Žiūrėti balsavimo rezultatus: A tikite, šių pasakojimų tikrumu ir juose aprašytais dalykais?

Balsavo
179. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip, visiškai tikiu.

17 9.50%
  • Pusiau, kai kur tiesa, kai kur melas.

60 33.52%
  • Yra krislelis tiesos.

28 15.64%
  • Nelabai, bet vistiek įdomu pasiskaityti.

59 32.96%
  • Visiškai netikiu.

15 8.38%
Puslapis 13 iš 15 PirmasPirmas ... 31112131415 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 193 iki 208 iš 228

Pasakojimai apie antgamtinius reiškinius

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
    http://www.grngecko.com/torment.html

Jai kas uzsiims tai just a small hint, reikia paspaust and submit mygtuko su pele, o ne Enter. Ir siaip yra 4chan archyvas ir dabar uzstrige 19-kam kambaryje, gali but kad deadend'as nes buvo klaida pries tai. Kam idomu PM kai busiu duosiu 4chan archyvo linka.
    O kas čia tiksliai per saitas yra? Kokia jo esmė?

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    O kas čia tiksliai per saitas yra? Kokia jo esmė?
    Cia susije su kriptologija, tau reikes issifruot pati key kad pereit i kita kambary, dar niekas pasaulyje nera issprendes nors jau nuo 2007 metu gyvuoja. http://www.grngecko.com/solved.html
    Yra zmoniu kurie galvoja kad tai susije su zodiac killer http://en.wikipedia.org/wiki/Zodiac_Killer ir ta pacia kriptologija kaip jis panaudojo. Is 4 jo laisku tik 1 buvo issifruotas kiti 3 taip ir liko neiskoduoti. Paskaityk wiki apie ji.
    Dar radau LT informacijos apie ji, http://www.technologijos.lt/n/pasaul...-15831&l=1&p=1

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Bumpt! Ar yra gyvų?

Prisiskaitęs nesąmonių 9gag'e užsimaniau paklausti bendraminčių otakų... Ar esat kada nors patyrę miego paralyžių?
    Miego paralyžius, tai kai žmogaus sąmonė pabudus, bet kūnas vis dar miega. T.y Kūno neįmanoma pajudinti, išskyrus akių vokus bei pačias akys. Šitoks paralyžius gali užtrukti nuo kelių sekundžių, iki net kelių valandų... Bet įdomiausia yra tai, ką žmogus per tą laiką mato, girdi bei jaučia...
    Žmogus per miego paralyžių regi visokias haliucinacijas, savo baimes bei girdi demoniškus garsus ar šiaip ūžimus bei sprogimus. Juos kažkokia jėga ištisą laiką spaudžia ir jie jaučia baimę. Viskas atrodo gražiai, nes... meh... juk tai tik haliucinacijos! BET AR TIKRAI?
    Paieškojęs įvairių žmonių pasakojimų internete, suradau gan kraupių susidūrimų su šiuo miego paralyžiumi, kuris dabar man jau nebeatrodo toks mielas, koks buvo prieš tai.

Taigi... pagal mane pati kraupiausia mano perskaityta istorija apie miego paralyžių, tai kai vyras pabudo antrą valandą nakties, bet negalėjo pajudėti. Tuo metu jis ir pakliuvo į tą miego paralyžiaus būseną. Viską ką jis galėjo padaryti, tai atsimerkti ir judinti akys. Ir tada jis pamate, kad gale lovos stovi tamsus žmogaus formos šešėlis. Per visą šį laiką vyras juto nežmoniška baime bei spaudimą krūtinėje. Staiga tas juodas šešėlis milžiniškų greičių per ropojo per gulinti lovoje vyrą ir jų veidai buvo šalia viens kito... Vyras tamsoje sugebėjo įžiūrėti baltas veido linijas. Tada tas šešėlis pradėjo glamonėti (ar kažką tokio) jo veidą, tuo momentu vyriškis ir prarado visas baimes. Kažkokių būdu (gal mintimis...) vyriškis liepė šešėliui pasirodyti jo žmonai, kuri miegojo šalia. Ir ant to momento šešėlis dingo... Kitą rytą vyriškis paklausė, ar nematė vaiduokliško, tamsaus šešėlio, baltu veidu, savo sapnuose. Žmona iškart susinervino sužinojus, kad tą šešėlį į jos sapną atsiuntė jos vyras.

Ar tai tikrai buvo tik haliucinacija? Kodėl šešėlį tada regėjo ir jo žmona?

Aš pats irgi esu patyręs miego paralyžių. Bet tik labai trumpą laiką. Gal vos kelias sekundes. Bet deja, per tas sekundes nieko gero nemačiau, nes tuo metu gulėjau ant pilvo atsisukęs į sieną.
    Pabudau staiga su baimės jausmu. Mano galva kažkas labai smarkiai spaudė į pagalvę, o aš pats negalėjau visiškai pajudėti, kad ir kaip bandžiau savo kūną judinti. Ausyse buvo nežmoniškai garsus ūžimas... vidurį nakties! Kai pagaliau atgavau kūno kontrolę, pašokęs lovoje apsižvalgiau, bet aplink nieko nebuvo, o ūžimas ausyse akimirksniu praėjo.

Taip pat su tuo susidūrus buvo ir viena mano draugė... NET KELIS KARTUS!
    Labiausiai jį įsiminė pasikorusi vyruką baltomis akimis ant jos spintos durų. Kuris beje... pradžioje buvo užsimerkęs, tik po kažkiek laiko parodė savo gražias, baltas akutes.

Taigi... ar jūs esat patyrę miego paralyžių ir ar ką nors regėjote/girdėjote per jį?

4. Ačiū OpHiEll, Hikari_, xAmaya dėkojo
    Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Imho ta istorija apie vyrisk netikra, jau per daug nuvalkiotai skamba, kiek filmuose panasiu scenu jai neidentisku buvo. O as net ne siaubo filmo megejas, isvis net ne filmu megejas, ir tai zinau. Arba sizofrenikas, tai nieko nuostabaus tuomet. O del paralyziaus tai paciam buvo nutike kelis kartus, bet gan senai. Viena karta kai prabudau nuo kaskamaro, ir pajudinet negalejau pora sekundziu nors tokioi situacijoi pasokes buciau. O kita karta kai viena vakara ziurejau siaubo filma ir pradejau miegot, buvau pusiau uzmiges ir tuomet buvo pazystamas i kambari uzejes ir pajuokaut norejo tai pradejo rekt "Uuuuu" na kaip vaiduoklis (rodos pagieza ziurejau, nesu tikras) tai issigandes buvau pradejau rekt bet pajudinet negalejau gal 10sec, tai gulejau ir rekiau. Na bet nieko keisto sitame nematau nes nuo baimes ir blogiau gali tapt, o baisiausia kad patikiesi tuom.

Coffee lover
    Puny avataras
    Įstojimo data
    2007 12 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Taigi... ar jūs esat patyrę miego paralyžių ir ar ką nors regėjote/girdėjote per jį?
    Labai keista apie tai čia perskaityti, nes maždaug prieš savaitę man buvo labai panašiai.. Prabudau ir jausmas buvo toks, lyg kažkas mane žiauriai slėgtų...bet taip smarkiai, kad neįmanoma pajudėti ir sunku kvėpuoti...ir tikrai jutau baimę... Viskas truko 5-10s, bet nieko "neįprasto" nemačiau (tiesą sakant bijojau atsimerkti ).

(V)(;,,,;)(V)
    PaperAngel avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Žiūrėjau tokį filmą apie egzorcizmą, ten į tokios studentės kūną demonas, kai norėjo įeit tai ją prispaudė taip, kad negalėjo pajudėt.. Saugokitės prieš apokalipsę demonai suaktyvėjo
    Spoileris:

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Citata Autorius PaperAngel Žiūrėti skelbimus
    Saugokitės prieš apokalipsę demonai suaktyvėjo
    Dafuq?? O_o

Depresija.
    xAmaya avataras
    Įstojimo data
    2011 05 31
    Vietovė
    Mano vidinis pasaulėlis
    Įrašai
    72
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Aš mačiau vaiduoklį. Nežinau, ar tikėsit manimi, ar ne, tai kiekvienio pasirinkimas, bet aš žinau, ką mačiau.

Spoileris:
    Vieną vakarą, prieš keletą mėnesių, nuėjau miegoti gana vėlokai, apie vienuoliktą nakties. Niekaip neėmė miegas, tad nusprendžiau įsijungti šviesą ir paskaityti knygą. Atsisėdau, pažiūrėjau į priekį ir pamačiau tą vaiduoklį. Tai buvo lyg ir šiek tiek už mane vyresnė mergina, ji visa buvo baltut baltutėlė lyg sniegas, vilkėjo ilgč suknelę. O akys... Jų net nebuvo, tik dvi tuščios, juodos skylės. Taip išsigandau, kad net negalėjau pajudėti ar ką nors pasakyti. Ta mergina taip pat nejudėjo, lyg ir spoksojo į mane. Nepamenu, kada ji išnyko, kada aš vėl atsiguliau miegoti, tačiau šio įvykio niekada neužmiršiu. Dabar netgi bijau ilgiau būti savo kambaryje, naktį būna labai nejauku... Kolkas nieko nedariau ir apie šitą įvykį stengiuosi kuo mažiau galvoti...
    Dabar vaiduokliais tikiu visu 100%.
     /l、
    (゚、 。 7
     l、゙ ~ヽ
     じしf_, )ノ <--- This is a kitty. Put this in your signature to help it achieve world domination.

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Citata Autorius xAmaya Žiūrėti skelbimus
    Aš mačiau vaiduoklį. Nežinau, ar tikėsit manimi, ar ne, tai kiekvienio pasirinkimas, bet aš žinau, ką mačiau.

Spoileris:
    Vieną vakarą, prieš keletą mėnesių, nuėjau miegoti gana vėlokai, apie vienuoliktą nakties. Niekaip neėmė miegas, tad nusprendžiau įsijungti šviesą ir paskaityti knygą. Atsisėdau, pažiūrėjau į priekį ir pamačiau tą vaiduoklį. Tai buvo lyg ir šiek tiek už mane vyresnė mergina, ji visa buvo baltut baltutėlė lyg sniegas, vilkėjo ilgč suknelę. O akys... Jų net nebuvo, tik dvi tuščios, juodos skylės. Taip išsigandau, kad net negalėjau pajudėti ar ką nors pasakyti. Ta mergina taip pat nejudėjo, lyg ir spoksojo į mane. Nepamenu, kada ji išnyko, kada aš vėl atsiguliau miegoti, tačiau šio įvykio niekada neužmiršiu. Dabar netgi bijau ilgiau būti savo kambaryje, naktį būna labai nejauku... Kolkas nieko nedariau ir apie šitą įvykį stengiuosi kuo mažiau galvoti...
    Woooo... Jeigu tai tiesa, aš tau žiauriai pavydžiu.

Visą savo gyvenimą noriu susidurti su vaiduokliais, bet taip niekad man ir nepavyksta ką nors pamatyti. O bandyti visokiu spiritizmo seansų nenoriu, nes ten daug tikimybės, kad išsikviesi kokį svečią, kuris taip lengvai po to neišeis. :/
    Ir eh... daugelis sako, kad pridaryčiau į kelnes pamatęs vaiduoklį... eh, galbūt... galbūt...

Depresija.
    xAmaya avataras
    Įstojimo data
    2011 05 31
    Vietovė
    Mano vidinis pasaulėlis
    Įrašai
    72
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Woooo... Jeigu tai tiesa, aš tau žiauriai pavydžiu.

Visą savo gyvenimą noriu susidurti su vaiduokliais, bet taip niekad man ir nepavyksta ką nors pamatyti. O bandyti visokiu spiritizmo seansų nenoriu, nes ten daug tikimybės, kad išsikviesi kokį svečią, kuris taip lengvai po to neišeis. :/
    Ir eh... daugelis sako, kad pridaryčiau į kelnes pamatęs vaiduoklį... eh, galbūt... galbūt...
    Bijau spiritizmo kaip velnias kryžiaus, niekada to nebandysiu, man užteko šitos mergaitės, nežinia iš kur atsiradusios. O jei būčiau ją išsikvietusi per spiritizmo seansą? Džiaugiuosi, kad ji dingo, nors prieš tai visai troškau pamatyti vaiduoklį, tačiau dabar jau ačiū, ne. >_>
     /l、
    (゚、 。 7
     l、゙ ~ヽ
     じしf_, )ノ <--- This is a kitty. Put this in your signature to help it achieve world domination.

Narys
    TheNewGuy avataras
    Įstojimo data
    2011 03 22
    Vietovė
    Beveik Vilnius
    Įrašai
    72
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16

Spoileris:
    Nu tau ir sekas, aš vos ne kiekviena kart miegot po dvyliktos einu ir nieko geresnio nepamatau
    Anyway... kaip tokį neeilinį ivikį labai jau blogai atsimeni. Pamatęs vaiduoklį už poros metrų (kaip supratau tu savo kamaryje ją matei) nekiltu man net idėja eit atgal miegot ,greičiausiai visas šviesas užsideges per naktį su kryžium rankose prasedėciau. Dar sakai tau nejauku dabar naktim xD taigi rusų ekstrasensus kvieskis

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34

Spoileris:
    Mano manymų, tai tas vadinamasis "raganos sapnas" kai kūnas užmiega, o protas būdrauja, tačiau geba matyti sapnus atvirom akim, ir tai, kad neatsimeni kaip užmigai, rodo, kad veikiausiai tai buvo sapnas. Ta mergina tiesiog pamėklė, kažkokio prisiminimo šėšėlis išaukas pasamonės :]

Man tai kažkokios haliucinacijos gal prasidėjo ar kas (?) eidama mišku iki stotelės dviejose vietose jaučiuosi labai nejaukiai >.> prie pelkės jaučiu tarsi iš pelkės kažkas spoksotų, ir vietoje, kur tik senos eglės auga, yra proskina ir ji būna apšviesta saulės dažnai, bet man rodos, kad ten kažkas stovi >.>" o durniausia, tai kad kai su tėvu ėjom sulos, tai mačiau kaip šešeliai (kaip noise per teliką kai nėra signalo) slampinėja tarp medžių :< Čia tiesiog žaidimų įtaka ar dėl to kad mano miške pilna apkasų iš kitokio mėšlo nuo WWII ?

Nightwister avataras
    Įstojimo data
    2008 05 27
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius PaperAngel Žiūrėti skelbimus
    Žiūrėjau tokį filmą apie egzorcizmą, ten į tokios studentės kūną demonas, kai norėjo įeit tai ją prispaudė taip, kad negalėjo pajudėt.. Saugokitės prieš apokalipsę demonai suaktyvėjo
    Wtf?? per daug filmų apie visokias apokalipses prisižiūrėjai

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    http://rense.com/general81/blak.htm

Na cia toks jau ir pasakojimas, o ir ne mano bet siaip idomu ta linka paskaityt. Nezinau, as dabar sedziu 4:30 ryte, skaitau, kazkaip siurpuliukai per visa kuna perejo ir salta tapo. Ten kai pradejau skaityt apie juoda akius vaiku elgesi sustojau nes taip niekada nesijauciau. O ir nelabai cia uzskaitysi uz baisuma, bei esu 100x baisesniu skaities nakti, vienas, ir tai 0 efekto turejo, o sitas tai.... Rytoi kai atsikelsiu pabaigsiu skaityt.

Damn, katyk perskaiciau, vistiek tas pats jausmas. Creepy. Bet dabar esu 100% isitikines tai priklauso cia, patariu paskaityt zmonem kam idomu tokie dalykai. Pagooglines "black eyed beings' tai ten pilna rast galima.
    Paskutinį kartą taisė Miyata : 2012-07-30, 21:21

16. Ačiū Hikari_ dėkojo
    Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Dar keletas mistinių vietų:

Japonijoje randasi Aokigahara miškas į šiaurės vakarus prie Fuji kalno kuris dar vadinamas prakeiktu mišku... Aokigahara miškas blogai pagarsėjas jame įvykusiomis savyžūdybėmis kasmet ten nusižudo apie 100 ir daugiau žmonių ,miške tvyroja šiurpi nebudinga miškui tyla jame nesigirdi gyvūnu garsu ar net vėjo ošimo dėl jo tankumo lengva pasiklysti, daugumos kūnų taip ir nebuvo rasta ...Sakoma jeigu ieisi į ta mišką daugiau nebegriši ,vietiniai bijo tos vietos ir net nedrista eit arti prie jos...Pasakoja kad senovėj nepasiturinčios šeimos negalėjusios išlaikyt savo vaikų,lygotų šeimos narių,vesdavo juos į tą mišką ir palikdavo likimo valiai... Dėl to dabar tas miškas lyg kažkoks mistiškas magnetas traukia ten savižudžius todėl daugelis jų atvažiuoja butent ten baigt savo gyvenima, tykintis žmonės į dvasias ir dėmonus sako kad tai tų mirusiu žmoniu sielos kurios negali palikti to miško, tarsi kviečia savo aukas į tą miška ,prie miško nedgi iškabinti plakatai japonų bei anglų kalba kad žmonės dėl savo saugumo neeitu ten...

Spoileris:

Dar vieną įdomi vietą Kailash kalnas Tibete jo aukštis 6,638 m... Nors jis ir nėra pats auksčiuasias kalnas pasulyje, bet sako kad dar nevienam taip ir nebuvo pavyke pasiekt kalno viršūnės ,žmonės arba dingdavo arba gryždavo praradę savo nuovuoka, protą ...Pagal senovės mytologija Kailash tai buvo iėjimas į Dievų pasaulį laikomas hinduizmo mitologijoje dievų Šivos ir Kuberos būveine ,manoma kad jis yra tarsi iėjimas į aprašytoje mituose Shambala nemirtingūjų pasaulį ,dar vienas įdomus faktas Kailasho forma, jinai primena tarsi didžiulės piramidės formą turinti keturis kampus...Vietiniai vadina Kailash šventu kalnu lenkiasi ir meldžiasi jam...Kaip ten bebutų Kailash ir vietovė aplink jį turi savo mistikos kuriame irgi vyksta nepaiškinami mokslų dalykai, matyt taip vadinami mitologiniai dievai nenori kad žmonės pasiektu to kalno viršūnę ir ieitų į legendose pasakojamame šambalos pasaulį...
    Spoileris:

Big things have small beginnings

There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

18. Ačiū Hikari_ dėkojo
    Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius OpHiEll Žiūrėti skelbimus
    Dar keletas mistinių vietų:
    Japonijoje randasi Aokigahara miškas į šiaurės vakarus prie Fuji kalno kuris dar vadinamas prakeiktu mišku... Aokigahara miškas blogai pagarsėjas jame įvykusiomis savyžūdybėmis kasmet ten nusižudo apie 100 ir daugiau žmonių ,miške tvyroja šiurpi nebudinga miškui tyla jame nesigirdi gyvūnu garsu ar net vėjo ošimo dėl jo tankumo lengva pasiklysti, daugumos kūnų taip ir nebuvo rasta ...Sakoma jeigu ieisi į ta mišką daugiau nebegriši ,vietiniai bijo tos vietos ir net nedrista eit arti prie jos...Pasakoja kad senovėj nepasiturinčios šeimos negalėjusios išlaikyt savo vaikų,lygotų šeimos narių,vesdavo juos į tą mišką ir palikdavo likimo valiai... Dėl to dabar tas miškas lyg kažkoks mistiškas magnetas traukia ten savižudžius todėl daugelis jų atvažiuoja butent ten baigt savo gyvenima, tykintis žmonės į dvasias ir dėmonus sako kad tai tų mirusiu žmoniu sielos kurios negali palikti to miško, tarsi kviečia savo aukas į tą miška ,prie miško nedgi iškabinti plakatai japonų bei anglų kalba kad žmonės dėl savo saugumo neeitu ten...
    Na del misko tai nepasakyciau kad toks jis ten ir mistinis jau. Taip zmones ten zudosi, bet tikrai nieko ten baisaus nera. Ir i pati miska zmones vis dar eina, tiesiog yra kelias, takas kur galima eit pasigrozet ar siaip, o yra teritorijos kur negalima eit, nes pasiklyst lengva, ir ten butent kas nusizudyt nori ir eina. Daznai siulus pririsa prie medzio, kad galetu grizt atgal jaigu nuspres nesizudyt. Stai gali dokumentika apie tai paziuret

20. Ačiū OpHiEll dėkojo
Puslapis 13 iš 15 PirmasPirmas ... 31112131415 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •