Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: 2x2 = Shinobuden įvertinimas

Balsavo
34. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

4 11.76%
  • 4

9 26.47%
  • 3

5 14.71%
  • 2

7 20.59%
  • 1

9 26.47%
Rezultatai 1 iki 6 iš 6

2x2 = Shinobuden

et .. 2x2 = Shinobuden

2x2 = Shinobuden
    ニニンがシノブ伝

Režisierius: Hitoyuki Matsui
    Studija: ufotable
    Žanrai: Parodija, Komedija
    Transliacija: 2004.07.10 - 2004.09.25
    Trukmė: 12 ser. x 24 min.
    AniDB reitingas: 7.28 (1845)
    MAL reitingas: 7.16 (8396)

YouTube resursai:
    OP || ED

Papildoma Info:

Ech, dar viena nevykusi parodija, kurioje nieko išskyrus banalius ir ant kiekvieno kampo besimėtančius bajerius nėra. Veikėjai dažnai migdantys ir apie bet kokį veikėjų vystymąsi nereikia net svajoti. Kadangi veikėjai kaip popieriniai, kokį nors siužetą ir juo labiau jo posūkius ar vingius reikia pamiršt dar nepradėjus žiūrėt anime. Pagrindiniai veikėjai: naivuolė ninzė Shinobu, jos draugė Kaede, kurią Shinobu sutiko kai bandė pavogt Kaedes kelnaites ir "evil vitaminas" Onsokumaru, kuris liepė Shinobu pavogti tas kelnaites. Štai taip ir prasideda turbūt vienintelis linksmesnis personažų nuotykis.

Anime piešimas nėra niekuo ypatingas, nei akį rėžiantis nei ja patraukiantis. Daug chibi ir juokingų veidukų, daugiau lyg ir nieko. Garso takelis irgi nieko ypatingo. Na ir atrodytu jog tai - eilinis lievas anime štampas, kurio tikrai neverta žiūrėti, tačiau pasiimi žmogau alaus butelaitį iš šaldytuvo, pasikvieti linksmų draugų būrelį ir visi prasti iškrypusio geltono kamuoliuko bajeriai ar Shinobu naivumas sukels beveik isteriška juoką.

Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2013-07-04, 11:35 Priežastis: Sutvarkytas aprašymas

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    55
    Hmmm.... Pakankamai smerkiantis aprašymas, bet manau norint nuo visko atsikvėpti ir šiaip kokių lengvų anime paspoksot, tai šitas būtų visai neblogas

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Gzergas
    Guest
    Aprasymas gal ir atitinka si anime, bet pazvengt tikrai yra is ko
    Geriausia ji ziureti kada ner ko veikt ir gera, zaisminga nuotaika, vat tada ir buna idomu
    ir dar atsiminiau, jo dar ne visus epizodus perziurejau.... varau ziuret

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Geru anime si kuriny pavadint net liezuvis neapsivercia, bet pasijuokt tikrai yra is ko. Toki anime galima ziureti kai yra subjurus nuotaika (bent jau man padejo ). Ypac patiko iskrype nindzes nevykeliai

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Narys
    Įstojimo data
    2009 09 02
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    64
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man tai šitas anime visiška blevyzga. Vien tai, kad anime prasideda nuo to kai mažoji nindzė iš savo mokytojo burbulo gauna užduotį vogti merginų apatinius tam, kad taptų tikra nindze...
    Nu šiaip man ir tie bajeriai to anime nejuokingi ir piešimas kraupus. Manau, šitam anime aš per kvaila.

Naujokas darknesssama avataras
    Įstojimo data
    2010 06 05
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano nuomonė dėl pradžios visiškai sutampa su kawaii. Šiaip ar taip, nors anime ir nepasižymi dideliu intelekto koeficientu, žiūrėti įmanoma

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •