Žiūrėti balsavimo rezultatus: A tikite, šių pasakojimų tikrumu ir juose aprašytais dalykais?

Balsavo
179. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip, visiškai tikiu.

17 9.50%
  • Pusiau, kai kur tiesa, kai kur melas.

60 33.52%
  • Yra krislelis tiesos.

28 15.64%
  • Nelabai, bet vistiek įdomu pasiskaityti.

59 32.96%
  • Visiškai netikiu.

15 8.38%
Puslapis 10 iš 15 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 228

Pasakojimai apie antgamtinius reiškinius

Rimtas forumo narys
    shikigamijako avataras
    Įstojimo data
    2010 05 31
    Vietovė
    Ukmerge/Vilnius
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Citata Autorius OpHiEll Žiūrėti skelbimus
    Idomu ant kiek tas filmas atspindi tiesą... Kad Nome yra savižudybės kurioms tesiog paiškinti nelabai einasi, butent dėl ko,nes kiek skaičiau savižudžiai buvo tie kas niekada nelinke butu i tokius dalykus...Ir kad dingo ne vienas žmogus kuriu nerado ne lavonų nei kokių pėdsakų,hmmm keista ir tuo pat metu idomu...Bet kaip sako liaudis smalsumas mus žudo Na bet vistiek idomu,kaip sakoma tiesa slypi kažkur anapus.

are you afraid of the truth, which is behind these doors
    Spoileris:
    Tas paveiksliukas mane net nugasdino. Žinau kad nebaisus, bet net negera pasidarė, kai pažvelgiau į tas duris.

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    hm na, tas filmas yra netiesa... visi aktoriai yra AKTORIAI o ne žmonės

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius agne1992 Žiūrėti skelbimus
    hm na, tas filmas yra netiesa... visi aktoriai yra AKTORIAI o ne žmonės
    Nu jo sutinku aktoriai yra aktoriai, jie moka puikiai vaidinti ypač tokie geri aktoriai kaip Mila Jovovič... Bet vistiek išdalies tas filmas buvo kažkiek teisus Nome prapuola žmones be jokiu paiškinimu.Be to nemanau kad mes visatoi esame vieni tipo vienintelė egzistuoajnti rušys,jug pažiurėjus i dangų matai ne 100 ir ne 200 žvaigždžių o milijardus jų ir bet kuri iš šitų žvaigždžių gali turėt savo saulės sistema, kuria turim ir mes.Tik iškyla kitas klausimas ar ta rušis pranšesnė už mus ar bukesnė ?. bet sprendžiat iš to kas dedasi Nome ir kitose pasulio kraštuose manau kad ji mus pranogsta ir yra pranašesnė už mus...Tik tada kila dar vienas klausimas, ar tai priešas kurio vertėtu bijoti ar draugas su kurio mes susipažinsime galbut ateityje?Bet čia tik mano spelionės,jug mes tikim tik i tai ka matom,taip pat ir aš...

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na ne tik Mila Jovovič, ta "tikroji" moteris taip pat yra aktorė anyway, yra, nėra geriau nesikišt beje, gal kas žiūrėjot "Negyvųjų šnabždesiai"? pabaiga visai nekokia bet apie tą EBF tikrai esu girdėjus kad tai tikra. Nors galbūt klausant tokio šnypštimo ar žiūrint į tą mirguliavimą šiaip pavažiuoja stogas ir pradedi girdėt bet bandyt nesinori. o jei kas yra? kas tada? kaip miegot?

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Turbūt viena iš įdomiausių temų Azete.

Turiu ir aš kai ką pasakyti.
    Taigi, turbūt daugelis žino miesteli "Šveicarija" (geras pavadinimas... ir žinau, kad nežinot...) kuris randasi prie Jonavos.
    Taigi, ten gyvena viena mano draugė, kurios namuose vaidenasi, nes kaip ji pati sakė, jos namas (ar gatvė... gerai nepamenu) pastatytas ant kapiniu. (ji gyvena nuosavam name)
    Pas ją vaidenosi maža mergaitė, gal 6-10 metų amžiaus. Ir ta mergaitė labai mėgo tos draugės kambarį. Tiksliau... to kambario langą. Ji ankščiau beveik kiekvieną naktį atsirasdavo tiesiai už to lango. Iš lauko pusės. (Jos kambarys yra antrame aukšte). Tai gana baisoka, bet mano draugei teko su tuo susitaikyti. Rytais ant lango būdavo galima rasti delno antspaudą. Jį galima nuvalyti, bet jis kitą dieną vėl pasirodydavo... nesvarbu ar mergaitė pasirodydavo už lango, ar ne.
    Dar man ji pasakojo, kad naktimis galima buvo girdėti žingsnius, verkimą ir sienų draskymą. O į rūsį vakarais arba naktį geriau išviso neiti. Net ir dieną ten vyraudavo nejaukus jausmas... Taip pat, dar man ji pasakojo, kad net būdavo tokiu atvejų kai ta mergaitė atsirasdavo tiesiog tiesiai prieš žmogų koridoriuje.
    Vienu momentu net buvau labai užsimanęs pas ją praleisti pora naktelių... deja, taip ir neprisiruošiau.
    Ir kiek dabar žinau, pas ją viskas aprimo... Šiomis dienomis jau ta mergaitė nesirodo, lyg jai viskas atsibodo (nes mano draugė ir jos šeima tiesiog priprato prie jos) ir sugrįžo atgal į amžiną poilsį...

6. Ačiū witkus, Hikari_, Lota :D dėkojo
    Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    Turbūt viena iš įdomiausių temų Azete.

Turiu ir aš kai ką pasakyti.
    Taigi, turbūt daugelis žino miesteli "Šveicarija" (geras pavadinimas... ir žinau, kad nežinot...) kuris randasi prie Jonavos.
    Taigi, ten gyvena viena mano draugė, kurios namuose vaidenasi, nes kaip ji pati sakė, jos namas (ar gatvė... gerai nepamenu) pastatytas ant kapiniu. (ji gyvena nuosavam name)
    Pas ją vaidenosi maža mergaitė, gal 6-10 metų amžiaus. Ir ta mergaitė labai mėgo tos draugės kambarį. Tiksliau... to kambario langą. Ji ankščiau beveik kiekvieną naktį atsirasdavo tiesiai už to lango. Iš lauko pusės. (Jos kambarys yra antrame aukšte). Tai gana baisoka, bet mano draugei teko su tuo susitaikyti. Rytais ant lango būdavo galima rasti delno antspaudą. Jį galima nuvalyti, bet jis kitą dieną vėl pasirodydavo... nesvarbu ar mergaitė pasirodydavo už lango, ar ne.
    Dar man ji pasakojo, kad naktimis galima buvo girdėti žingsnius, verkimą ir sienų draskymą. O į rūsį vakarais arba naktį geriau išviso neiti. Net ir dieną ten vyraudavo nejaukus jausmas... Taip pat, dar man ji pasakojo, kad net būdavo tokiu atvejų kai ta mergaitė atsirasdavo tiesiog tiesiai prieš žmogų koridoriuje.
    Vienu momentu net buvau labai užsimanęs pas ją praleisti pora naktelių... deja, taip ir neprisiruošiau.
    Ir kiek dabar žinau, pas ją viskas aprimo... Šiomis dienomis jau ta mergaitė nesirodo, lyg jai viskas atsibodo (nes mano draugė ir jos šeima tiesiog priprato prie jos) ir sugrįžo atgal į amžiną poilsį...
    Holly .....!!!!!! Aš dabar perskaičiau tavo postą ir kažkaip nejauku kambarį pasidarė. Negaliu sakyt, kad tuo tikiu, bet panašios istorijos man įvaro panišką baimę ar net paranoją. Aš, jaučiu, būčiau išprotėjas, jei mano namuose kasnors panašaus darytusi...
    Turi tikrai stiprių nervų draugę.
    Brrrrrrrrr kaip nejauku pasidarė

Taigi pats prisiminiau vieną nutikimą. Tai įvyko gana seniai gal prieš 6 - 7 metus, mūsų daugiabutyje.
    Keli vyresni vaikai (du buvo mano kaimynai) sumąstė padaryti spiritizmo seansą. Kaip visa tai baigės jau manau galit nuspėt.
    Jie kažką sugebėjo prisišaukt. Kiek pamenu vienas iš kaimynu man pasakojo kad kambaryje kuriame jie rengė ta seansą pradėjo judėt daiktai, tada visi paniškai išsigandę paspruko ir pasileido savo namų link. Ir kiek suprantu paskui vieną iš tų mano kaimynų (beja arčiausiai gyvenantis, vos keli metrai koridoriumi nuo mano buto) dvasia atsekė iki buto.
    Kitą rytą jo mama, kuri draugauja su manaja, užsuko pas mus. Ji papasakojo kad praitą naktį ji pabudo nuo kažkokio sunkumo ir atmerkus akis tiesiai priešais save išvydo moters veidą su paklaikusiom akim. Ta šmėkla ją pradėjo smaugt, bet kaimynei pavyko ikvept truputį oro ir surikt, šmėkla dingo, atsigavusi po išgąsčio ji nubėgo į sūnaus kambarį ir pamatė jog jis taip pat pabudęs, sėdi lovoj išgąsčio perkreiptu veidu. Pamatęs motina jis pradėjo šaukt. Suprantu, kad matė bei juto tapatį ką ir motina.
    Ir visą tai įvyko vos keli metrai nuo mano buto...
    Paskutinį kartą taisė witkus : 2010-09-21, 17:51

8. Ačiū Hikari_ dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Jau spiritizmo seansai... tikrai... ne žaidimai.
    Kaip jiems po to su ta moters šmėkla sekėsi? Paliko ramybėj?

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    Jau spiritizmo seansai... tikrai... ne žaidimai.
    Kaip jiems po to su ta moters šmėkla sekasi? Paliko ramybėj?
    Na nepasakojo, kad kas dar būtų nutikę. Tai grečiausiai, kad po tos nakties ji nebepasirodė.

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Citata Autorius witkus Žiūrėti skelbimus
    Na nepasakojo, kad kas dar būtų nutikę. Tai grečiausiai, kad po tos nakties ji nebepasirodė.
    Pasisekė.
    Bet turbūt po to jau daugiau nežaidė su tokiais dalykais.

Crazy Weirdo
    Jin avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Kuršėnai
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Jeez guys you creep me out. Dabar pasiskaiciau tai ka as zinau. Nu atrodo netikiu bet po tokiu istoriju siurpas per nugara nubega.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Ooooo, gija atgijo Po paskutinio mano apsilankymo čia tokių įdomių košmarėlių sapnavau prisiskaičius visko... Bet jau pripratus Čia ne į temą, bet tiesiog niežti, kaip noriu papasakoti savo aną savaitę sapnuotą sapną. Jis nebuvo iš tos serijos kur šlykščiai baisu, kaip pvz. vaiduokliai ar pan. Jis buvo tiesiog baisus. Šokiruojantis. Taigi, ėjau aš su grupe sapno draugų (realiame gyvenime jų nepažinojau) ir sustojau prie sankryžos eidama į parduotuvę. Palaukiau, užsidegė žalia šviesa, bet kažkodėl nė nepajudėjau iš vietos, sustojau lyg įbesta ir laukiau kažko, stebėjau. Akla mergina (taip pat nepažįstama) pradėjo eiti per gatvę ir nors degė žalia šviesa, kažkokia mašina pravažiavo ir vos jos nepartrenkė. Gyvybę jai išgelbėjo ją iš kelio patraukęs kažkoks vaikinas. Jis palydėjo merginą atgal ir ji vėl atsidūrė mano pusėje. Tada žalia šviesa užsidegė gretimoje gatvėje, ir akloji, matyt susipainiojusi, vėl pradėjo eiti per perėją, nors mums degė raudona. Ji atrodė tokia pasimetusi, norėjosi jai padėti, bet kojos buvo lyg prilipusios prie žemės. Milžiniškas sunkvėžimis, du kartus didesnis už normalų, tuo metu važiavo... Vaikinas pabandė patraukti merginą į šalį, bet nespėjo... Sunkvėžimis pravažiavo, o toje pačioje vietoje, kur ji ankščiau stovėjo, jau negyva gulėjo akloji mergina. Vaikinas buvo smarkiai sužeistas, be gyvas. O aš stovėjau prie pat perėjos, ant šaligatvio, pasibaisėjusi, o už 10 žingsnių nuo manęs vis didėjančioje kraujo baloje gulėjo mergina. O aš nieko nedariau. Tiesiog stovėjau. O kraujo buvo vis daugiau ir daugiau... Pabudau visa suprakaitavusi ir išsigandusi, pirma mintis atėjusi į galvą buvo: 'koks vis dėlto trapus gyvenimas...' Buvo 4 ryto, o aš tiesiog gulėjau lovoje bijodama mirti. Visa tiesiog virpėjau... Tikriausiai pirmą kartą per ilgą laiką buvau taip išsigandusi. Taigi, čia buvo visiškai ne į temą, bet kažkaip norėjosi išsipasakoti. Dabar kažkaip lengviau, geriau. Jokių sapnų reikšmių žinoti nenorėjau ir nenoriu. Ahhh, gerai būtų atsikratyti tokių košmarų Na, toliau pasakokit savo istorijas

14. Ačiū Hikari_ dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49

Turbūt daugelis šį filmuką esat mate, girdėjot apie jį ar dar ką... O gal net kas nors jau buvo jį čia numetęs.
    Skaičiau visokiausių dalykų apie jį... Vieni sako, kad čia suvaidinta. Kiti sako, kad čia tikra. Net laikraštis buvo apie šį įvykį parašęs. Dar vieni sako, kad po šio incidento išgyveno tik vairuotojas, bet liko sutraumuotas visam gyvenimui. Kiti du keleiviai žuvo.

Taigi, gal kas žino daugiau informacijos apie šį klipą?

AWT
    dofkaw avataras
    Įstojimo data
    2009 10 07
    Vietovė
    Valhala
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Šito nemačiau ir nesu apie jį girdėjęs. Tikrai jo dabar nežiūrėsiu - gi naktis. Šiaip, kaip pagalvoju, nėra tos dvasios labai blogai gi tik vaidenasi, bet kai pasiskaitai, kai dar ir smaugt pradeda arba daiktus judint, nu tada tai jau tikrai šiurpu, nes vis gi, gali ir kažkas blogo nutikti... Brrr...

エドワード

DIX avataras
    Įstojimo data
    2008 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    313
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Kažkodėl ši gija visad atgyja ant nakties :lol: po to prisiskaičius čia visokių pasakojimų vienam namie būnant tikrai nejauku pasidaro ir pradedi reaguot į kiekvieną garselį Kas dėl klipo, tai buvau kažkada atkapstęs tubei, beieškodamas kažko panašaus, bet susidaryt įspūdį čia fake ar ne sunku... Komentaruos kas ką nori tas tą rašo, o kokių nuorodų prie patikimų šaltinių pateikta nėra. Nors vizualiai žiūrint, gana paprastas ir visai realus toks atrodo.
    P.S. jei kas dar nematėt, pažiūrėkit filmą "Paranormal Activity" (vieni ir naktį), nors atrodo ir žinai, kad filmas, bet psichologiją vis tiek paveikia ir nakčiai ausų lokatariai įsijungia visu pajėgumu

Spoileris:

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Tai aišku, kad ant nakties atgyja
    Geriausia atmosfera tam.
    Tik norisi, kad daugiau žmonių dalyvautu...

Dabar taip...
    Pasiskaičiau šiek tiek apie ta filmuką kurį čia kažkur aukščiau numečiau.
    Jis yra netikras, viskas suvaidinta. Filmukas yra labai smarkiai modifikuotas ir t.t
    BET...
    1983 metais tame kelyje žuvo mergina... Toje pačioje vietoje kur ir baigiasi klipas. Jos vardas ir pavardė yra Teresa Fidalgo (mergina iš klipo irgi sakė, kad jos vardas Teresa).
    Šis klipas buvo nufilmuotas 2003 metais, o po trijų metų (2006) toje vietoje įvyko tikra avarija. Bandau surasti daugiau informacijos apie 2006 metų avariją, gal jos kaltininkas ir buvo toji Teresa...

EDIT: Nesąmonės... Vienur rašo, kad tas klipas nufilmuotas 2006 metais, kitur 2003... Daug nieko verto šlamšto... Nežinia ko reikėtu tikėti.
    Paskutinį kartą taisė Abalys : 2010-09-22, 14:42

エドワード

DIX avataras
    Įstojimo data
    2008 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    313
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Visgi portugalų 'White Lady' fake buvo Dabar žiūriu to klipo kūrėjas net ir DVD išleido su visu kūrimo procesu, bei savo komentarais į susidariusią situaciją..

Spoileris:

Puslapis 10 iš 15 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •