Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ar dalyvausi didžiausiame Pabaltyje Japonijos kultūros festivalyje nowJapan?

Balsavo
229. Jūs negalite čia balsuoti
  • Tai aišku. O kostiumą man siūva pats Statkevičius

57 24.89%
  • Nūjo. Tikiuosi ir cosplaynsiu

44 19.21%
  • Tikriausiai. Nebent 2012 per greit ateitų.

43 18.78%
  • Nežinau. Gerą filma rodys, tai suprantat..

15 6.55%
  • Tikriausiai ne.

52 22.71%
  • Pff, ne. Kultūra ir aš? *pasitaiso treningus*

12 5.24%
  • Ką ką tokį? Kiek laiko, klausiat?

6 2.62%
Puslapis 9 iš 34 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 539

nowJapan | Rugpjūčio 29-30 Vilnius | Japonijos kultūros festivalis

back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    turiu klausimą dar vieną. gal jau buvo,gal praleidau... visvien: Ar įmanoma nusipirkt bilietų kiekvienai dienai atskirai? jeigu pavyzdžiui dėl nenumatytų aplinkybių negalėtum ateit į antrą dieną ar į pirmą?

Spoileris:

Rimtas forumo narys
    Sekirei avataras
    Įstojimo data
    2009 04 23
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    hm nenoriu floodintis , bet katik apskaiciavau kiek man iseina su tuo ir beto ir t.t.
    110 lt kostiumas + 68 kelione pirmyn atgal + 32 iejimas + tarkim apytiksliai 35 lt pavalgyt = 245 lt .. T^T.. kkznnn
    hm jejgu tevas nuveza ir parveza --177lt . [ <-- tada pilnaj tinka]
    nahh buciau zinojus buciau nedarius kostiumo o buvus vel maid. Bet ka jau padarysi .. daugiau nei ppuse kositumo turiu.
    Teks vykti .. T^T hope kad phapa nuvez mane

Costume Maker

giedriusonline avataras
    Įstojimo data
    2008 06 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    327
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Sfinksaslt Žiūrėti skelbimus
    OMG.. ką jūs į tuos kostiumus dedat? man kažn ~50lt max gausis ir čia tik dėl to kad ant kardo daug sukišau... o kitą tai iš spintos trauki ir karpai ;D Na tikiuosi gerai atrodysi
    Airiz-> sorry kad paflodinom tiesiog įsijaučiau lbj į cp
    na tai toks ir kostiumas gaunasi
    o jei nori kazko grazaus ir originalaus tai ir reikia kist pinigiga prie pinigo ir is ju klijuot kostiuma

na kaina manau normali
    16lt dienai yra labai normalu
    patalpoje niekas miegot garantuotai neleis, pasiklausinėkit draugu (juk ju turit manau)

Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
    Parašyk man.

_infanta;

.yu-yu avataras
    Įstojimo data
    2009 03 11
    Vietovė
    Klp
    Įrašai
    166
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Sekirei Žiūrėti skelbimus
    110 lt kostiumas
    Mano 300Lt kainuoja

Maždaug iki kelių bus Mimasho dalis?

nyanko sensei
    neko_pari avataras
    Įstojimo data
    2009 04 22
    Vietovė
    paristanas
    Įrašai
    152
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    mane sudomino prie bilieto nurodytas organizatorius - Vilniaus pedagoginio universiteto Studentų atstovybė nezinojau, kad pas mus univere tokiais dalykais uzsiima

na ir brangius kostiumus gaminat eh matosi, kad ne studentai, kurie taupiai uz 30lt gali prasisukti
    Paskutinį kartą taisė neko_pari : 2009-08-13, 21:55

Naujokas Helas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 28
    Vietovė
    Lietuva,Kedainiai
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ka zinau,bent as suskaiciavus isleidau medziagai ir visam kitam 200lt

Black sheep
    sketchas avataras
    Įstojimo data
    2008 02 24
    Vietovė
    Lietuva, Kėdainiai
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Na man uz pati kostiuma gavosi ~80lt, bet kelione dar 50lt+ biletas 32lt+ maistas ~20lt... Damn~!

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Helas Žiūrėti skelbimus
    ka zinau,bent as suskaiciavus isleidau medziagai ir visam kitam 200lt
    As tai irgi maniau kad pas mane 200, dabar paskaiciavau, jezusmarija, ziuriu jau ir iki 300 nebetoli, o kostiumas dar tik ipusetas. Na, buvau pasiruosus tam kad sis mano kostiumas pigiai neatsieis

Naujokas TACer avataras
    Įstojimo data
    2008 09 14
    Vietovė
    Vln
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kiek nori savo AMV gali registruoti? Ar tik viena?

Naujokas Helas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 28
    Vietovė
    Lietuva,Kedainiai
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius TACer Žiūrėti skelbimus
    Kiek nori savo AMV gali registruoti? Ar tik viena?
    tikrai ne viena

Final Fantasy games RULEZ
    yuujin avataras
    Įstojimo data
    2009 03 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    85
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Nesuprantu jūsų, žmonės, verkiat, kad 32 Lt už festivalį brangu, kai tuo tarpu patys dėl savęs ant kostiumų šimtų šimtus išleidžiat!!!
    Negi nesuprantante, kad organizatoriams reikia festivalį iš kažkokių lėšų pagaminti (šiais laikais nėra nieko nemokamo). Žodžiu, kai skaitau tokius post'us - kaip kad mano kostiumas kainavo 200 Lt, padarykit nuolaidą į festivalį, nes 32 Lt dviem dienoms per brangu, tai net pyktis ima kokie savanaudiški ir egocentriški žmonės esat, jau geriau tuos 200 Lt būtumėt paaukoję festivaliui, o kostiumą patys pigiai ir išradingai pasisiuvę, o ne iš interneto, iš užsienio už šimtus užsakinėję (tikrai, kai pats viską darai, persiūni senus drabužius ar pan.,tiesiog netikiu, kad išlaidos gali siekti bent 100 Lt)...
    32 Lt uz renginį yra juokinga suma (pasinaršykit kiek kiti festivaliai kainuoja), ypač kai renginys tokio mąsto ir jame tiek daug visko. Beto, kaip suprantu tie brangieji kostiumai būtent dėl šio renginio ir buvo gaminami, taigi manyčiau pinigų išleidimas renginio bilietui turėtų būti didesnis prioritetas nei pinigų išleidimas savo kostiumui...
    Paskutinį kartą taisė yuujin : 2009-08-14, 00:40
    MANO MANGA:

perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

Naujokas Helas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 28
    Vietovė
    Lietuva,Kedainiai
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    SEIP AS PIRKAU TIK MEDIAGAS,BETV ISKAS PATS PASIDARIAU,bet vistiek islaidos beveik 200lt,nes pasidariau normaliai ,o ne bilekaip beto pagalvojus 32 litai uz dvi dienas yra normaliai

Narys klaunas avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Abudabis
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    visiskai yuujin pritariu, juk organizatoriai negali is savo kisenes si rengini isvystyt, o kas del sostiumu, 200LT, 300LT uz viena?, juokaujat? gal jie paauksuoti ar svarofski kristalais puosti (joke) , tik neuzpykit, as jau beveik 5 tikrai ne vienkartinius pasidariau, nemanau , kad bent 200lt sukisau, kas del kainos, tai mes jamam sita darba
    Paskutinį kartą taisė klaunas : 2009-08-14, 07:47
    Only the strongest will survive
    Lead me to heaven when we die
    I have a shadow on the wall
    I’ll be the one to save us all

http://blazbluecos.blogspot.com//

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Gi jūs mokat už visa renginį o ne vien tik už cosplay. Kaina yra normali tik galėtų bilietai būt du vienas į vieną kitas į kitą dieną. Ir viskas.
    Dėkoju Fasian už sig'a.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius yuujin Žiūrėti skelbimus
    Nesuprantu jūsų, žmonės, verkiat, kad 32 Lt už festivalį brangu, kai tuo tarpu patys dėl savęs ant kostiumų šimtų šimtus išleidžiat!!!
    Negi nesuprantante, kad organizatoriams reikia festivalį iš kažkokių lėšų pagaminti (šiais laikais nėra nieko nemokamo). Žodžiu, kai skaitau tokius post'us - kaip kad mano kostiumas kainavo 200 Lt, padarykit nuolaidą į festivalį, nes 32 Lt dviem dienoms per brangu, tai net pyktis ima kokie savanaudiški ir egocentriški žmonės esat, jau geriau tuos 200 Lt būtumėt paaukoję festivaliui, o kostiumą patys pigiai ir išradingai pasisiuvę, o ne iš interneto, iš užsienio už šimtus užsakinėję (tikrai, kai pats viską darai, persiūni senus drabužius ar pan.,tiesiog netikiu, kad išlaidos gali siekti bent 100 Lt)...
    32 Lt uz renginį yra juokinga suma (pasinaršykit kiek kiti festivaliai kainuoja), ypač kai renginys tokio mąsto ir jame tiek daug visko. Beto, kaip suprantu tie brangieji kostiumai būtent dėl šio renginio ir buvo gaminami, taigi manyčiau pinigų išleidimas renginio bilietui turėtų būti didesnis prioritetas nei pinigų išleidimas savo kostiumui...
    Jei nesi pasiruošęs deramai konkursui pinigų išleidimas bilietui tampa visiškai bevertis reikalas. Ir iš kur tu žinai ar tikrai žmogus pirko kostiumą ? ( su nupirktu kostiumų kaip jau žinoma mažai tikimybės kad laimėsi) gal kainavo medžiaga, aksesuarai, siuvimo paslaugos ( ne visi siuva patys ir turi nemokamos pagalbos) ir pan. Galu gale visada norint laimėti norisi pranokti kitus, taip ar kitaip šitas noras atsiremia į pinigus. Kas dėl kainų tai nereikia svaidytis žaibais ant kitų, nes žmonėms iš kitų miestų tai rupi ir tai yra normalu.

P.S. tamsta tikriausiai viena iš naujųjų KOI pagalbininkų? Malonu. O tai mes taip ir likome nežinioje ką gi KOI išrinko, tad Jums įėjimas kaip ir nemokamas turėtu būti (: Užjauskit bent kitus.

Naujokas Helas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 28
    Vietovė
    Lietuva,Kedainiai
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    Jei nesi pasiruošęs deramai konkursui pinigų išleidimas bilietui tampa visiškai bevertis reikalas. Ir iš kur tu žinai ar tikrai žmogus pirko kostiumą ? ( su nupirktu kostiumų kaip jau žinoma mažai tikimybės kad laimėsi) gal kainavo medžiaga, aksesuarai, siuvimo paslaugos ( ne visi siuva patys ir turi nemokamos pagalbos) ir pan. Galu gale visada norint laimėti norisi pranokti kitus, taip ar kitaip šitas noras atsiremia į pinigus. Kas dėl kainų tai nereikia svaidytis žaibais ant kitų, nes žmonėms iš kitų miestų tai rupi ir tai yra normalu.

P.S. tamsta tikriausiai viena iš naujųjų KOI pagalbininkų? Malonu. O tai mes taip ir likome nežinioje ką gi KOI išrinko, tad Jums įėjimas kaip ir nemokamas turėtu būti (: Užjauskit bent kitus.
    Visiskai airiui pritariu

Puslapis 9 iš 34 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •