu. Žiūrėti skelbimus
    na man nuo to tik baisiau. : D
    labai bijau tokiu dalyku,bet vis vien nesugebu nekist nosies i juos.
    paziurejes japoniska "Tamsu Vandeni" dar ir dabar bijau eit i vonia/dusa,jei nieko kito namie nera. o jei ir yra,tai kai uzsimerkiu plaudamas galva,atrodo,kad uz manes stovi kazkas slimy and stuff. brr.
    xDDD man pns buna..
    tik pas mane zymiai daugiau priziureta japanese horror filmu.
    including ir tamsus vandenys

Tas kur daug kalba.

fasian avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    746
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Niekada seip neissiganstu kaip pasakoja baisias istorijas.
    Ech tie seni laikai ..

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    As tai vaikystei ir buvau zinoma, kad geriausiai pasakodavau siaubo istorijas kai vaziuodavom i ekskursija su klase, kad kelione neprailgtu autike prasydavo istorijas papasakot, nes tokias baisias ir idomias pasakodavau, dabar jau nebegaleciau tikriausiai ju pasakot kaip anksciau

Narys
    Meduteja avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Zemei LietuvosXD
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Hikari_ Žiūrėti skelbimus
    As tai vaikystei ir buvau zinoma, kad geriausiai pasakodavau siaubo istorijas kai vaziuodavom i ekskursija su klase, kad kelione neprailgtu autike prasydavo istorijas papasakot, nes tokias baisias ir idomias pasakodavau, dabar jau nebegaleciau tikriausiai ju pasakot kaip anksciau
    Man irgi tas pats .
    Pripasakodavau visokiu prisigalvotu istoriju apie vaiduoklius , kad paskui turejau klasioke namo lydet , nes ji bijojo viena pareit ;D

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Jei jus net istorijos gąsdina, kaip galite būti tikri kad jūsų istorijos nėra tik jūsų proto bokštai?
    spiritizmo seansai. Kaži ar bent kam bandančiam šauna į galva saugumo priemonės? Ką jau kalbėti apie tai ant kiek tvirtas turi būti žmogus norėdamas tuo užsiimti, suvaldyti padėtį.
    Yra daugybė bildukų, dvasių varymo būdu. Kunigas taip pat turi žinoti savų metodų. Bent jau seniau jie žinodavo. Nemažai tų variantų žinau, bet labiausiai vienas iš jų patinka, galingiausias turtu būti, tik neradau info apie jo naudojimą ir neturėjau progos išbandyti ir niekados nenoriu kad tokia būtu. Žinia, ne visados laiku suspėjama, ne visada tai baigiasi laimingi ir ne vienas atvejis yra buvęs kai patys varytojai dėdavo į kojas.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2009-08-16, 00:40

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Jei jus net istorijos gąsdina, kaip galite būti tikri kad jūsų istorijos nėra tik jūsų proto bokštai?
    spiritizmo seansai. Kaži ar bent kam bandančiam šauna į galva saugumo priemonės? Ką jau kalbėti apie tai ant kiek tvirtas turi būti žmogus norėdamas tuo užsiimti, suvaldyti padėtį.
    Yra daugybė bildukų, dvasių varymo būdu. Kunigas taip pat turi žinoti savų metodų. Bent jau seniau jie žinodavo. Nemažai tų variantų žinau, bet labiausiai vienas iš jų patinka, galingiausias turtu būti, tik neradau info apie jo naudojimą ir neturėjau progos išbandyti ir niekados nenoriu kad tokia būtu. Žinia, ne visados laiku suspėjama, ne visada tai baigiasi laimingi ir ne vienas atvejis yra buvęs kai patys varytojai dėdavo į kojas.
    Teisybę pasakei, jeigu ir netingėtum, ir kai laiko turėsi, įmesk keletą dalykų, apie spiritizmus ir varymo būdus, būtu įdomu pasiskaityti

Rimtas forumo narys usakou avataras
    Įstojimo data
    2009 04 19
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    netikiu tokiais dalykais 8D
    Paskutinį kartą taisė usakou : 2012-04-30, 08:42

/b/tard
    Gu. avataras
    Įstojimo data
    2008 08 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    taip,dar prisiminiau viena karta,kai su klasioke ilindom i antakalnio 25. abu girdejom pianina antram aukste,i kuri neradom praejimo. buvo gan baisu,bet toliau po ten vaiksciojom ir sutikom kita chebra vaiksciojancia. jiem taip pat girdejosi pianinas. paskui pianinas nutilo. ir pradejo skambet visai gretimam kambary. mes persikom ir isbegom. : ) ten gan baisoka,slogutis sukausto. : )
    When they cut my signature..
    At first i was like
    But then, i lol'd.

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Seniau gyvenau bute ir dalinausi kambariu su nii-san. Šiaip butukas buvo jaukus tačiau aše niekuomet negalėdavau jame būti viena, nes pastoviai persekiodavo jausmas kad kažkas spokso į mane, labai nemalonus jausmas, dar ypač kai būdavo paliktos atidarytos mano kambario durys. Netgi mano mamai mantimis sapnuodavosi košmarai. Pasirodo mano ir nii-san kambaryje buvo pasisimirus moterėlė (ažina atilsi jai) Mama namuose paslėpė kažkur iš smilgų padarytą šluotlę ir tadu tas įkirus jausmas kad tave seka - dingo...

Hmm man šiaip visai patiko istorija apie laumes ^^ gal jin bus ne į temą, bet nesvarbu ... negalima vaiku ir jaunų bernelių palikti vienų prie pirties ir tuo labiau neleisti jiem eiti už pirties, atseit - laumės pasigrobs ir išraus liežuvį, o kūną in skutelius sudrąskys. Po šito pasakojimo aše neidavau viena į prie pirties

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Tikiu tavo pasakojimu Renata, man irgi yra taip nutikę, tik tai įvyko 1 kartą, kai buvau 9 metų, buvau 2 ar 3 klasėje, buvo žiema ir vyko kalėdinis karnavalas mokykloje, vaidinau, ir niekas nedalyvavo iš mano šeimos narių, nes buvo išvažiavę ir turėjo grįžti pasibaigus karnavalui, ir mane turėjo parvežti mano mokytojas, nes iki namų buvo 3km kelio, nes tada gyvenau kaime ir lankiau pradinę kaimo mokyklėlę, taigi, karnavalo metu smarkiai snigo, kai baigėsi karnavalas, jau buvo naktis ir kaip nekeistą liovėsi snigti ir danguje nebuvo nė vienintelio debesėlio, ir mane vežė namo, tačiau mokytojo mašina užklimpo ir mane nuvežė tik 1km iš 3km. Taigi teko eiti vienam namo 2km. Na atrodo kaip ir nieko nebūtu baisu, nes kaimelis mažas, visi žmonės pažįstami, tačiau priėjau senas kareivines, kuriose, buvo sakomą, kad vaidendavosi, na aš nepatikėjau, nes rytais eidavau pro jas į mokyklą, ir grįždavau taip pat pro jas, jos buvo šalia kelio, kuriuo eidavau į mokyklą, ir vos tik praėjau jas, pasigirdo garsas kareivinėse, aš pagalvojau, kad jos griūna, nes buvo smarkiai apgriuvusios ir jei tik smarkiau pastumtum sieną, jos iškart įgriūtu, bet nebuvo vėjo ir nieko ten nemačiau, skaisčiai švietė mėnulis, ir vos tik išgirdau tą garsą, išsigandau ir pabėgėjau keletą šimtų metrų. Priėjau tokį posūkį, kurį praėjus nebesimatė tų kareivinių, tačiau pajutau, kad kažkas mane seka, atsisukau ir pamačiau žmogaus siluetą prie to posūkio, kurį praėjau, pradėjau bėgti, ir pribėgęs artimiausią namą, sustojau, jis buvo už kokių 50 metrų, nuo tos vietos, kurioje stovėdamas pamačiau tą siluetą, atsisukau ir nieko nebebuvo, pagalvojau, kad tai buvo lyg medis ar koks krūmas, tai ėjau toliau, bijodamas, nes buvo tikrai šviesi ir tyli naktis, kiekvienas garselis girdėjosi, ir ypač baugu būdavo, kai išgirsdavau šuns lojimą, taigi likus gal pusę km iki namų, aš vis atsisukinėdamas, vėl pamačiau tą siluetą, ir tada jau žiauriai išsigandau, pradėjau bėgti ir pabėgėjęs gal kokias 2-3min atsisukau- ir nieko nebuvo. Tada visą likusį kelią parbėgau, nes buvo likę koks 300 metrų iki namų. Šio įvykio neužmiršiu vien todėl, kad tokios nakties dar nesu matęs gyvenime, ji buvo beprotiškai tyli ir šviesi, o danguje labai labai ryškiai švietė mėnulis ir buvo matyti begalo daug žvaigždžių. Gal tas siluetas buvo tik mano pasąmonės vaisius, bet to nesužinosiu niekada...

BW gamer
    Xakis avataras
    Įstojimo data
    2009 08 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    37
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Augis labai idomios istorijos
    Bet as tokiais dalykais netikiu,man nieko nera panasaus nutike , gal del to, kad netikiu ir pan.
    Man labai keista buvo, kad tau leido eiti tuos 2km vienam, nakti, gi atsakomybe jeigu kas nutiks... o kur mokytojas dejosi jeigu iiklimpo ?
    O galima draugo ar drauges istorija papasakoti?

P.S. Bet as megstu pasiklausyti apie tokias istorijas...
    Paskutinį kartą taisė Xakis : 2009-08-22, 17:49

Naujokas
    StValentine avataras
    Įstojimo data
    2009 08 05
    Vietovė
    Lietuva ^^
    Įrašai
    26
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na, Augi, šiurpią naktelę turėjai tada. Man skaitant net baugu pasidarė. Bet išties keista, kad mokytojas taip ir leido vienam eit 2 km. Tegu ir mažas miestelis, bet vis tiek.

O aš dar prisiminiau tokį keistą susidūrimą su vaiduokliu, bet ne savo, o savo sesers. Galit tikėti, galit netikėt, čia kaip kam labiau patinka. Bet kadangi seniai čia kažką pasakojau, tai dabar papasakosiu. Irgi mūsų namuose buvo, ir neseniai buvo miręs mūsų senelis. Aš, sesė ir mama buvome virtuvėje, ir mūsų virtuvėlė maža, bet ten stovi tokia sena sofa-lova. Mes su mama stovėjome ir kažką šnekėjome, o sesė nusprendė atsisėst. Na, ir ji sėdasi ant sofos ir lyg tyčia mes su mama kažkaip į ją žiūrėjome tuo metu ir tik žiūrim, kad ji atsisėdo ne ant sofos, bet ant oro. Tiesiog grynai pakibo ore virš sofos ir mes tada dar galvojom, kad ji šiaip tiesiog dar neatsisėdo, gal tiesiog stabtelėjo prieš pilnai atsisėsdama ar apsigalvojo, bet žiūrim, kad ji taip atsilošė atgal ir atsirėmė į atkaltę, lyg tikrai ant kažko sėdėtų. Mes pamenu net nutilom, kažkaip kraupiai atrodė ir pamenu sesė dar kažką pasakė apie tai, kad jai nepatogu sėdėt, žvilgtelėjo žemyn į sofą ir pamatė, kad ant oro sėdi. Tada tik greit pašoko ir nulėkė per pusmetrį nuo tos sofos. Mama paskui juokavo, kad gal sesė senelio vaiduokliui ant kelių atsisėdo, nes tas sofos kampas buvo jo mėgstama vieta. Aš tikrai nežinau, kaip ten buvo, bet pamenu, kad paskui kelias dienas bijojau ant tos sofos sėst ir tikrindavau su ranka ar tikrai tuščia

BW gamer
    Xakis avataras
    Įstojimo data
    2009 08 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    37
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Vat atsiminiau sena istorija panasia i tavo...

Pries koki astuoneta metu, mano senele gyveno su manim ir tevais, ji laike daug kaciu, tiesiog mego jas, ir buvo vienas katinas kuris man patiko, as su juo zaizdavau ir pan., jis buvo senas ir artejo jo valanda. Kai atejo laikas mes ji palaidojom kieme (jis gan didelis (toli kampe)). Ta pacia diena kai atsiguliau miegoti, pajutau.... kad..... kazkas trinas man prie koju, baisiai isigandes paziurejau, ir ten nieko nebuvo!!! Vel atsiguliau, miegu, jauciu kaip kazkas glaudziasi prie koju, trinasi, as bijau net paziureti, siaip ne taip sukaupes drasa papurciau kalrda ir paziurejau-tamsu, nieko nera. Isitempes atsiguliau ir uzmigau... Ryte papasakojau senelei, sako aplanke kates dvasia, nu nezinau keista, bet tada buvau 8 metu ir isigandau, kad kate mire, tai turbut vaizduotes vaisius

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Oho... freaky bet aš tikiu, o mokytojas apsisuko ir grįžo atgal, nes jau toliau manęs vežti nebegalėjo dėl didelių pusnių. Aš rytais ir žiemą eidavau ir būdavo baugu ir tamsu, tai iš dalies, jei ne visas tas išgąstis, tai bučiau kaip ir normaliai parėjęs, visada vaikščiodavau vienas tokį atstumą, tai išleisdavo ir nelabai bijodavo, bent jau pačioje pradžioje mama bijodavo, bet priprato po to, bent jau ji taip sakydavo...

Xakis, tai aišku, kad gali ir draugės ar draugo istoriją papasakot, taip pat, jei rastum netyčia tokia realistinę istoriją internete ar iš knygos, irgi įdėk, visada įdomu pasiskaityti.

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Pati baisiausia diena pasaulyje buvo 1994 m. lakpričio 4 d., nes tada gimiau aš

Puslapis 3 iš 15 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •