Žiūrėti balsavimo rezultatus: A tikite, šių pasakojimų tikrumu ir juose aprašytais dalykais?

Balsavo
179. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip, visiškai tikiu.

17 9.50%
  • Pusiau, kai kur tiesa, kai kur melas.

60 33.52%
  • Yra krislelis tiesos.

28 15.64%
  • Nelabai, bet vistiek įdomu pasiskaityti.

59 32.96%
  • Visiškai netikiu.

15 8.38%
Puslapis 15 iš 15 PirmasPirmas ... 5131415
Rezultatai 225 iki 228 iš 228

Pasakojimai apie antgamtinius reiškinius

Metalbending prodigy
    Chloras avataras
    Įstojimo data
    2011 05 01
    Vietovė
    O aš iš Vilniaus...
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Citata Autorius Augis24 Žiūrėti skelbimus
    Bet manau, kad su vienu sutikti gali visi: Liūdniausia yra tai, kad mes apie kosmosą žinom daugiau, nei apie savo motulę žemę.
    Kas tie "visi"? Nes bent jau aš su šituo teiginiu kategoriškai nesutinku.
    Heavy Metal Maniac.

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Kaip palyginimą paimsiu šį: 95 procentai žemės vandenynų nėra ištirti, arba dar vienas iš šių: 10 procentų gyvybės formų atrasta žemėje (Čia įskaitoma ir mažiausios bakterijos, kalbant apie likusį skaičių.). Galbūt ir yra šie skaičiai iš piršto laužti arba daryta kokia nors nemoksliška statistika kokio nors tai spekulianto, kuri paplito po internetą ir jau gan senai vyrauja kaip tikras faktas.. Sunku būtų ginčytis, nes visgi mokslas yra nežinomo paieškos, o tam nėra ribų. Tad sulyginti būtų sunku, bet mano nuomone, vis tiek labiau tikėtina, kad apie kosmosą žinoma labiau, nei apie žemę, nes dėl kažkokių neaiškių priežaščių (lėšų stygius, investitoriams neįdomus mūsų pasaulis, propaganda ir t.t.) mes galim pamatyti kas yra už keliolikos šviešmečių, bet tik keletą kartų sugebėjo nuleisti zondus į vienus iš gyliausių vandenynų ruožų, net neskaitant fakto, kad apskritai yra visos technikos stygius, ir tuos zondus po to tvarko gan ilgą laiką nuo spaudimo neatlaikymo. Tiesiog keista ir tiek

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius Augis24 Žiūrėti skelbimus
    bet, kad kažkokie gyviai tikrai egzistuoja planetose turinčiuose savo eko sistema, tai čia faktas, tik tiek, kad mes nepamatysim jų nei per Keplerius, nei per dar kokį ultra teleskopą, nebent sugebės užfiksuoti driežus medžiuose ar mikroskopines žuvis per jį, tada jau tikrai niekas nieko paneigti nebegalės.
    Iki tokio lygio mano fantazija neneša . Juk Kepleris registruoja šviesos intensyvumą iš žvaigždžių ir pagal tos šviesos kitimą sprendžia apie tą žvaigždę sukančias planetas ir pan. ar ne? Reikia aišku apie tuos principus pasiskaityti plačiau, bet apie kokį, bent mažiausia dalelyte suvokiamą, driežų medžiuose aptikimą nuo žemės per kelis šimtus šviesmečių nutolusiose planetose tu kalbi...?...

O vandenynų gelmių tyrimui matyt nėra matoma didelės esmės apart naudingų resursų paieškos ir lėšų tam skiriama atitinkamai. Ar tau bus šilčiau jei bus aptikta nauja kokio giliavandenio kalmaro ar anaerobinės bakterijos rūšis? Spėju, kad ne. Arba žmogus tiesiog neranda kitų argumentų, kodėl jam turėtų būti svarbus vandenyno gelmių tyrimas, gal ten tikrai slepiasi paslapčių, kurias išaiškinus mums prasivertų akys. Visko gali būti.

Metalbending prodigy
    Chloras avataras
    Įstojimo data
    2011 05 01
    Vietovė
    O aš iš Vilniaus...
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Augi, aš sutinku, kad didelė dalis mūsų žemės dar yra neištirta. Puikus to pavyzdys yra tavo jau minėti vandenynai. Man tik nesuvokiama kaip tu gali teigti, kad apie kitus kosmoso kūnus mes žinom daugiau? Apskritai, beveik visos mūsų (žmonijos) žinios apie kosmosą yra paremtos tik teorija (kurios, beje, praktikoje patikrinti nelabai įmanoma). Mes net negalim šimtu procentų patvirtinti ar paneigti, kad Marse yra (ar buvo) vandens, tai apie kokį čia ištyrinėjimą kalba eina? Aišku, internete vis pasigirsta spėliojimų, kad kažkokiose tolimose planetose, panašiose į mūsų žemę gali egzistuoti kita gyvybė, bet tie spėliojimai visad ir lieka tik spėliojimais, nes su dabartinėmis mūsų mokslo galimybėmis jų patikrinti neįmanoma. Trumpiau tariant - spėjimo nereikėtų prilyginti faktui.
    Heavy Metal Maniac.

5. Ačiū Augis24, CemyCemy dėkojo
Puslapis 15 iš 15 PirmasPirmas ... 5131415

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •